Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

O sory,I didn't no that you are an rock star.Anyway,only stupid and morons can make a fan about sick people,wish you gota be one day on my way!!! :wink: I wish so bad...
Srebrena Krila

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

aquarius wrote:Није лијепо спрдати се на рачун ментално заостале особе. Ово је брат покојног Бојана Будимира. Момак је ок и није лош.
Ma kad se sve zbroji ok je lik. Mnogo voli djecu. Za brisanje snimka me boli patka (radite šta hoćete), nisam ga ni pogledao do kraja, a pola ga nisam ni razumio. Samo sam ga prepoznao...
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Sramota je da se ismijavaju ljudi koji su mentalno bolesni. Zamolio bih admina da obrise ovu temu.
Hvala.

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Ma nek se moron ismijava... To samo pokazuje kakav je!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Simke_VUK
Posts: 72
Joined: 25.02.2008. 21:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Simke_VUK »

E pa Samac druze ovaj je pravi BIZON...Treba ga isamarati kao majmuna.Zbog toga sto unistava ono sto nije nikako za unistavanje a to je skolski inventar, razmislite malo to nece trebati samo vama vec i generacijama iza vas!!!

Sto se tice ovoga snimka od Francca nadam se da navedeni nije mislio da ga ismijava....
OK.ako je ovaj lik malo skrenuo nije ni cudo kroz sta je sve prosao.Mislim da ne bi trebali da pravimo veliku polemiku oko ovoga.Tema je isuvise jasna, jednostavno snimite ili slikajte neki zanimljiv trenutak u nasem gradu, zatim postavite ga na forum da imamo sta da sugerisemo. :D
Nego da predjemo na stvar ima li netko jos kakvih zeza vezanih za nas grad.
Evo nasao sam i ja jednu kod sebe(ja slikao).Naime ovaj STOP je kod "pivnice Stefan"
Nadam se da nisam nista lose uradio sto sam postavio ovu sliku.Imam i snimak al to drugi put...
Image
Bas sam bezobrazan...
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Franz wrote:Ako ne bude znao Nicky, onda nema nam pomoci! :wink:
Hehe. :lol: Znam lika, vidjam ga cesto, mada ne znam kako se zove. :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ovo je Ado legenda ako se ne varam. Mozda mi se samo ucinilo. :roll: :wink:

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

:shock:
KAKVIH IMA :cry:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Nicky wrote:Ovo je Ado legenda ako se ne varam. Mozda mi se samo ucinilo. :roll: :wink:
Ма, нема шта. Легенда је баш....али у три лијепе. :evil: Понаша се као ментално заостали болесник.
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ovakve u tor sa bikovima.... Divljak.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Sugestije troje forumasa(sveznadar, casper i seha) ne mogu uvaziti iz prostog razloga sto sami ne postuju neke norme, u ovom slucaju MORALNE!
Aquariusa sam izuzeo sa spiska i njegova kritika mora se uvaziti.

Iako navedeni, osim Aquariusa, nisu vrijedni pomena, posveticu im koji red paznje.
Citiracu nesto sto dolazi od strane ljudi koji blistaju od visokih moralnih i ljudskih nacela...

Sveznadar kaze na temu MEDIJI:
Onaj novi liq na K3, pederast je, bruka, hahahahahahahahaha

Casper(Motajica) kaze:
Hehe e kako ste jadni i bijedni stvarno nemam rijeci. Necu da se spustam na vas nivo da psujem
niste vrijedni toga. Vrsta daj molimte banuj ove jadnike ok ?

...zatim nastavlja...
Sheki ti si mutant je li te to tata pravio u Cernobilu ?
...i nastavlja...
Che tata ti je balija nisi svjestan kako si glup!
...i nastavlja...
Njegovane ti si donji nisi vidio dalje od tvoga sela cobane nepismeni kazem ti jos jednom prihvati se motike i idi cuvati krave bolje ne znas
...i ne nazire mu se kraj...
Hirurge cuo sam da nisi bio ni na jednom okupljanju forumasa nisam znao da si toliko retard da nesmes tamo da se pojavis ?
...ima jos bisera pod njegovim drugim nickom Motajica.

Ovog treceg, tj. sehu...mislim sta reci, no comment!

Kako god, ovo je podforum PRNJAVOR and FUN.
...and show must go on! :lol:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Dobra ti ta gumica,stozernice...halal ti karakter...
Srebrena Krila

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Uopste nisu njihova moralna nacela ni bitna jedno je zezati se medjusobno na forumu a drugo je javno sprdati se mentalno zaostalim ljudima mislim no comment
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Nemojte pretjerivati...eksplodiracemo od savjesnih forumasa!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

sena internetusa wrote:Uopste nisu njihova moralna nacela ni bitna jedno je zezati se medjusobno na forumu a drugo je javno sprdati se mentalno zaostalim ljudima mislim no comment
Bez komentara kad je doslo do toga da se bolesni ljudi ismijavaju

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

А значи Каспер је и Мотајица. Е баш лијепо да знам са ким требам попричати само када се врне.
Image

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Casper wrote:
sena internetusa wrote:Uopste nisu njihova moralna nacela ni bitna jedno je zezati se medjusobno na forumu a drugo je javno sprdati se mentalno zaostalim ljudima mislim no comment
Bez komentara kad je doslo do toga da se bolesni ljudi ismijavaju
Ok momak je skonto da je tu možda stavita greška, jer vjerovatno nije poznavao ko je ovom čovjeku sa snimka bio brat i ko je on uopšte. Ne bi to sigurno uradio da je znao :?

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: ...

Post by sveznadar »

[quote="Franz"][/quote]

Da se jednog dana šprdaju sa tvojim djetetom kao što se ti šprdaš sa onim nesretnikom???
Ma samo ti uživaj...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ljudi uz duzno postovanje mislim da ste malo pretjerali.Garantujem da Franz nije to postavio u tom smislu da se njemu neko ismijava zato sto je takav kakav jeste,vec mislim da je postavljeno u smislu sto je malo dublje pogledao u casu.Mislim da nema nista ne smisleno,a i nije bilo bas nekih rigoroznih uvreda.
Moje licno misljenje je da je naj bolje da se zatvori tema i stavi u arhiv i bice mir na sve strane.

pozz...

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Ma definitivno smo pretjerali... Mi smo u krivu... Slijepi smo i ne vidimo plemenite namjere. Sa nestrpljenjem treba da ocekujemo novi "genijalni" video uradak!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Gospodo buntovnici, sami ste sebi skocili u stomak...dok mi ljubitelji zajebancije budemo ubijali dosadu, vas nekoliko kontrasha je sebi nametnulo obavezu da od danas na forumu glumi finochu.
Zivo me zanima koliko cete istrajati u tom pozorisnom komadu.
Aliii...ima lijeka i za to.Posto ste iz grupe forumasha koji kriju identitet kao zmija noge, vi jednostavno promjenite nick, i nastavite po redovnom planu i programu kao sto to majka priroda nalaze...dakle, kao sto na milion tema pokazujemo koliko smo svi fini i dobri....evo nam i kutak gdje cemo pokazati koliko smo zapravo isto toliko i zlobni...i povrh svega malo i nasmijati se, jer svi dobro znamo...KO SE SMIJE, ZLO NE MISLI!(Moze i na moj racun...nije frkanovich).
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

sveznadar wrote:Ma nek se moron ismijava... To samo pokazuje kakav je!
Stvarno bezze, ovaj momak na snimku je ladno kumio za pare za operaciju ruke...
Pojedinci su humanisti kad je to forumski pogodno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Vidim da ovdje ima HUMANISTA,za sada trojica ,četvorica...VRSTA,prepoznaćeš ih,javi nam koliko su pomogli ŽELJKI u narednih recimo,7 dana!!!Da ne bude kao sa košarkašima,reče neko da će uplatiti ,pomoći pa ćorak!!!??????????????????????????Jeste daleko,ali rade banke!!!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

I još možda da napomenem,
snimak nije autorova sramota,nego institucija,ovdje su policiji zavezane ruke jer nemaju gdje odvesti ovakva lica,...treba ukazati na sve,zar da Vaše dijete treba neko onakav izbosti istim nožem dok se bespomoćno,spokojno bude igralo kod fontane???
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Ja sam uvijek fina !!!
Kume a na zeljkin racun sam uplatila vec davno tako da mi je savjest cista i sta je taj covjek uradio da treba da ga strpaju u nekakvu instituciju koja je daleko opasnija nego ulica i nema veze cijeko brat i ko je ko svi smo mi ljudi!!!

Franc jel znas sta crvenkapica() pjeva kad se popne na tvoj nos????? :twisted: :twisted:
Friedns are flowers in life´s garden

Post Reply