Vaskrs u Prnjavoru...

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
krstan
Posts: 84
Joined: 24.02.2006. 03:32

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by krstan »

Dobro je to sinoć bilo...Treba biti realan pa reći da se dosta ljudi skupilo iako je bilo prilično loše vrijeme,a i atmosfera je bila prilično dobra,udovoljeno je svima...Po meni je tako,nisam ja Nedin fan,ali mislim da je ona korektno odradila i da je 70 posto bilo zadovoljno...Ovih 30 ostalih ,njima nebi udovoljio kad bi ne znam koga doveli...Uvijek ima bolje,al' mislim da je ovo izbor za veliku većinu bio sasvim ok...
Uzmi sve što ti život pruža...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by vrsta8472 »

MeDo wrote:Bolje da su doveli Vladu Georgijeva ili tako nekog a ne ukradenu ,
Владо је од Неде скупљи брат брату једно 10х
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:Владо је од Неде скупљи брат брату једно 10х
A koliko je kostala Neda?
Sve što možeš danas, uradi juče!

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by PROLETER »

a sta bi, sa trdicionalnim vaskrsnjim rock koncertima ???
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
Black Girl
Posts: 25
Joined: 27.02.2012. 01:42
Location: Prnjavor

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Black Girl »

Da bas koliko je kostala Ukraden?
I kako je onda Joksimovic dosao, sto nije tad Georgiev dosao... Nemoguce da je i od njega skuplji...
Love Me Or Hate Me, But Never Try To Change Me.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by vrsta8472 »

Nemam pojma koliko je Neda kostala, ali Vlado je id nje 10x skuplji koliko god da je kostala Neda.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by pat »

a sta bi, sa trdicionalnim vaskrsnjim rock koncertima ???
E na to mozes zaboraviti! Kada zvijezda potjera mjesec, pa kada rukice poletise u zrak, a raja se baci u trans, i ja sam tuznog srca shvatio da je gotovo sa rnr-om. :(

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

Dosao sam na forum samo da kazem da sam jako razocaran koncertom. Od kako ja pamtim ove koncerte, zadnjih jedno 10ak godina, NIKAD GORI. Prvo smo kao furali rock koncerte, pa smo onda lagano omeksavali da bi dosli do Nede koja ni sama ne zna sta pjeva. Otpjevala je na pocetku jedno 6 pjesama, pa onda jedno 4-5 smijesnih pjesmica koje sviraju i maratonci pod satorima, da bi na kraju ponovila opet onih 4-5 pjesama jos po jednom...

Koncert je kostao oko 17 hiljada (nemojte me drzati za rijec, ali cuo sam iz pouzdanih izvora). Vlado G je pjevao za oko 30, a Joksa je kostao preko 50 sigurno, iako ce vam u opstini reci (sto je i tacno) da su potrosili 10-15 (zaboravio sam sad vec), a ostalo su prikupili od sponzora navodno. Mogli su tako onda i za Vladu da skupe...ali tad je bilo da se pokaze malo nova vlast, a sad to vec nije ni bitno.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by regeman »

Blaza je vjerovatno pjevao za gajbu piva :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

regeman wrote:Blaza je vjerovatno pjevao za gajbu piva :lol:
Pa Corba je u Aquarius dolazio godinama za dzaba za Bozic ako se ne varam...ove godine je navodno rekao da nece jer je to sad postala folkoteka pa tu nece da pjeva :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

Krajnje je vrijeme,da se prestane tršenje budzetskih srestava u ovako organizovane koncerte,kad znamo da postoje prioritetnije stvari, nego što su koncerti poznati estradnih zvijezda, koje kao takve tezgare,ako je neko zvijezda, i ako neko želi da ga sluša, neka organizuje koncert, gdje svako ko želi slušati neka plati tu vrstu zadovoljstva,a ne da se to plaća sredstvima iz budzeta sredstvima poreskih obveznika,to može još samo kd nas u ovom našem društvu, gdje je nestalo selo a ostali običaji.
Pa i u najobičnijoj kafaničini,ako neko želi da se pjeva za njegovu dušu mora se latiti svoga buđelara,a ne budzeta kao što je to u ovom slučaju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

Ti u gornjem dijelu teksta kazes kako su to nasa sredstva (poreskih obveznika) i da to ne treba trositi a dole kazes kako svako ko hoce da slusa treba da plati...pa mi placamo, svojim parama, svi zajedno. A tebi uvijek ostaje opcija da se odjavis i preselis u neki drugi grad :)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

Ta poreska srestva su prije svega zajednička srestva,i u trošenju tih sredstava postoje određeni prioriteti u ovom našem čemernom društvu, i kad se sve društvene potrebe podmire onda možemo, i svirku plaćati, ako treba dovest ćemo i pjevalku,ali prvo treba iskorijenit glad u ovom gradu, u ovom gradu ima potrebe za javno kuhinjom, prije nego potreba za nedinom suknjicom i pjesmicm, primjera radi da ne govorim o drugim stvarima koje su prioretnije od koncerta.
A tvoj komentar da se odjavim i odem u drugi grad je jednostavno glup.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by grlica »

ТАКО ЈЕ ЗМИЛЕ !
Јавна кухиња него шта , ја сам први свједок , потребитих... ак вам требају подаци оних који се стиде само се јавите , све ћу вам изнијети на једној пп преписци... ех од кад ја то домишљам ал , коме . шта и како...
углавном , има их на жалост , много , а највише они што се стиде неимаштине.... срећа моја змиле , па су нам родитељи живи (мени и мужу ) ,па нисам и ја са тог списка потребитих!
imam moćno pero - jezik srpski

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

E pa ako ces tako, onda jbg znas gdje je zgrada vlade pa se tamo obrati, oni mogu da rijese mnogo nasih problema. I te pare koje oni trose su nase, pa nesto ne vidim da se njima zalis? :D To sta je prioritetnije mozemo ovdje ti i ja da razglabamo, i ostali forumasi, ali isto tako svi mozete da se kandidujete na izborima pa onda ako pobijedite onda odredjujte vi sta je po vama prioritet. Dok je ovako, ovi sto su na vlasti odredjuju sta i kako, nazalost...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

Ova ti je prepiska sa mnom apsolutno besmislena,i ja se ni na koga ne žalim, ja iznosim svoj stav i svoje mišljenje u vezi i načina trošenja budzetskih sredstava,što se apsolutno podrazumjeva, na sve one koji se iz budzeta finansiraju ,dakle ne treba mi tvoj azimut prema zgradi vlade,moja je primjedba načelnog karaktera i naravno odnosi se na sve.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by mirabell »

Svake godine posle Vaskrsnjeg koncerta ovdje na forumu ista prica... stalno neko nezadovoljstvo :roll:
daj ljudi ohladite malo. Nema veza ni ko je na vlasti ni ko gostuje na trgu niti koliko je taj neko placen,stalno bacate drvlje i kamenje i izmisljate toplu vodu.
Stalno se spominje taj opstinski budzet kao da nema koncerta to bi se primijetilo u Prnjavoru,sredili bi npr trotoare ili ulicnu rasvjetu a svi smo svjedoci novogodisnjih gradskih ukrasa u kakvom su ocajnom stanju ali stedi se,nema para u budzetu pa ti imaj osjecaj da su praznici :smt093
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

I ti se bespotrebno kačiš na pogrešnu kuku,ovdje je stvar suviše nego jasna,i vi prije svega mladi spremni ste da prodate vjeru za večeru,s obzirom sa takvim načinom razmišljanja potičete i dajete za pravo onim malo starijim od vas ,koji vas kupe za neki nedini ili bilo čiji koncert,a onda sa nešto umirenijom savjesti, ako je uopšte imaju, proarče daleko veću lovu iz budzeta na neke nepotrebne stvari, a živimo u zemlji još u kojoj imaju nužni i kolektivni smještaji,i u svakom gradu ima potrebe za javnom kuhinjom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by mirabell »

Kad imas tu srecu da vidis gdje ko grijesi...kandiduj se i ispravljaj.Prva cu za tebe glasati jer vise nemam za koga a pravo da ti kazem kad se covjek za*ebe 10-tak puta vise nema ni volju :smt006
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

Ja sam se draga moja dovoljno puta kandidovala i ne samo kandidovala, već i pobjeđivala ,odnosno mandate osvajala, ali sam uvjek bila u manjini nažalost nikad nisam mogla ispraviti krivu Drinu jer se poslije klimatskih i drugih promjena 90 godina prošlog stoljeća sve naopačeke iskrivilo, i danas nije vjijest da je pas ujeo čovjeka, već da je čovjek ujeo psa,dakle jedna lasta ne čini proljeće, i ja govorim o principima koji su se zametnuli, vrjednostima koje su se izgubile,jer našoj omladini daj piva i koncerata ,odnosno hljeba i igara i tu je kraj.
Ja o tome govorim,da se vi mladi ne prodajete za koncert i kesu bombona,već da morate sebi da krčite sopstveni put, i uzimate svoju sudbinu, u svoje ruke i da prepoznate put iz tunela,u kojem svi živimo.
Nemam ja nikavu sreću da bolje vidim od tebe,dapače moja dioptrija je isuviše velika, da bi ja mogla gledati umjesto tebe ili bilo koga drugoga, i bilo bi red da se ti kandiduješ umjesto mene, pa da ja glasam za tebe,a da se ne bi kako ti kažeš za.....po 11x otvori dobro oči i nedaj se prevariti. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

Ma poenta je da o tome dzaba raspravljamo. Ja sam samo rekao da je koncert bio jako los, i lose organizovan, a sta je prioritetnije od toga mozemo samo da raspravljamo, jer mi ne odlucujemo o tome.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by ZMIJA »

Nicky wrote:Ma poenta je da o tome dzaba raspravljamo. Ja sam samo rekao da je koncert bio jako los, i lose organizovan, a sta je prioritetnije od toga mozemo samo da raspravljamo, jer mi ne odlucujemo o tome.
Tačno je da vi ne odlučujete, ali vi učestvujete, i nije ovdje riječ o koncertu kao takvom, već o nekim principima i priortetima i trošenju narodnih para,a ako je još koncert bio loš to, još gore po vas koji ste učestvovali na njemu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:Tačno je da vi ne odlučujete, ali vi učestvujete, i nije ovdje riječ o koncertu kao takvom, već o nekim principima i priortetima i trošenju narodnih para,a ako je još koncert bio loš to, još gore po vas koji ste učestvovali na njemu.
Ponovicu opet...izbori su tu pred vratima. Svako svoju sansu ima.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by seljak iz skakavaca »

Da je bio rnr- zasto nije Vlado. Da je Vlado- zasto nije rnr!? Da je,..
Domaca rnr scena i nije bas nesto velika, a uzmemo li u obzir da se svake godine organizuje u nasem gradu i Motorijada (gdje se takodje trazi rnr), onda bi dosli u situaciju da se jedni te isti rotiraju svakih par godina. Onda bolje prepustiti rnr njima :D , jer im vise i sleduje; a posto je na trgu sveopste "narodno" veselje, onda i nesto za siru masu. Bio to Dzoksim, Vlado, Neda,.. umjerenije je, u svakom slucaju.

Post Reply