Urbanizacija-Grad Prnjavor

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by VJESTICA »

Zaista smatram da se iza tvog nicka krije dusevno bolesna osoba.Zao mi je ali sta ti radim?llijeci se!
Ne zelim se vise sa tobom raspravljati pogotovo ne ovde,na forumu!Plasim se da bih mogla(ako uspijes da me iznerviras)napisati sve sto znam o tebi i uz to tvoje ime i prezime.To nebi bilo dobro ni za tebe ni za mene jer znas i samo na sta si sve spremno da dodjes do cilja.Ja te se ne plasim,samo ne zelim da smaram korisnike ovog foruma sa licnim prepucavanjima.Ako ti je od pomoci(mislim na tvoje psihicko stanje)evo ti moj facebook profil,javi se pa cemo se svadjati!!!
www.facebook.com/bojana.lakic.33
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

Gospođo sve što želite i mislite da treba da pišete, pišite, nemam ništa protiv a pogotovo piskaranja vezana uz moje identitet me baš uznemiriše.Što se tiče otkrivanja Vašeg cijenjenog identiteta nisam zainteresovan za prepucavanja, očigledno je da Vi jeste pa evo nastavite.... SLOBODNO mi ako ništa putem PP ili na MOJ fejsbuk nalog napiši šta želiš kada znaš ko sam i šta sam. Toliko o tome koliko jedna majka troje dijece ima šta dobroga i da ih nauči, pokazali ste ne samo u ovome postu koji je prožet neopisivo visokim stepenom mržnje, graničeno sa histerijom nego i kroz to što se u Vašoj kući svi mogi zvati polubraća i polusestre. S druge strane, nikada ne vrijeđam žene, odnosno dame ali Vi to niste pa sam zato ovako decidan. Molim da me dalje ne uznemiravate, te svoje "Dalton replike"ostavite za kućne debate jer me to ne zanima. Srdačan pozdrav! :smt006 :smt006 :smt006
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Оглас о продаји неизграђеног градског грађевинског земљишта путем усменог јавног надметања - лицитације

Општина Прњавор, са сједиштем у Прњавору у улици Карађорђева број 2, заступана по начелнику општине, оглашава продају неизграђеног градског грађевинског земљишта, путем усменог јавног надметања – лицитације.
Који домаћин продаје своју земљу? И ајд ово продају, шта ће на годину да раде?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Pa pravi domacin ne raskucava vec kuci da bi imao sta da ostavi onima koji dolaze poslije njega :D osim ako zna da ce sve poslije njega ostati kopiladima . :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

1) мр Бранислав Бијелић, дипл. просторни планер,
2) Бранимир Бијелић, грађ. инг.
3) Чедо Јевтић, дипл. инг. ел.
4) Олег Хумењук, дипл. инг. грађ.
5) Милан Новаковић, дипл.инг. арх.
6) Далибор Прерадовић, дипл.инг.сао.
7) Сњежана Дебељак, дипл. инг. арх.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Jednu osobu su zaboravili necu da je imenujem ljuti se lako :D i Peru Dusanica ali nema veze,imaju i ovi iskustva. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Nema Leonarda :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

:shock: :shock: :shock:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:
Који домаћин продаје своју земљу? И ајд ово продају, шта ће на годину да раде?
Na godinu, prodaće zgradu SO Prnjavor. Naravno, sve legalno, po zakonu, putem javne ponude, moraju biti 3 ponuđača....
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by dkrajina »

1.Gera
2.Dusanic
3. ?
zivot je surov

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Реновиране просторије централне "Поште" у Прњавору



Image

Јавно предузеће /ЈП/ "Поште Српске" пустиле су у рад реновиране просторије централне "Поште" у Прњавору, у којој је запослено 27 радника, одакле се достављају пошиљаке за 13 рејона.

"Иако предузеће на овој локацији послује низ година, ово је прво велико улагање у објекат ове поште. Кориснички и радни простор уређен је по најновијим стандардима, што је веома значајно за квалитет поштанских услуга које пружамо грађанима", саопштено је из ЈП "Поште Српске".

У саопштењу се наводи да радници ове поште годишње приме више од 800.000 пошиљки, те изврше више од 200.000 новчаних трансакција, што ову јединицу поштанске мреже чини једном од фреквентнијих.

"У претходној години `Пошта` 78430 Прњавор остварила је позитиван финансијски резултат, што чини оправданим улагање од 95.000 КМ у њену обнову", наводи се у саопштењу.

Директор "Пошта Српске" Јасминка Кривокућа посјетила је реновиране просторије централне прњаворске "Поште" и том приликом истакла да "Поште Српске" теже модернизацији објеката и унапређења начина пословања, а уједно задржавају традиционалан однос према корисницима - приступачност, повјерење и квалитет.

"Упркос великој штети која је настала на поштанским објектима као посљедица мајских поплава, `Поште Српске` су, ипак, успјеле издвојити значајна средства да би обновили бар дио дотрајалих објеката, а све с циљем задовољавања потреба корисника", рекла је Кривокућа.

Улагањем у прњаворску "Пошту", "Поште Српске" су настојале у потпуности оправдати досадашње повјерење корисника.

Просторије прњаворске централне "Поште" посјетили су и извршни директор за поштански саобраћај Сњежана Мартић, извршни директор за инвестиције и набавку Никола Шупљеглав, директор Радне јединице Бањалука Зоран Дурић, те директор Радне јединице Поштанско-саобраћајни центар Бањалука Миодраг Јовановић.

СРНА


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by bobi1993 »

Zna li neko koliko košta legalizacija objekta i kako se to računa po kvadratu ili? totalno sam neupućen
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by aquarius »

U cilju urbanizacije jedan ovakav projekat bi bio dobra polazna osnova za rješenje osvjetljenja
glavne gradske ulice.

http://gradskalisica.com/u-funkciji-prv ... -mobitele/
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by Hirurg »

Dobro izgleda...mislim da je skupo i dugotrajno rjesenje

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Kako su zajebali ove u Strpcima, iskopase i odnesose im i poslednje tragove SDSa.😂
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Urbanizacija-Grad Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply