Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Radovan RSK
Posts: 71
Joined: 16.07.2011. 17:15
Location: localhost
Contact:

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by Radovan RSK »

Evo jednog estradnog umjetnika iz našeg divnog Prnjavora.. Pogledajte...


bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by bobi1993 »

Radovan RSK wrote:Evo jednog estradnog umjetnika iz našeg divnog Prnjavora.. Pogledajte...

http://www.youtube.com/watch?v=3Xks89ahv60
vjerovatno je klincima smiješno kako se pedja ponaša i šta radi,ali onaj ko ga zna,na ovo će prije zaplakati nego se smijati. Pedja je 2 puta zarobljavan u toku rata (msm mudžahedini) čovjek boluje od ptsp-a,ima more budi se noću sanja sve što mu se dešavalo. Na žalost lijek je pronašao u alkoholu.....
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

Radovan RSK
Posts: 71
Joined: 16.07.2011. 17:15
Location: localhost
Contact:

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by Radovan RSK »

bobi1993 wrote:
Radovan RSK wrote:Evo jednog estradnog umjetnika iz našeg divnog Prnjavora.. Pogledajte...

http://www.youtube.com/watch?v=3Xks89ahv60
vjerovatno je klincima smiješno kako se pedja ponaša i šta radi,ali onaj ko ga zna,na ovo će prije zaplakati nego se smijati. Pedja je 2 puta zarobljavan u toku rata (msm mudžahedini) čovjek boluje od ptsp-a,ima more budi se noću sanja sve što mu se dešavalo. Na žalost lijek je pronašao u alkoholu.....
Evo znam ga ja,znam isto da ima dva sina ako se ne varam za koje radi i koji nemaju majku.
E sada..Postavio sam klip,ali nisam rekao ni da je lud,ni da je lopov,niti bilo šta slično..
Peđa je pametniji od pola Prnjavora ako ćemo realno,samo ga alkohol čini drugačijim.
I još da dodam ako vam video smeta slobodno recite,obrisaćemo ga i eto..Da ne bude da se ismijavam nekom ili slično. ;)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

БАХАТО Отео свој аутомобил са плаца "Паркинг сервиса" и оштетио рампу

Возач босанских регистарских таблица А.Ђ. из Прњавора, чији је аутомобил због великих дуговања најпре био блокиран лисицама, а потом и пренет на плац Паркинг сервиса у Блоку 42, вечерас је одбио да плати дуг и насилно својим возилом изашао са паркиралишта, оштетивши рампу.

Бахати возач страних који за неплаћени паркинг дугује 33.000 динара однет је са Кеја Особођења око 18 часова, да би нешто после 20 сати дошао да преузме своје возило. Благајнику Паркинг сервиса предао је копију документа рекавши да намерава да измири дуг и отишао са паркиралишта, да би се пола сата касније провукао кроз ограду, отишао до аутомобила и упалио га.

Благајник Паркинг сервиса покушао је да га заустави, али је возач стартовао аутомобил, кренуо ка одшкринутој капији и насилно изашао са паркиралишта, вербално вређајући радника Паркинг сервиса и потом је побегао са лица места.

Полиција је извршила увиђај и у току је потрага за возачем А.Ђ. из Прњавора и аутомобилом марке голф 3, чије су регистарске таблице познате полицији.

Састанак Чупковића и начелника полиције ујутру

Андрија Чупковић, в.д. директор „Паркинг сервиса”, који је одмах изашао на терен, заказао је хитан састанак са начелником Београдске полиције Веселином Милићем за сутра ујутру. Чупковић је рекао је да је недопустиво да се возачи страних регистарских таблица на овакав начин обрачунавају са јавном имовином и да је ово трећи возач против кога ЈКП „Паркинг сервис“ пише кривичну пријаву из истог разлога. Он каже да је од начелника Београдске полиције добио чврста уверавања да ће сви случајеви бити решени у најкраћем року.

- Сигуран сам да ће Београдска полиција реаговати по хитном поступку као и до сада и верујем да ћемо и даље имати добру сарадњу, како би овакво бахато понашање дужника који одбијају да плате обавезе, а искаљују бес над јавном имовином било најстроже кажњено. Ми ћемо већ сутра поднети кривичну пријаву и одлучни смо у намери да томе станемо на пут и уведемо ред у паркирање. У сарадњи са полицијом и правосудним органима утицаћемо да се најстроже казне бахати возачи који директно угрожавају увођење комуналног реда у Београду - рекао је директор "Паркинг сервиса" Андрија Чупковић.

Подсећамо да је после више од два месеца од увођења блокаде лисицама за возаче страних регистарских таблица, ово први пут да је возач насилно покушао да изађе са паркинга, а двојица су исекла лисице.

БЛИЦ
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Стани! Глума је!… Пусти га! Представа је!…

Image

У Прњавору на необичан начин прекинута позоришна представа на градском тргу. Ревносни Н. К. муњевито усред скеча заштитио глумицу од глумца силеџије.

МАЛО је ко могао и наслутити да ће глумачка представа на отвореном на Тргу српских бораца у Прњавору у Републици Српској, са темом насиље у породици, до суза засмејати многобројне гледаоце. А поготово да ће бити прекинута – и то интервенцијом полиције!

Као гром из ведра неба, „завеса је пала“ када је необавештени али ревносни полицајац Н. К. дотрчао, прескочио заштитну ограду и окомио се на запрепашћеног глумца, уверен да он уистину има намеру да одсече косу и „шакета“ своју непослушну супругу.

- Стани! Глума је!… Пусти га! Представа је!… – повици су присебних гледалаца, са трибина и из баште околних кафића, који су спасили 20-годишњег Алдина Фафуловића, члана аматерске глумачке екипе из Витеза.

Новосађанин Саша Денић, координатор представе Форум театра из Витеза, објашњава за „Новости“ да је тамошње удружење „Млади Роми“ изводило представу „Реци НЕ насиљу у породици“. По сценарију, обесни супруг се, због „фејсбучења“, окомио на супругу, иначе, мајку њихово троје деце, домаћицу која је, заправо, на интернету обављала консултације у вези с пројектима за невладину организацију.

- Осим псовки и симулираних удараца, полицајца су вероватно збуниле маказе којима је, по сценарију, муж насилник имао намеру да одсече косу супрузи – каже Денић. – На то је, на опште изненађење, униформисани полицајац улетео међу глумце и окомио се на глумца супруга. Сви смо били затечени. Срећом, даље неугодности спасили су га повици публике.

Полицајца је, по многима, понела маса људи која је, чувши громогласне и сочне псовке, погрдне повике и ударце, похрлила на поприште „сукоба“.

- Био сам шокиран и понајмање сам очекивао интервенцију полиције – казује „Новостима“ Алдин, умало ухапшени глумац.

- Поготово кад ми је полицајац прилазио претећи речима: „Одбиј, стани, шта ти је? Чујеш ли ти мене?!“

Међу онима који су из публике довикивали „Представа је“, био је и Жељко Јокић, један од старешина прњаворске полиције.

- Прибојао сам се да глумца не смота и веже, односно стави му лисице на руке – искрено каже Којић. – Ипак, мора се признати да је полицајац муњевито реаговао.

Многи од присутних су се буквално покочили од смеха када су се уверили да интервенција полицајца није била саставни део представе.

НЕМА ШАЛЕ

ОВАЈ догађај је само потврда да нико у Прњавору не сме ни да се нашали да врши породично насиље – у шаљивом тону је објаснио догађај др Синиша Гатарић, начелник прњаворске општине, гостима Фестивала националних мањина у Прњавору.

Те речи пропраћене су аплаузом, док су организатори на тргу полицајца понудили пићем.

У Полицијској станици Прњавор рекли су нам да је реч о полицајцу професионалцу, који је због необавештености муњевито реаговао, те да неспоразум није произвео никакве последице.

Нинко Ђурић – Вечерње новости

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by corkan »

Nije Ameriku otkrio Kolumbo, već muslimani izjavio turski predsednik
Image
ja budale
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by Hirurg »

Pa jel ovo lokalni prolup?

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by richarddreu »

Ukopno društvo ,,poslednji osmijeh''
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by KAMIKAZA »

Idu li ti turci iza brda ili ne idu ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by KAMIKAZA »

Ovo moze samo on. :D
Image :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by Hunter »

ispravi malo vijest, znas da sam to ja napravio :) i nije od sijena nego od slame :)
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Ех, ти :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Lokalni prolupi....blejade, zajebancije i sl.

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply