Kako poboljsati forum

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ja predlažem da ukinete temu "politika" ili da barem prekvizit za učestvovanje u diskusiji bude 200+ postova na forumu...mene lično glava boli od sumanute količine naloga koji niču u zadnje vreme,možda grešim ali imam utisak da pojedinci vode diskusiju sami sa sobom preko raznoraznih fejk akaunta...i sve se to dešava isključivo na politici :? :? :?
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

lisnato_testo wrote:Ja predlažem da ukinete temu "politika" ili da barem prekvizit za učestvovanje u diskusiji bude 200+ postova na forumu...
:smt023
Podrzavam!

User avatar
Kruskica
Posts: 372
Joined: 31.08.2007. 19:05
Location: preko puta auto puta

Post by Kruskica »

Vi biste nas 'malih' da se rijesite... :( pa moramo i mi nesto pisati... :D
...svi smo mi prah u svemiru...

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

lisnato_testo wrote:Ja predlažem da ukinete temu "politika" ili da barem prekvizit za učestvovanje u diskusiji bude 200+ postova na forumu...mene lično glava boli od sumanute količine naloga koji niču u zadnje vreme,možda grešim ali imam utisak da pojedinci vode diskusiju sami sa sobom preko raznoraznih fejk akaunta...i sve se to dešava isključivo na politici :? :? :?
Hm, ti to pošto ti imaš 200+ postova pa si stavio tu cifru, možda je i istina to za duple naloge, jer mi je stvarno nejasno gdje su toliki ljudi koji su registrovani, a nema ih na forumu nikako, sve u svemu, nsam za tvoj prijedlog :smt018
>>>---------------------->>>

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Hm, ti to pošto ti imaš 200+ postova pa si stavio tu cifru
Ja se inače satr od pisanja na politici...nisam mislio ništa loše,ne daj Bože da želim nekom da uskratim pravo na SOPSTVENO mišljenje,ali pre nego opleteš po ljudima na politici,daj da te malo upoznamo...gde izlaziš,koje serije gledaš,šta slušaš,za koga navijaš,"za koji tim igraš" itd.Mislim da bi to smorilo vlasnike multiple akaunta,a normalni ljudi ne bi ni obratili pažnju na to...
Image

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Pa čemu onda forum, ako ćeš znati sve o meni, ako hoćeš da me upoznaš možemo otići na pivu uvijek, a ako ne pišeš puno na politici onda nemoj ni čitati i svi sretni. Bože moj sve ima svoje prednosti i mane pa tako i forum.
>>>---------------------->>>

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

sve ima svoje prednosti i mane
Ma je l moguće?

To je bio samo predlog,možda više ukazivanje na problem,čak sumnjam da je izvodljivo...a nisam rekao da ne volim da čitam,samo retko pišem,a imam i dobre razloge za to.A stvarno mi nije jasno kako tebi ne smetaju dupli nalozi ? Možda...ma nije bitno,samo uživajte :wink:
Image

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Šta ti sada hoćeš reći da ja pišem pod duplim nalogom???
Sve što si ti naveo je tvoje mišljenje i tvoji pridlozi, ja sam isto tako rekao svoje mišljenje i to je to, tvoj prijedlog uopšte ne rješava problem duplih naloga.
>>>---------------------->>>

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

E sad ja podržavam prijedlog od Lisnatog :lol:
>>>---------------------->>>

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Dopuna:Ljudi pazite se, brzo će banovi.
Da ne bude da vas niko nije obavjestio.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Gluposti izrečene poslednjih dana na ovoj temi svakako neće poboljšati kvalitetu Foruma. Možda kvantitetu, ali džaba kad gumica radi besprijekorno. :wink:

Konflikte na ličnom nivou raspravite na adekvatan način, a nas ostale, željne šege i dobre zahebancije poštedite verbalnih fekalija.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Oduvijek su me zanimali ti kriterijumi cenzure....tj zasto su necije gluposti podobne a necije nisu?
Sada ce ispasti kako ja chachkam i ispitujem tvoje zivce i dobru volju @aquariuse ali nije tako,samo da znas....a ti radi kako "morash".
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ništa ja ne moram, cenzura se tiče svega što nije vezano za boljitak Foruma. Neki bi trebali da porade na autocenzuri, ali je to očigledno " misaona imenica ".

p.s. sređivanje teme je u toku, tako da si stekao dojam " selektivnog pristupa ". Nadam se da ti se konačna verzija više dopada. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Kako poboljsati forum

Post by MAXIMUS »

DRIPAC :arrow: Raniju, plodnu atmosferu na ovim stranicama gradili su i njegovali mnogi od vas. Ali , ako stvari krenu lose… ipak je samo jedan od nas ODGOVORAN, kako kratkorocno - za RED, tako i na duze staze – za VIZIJU i arhitekturu foruma!

Da li ce se forum razvijati u pravcu ”globalnog trga dobrih susreta medju ljudima” ili u pravcu ”palanacke kafane u kojoj se rjesavaju privatne svadje” - odgovornost je - moderatora!

Moderator inspirise, gradi mostove i ”raspiruje” komunikaciju postavljanjem pitanja, uvodjenjem, zapletom i vodjenjem polemike, ponekad ”trazenjem dlake u jajetu”, provociranjem reakcija s ciljem ukljucivanja sto veceg broja ucesnika...

Ali moderatorov zadatak je i da se pobrine da svi dobiju mogucnost da iznesu svoje misljenje, moderator upozorava one koji prijete, iznose neumjesne podatke, ili one koji argumentovanu polemiku prebacuju na nivo intriga i privatnih svadja.
Već napisah ... ovo trebaju da pročitaju i ostali MODERATORI na forumu !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako poboljsati forum

Post by KAMIKAZA »

Forumasi sta se desava sa vama,svaki dan vas je manje,sve redje ste tu,ja se jadan nacekam da neko nesto napise

Image


Hajde malo da razbijemo ovu paucinu :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Kako poboljsati forum

Post by murgo »

Kami, ne mozes ti bez komsiluka! zato ja cesto "zavirim" na ovaj forum a ponekad ostavim i poruku...
nema prnjavor.infa bez nas Mravicana!
pozdrav svim forumasima iz Svice
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako poboljsati forum

Post by vrsta8472 »

murgo wrote: nema prnjavor.infa bez nas Mravicana!
И ја сам полу Мравичан :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako poboljsati forum

Post by KAMIKAZA »

Ih ti si 100% Mravicanac,Kljunica obala je najvisi vrh Mravice,to je kao Mravicki Kilimandzaro :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Kako poboljsati forum

Post by murgo »

u "mojoj" Mravici je Debeljacko Brdo i malo dalje Milici!
Jakimova obala i jos durvale kod tebe sa pitkom vodom iz Latkovca!
Kami, pa nase selo je najljepse na svijetu iako nema nista drugo osim asfaltiranog fudbalskog igralista!
Pozdrav iz komsiluka
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Kako poboljsati forum

Post by Mr X »

Dobra reklama čini čuda... Daleko se čulo za naš portal!

Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako poboljsati forum

Post by KAMIKAZA »

Baje iz Devetine se slikali na moru :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
nebojsa
Posts: 11
Joined: 26.08.2010. 23:33

Re: Kako poboljsati forum

Post by nebojsa »

poboljsace te forum ako malo češće pisete i o svirkama u domu kulture, i mogli bi neka i staviti i neki snimak

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako poboljsati forum

Post by KAMIKAZA »

21 POSJETIOCA 19.9.2010. u 16:40h napredujemo,do izbora bi mogli prebaciti cifru od 50 :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako poboljsati forum

Post by vrsta8472 »

Чудно, избори а нема свађе и препуцавања - ко је бољи :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Kako poboljsati forum

Post by kuzmo »

-----------
Last edited by kuzmo on 06.02.2014. 14:19, edited 1 time in total.

Post Reply