Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

Zašto se moje slike ne objavljuju a šaljem ih po deseti put?

Vedrane da ih možda ne koristiš u rendgenu da nekoj babi podvališ umjesto slike njenog kuka?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Zato sto nista ne stize...

Ajd mi posalji par slika od onog cuda na njivi iza tvoje kuce, a mogao bi mi i vijest napisati pa da objavim na prnjavor.info :?: :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

Zato sto nista ne stize...

Ajd mi posalji par slika od onog cuda na njivi iza tvoje kuce, a mogao bi mi i vijest napisati pa da objavim na prnjavor.info Question Idea
Do sada sam slao putem obrasca za slanje slika na galeriji ???

Sada sam ti poslao na mail.

Sto se tice paintballa poslacu ti par slika samo dok stane ova dosadna kisa ne da mi se sada ici po blatu dole da bi uslikao, a za objavu vijesti moram da vidim sa momcima koji to drze sta bi htjeli da se objavi pa cu ti javiti.

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Zasto kada se odgovara na PP pise ODOGOVORI ? 8) :lol:
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

kanadjanka wrote:Zasto kada se odgovara na PP pise ODOGOVORI ? 8) :lol:
To znaci da odgovoris na tu poruku koju si dobio 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Kami, lakse sa imenima... Ni meni se doticni gospodin ne svidja, ali ono stvarno nije bilo u redu.

Pozz!
You must not know 'bout me...

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Asocijacije,kaladont,beskonacna prica-cemu to???
Pitam te pitaj me i reci istinu zbiti u jednu temu ili skroz ukinuti!!!!
Ima tu jos par besmislenih temica,al' predpostavljam da su nekim(rjetkima) zanimljive pa nek ostanu jost tu tekevremena

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Zakljucao sam na neko neodredjeno vrijeme :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Mozda nije losa ideja da sve te zakljucane teme premjestis u jednu temu npr. ARHIVA FORUMA tako da smanjis guzvu na stranicama a ako nekoga zanima ima pristup temama ! :idea:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

MAXIMUS wrote:Mozda nije losa ideja da sve te zakljucane teme premjestis u jednu temu npr. ARHIVA FORUMA tako da smanjis guzvu na stranicama a ako nekoga zanima ima pristup temama ! :idea:
"Абсолутно" се слажем са приједлогом.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

MAXIMUS wrote:Mozda nije losa ideja da sve te zakljucane teme premjestis u jednu temu npr. ARHIVA FORUMA tako da smanjis guzvu na stranicama a ako nekoga zanima ima pristup temama ! :idea:
VRSTA!!!

Ovaj predlog bi trebao da usvojis,ti i tvoji celnici.

pametno MAXIMUS :wink:
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Danas je bio prvi dan snimanja filma o starom Prnjavoru :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ovako, danas smo snimali kod Riste Neimarevica tj. kod njega u kuci intervju o nasem gradu i zivotu u njemu prije Drugog svjetskog rata, ovih dana cemo obaviti jos dva interviju sa dvojicom starih Prnjavorcana i snimanje na par lokacija u gradu, toliko od mene ukratko, uglavnom bice nesto ne vidjeno a ne zamislivo za Prnjavor! Maximus i Bjelic snimaju i oni ce raditi montazu, Ugljesa Popviic je nesto kao voditelj, a ja nesto kao producent, i ima jos ljudi koji su pomogli da nadjem te ljude, slike starog Prnjavora (sutra se trebam naci sa Lazicem, on valjda ima slike od prije 70 godina), uglavno potrudicemo se da bude javna projekcija u Svetosavskom kulturnom Klubu, jer ja ne znam bolju lokaciju gdje moze da stane vise ljudi a tu imamo sve tehnicke mogucnosti. Ako neko od vas ima slika starog Prnjavora neka mi javi na vedran@prnjavor.info kako bi mogli da te slike iskoristimo za potrebe ovog naseg filma, sve ce biti postavljeno na rapidshare i yuotube, tako da oni koji ne dobiju DVD i ne budu na projekciji tj. premijeri moce da pogledaju na net-u :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Јасно ми је да ће брисањем одређених тема које су служиле за напуцавање броја постова ( пр. Каладонт,Асоцијације и сл. ) доћи до брисања броја постова чланова Форума који су учествовали у тим темама.

Теме су закључане а не обрисане, али број постова је смањен.

Није да ми је стало до тога , али ме интересује зашто ?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

aquarius wrote:Јасно ми је да ће брисањем одређених тема које су служиле за напуцавање броја постова ( пр. Каладонт,Асоцијације и сл. ) доћи до брисања броја постова чланова Форума који су учествовали у тим темама.

Теме су закључане а не обрисане, али број постова је смањен.

Није да ми је стало до тога , али ме интересује зашто ?
Nece se brisati te teme, a niko nije brisao nista od tema zadnjih mjesec dana, tako da ti nije smanjen broj postova.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

vrsta8472 wrote:
aquarius wrote:Јасно ми је да ће брисањем одређених тема које су служиле за напуцавање броја постова ( пр. Каладонт,Асоцијације и сл. ) доћи до брисања броја постова чланова Форума који су учествовали у тим темама.

Теме су закључане а не обрисане, али број постова је смањен.

Није да ми је стало до тога , али ме интересује зашто ?
Nece se brisati te teme, a niko nije brisao nista od tema zadnjih mjesec dana, tako da ti nije smanjen broj postova.
Ма није да није, али нема везе, већ сам рекао да ми није до тога.
Јутрос сам имао 505 порука да бих волшебно пао на 490.
Још једном понављам, није ми до набијања постова, већ ме копка what the f.uck ! :roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

aquarius wrote:
vrsta8472 wrote:
aquarius wrote:Јасно ми је да ће брисањем одређених тема које су служиле за напуцавање броја постова ( пр. Каладонт,Асоцијације и сл. ) доћи до брисања броја постова чланова Форума који су учествовали у тим темама.

Теме су закључане а не обрисане, али број постова је смањен.

Није да ми је стало до тога , али ме интересује зашто ?
Nece se brisati te teme, a niko nije brisao nista od tema zadnjih mjesec dana, tako da ti nije smanjen broj postova.
Ма није да није, али нема везе, већ сам рекао да ми није до тога.
Јутрос сам имао 505 порука да бих волшебно пао на 490.
Још једном понављам, није ми до набијања постова, већ ме копка what the f.uck ! :roll:
Ma ima tu misterioznih stvari bruka, od broja posjeta, pa ponasnja gostiju itak'to ...Meni isto 4 poruke napisem i svaki put je 708, nije da me interesuje ali me interesuje 8)
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Radio Prnjavor nece biti emitovan preko interneta, u periodu od 9 - 19h dok traju ove vrucine, server mi se nalazi na tavanu, a gore je danas bilo 60 stepeni, pa da se ne pregrije i sve pregori. Ako ove vrucine nastave cio jul, onda ce biti iskljucenja.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Na temi zene vozaci, izbrisao sam sve postove od ovog dana, gdje ste se poceli svadjati oko gluposti :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Danas smo nastavili sa snimanjem dokumentarca o starom Prnjavoru, dvije sedmice nismo nistali radili jer smo cekali da nam Brane Markovic, kaze kad mozemo doci da snimamo, covjek je u veoma losem zdravstvenom stanju, svaki drugi dan ide na dijalizu u BL, pa smo odlucili da pocnemo sa sekvencama u gradu a ovo kad bude (Markovic zdravstveno sposoban da odrzi intervju, barem od pola sata). oko 20. avgusta ce se zavrsiti snimanje, pa idemo na montazu...jedva cekam da vidim film, kad se zavrsi :D )))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Meni je ukinut ban, od tri dana i sada opet, mogu da pisem :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Pitanje za moderatore: Šta se dogodilo sa određenim temama kao što je bila "NOSTALGIJA"?Ako je izbrisana,recite mi razlog zašto je izbrisana?
Hvala!
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nije izbrisana...

viewtopic.php?p=56897#56897
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Post by cirus »

Vrsta, slucajno mi zape za oko da sam zaglavio na broj 45.Osta vodnik za zivota :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sad si 46 :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply