Film o starom Prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

8) Hmmhmmhmhm ...
kad se sjetim samo cjenkanja i ispitivanja te dogovora ...
Možda si ipak trebao pristati na prvu ponudu ... ,,profesionalci,, !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ликуј Максо, ликуј са разлогом. :wink: :smt023

У сваком случају, имаш због чега.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Da ne bi Tome, nista od ovog naseg filma. On mi je rekao za tebe i Bijelica :D

Moracemo na neki festival dokumentarnog filma, malo dotjeraj jos zvuk pa da pravimo premijeru sto prije :D )))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ljubitelj dokumentarca...Jos ako se tu bar pokusa (a da ne pricam o uspije) spomenuti neko kao Smola, i njegov rad...Zaista kapa dole.

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Vedrane,
molim te kad taj film bude u prodaji, daj nam podatke kako mozemo kupiti DVD.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ovako, ostalo je da se jos malo ustima zvuk i da se naprave plakati tj. omoti. Sada ja bih da premijera bude sto prije, a taj DVD sto ce se prodavati, na njemu treba jos dosta poraditi da tu budu scene koje nisu u filmu pa onda sve one slike starog Prnjavora na jednom mjestu i jos dosta nekih informacija. Uglavnom za vas koji ste daleko od "rodne grude" bice film na net-u pa ce te moci da pogledate...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma kakav net Vedrane. Samo DVD pa da malo to unovcite, ipak je to veliki trud. Ozbiljno mislim.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

vrsta, svi vi koji radite za prnjavor.info a pogotovo na filmu o starom prnjavoru, zasluzujete jedno veliko HVALA. Intuzijazam sa kojim vi radite je za svaku pohvalu. zato bi trebalo da vas trud i dobro unovcite. pogotovo mi u inostranstvu, koji smo davno otisli u tudjinu, spremni smo sigurno da kupimo DVD. a nadam se da mnogima ni cijena nece biti bitna...pozdrav iz tudjine...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

EVO JA CU DA VAM PRIPAZIM NA KASU !!! 8) :lol:
STVARNO MOZE NEKI MALI DIO NA NETU ALI CD CE BITI ATRAKTIVNIJI AKO NE PRIKAZETE BAS PUNO !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Cijena ce biti 5-6 KM, i te pare ce ici za finansiranje SOZ-a. Ako bude dobro interesovanje, mozda snimimo i drugi dio od 1945 do 1990 godine, to ce biti mnogo lakse jer ce ima vise i materijala i ljudi koji bi mogli da svjedoce o tom vremenu.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma 10 za "strance". Samo cepaj. :wink: :twisted:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Meni je cilj da taj film sto vise ljudi vidi, zato ce biti na net-u ali u nekom žnj formatu. A na DvD-u ce biti dosta nemontiranog materijala i slika tako da ce to biti razlog da neko kupi DvD.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

vrsta8472 wrote:Cijena ce biti 5-6 KM, i te pare ce ici za finansiranje SOZ-a. Ako bude dobro interesovanje, mozda snimimo i drugi dio od 1945 do 1990 godine, to ce biti mnogo lakse jer ce ima vise i materijala i ljudi koji bi mogli da svjedoce o tom vremenu.
Cijena vise nego prihvatljiva! :smt023

Pravite vec planove za PART 2.('45-'90)!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

vrsta8472 wrote:Cijena ce biti 5-6 KM, i te pare ce ici za finansiranje SOZ-a. Ako bude dobro interesovanje, mozda snimimo i drugi dio od 1945 do 1990 godine, to ce biti mnogo lakse jer ce ima vise i materijala i ljudi koji bi mogli da svjedoce o tom vremenu.
Cjena je zaista smjesna za nas vani, a sto se tice drugog djela docu ja u Prnjavor da ti svjedocim.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

На нету пстави само пар сцена, онако маркетиншки и онда кад се крене куповати двд... Има да обори тираж Сеје Калаћа и албума "ала ала"

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ја купујем један примјерак. :wink:
Image

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

[quote="vrsta8472"]Cijena ce biti 5-6 KM, i te pare ce ici za finansiranje SOZ-a.

Nemam ništa protiv(a i ne pita me se) ali me interesuje po kom kriterijumi su pare dodjeljene SOZ-u???

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ja cu sigurno kupiti....hoce li to biti gotovo negdje do nove godine jer sam tada dole i gdje se to moze naci?
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Kundacarka mara wrote:
vrsta8472 wrote:Cijena ce biti 5-6 KM, i te pare ce ici za finansiranje SOZ-a.

Nemam ništa protiv(a i ne pita me se) ali me interesuje po kom kriterijumi su pare dodjeljene SOZ-u???
Вјероватно што је тај пројекат водио СОЗ и свака част!
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

SOZ-ov projekat, SOZ-u pare...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Реко ја. :D
Image

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

murgo wrote:vrsta, svi vi koji radite za prnjavor.info a pogotovo na filmu o starom prnjavoru, zasluzujete jedno veliko HVALA. Intuzijazam sa kojim vi radite je za svaku pohvalu. zato bi trebalo da vas trud i dobro unovcite. pogotovo mi u inostranstvu, koji smo davno otisli u tudjinu, spremni smo sigurno da kupimo DVD. a nadam se da mnogima ni cijena nece biti bitna...pozdrav iz tudjine...
@vrsta
SOZ-ov projekat, SOZ-u pare...

A sta su ostali sa prnjavor.infa koji su radili na tom projektu a nisu u Soz-u? Gdje njih spomenu, mozda sam preskocio koji red kad sam citao?
Delfin svaka ti cast za tvoj trud koji niko ne spominje ovde!!
Idemo dalje ...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Rocky ja sam isto na tom prnjavor.info kao i svi ostali, . Sada da ne ulazim u to koliko je ko radio i sta je radio za film, ali prnjavor.info nije pravno lice. Ja sam ozbiljan covjek i ne zelim da se zezam sa ovako ozbiljnim stvarima pogotovo ako mislim da taj film koji je snimljen prikazem sto vecem broju ljudi. Jedini nacin je bio da ga registrujem kao projekat SOZ-a. Ako ti znas neki drugi nacin kako mozes npr. nesto da prodas a da ne platis drzavi porez a da sve bude legalno evo reci mi sada odmah pa da i ja tako radim.

Sta mislis da bi dobio veliku salu u D.kulture da je to "projekat" prnjavor.infa ili da bi dobio besplatno reklamiranje u medijima da je projekat prnjavor.infa ili organizacija oko premijere da spadne na dva tri covjeka umjesto da taj posao rasporedim na 15 ljudi? Najlakse je sjediti za racunarom i reci sta bi bilo pametnije ili bolje i na tome uglavnom sve ostaje, a kada treba "zasukati rukave i nesto odraditi" nema nikoga. A sada koliko je ona zasluzna za taj film vidjecese i na kraju filma;)

Kada smo poceli da radimo ovaj film nisam ni slutio da ce da bude ovakav kakav je. Meni je ovaj sajt sigurno drazi nego tebi ali nekada moras da presjeces...

Eto ako ti, koje nisam spomenuo bas toliko zele da bude projekat ovog sajta, neka snime drugi dio. Sve ce im biti lakse, jos cu im pruziti logisticku podrsku, pa da vidimo kako ce sve to da izgleda.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

:smt023
Vrsta ja tebi skidam kapu za sve to sto radis. Samo mi je bilo cudno kako se niko ne spominje sa prnjavor.infa , nista drugo.
Idemo dalje ...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Dobro vrsta hoce li se moci kupiti taj film i ako moze,gdje ce se moci kupiti?
Image

Post Reply