Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

sanii
Posts: 1
Joined: 06.09.2008. 23:41

Post by sanii »

Neko mi je makeo temu,gdje jeeeee
Bila je u "Svastara"-"Zna li ko"

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Тема је " макнута " јер већ постоји тема сличне тематике.
Обратите мало пажњу при креирању нових тема.

Примјер је потоња тема или сада већ бивша тема " Град ". Сијасет сличних тема постоји у подфоруму " Prnjavor & Fun ".
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ne znam kome da postavim ovo pitanje,pa vjerovatno cu ga postaviti sam sebi! Sta se dogadja sa ovim forumom da skoro svaki dan se pojavi po neki novi clan na ovom forumu koji tako pise kao da je sam na istom? Toliko vulgarnosti,pljuvanja,uvreda. Zasto pojedinci cim se neko ne slaze sa njegovim misljenjem odmah te iste ljude nazivaju bolesnici,retardi,marskaju ljude i sl?
Neki su toliko uzeli sebi za pravo da odmah salju prijetnje preko PP sto je van svake pameti...
Dajte ljudi samo opusteno,pa ovo je samo forum i nista drugo!!!
Image

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Frende, čudo su ti ljudi... :wink:


Relax, take it easy :smt020

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Pitam se i ja zasto mi neko prijeti fizicki na privat ako se ne slaze
sa mojim misljenjem ?

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

Jednom prilkom sam pitao da se nesto objavi na stranici u rubrici vijesti, ali sam dobio odgovor da ne može. ne sjećam se tačno šta je bilo u pitanju pa vjerovatno i nije bilo bitno.
Obješnjenje je bilo da se objavljuju vijesti koje se pruzimaju iz drugih medija, a pošto ne vidim iz kojih madija su preuzete vijesti o otvaranju ova dva trgovačka centra molim objašnjenje!

Prodali ste se izgleda ;)
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Post by djuka »

Mr X wrote:Ne znam kome da postavim ovo pitanje,pa vjerovatno cu ga postaviti sam sebi! Sta se dogadja sa ovim forumom da skoro svaki dan se pojavi po neki novi clan na ovom forumu koji tako pise kao da je sam na istom? Toliko vulgarnosti,pljuvanja,uvreda. Zasto pojedinci cim se neko ne slaze sa njegovim misljenjem odmah te iste ljude nazivaju bolesnici,retardi,marskaju ljude i sl?
Neki su toliko uzeli sebi za pravo da odmah salju prijetnje preko PP sto je van svake pameti...
Dajte ljudi samo opusteno,pa ovo je samo forum i nista drugo!!!
Oleg wrote:Pitam se i ja zasto mi neko prijeti fizicki na privat ako se ne slaze
sa mojim misljenjem ?
Zato me vise i nema na forumu!
Morao sam ovo napisati, ali kada sam morao!
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Opste je poznato ko se krije iza svih ovih gnusnih nick-ova,koji maltretiraju i provociraju narod na forumu,sto javno a sto na PP!Administracija banuje ali nemozes ti zaustaviti sivonje,mijenjaju nick-ove i uderaju po starom,cak i ne kriju stil pisanja a greske i da hoce ne mogu da sakriju!Najgore je sto pojedini glume sa dva do tri lica,tj.jednim nick-om su heroji,dobri ljudi i raja a drugim ili trecim nick-om manijaci,perverznjaci i nipodovstine!Tako recimo jedan lik se meni javi i ispozdravlja se sa mnom,upita za familiju i ostalu raju ovdje u Americi a nemalo zatim mi yebe mamu balijsku i kao jedva ceka da me sretne i istuha,naravno misleci da ja ne kontam sta on radi i ko je!E sad da li on mene ceka kao jaran da popijemo ili kao dusman da me istuha,to ne znam.Znam samo da je ova druga opcija smijesna i da bi mogla biti zalosna po toga deliju,ako ja to budem shvatio ozbiljno.U svakom slucaju,ovo je FORUM i valjda narod moze jedino ovdje da sanja da je neko drugi nego onaj koji to on je!Stoga,najbolje coolirati i prihvatiti i takve mongoloide kao dio mracne strane foruma!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

borg 7/9 wrote:Jednom prilkom sam pitao da se nesto objavi na stranici u rubrici vijesti, ali sam dobio odgovor da ne može. ne sjećam se tačno šta je bilo u pitanju pa vjerovatno i nije bilo bitno.
Obješnjenje je bilo da se objavljuju vijesti koje se pruzimaju iz drugih medija, a pošto ne vidim iz kojih madija su preuzete vijesti o otvaranju ova dva trgovačka centra molim objašnjenje!

Prodali ste se izgleda ;)
Тад сам ја објављивао вијести па да одговорим на ово питање.

Та вијест није имала ама баш никакве везе са Прњавором, осим шту су се у позадини слике те вијест налазили Миле Д. и један од привредника из Прњавора. Вијест се тицала Србца а не Прњавора.

Ове вијести што су објављене су сгурно послане на редакцијски мејл, па је неко ко већ то објављује објавио. Она твоја вијест је била из Гласа Српске.

Јесам ли био јасан :?:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Mogu li ja da izjavim nesto za dnevnik? :lol:

Cudi me da niko od nadleznih institucija (ili kako je sada dolje popularno na dnevniku reći- administracije) ovog nam foruma ne reaguje na temi "Pitanja i Obavjestenja" na potforumu Svaštara..??
Tema je, PRETPOSTAVLJAM, imala za zadatak da skrene spam sa ove teme (kako bi ostala cistija, i postajala samo za bitne stvari) kada su u pitanju razna pitanja :lol: vezana za forum...
E sad, tu trenutno vlada dzumbus, i samovladavina po principu "Ako ti se ne svidja nasa SALA onda obidji, sta se tu bunis..."..
Ako se vodimo tim motivom, forum ce ubrzo u cjelokupnom izdanju postati skup ćoškova za razna druženja Za ljude sa posebnim potrebama/smislom za humor... Hoću reći, svako će na nekoj (po vlastitom izboru) temi napraviti svoj ćoše, pa laganice sa rajom za dušu... i ko me se ne sviđa, mrš...

Kako dalje??

P.S. Potražujem brz odgovor... Đuska mi se na "jednoj temi"...
:lol:

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

vrsta8472 wrote:Та вијест није имала ама баш никакве везе са Прњавором, осим шту су се у позадини слике те вијест налазили Миле Д. и један од привредника из Прњавора. Вијест се тицала Србца а не Прњавора.

Ове вијести што су објављене су сгурно послане на редакцијски мејл, па је неко ко већ то објављује објавио. Она твоја вијест је била из Гласа Српске.

Јесам ли био јасан :?:
Veza sa Prnjavorom svakako postoji s obzirom da se radilo o otvaranju postrojenja u čijoj su gradnji učestvovala dva uspješna prnjavorska preduzeća, što bi ti svakako rekao da si pitao. Sam si napisao da je o tome pisao Glas Srpske!
Nisam raspoložean da čitam sad sve što je objavljivano, ali sam siguran da postoje vijesti u kojima se Prnjavor i ne spominje. Naročito kad je bio interes da se neka vijest "istisne" sa prve strane!
Što se tiče otvaranja ova dva marketa nisam vidio izvor iz koga su preuzete "vijesti", za razliku od DM Marketa, pa prema tome, nemam više šta da napišem.

Nemoj se smatrati prozvanim, jer si i sam rekao da više ne uređuješ vijesti!
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Сматрам се прозваним за те вијести што ме спомињеш.

Док сам објављивао вијести, није била објављена ни једна вијест а да се не тиче Прњавора. У тој вијести, нигдје није наведено или споменуто име Прњавора. Вјеровао или не сјећам се скоро свих 2500 које сам објавио.

Сад шта раде, не интересује ме. Али да ја још увијек објављујем - објавио бих и те двије вијести јер се тичу нашег града.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Само оштро Ведране и недај се. :wink: :D
Image

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

Nisam te ni spomenuo koliko se sjećam.
A to sto ti moraš svaku poklopiti je tvoja stvar.
Za mene je to plaćena reklama i tačka! Ko me ubjedi u suprotno plaćam piće. :smt030
Ne želim se više s tobom rasravljati, jer to što si rekao dok si objavljivao vijesti ne smatram tvojim stavom, nego stavom uredništva ove stranice.
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Reci mu borg!!! On misli da je biggie ovdje. Najjace je ono "jesam li bio jasan"... Kako se samo osilio momcina. :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

borg 7/9 wrote:Ne želim se više s tobom rasravljati, jer to što si rekao dok si objavljivao vijesti ne smatram tvojim stavom, nego stavom uredništva ove stranice.
Срећом имам архиву тих вијести које нисам објавио...

Словенци уложили 20 милиона марака

Image

Datum: 24.07.2008 22:00
Autor: Д. Јовичић
СРБAЦ - Предсједник Владе Републике Српске јуче је у србачком селу Пријебљези пустио у рад фабрику за прераду био-масе и производњу биоенергената, палета и брикета за потребе индустрије, топлана и домаћинстава.

Фабрику је основала фирма "Панефин" која такође ради у Пријебљезима и словеначка групација "Сава" Крањ у којој дјелује 30 фабрика.

У присуству министра Владе РС Aлександра Џомбића, Слободана Пухалића и Фатиме Фетибеговић, представника привредног живота из Словеније, Србије и Македоније те радника фирми "Панефин" и "Паненса" које је предводио директор Мирко Каталенич, Додик је истакао да снажно подржа привредну сарадњу између Словеније и РС.

- Велика је ствар што су словеначке фирме у фабрику уложиле 20 милиона марака, али је важније од тога долазак нове технологије и искустава. Отварањем ове фабрике, највеће на Балкану, прилагођавамо се стандардима Европске уније и то је највећи квалитет - рекао је премијер Додик.

Према ријечима предсједника управе "Саве" Крањ Јанеза Бохорича, кроз ове двије фабрике Холдинг компанија "Сава" улази у поштену привредну сарадњу која би требало да донесе обострану корист. Када је добра привредна сарадња, рекао је, биће добри и међудржавни односи.

- Ово је само почетак такве сарадње између групације "Сава" Крањ и општине Србац, а слиједи значајнија сарадња Републике Словеније и РС - рекао је предсједник управе "Сава" Крањ Јанез Бохорич.

Честитке на великој радној побједи руководству и радницима словеначких фирми упутио је начелник општине Мирко Којић, а на изузетно доброј сарадњи са локалном власти у Српцу захвалио је директор "Панефина" и "Паненса" Мирко Каталенич.

Био-маса потенцијал будућности

- Потенцијал био-масе, хидропотенцијал, геотермална и енергија сунца и вјетра су наша будућност, како у Словенији тако и у РС - рекао је Мирко Каталенич.

Он је додао да ће "Паненса" у првој години производити 35 хиљада тона палета од струготине и другог дрвеног отпада, што ће вриједјети 8,5 милиона марака, а адекватна маса мазута коштала би 16,5 милиона марака или готово дупло више.

http://www.glassrpske.com/vijest/4/ekon ... araka.html

И сада ВИ процјентите сами да ли је овај вијест била за прњавор.инфо па и ти Ники?! Нађи ми барем једну ријеч гдје се спомиње Прњавор. Да сам ово овако објавио ТАДА одмах би ме напали како рекламирам Милу и објављујем вијест које немају везе са Прњавором.

Борг, оне двије вијести нису плаћене а ти мисли шта хоћеш, јер су послали мејл њихови предтсавници за штампу (како већ да их назовем) од којих је једна наша суграђанка, питао сам информација из прве руке. :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

vrsta8472 wrote:
Борг, оне двије вијести нису плаћене а ти мисли шта хоћеш, јер су послали мејл њихови предтсавници за штампу (како већ да их назовем) ...
A to se sad tako zove. ;)

Kad su iz DM-a htjeli da objave vijest, dobili su odgovor da je to reklama i da treba da se plati. Vijest je objavljena ali tek pošto je izašla u novinama ili je bar napisano da je preuzeta iz nekog od pisanih medija, u šta ne sumnjam.
Nisam rekao da se vijest o otvaranju ova dva marketa ne odnosi na Prnjavor?

Izvinjavam se svima što pišem i dalje o ovome, ali stvarno nisam mogao da odolim! :smt006
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Moze li neko, sa obzirom na ovu vijest:
Sutra u 12.00 časova ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede RS Radivoje Bratić prisustvovaće manifestaciji "Dani polja" u selu Gornja Šibovska kod Prnjavora.
da mi kaze gdje se nalazi Gornja Svabovska? :smt033
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

borg 7/9 wrote:
vrsta8472 wrote:
Борг, оне двије вијести нису плаћене а ти мисли шта хоћеш, јер су послали мејл њихови предтсавници за штампу (како већ да их назовем) ...
A to se sad tako zove. ;)

Kad su iz DM-a htjeli da objave vijest, dobili su odgovor da je to reklama i da treba da se plati. Vijest je objavljena ali tek pošto je izašla u novinama ili je bar napisano da je preuzeta iz nekog od pisanih medija, u šta ne sumnjam.
Nisam rekao da se vijest o otvaranju ova dva marketa ne odnosi na Prnjavor?

Izvinjavam se svima što pišem i dalje o ovome, ali stvarno nisam mogao da odolim! :smt006
Слике су објављене на галерији исти дан кад је било и отварање а вијест је објављена одмах сутра...

Ти си ставрно упоран дечко...за да нисам добио ЈА никакво обавјештење. Да јесам објавио бих. Коме су послали тај мејл стварно не знам, ако су га уопште и послали. Ја тебе стварно не разумијем...ти си толико узео на зуб, то што нисам објавио вијест која нема везе са Прњавором. Да само знаш колико је било таквих "молби", као што си и ти имао зачудио би се шта људима све пада на памет...

Реге, ту сам вијест ја послао овима што објављују...писало је Г. Сиповска па сам умјесто п написао Б и послао...могли су још мало да дотјерају вијест, али опет то сада није до мене :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

djuka wrote:
Mr X wrote: Neki su toliko uzeli sebi za pravo da odmah salju prijetnje preko PP sto je van svake pameti...
Dajte ljudi samo opusteno,pa ovo je samo forum i nista drugo!!!
Oleg wrote:Pitam se i ja zasto mi neko prijeti fizicki na privat ako se ne slaze
sa mojim misljenjem ?
Zato me vise i nema na forumu!
Morao sam ovo napisati, ali kada sam morao!
Predlažem da otvorite temu gdje možemo kopirati sve ,,neumjesne,, PP tako da dobijemo još jednu temu za međusobna prepucavanja !
Ionako se forum sveo samo na prepucavanja ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Dobio sam za sada 3 prijetnje da ce me neko istuci i
cak jednu prijetnju sa fizickom likvidacijom !
Ovaj forum se sveo na gomilu idiota i primitivaca svaka
vam cast momci ! Vrijeme je da ja razgulim dok me
neko ne ukoka :D

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Spanac wrote:Je li istina da si ti jedna velika supcina? :D

Image
Potrazujem sankcije za nick "Spanac" od strane administracije (po mogucnosti trajne, jer njegovo ponovno pojavljivanje znaci i novi haos) , jer sadrzaj privatne poruke koju mi je poslao nije nimalo zabavan!!!
P.S. Slika je bila otvorena, ali sam odvojio img od linka kako se ne bi ovde otvarala.. Ali ko hoce da pogleda, neka klikne na link..
Grozno....


Seljak

Administrator
Posts: 82
Joined: 08.09.2005. 03:59

Ban

Post by Administrator »

Spanac BAN.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

И ја сам добио увредљиву поруку од Шпанца.... Добро је што је банован... Надам се на мало дуже време, да се дечко мало охлади...
ImageImage

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

Да се и ја упишем овдје у евиденцију оних који су добили слику нашег шпанца.
Џабе што је банован, види он ово са другог ника. А шеха, јесам у праву?
"Заувијек остати дијете!!!"

Post Reply