Vaskrs u Prnjavoru...

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Post Reply
User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Vaskrs u Prnjavoru...

Post by djuka »

Negdje sam procitao da nas forum citaju i ljudi iz opstine, ili bar neko od njih, pa mi pade na pamet da otvorim ovu temu.
Koga biste voljeli gledati i slusati na trgu? Naravno, pod pretpostavkom da ce se odrzavati ta tradicija, a mislim i nadam se da hoce. Da pomognemo organizatoru oko odabira izvodjaca.
Pod ovu temu bi mogle i slike sa Vaskrsa i Vaskrnjeg koncerta prijasnjih i buducih godina, i ostalo sve sto je vezano za Vaskrs u Prnjavoru. Volio bih, i ako neko zna ko je sve bio koje godine, da napise i to. Eto onda... Pa izvolite...
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sta znam.RolingSotonse? :D .
Samo da je neka rokaca.Bilo ko.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Једно вријеме ( двије године за редом, чини ми се ) традиционално за Васкрс је то био Ван Гог. Јесте да су већ неко вријеме далеко од старог сјаја, али не бих имао ништа против. Такође бих , послије више од 15 година паузе волио у Прњавору видјети Ју групу. Задњи пут су код нас били почетком деведесетих. Вјерујем да би се могли довести за мало пара, а њихов квалитет је неспоран.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Volio bih da nam opstina dozvoli da razapnemo nekog narodnjaka na krst i gadjamo ga jajima i paradajzom!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: ...

Post by aquarius »

Franz wrote:Volio bih da nam opstina dozvoli da razapnemo nekog narodnjaka na krst i gadjamo ga jajima i paradajzom!
И то не било кога !

Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Pa zar spasioca Granda?!Jedinog koji može da zaustavi "male zelena"!Shame on you :smt019
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: ...

Post by che »

aquarius wrote:
Franz wrote:Volio bih da nam opstina dozvoli da razapnemo nekog narodnjaka na krst i gadjamo ga jajima i paradajzom!
И то не било кога !

Image
A JESAM JU ,JESAM,JESAM VOLIO...I NISAM JU NISAM,JOS PREBOLIO...:smt021 :smt067
HIHIHIHIIII.... :smt044

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

ON JE TOLIKO VELIKI,DA ĆEMO ZADUŽITI I DIJOPTRIJE DA GA MOŽEMO NAĆI PA POGODITI...
LJUDNA...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: ...

Post by Franz »

aquarius wrote:
Franz wrote:Volio bih da nam opstina dozvoli da razapnemo nekog narodnjaka na krst i gadjamo ga jajima i paradajzom!
И то не било кога !

Image
Mog idola!!! :smt005
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jest, pa da vas osude za naconalisticke ideale, naprave od vas teroriste, osude za nacionalno ciscenje... znate, i krave su zasticene...

Uhvatite nekog naseg, pa mu polupajte jaja; Vaskrs je; valja se...
e idem ja, stigo cile mile....

User avatar
nout
Posts: 180
Joined: 21.01.2005. 21:57

Post by nout »

Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
Pleased to meet you, hope you guess my name
But what's puzzling you is the nature of my game...

User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Post by djuka »

Ne znam da li je to pravilo. Nisam o tome rzmisljao, ali pretpostavljam da ce za Vaskrs pjevati srbi, mada se ja ne bih bunio ni za ostalu "konstitutivnu bracu" da nastupaju, naravno da icemu valjaju! Koliko me sjecanje sluzi: 2007. - Neverne bebe i tijan adapcevic; 2006. - amadeus; 2005. - zana; 2004 - ok bend; e ostalo mi nije bas najjasnije. Kada je bila Galija, van gog, blaza...!

Slika sa trga 2004. (ok Bend):

Image
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

nout wrote:Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
2003 ili 2004...Vladimir Acic...extra zurka!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

zoki05
Posts: 725
Joined: 05.07.2005. 09:49
Location: Prnjavor

Post by zoki05 »

Franz wrote:
nout wrote:Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
2003 ili 2004...Vladimir Acic...extra zurka!
ma žurkica je bila do kraja! možda čak i najbolji OPEN žur, koji je prnjiš vidio!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

nout wrote:Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
Ta zurka je bila veci smor od svakog narodnjackog koncerta.Ne znam sta je gore, seljakluk na narodnjacima ili ko fol urbana egotrip raja do jaja.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

knindzu naravno :D

zezam se, bilo bi super vidjeti npr. Bajagu ili Corbu na nasem trgu, ali pitanje je koliko je to izvodljivo
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Franz wrote:
nout wrote:Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
2003 ili 2004...Vladimir Acic...extra zurka!
Да, одлично одрађено. Баш се сјећам.

А што се тиче Васкрса и гостовању неке фаце ја би овако мало лаганије и опуштеније. ВЛАДО ГЕОРГИЕВ! :wink:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Franz wrote:
nout wrote:Jedne godine je iza Nacionala bila zurka na otvorenom, nesto pod nazivom Day For Us cini mi se.
E sad, nisam sigurna da li je to bilo oko Vaskrsa ili za dan opstine. U svakom slucaju, to bi bilo lijepo ponoviti, jer je bilo fenomenalno.
Sto se tice koncerta, ja bih da dodje Jinx...ali nema od tog nista. Jel' pravilo da dolaze srpski izvodjaci?
2003 ili 2004...Vladimir Acic...extra zurka!
Да, одлично одрађено. Баш се сјећам.

А што се тиче Васкрса и гостовању неке фаце ја би овако мало лаганије и опуштеније. ВЛАДО ГЕОРГИЕВ! :wink:
Image

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Jooj! Super!! Ja cu prodavati zilete na trgu, da ljudi mogu kolektivno da si sjeckaju vene tokom koncerta!

Vlado je smor.
You must not know 'bout me...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

zozon wrote: Vlado je smor.
Како за кога. :wink:
Image

User avatar
Snowflake
Posts: 332
Joined: 21.09.2007. 15:53
Location: Sibovska
Contact:

Post by Snowflake »

Boris Rezak,a nije ni Vlado los.
I love you just the way you are...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

dobra je i Natasa Bekvalac :P

User avatar
Sweety
Posts: 172
Joined: 28.10.2007. 15:50

Post by Sweety »

Marchelo,Marchelo,Marchelo(iako ne vjerujem da ga u Prnjavoru puno ljudi slusa :( )
Ali zato slusaju...ne znam...Vladu Georgijeva.Hehe,3 glasa za Vladu.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

seljak iz skakavaca wrote:dobra je i Natasa Bekvalac :P
Ајде.... :P
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
K.G.
Posts: 175
Joined: 07.03.2007. 16:33
Location: Prnjavor

Post by K.G. »

Moze Vlado, ili Sergej... e tek onda mozete da secete vene :smt005 :smt005 :smt005

Ma Corba, Corba i samo Corba... ako ne oni onda Van Gogh


Pa "ljudi iz opstine" vidite sta narod trazi... :wink:
SVE PROLAZI ZVEZDA TRAJE!!!!

Post Reply