Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by svraka »

A šta mu ti dođeš? Potparol za odnose sa javnošću? De pusti čovjeka neka mi odgovori, ili neka prećuti odgovor. Od vas sejuza se ne može disati. Svakom loncu poklopac. Kamikaza, zaštitniče obespravljenih, reci otvoreno, da li si zaista toliki smrad da si nastupao na forumu pod dva različita nika?

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by Koridor92 »

svraka wrote:A šta mu ti dođeš? Potparol za odnose sa javnošću? De pusti čovjeka neka mi odgovori, ili neka prećuti odgovor. Od vas sejuza se ne može disati. Svakom loncu poklopac. Kamikaza, zaštitniče obespravljenih, reci otvoreno, da li si zaista toliki smrad da si nastupao na forumu pod dva različita nika?
takvi kao ona, kamikaza i vrsta su i doveli forum ovdje, gdje je. već sam pisao, da je kao nekakav klan, koji štite jedni druge.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

Koridor92, slažem se.

Ovde ima i nik koji je otvoren kao "advokatska podrška" jednom forumašu. Nekih 15-20 postova svi se odnose na advokatske usluge zastupanja, tako da se povezanost ta dva nika može lako utvrditi ali šta je tu je, ljudi vole pričati sami sa sobom, i hvaliti sami sebe, čovjek se rukovodi onom starom poslovicom da je bolje biti sam nego u lošem društvu. :smt005
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by KAMIKAZA »

:D Bas ste se lijepo izpricali. :D Evo ja nisasm gledao na ovu temu,puno ste mi nabacali na temi Politika pa nisam stigao sve da vidim,ali sad da vam odgovorim,ali posteno. :D
Nemam dva nika nemam potrebu za tim .Osim toga ja hocu da prestignem, Vrstu u broju postova,i onda bi stvarno bilo glupo da na dva imam po 10 000 postova,a da Vrsta ima vise od mene na svom jednom. :D
Salu na stranu,neznam sta bi ja to mogao napisati pod tim drugim imenom,a Seha je ovo vjerovatno napisao nekad davno u ko zna kakvom revoltu,znatno prije nego sto je saznao ko sam,sa njim sam imao super kontakt i prije rata i poslije njega,nekad smo se mozda razmimoilazili u misljenju ali uvjek se sve pozitivno zavrsavalo. :wink:
Kome Imam sta da kazem i napisem ja to i uradim,nemam nista sa nekim pokusajima ljudi koji zele da me kompromituju,imam svoje misljenje i zelim da ga iznesem,ovdje su se pojavljivali razni sa raznim imenima ,pa cak nekad davno i jedan,koji je sebe nazvao "Ubica Kamikaze",sto ja nisam smatrao prijetnjom,i nisam trazio da se izbaci sa foruma.Svaki grad danas ima svoj Forum svaki Forum svoga Kamikazu,sto ja ne smatram svojom zaslugom,u Derventi je cak Kamikaza jedna simpaticna djevojka,svako ima svoje stavove,svako zna zasto se solidarise sa tim imenom,u sustini svi oni kao i ja zele nesto bolje ,drugacije i nadam se da i uspjevaju u tome.Dal svaki Forum ima Svraku ili Sehu nisam provjeravao :D ako tako nastavite ko zna,mozda se neko opredjeli i uzme vas nik u zelji da vase ideje zazive i u njegovom kraju :wink:
Last edited by KAMIKAZA on 31.07.2013. 21:04, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by svraka »

Za mene dovoljno jasno objašnjenje. Seha, neozbiljan si.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by BigBang »

KAMIKAZA wrote:u Derventi je cak Kamikaza jedna simpaticna djevojka,
čuj "u Derventi", mi smo mislili da je u Prnjavoru djevojka :shock: :shock: :shock: naravno, ne baš simpatična, ali ipak djevojka. odnosno BABA-DJEVOJKA :smt004 :smt004

zar nije? :smt017

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by KAMIKAZA »

:D Cuj ti njega,ja baba,ma sad bi ti rekao, ali necu :D hocu da budem kulturan ,makar veceras :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by grlica »

KAMIKAZA wrote::D Bas ste se lijepo izpricali. :D Svaki grad danas ima svoj Forum svaki Forum svoga Kamikazu,sto ja ne smatram svojom zaslugom,u Derventi je cak Kamikaza jedna simpaticna djevojka,svako ima svoje stavove,svako zna zasto se solidarise sa tim imenom,u sustini svi oni kao i ja zele nesto bolje ,drugacije i nadam se da i uspjevaju u tome.Dal svaki Forum ima Svraku ili Sehu nisam provjeravao :D ako tako nastavite ko zna,mozda se neko opredjeli i uzme vas nik u zelji da vase ideje zazive i u njegovom kraju :wink:
Baš tako , na ovdašnejm mislim kliks ba forumu postoji tema Dobrinja 92-95 , e tu ti ja nađem Karamazova . Kako čovjek piše i komunicira sa svima njima , naš je ,a na njihovom forumu piše o ratu.... baš vrijedi pročitati tj. "upoznat " tog Karamazova. Tako isto i ti Kami .

Ps. žao mi je što svrakac postaje drzak kad se neko nasmije njegovoj naivnosti ... neću duljiti svejedno je sam sebe banovao dokazujući neka prava i slobode VRLOVIRTUELNE Doskočice :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

KAMIKAZA wrote: Kome Imam sta da kazem i napisem ja to i uradim,nemam nista sa nekim pokusajima ljudi koji zele da me kompromituju,imam svoje misljenje i zelim da ga iznesem,...
Ti to uradiš na forumu, baš me zanima kako bi to izgledalo uživo sa pojedincima. Ja bi volio sjediti kada ti nekome kažeš šta imaš ALI U LICE ne na forumu(MADA MISLIM DA ZA TAKVE STVARI NEMAŠ PETLJE). Još bi ga i pićem počastio kada bi ti raspalio šamarčinu, ali ozbiljno. Previše sebi daješ za pravo, laješ, vrijeđaš druge, ne biraš sredstva, ne biraš hoće li te tvoje bljuvotine dijete nečije pročitati, da si mao obrazovaniji i pametniji pa da lijepo neke stvari kažeš ali ovo što sam vidio je očaj, jad i čemer....Strašno....Praviš šale sa smrću ljudi, udesima, laješ o porodicama ljudi kakav normalan čovjek sve to radi? Imaš porodicu, pa procjeni pojedine svoje komentare. Eto odgovori mi, baš me zanima, kakav normalan čovjek to radi?
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote: hoće li te tvoje bljuvotine dijete nečije pročitati,
Од овог моралисања, дође ми да повратим. А да ли ти исти родитељи, када раде свакојаке будалаштине мисле на своје дјецу?

Image

:smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:Од овог моралисања, дође ми да повратим. А да ли ти исти родитељи, када раде свакојаке будалаштине мисле на своје дјецу?
Niko od nas ne treba da bude izopšten iz društva i javno popišan zbog nečega što su uradili naši roditelji.

Ako ti se povraća, povraćaj, sada znaš kako je nama kada ti lupaš gluposti po ovom forumu.

S druge strane Vi gospodo "samci" što nemate ni djevojke, ni žene, ni djece onda je to Vaš problem što ste emotivno osakaćeni, a oni koji imaju pa pišu svašta o ljudima i vrijeđaju ih na osnovu Vaše sektaške propagande pod nazivom "istina i pravda" onda će se imati u životu za šta i zabrinuti.

Komentarisati je jedno, pa čak bili i negativni komentari ali ovo što VI pojedinci ovde radite nije komentarisanje i iznošenje mišljenja nego džukačko i javno pljuvanje ljudi i njihovih porodica!

Sada zdravo ANštajne! :smt006
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

Ајд сада и овдје озбиљно. Гдје смо и када спомињали било чије дијете, у неком негативном контексту јер су родитељи од те дјеце радили неке по нама негативне ствари? Наводи цитат као аргумент. Нема рекла - казала.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

Da ponovo čitam i još plus tražim po ovim Vašim pljujvanjima???????? Pa trebam novi forum za to pa da idem na copy-paste. To što su neki pisali da proklinju djecu, da budu sakata, obogaljena, što pod raznim temama komentarišete ljude i uplićete njihove porodice i bližnje.

PONOVO pročitaj moj post, izgleda da si nestrpljiv da mi odgovoriš pa ne pročitaš u pravom kontekstu , rekao sam porodice a ne samo djecu. Evo ima ovde i veterana na forumu pa neka kažu iskreno da li ima ili nema pljuvanja i uplitanja porodica ljudi koje komentarišete, to će biti dovoljno.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote: Нема рекла - казала.

Ognjen Buco Jugović: "Ja prnjavorskim ratnim i poslijeratnim profiterima želim da prođu onako kako je prošao narod kojeg su vodili za vrijeme i nakon rata i od kog su se obogatili : da stradaju, izginu, ostanu bez dijelova tijela, da se razbole, da osiromaše, da im porodice stradaju i sve ću učiniti da to i bude tako."

Zadnja izmjena od Ognjen Buco Jugović dana 09.03.2010. 16:03, izmjeno 2 puta

Mijenjano 2 puta da još i ljepše izgleda (pretjerao čovjek a budući da je pun mržnje i frustracija, nije ni znao ljepše napipsati), ne da mi se više tražiti tačno me muka od ovako bolesnog teksta uhvati ali ima i kamikazinih "uplitanja" tuđih porodica, tvojih "logičkih povezivanja"... Ima vremena....podjećaću te postepeno, ne budi nestrpljiv!!!
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by marijamala »

CHEJK wrote: PONOVO pročitaj moj post,............. , rekao sam porodice a ne samo djecu. Evo ima ovde i veterana na forumu pa neka kažu iskreno da li ima ili nema pljuvanja i uplitanja porodica ljudi koje komentarišete, to će biti dovoljno.
Svaka ti cast!
:smt023

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

Ако узмемо оно кроз шта је тај исти Буцо, од тих исти тајкуна прошао у животу, онда могу да разумијем све што је ту написао. О томе смо већ расправљали на форуму, сигурно знаш да су ставови били 50% напрема 50% . . .нико се од туђег зноја није предуго радовао. Свакога стигне кад тад. Сигурно си чуо са стару прњаворску трговачку породицу Опачић. Једини од тих Опачића, који је имао мушког потомка а њиховог праунука Луку од 5 година су сатанисти убили на најзвјерски начин 2007-ме године. И на тај начин се угасила линија, те старе прњаворске породице.


SAHRANJEN MALI LUKA
Šimunović je pronašao telo Luke Opačića prošlog četvrtka, oko 19 sati, kada je sišao do Dunava da donese ocu ribarsku mrežu iz čamca.

- Prišao sam čamcu i video telo. U prvom trenutku mislio sam da je to lutka i nisam se uplašio jer mi se ranije dešavalo da na obali nađem lutke. Međutim, kada sam prišao blizu, video sam naduveno ljudsko telo bez desne ruke, bez obe noge i glave! Telo je bilo toliko naduveno da sam bio ubeđen da je to leš odraslog muškarca. Prestravio sam se! - kaže Srđan Šimunović.
И да направим једну малу дигресију. Сигурно знаш да сам, са још пар колега снимио филм "Код пет лампи", са Угљешом Поповићем, Максимусом и покојним Бијелићем. Разговарали смо са тада три најстарија прњаворчанина у нашем граду. Једна од њих је био и сада покојни Ристо Н. . . . жао ми је што немам сирови материјал он је остао код исто тако сада покојног Бијелића, али је Ристо испричао једну интересантну причу, која је мени у том тренутку била смјешна. Прво је причао о тим Опачићима, на који су се начин обогатили на рачун неписмених сељака и како су се понашали као локани феудалци. И колико је мајки, сузе лило због дјеце која су радила код њих за џ или један оброк дневно. Све скоро па исто, као код данашњих приватника робовласника. Некако се потрефило да баш, када смо ми то снимали, деси се то звјерско убиство малог Луке. И Ристо нам исприча то што исприча. Сви су се питали, како то одједном, да се деси једном дјетету да сатанисти над њим изврше принос крвне жртве на сатанистичкој миси?! И Ристо ми отвори очи. Не могу да се сјетим свих детаља, али ми је јако жао што то немам сада код себе, да могу подјелити са вама. Након Ристе одемо код исто сада покојног Бране М., које испричамо ту паралелу са убиством малог Луке и породицом Опачић и онда нам Бране каже, још нешто што ме стварно фасцинирало. Мало ко од нас обраћа пажњу на то. Од свих старих прњаворских породица, нико није имао мушког потомка. Ако га је имао, нешто би се чудно десило са њим. Или да буде убијен, или да умре веома млад. Погледајте старе споменике по Градском гробљу па ће вам то бити јасније. И као нико од тих породица, није имао потомка осим Опачића и да се та линија угаси на тај начин. Мени је жао, али дубоко вјерујем у себи да ако неко нанесе зло неком то се мора вратити кад тад. Сада да ли тој особи лично, или његовим потомцима. Што ова прича са Луком - потврђује. Из свега овог, надам се да си извукао неки закључак!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

Božija pravda je od BOGA i samo od Njega....

Takođe vjerujem, da kada tada svo zlo što ljudi misle i rade drugima vrati se samim tim ljudima, koliko god surovo zvučalo takve osobe nazvati ljudima.

Ovo što si napisao je poučno, trebali bi ovi što kunu i žele zlo drugima,što iznose razne bljuvotine o drugim ljudima da se zapitaju zašto i jesu takvi kakvi jesu.
Malo ti ode od teme, ali šta ćeš to ti je i bila namjera, skrenuti sa ove priče....
Last edited by aquarius on 05.08.2013. 07:00, edited 1 time in total.
Reason: Upotreba neprimjerenog fonta
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

Више него поучно. Ми Срби, имамо генетску предиспозицију да брзо забровљамо нашу историју. Зато нам се та иста историја, увијек понавља ма истим стварима.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
alter_ego
Posts: 29
Joined: 29.07.2013. 18:48

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by alter_ego »

Ovaj tekst vrstice je zanimljiv, ali koliko znam ti nešto aktivno radiš oko SPC, mislim da si pravoslavac, pa me baš zanima kako možeš ovde prosipati teoriju (ovaj put nije ANštajnova,prije da je ovo neka Hićina), da ljude i njihovu djecu treba kažnjavati zbog nečega i da je to ispravno, pa se onda diplomatski ogradiš da to maltene nije tvoj stav, neko eto neka pravda.

Ljudi griješe u životu, nismo mi ti koji sudimo.... Naveo si primjer pravde i sistema "đavo dođe po svoje" a u početku teksta pišeš kako je Buco teško prošao u životu i da ga razumiješ.

Možda se njemu vratilo nešto što on radi/misli loše drugima, ima li on djece??????

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

alter_ego wrote:Ovaj tekst vrstice je zanimljiv, ali koliko znam ti nešto aktivno radiš oko SPC, mislim da si pravoslavac, pa me baš zanima kako možeš ovde prosipati teoriju (ovaj put nije ANštajnova,prije da je ovo neka Hićina), da ljude i njihovu djecu treba kažnjavati zbog nečega i da je to ispravno, pa se onda diplomatski ogradiš da to maltene nije tvoj stav, neko eto neka pravda.
Не знам шта си по вјероисповјести, али ако си Православан а не знаш неке основне догматике своје вјере. Мало ћу ти појаснити ствари око гријеха и насљеђа гријеха. Па да свима (а и теби) то буде мало јасније.

Први људски гријех настао је још у Рају, када први људи погазише Божју заповјест. Узрок првога гријеха била је гордост, а последица прогон првих људи из Раја. Од тада се тај први, прародитељски гријех преноси са генерације на генерацију. Због тога се још назива и насљедни гријех. Једини начин да се очистимо од овога гријеха јесте кроз Свету тајну крштења, јер у овој Светој тајни добијамо Благодат од Духа светога, која чисти душу од свих гријехова и освећује је. Ово значи да се кроз ову Свету тајну чистимо и од личних гријехова које смо начинили од рођења до дана крштења и духовно поново рађамо за Бога, за живот вјечни. Тако да је тај насљедних гријех од наших прародитеља на нама. Ево ти пар примјера, о клетви и том назовимо "насљедном гријеху". Мисионарска писма Светог владике Николаја Велимировића:

Сину који је пао под родитељску клетву

Једном осуђенику који пита: О кривој клетви

Једном частољубцу: О Клеветницима

Газди Н. Н.: О прекршеном завету

Госпођи Ј.: О страдању необјашњивом

Госпођи Ј.: О страдању необјашњивом

И сама Богородица, која је родила Богочовјека Христоса, била је грешна са два гријеха. Први је био онај насљедни од праотаца Адама и Еве, који сви имамо и други У безакоњима се зачех, и у гресима роди ме мати моја (Пс. 50,7).

Обавезно погледати филм Клетва:


.

Документарни филм „Клетва" је својеврсна ретроспектива зла, па чак и више, с обзиром да открива његов узрок и илуструје последице очите у животу, како појединаца и породица, тако државе и целокупног човечанства. Он се бави снагом људског ума, јачином ријечи, изговорене или неизговорене, те духовном силом којом је обдарен човјек да може пренети на своју околину добро или зло, зависно од избора. А изборе и одлуке доносимо свакодневно...
Када све ово фино прочиташ и не буде ти још нешто јасно, слободно ме питај да ти појасним ствари које ти очигледно као православном хришћанину нису јасне!
alter_ego wrote: Možda se njemu vratilo nešto što on radi/misli loše drugima, ima li on djece??????
Има :smt002 Сада не бих да откиравм име, јер онда "оде маст у пропаст" :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

vrsta ti baš imaš mnogo slobodnog vremena.... Nađi djevojčicu,podhitno :!: :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote: Nađi djevojčicu,podhitno :!: :D

Па не гледам фудбал, не играм гладионицу, не гледам ТВ . . . имам времена на претек + сваки дан на КЦ са (прича се) 500 слободних докторица :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by ivan78 »

vrsta8472 wrote: + сваки дан на КЦ са (прича се) 500 слободних докторица :smt001
Jel sa jednom po jednom il kad te ugledaju svih 500 dodju k tebi :cry:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by vrsta8472 »

Само има ту један зарез, иза 500 :smt006 Нису без разлога саме и неудате :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Banovanje - odrzavanje reda ili provodjenje sile

Post by CHEJK »

A ti jedan a sam?! Razlog? :shock:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Post Reply