Urbanizacija-Grad Prnjavor

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by svraka »

spile_86 wrote:
VJESTICA wrote:SVI SVE ZNAJU,ALI IZ NEKOG RAZLOGA(OBICAN)SVIJET JOS UVIJEK CUTI I TRPI...
Вјештиће, читаво судство РС је купљено (потплаћено) од времена приватизације људи који су опљачкали привреду РС, да не би морали сносити послиједице плачке давали су и дан данас давају паре судијама како би осигурали свој "тешко" стечени новац и како не би завршили у затвору... Ко су ти људи који су опљачкали и који дан данас пљачкају ја се бојим да нећемо никада сазнати, јер као што сам рекао мјесечно коверта и тебе нико неће дирати...
Моја супруга је судија. Ја сам инспектор. Ако смо потплаћени, као што тврдиш, није ми јасно како је могуће да то негдје не изађе на видјело?! Кад погледаш гдје живимо, какво ауто возимо, колико имамо на банковним рачунима (тачније колико смо у минусу), кад смо отишли на годишњи одмор... Све су паре у сламарици, очито.
Та прича о поткупљивости судства је прича Миле Додика, сваки пут кад га правосудни органи ухвате у "криволову".
Ко нас је пљачкао ја ћу ти рећи. Почео је СДС. Али једну нову, немјерљиву димензију пљачке и отимачине, остварио је СНСД, са својим неприкосновеним владарима.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by spile_86 »

Шврака није овдје само питање потплаћивања, него и нерада, ево најприје да почнемо од тебе шта ти радиш на своме послу?Када имаш времена у току радног времена писати по форуму и шта твоја жена ради, па зашто сте вас двоје плаћени? Ти пишеш по форуму, криминалци ходају по држави као да ништа није било и ти још пишеш правосудни органи ухватили Додика у "криволову" па побогу ако је нешто украо што га не осудите! Молим те Шврака престани се пресеравати и филозофирати, ништа не радиш,а примаш плату треба те бити срамота, па погледај на сајту општине Прњавор ону анкету што се ради шта људи мисле о вама и вашем раду...Ево те линк па погледај

https://docs.google.com/forms/d/18h4581 ... wanalytics
Last edited by Moderator on 01.11.2013. 20:48, edited 2 times in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by murgo »

:smt041 :smt041 :smt041
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

vjestica wrote:svi sve znaju,ali iz nekog razloga(obican)svijet jos uvijek cuti i trpi...
ja znam (neću da ćutim) da imaju dobre brezove metle na rasprodaji, da ti pošaljem jednu pa razguli svojim putem?! :smt110
Last edited by Moderator on 02.11.2013. 10:25, edited 1 time in total.
Reason: Zabranjeno pisanje samo VELIKIM slovima!!!
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by VJESTICA »

:smt005 :smt005 :smt005 Ne,hvala!A i na svom sam putu...
Last edited by Moderator on 02.11.2013. 10:25, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:D Tema je urbanizacija grada a ne urbanizacija budzetskih korisnika. :D Svako radi ono za sta je placen,i koliko je ili kako je placen,sto kazu :"kakva plata takva vrata" :D Kriminala ima,nisu svi lopovi,jer da jesu od koga bi krali,mi nemamo nista sto bi njima vrijedilo.Svi se vade na kredite,na zalost neki ih i imaju,nekima ne nude mito jer su njihovi sefovi vec uzeli,pa njima nema taj neko potrebu ni da daje,itd...Kriminal je u vrhu ovo sitno sto se vrti oko nas je onako kao za kafu,to i nije neki mito vec vise kao baksis,a baksis nigdje u svjetu ne podlijeze porezu,pa tako nebi trebalo ni ovdje da podlegne.Svraka je izuzetno principijelan,a i njegova zena pa ne sumnjam u njegove rijeci,osim toga kako sam vec rekao ,neke vece ribe se tu maste,i ti sigurno ne idu ljetovati na kredit. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by svraka »

Спиле, вријеме ће све показати. Не требаш се љутити на мене. Покојни Броз је добијао на поклон од многих државника вриједне дарове. Ови данашњи (изузев покојног Изетбеговића који је добио неку новчану награду од неке арапске државе) нису добили ништа на поклон. Све су сами "створили". А како? Нисам ја крив спиле за то. И то нису приче за малу дјецу. Некретнине које појединци посједују неспојиве су са њиховим примањима.

Ако није проблем, волио бих да не користиш ружне ријечи кад ми се обраћаш. Поздрав.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by svraka »

Nagradno pitanje za uzrast do 14 godina - zasto Sanaderu nije bilo sudjeno za kriminal dok je bio na vlasti?

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by grlica »

ej , ja imam 13. godina i mogu da odgovorim na ovo pitanje :D PA , ZATO ŠTO JE BIO NA VLASTI :D
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:17, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by spile_86 »

svraka wrote:Спиле, вријеме ће све показати. Не требаш се љутити на мене. Покојни Броз је добијао на поклон од многих државника вриједне дарове. Ови данашњи (изузев покојног Изетбеговића који је добио неку новчану награду од неке арапске државе) нису добили ништа на поклон. Све су сами "створили". А како? Нисам ја крив спиле за то. И то нису приче за малу дјецу. Некретнине које појединци посједују неспојиве су са њиховим примањима.

Ако није проблем, волио бих да не користиш ружне ријечи кад ми се обраћаш. Поздрав.
Ма не љутим се ја Шврака на тебе и ја иначе нисам ни критичар,али једноставно када у човјеку проради неки бјес, нарочито овдје у Прњавору. Све се зна ко је шта радио и шта ради данас, ево и сам пишеш да поједини имају некретнине за које немају покрића,а добро знаш како поједини да би направили зграду или пословни објекат у Прњавору морају појединим особама дати један стан или пословни простор да би добили потребне дозволе, па зар је то нормално?А знаш и о коме причам. Шврака па зар је нормално да особе са Општинском платом могу имати већи број пословни простора,станова,кућа и како то да они имају,а ти јадан да имаш само стан,па дали си ти луд да од своје плате ниси могао купити себи пар станова и пословни простора,а они јесу?

Као што сам већ написао нисам критичар и не волим бити критичар,али једноставно када знаш шта се у Прњавору дешава и шта људи све раде да би дошли до тога. Па ко треба тим људима стати на крај?Народ не може, а институције које су задужене за то једноставно или не желе да раде свој посао или наравно што сам већ написао узимају мито за заштиту. То је неко моје размишљање, можда ја и гријешим,али побогу ако гријешим ко је тај ко треба оваквим људима да стане у крај? Ипак није СНСД тај који шаље људе у затвор. И такође не кажем ја да су сви лопови,а да СНСД нема лопове, наравно да има лопаве као што има у све и једном политичкој партији.

Шврака, извини за ружне ријечи у будеће ћу покушати да их избацим када будем писао теби, још једном извини... :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by grlica »

spile jedna mala greška --nije švraka već svraka ... poštujte čovjeku nik :wink: :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by spile_86 »

Ја се извињавам, покушаћу и то у будуће да пазим и поштујем, хвала колегице на указаној грешки... :D
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:17, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by kuzmo »

------------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:40, edited 1 time in total.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by kuzmo »

------------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:40, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Mislim da bi se ovako nesto strasno uklopilo u ambijent. :D
Image
Ooooooo turci,skupljajte pare ,pa da se malo provozate kocijama sa nacelnikom i zelenom zastavom,ovi bi majku prodali a da nece plac i dozvolu. :D A kad dodje na vlast Kalabic on ce vam prodati i bjelu zgradu pa da i mejtef imate. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by grlica »

ih kako su se tri - četri ovakve uklopile u ambijent mog rodnog sela (vjekovima srpskog) ... ko da nas nikad ni na mapi nije bilo AL NEKA! ON PJEVA A JA SE PREKRSTIM I POMISLIM --BOŽE , DOK JE NAS BIĆE I NJIH :smt002 :smt001
( NIJE MOJ GRIJEH ŠTO SAM MEĐU OSTALIM --NEGO ŠTO SAM OSTALA)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

VJESTICA wrote::smt005 :smt005 :smt005 Ne,hvala!A i na svom sam putu...
Ma ti letiš na pogrešnoj metli, a izgleda voziš brzo VJESTICE pa ti malo i kroz glavu duva! :lol:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by VJESTICA »

Na cijoj metli da letim,a da nije pogresna?"deco jel volite brzu voznju"? :smt005
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:17, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

Samo što brže, to mi se sviđa, kada iscuri sve iz te tvoje divne glavice dođi da čika napuni. :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by VJESTICA »

Eeee,kjutice... :smt006 promasio si temu,nema smisla...Hajde otvori neku temu ,samo za vrijedjanje,pa cemo vidjeti kome koliko curi!i da znas da si mi popravio raspolozenje. :smt023
Last edited by Moderator on 05.11.2013. 07:17, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by grlica »

CHEJK wrote:Samo što brže, to mi se sviđa, kada iscuri sve iz te tvoje divne glavice dođi da čika napuni. :D
Opet sam zgrožena , do maloprije se žališ na primitivizam i vrijeđanja , da bi u narednom postu tj. temi sam to radio . Sve je to prnjavorski duh , snaga provincije i malograđanštine poništava svako dobro u malom čovjeku , aj reći ćemo Male Evrope.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Мало скрећемо са теме . . . и нико да ми одговори.

Зашто општина распродаје своје некретнине?

Ово је све, само не домаћински однос према нашој, заједничкој имовини. Мислим да ако СДС то уради, сам себи је пресудио, јер то је чист пенал за опозицију. И након тога, неће их сапрати ни Дунав и Сава.

Када сам писао о каменоломима на Љубићу, многи ме тада нису схватили. Требало им је пола године да дође из гузице у главу и тада је наравно било касно. Па зато, сада ајд ако икако можете спријечите ту лудост са распродајом наше заједничке имовине. Ако се начелник представља као добар домаћин, онда сигурно зна да сваки домаћин који распродаје своју земљу - је лош домаћин! Најлакше је продати, а да ли се ико пита шта након продаје.

Да ли ће нам тада, да почну цвјетати руже или ће бити још горе, а за продати се нема шта :shock:

20 маја 2013-те сам написао ово:
Друга ствар, мени се лично код Начелника свидјела једна ствар мада искрено мислим да у том тренутку он није мислио да је то нека нарочито паметна ствар. Неки дан смо сједили и причали све и свашта и каже он да су човјеку највеће богаство само три ствари: породица, пријатељи и земља (мислио је на земљу у приватном посједу) и онда је то све фино образложио зашто и како. Да сада не дужим, али касније када сам размслио човјек је стварно што се тога тиче управу. Е ту је за мене он показао да је стварно др. сци. и када му К3 објави само Синиша Гатарић.
viewtopic.php?f=21&t=2815&hilit=%D0%BF% ... &start=925
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Pa ne preostaje nista drugo nego da mi privatizujemo lokalni put od Vukovica do Marica,pa da im uvedemo taksu. :)
Neznam dal je to tesko ovdje u nas ,ali mi imamo tu jos uvjek neku industriju,i predlazem da ujedno spojimo dobro i korisno,da zaposlimo radnike koji ce da stancaju zvjezde ili neke druge oblike zeljeza za busenje guma,a mi cemo da kupujemo i bacamo po putu prema drenovi :) pa neka izvoze taj kamen sa gusjenicarima,jer kamionima nece moci.Mislim da bi na stancanju zaposlili vise ljudi nego sto su oni zaposlili na auto putu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

VJESTICA wrote:Eeee,kjutice... :smt006 promasio si temu,nema smisla...Hajde otvori neku temu ,samo za vrijedjanje,pa cemo vidjeti kome koliko curi!i da znas da si mi popravio raspolozenje. :smt023
Na svakoj temi ima uvreda, pa i na ovoj. Nisi skontala poentu ali sudeći VJESTICE po svemu nije ni bitno, kada iscuri pa čika dopuni skontaćeš. A zbog curenja i imaš dobro raspoloženje. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

grlica wrote: Opet sam zgrožena , do maloprije se žališ na primitivizam i vrijeđanja , da bi u narednom postu tj. temi sam to radio . Sve je to prnjavorski duh , snaga provincije i malograđanštine poništava svako dobro u malom čovjeku , aj reći ćemo Male Evrope.
Ovo se ztove IRONIJA Grlice, nisu uvrede! Neka dama malo čita između redova.... :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Post Reply