Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

1988 wrote:jbg ljudi ja sam banovan,jer nekim ljudima smetam na forumu i imam dozivotan ban,eto koliko je forum dobar... demokratija je qrcina prava,znam da ce post uskoro bude obrisan kao i nalog al eto citam pojedine teme...pozdrav za sve koji me znaju ;) HIRURG
Hirurg ne pravi pizdarije :wink: ima boga, bog vidi sve :!:

Pozdrav i cuvaj se :wink:
Image

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Mada je Hirurg dosta ostar na rijecima i par puta me provocirao mislim da ipak ne zasluzuje dozivotni ban. Sto se mene tice ja sam da mu se skine dozivotni ban i neka se vrati na forum :)

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

@aqua....nemoj ti to licno shvatati jer stvarno o tebi imam jako pozitivno misljenje iz svih ovih nasih skrabanja.
Hvala na objasnjenju da moderatori ne dodjeljuju "banove" al' mi ne reci da ne predlazu....
Jos prije se dalo procitati da je administrator banovao Hirurga na 7 dana na osnovu prituzbi. Zamisli, toliki broj uvrijedjenih ljudi od necijih slova...pa jbm Dje ovo sve goni?

@Rocky,druze...mozes ta pravila 10x na dan postavljati i ja ih necu nikada procitati...nemam volje a i dovoljno sam pametan da znam sta je neki red.
Vas kada je vec toliko i ako imate vremena za sve ovo onda se posvetite duplim temama, bespotrebnim temama ili mozda temama koje fale....pustite pravilnike i stavke...niste policija.

Zelite da svi sto vise aktivno ucestvujemo u forumu a svako malo neki od moderatora upada na neke teme sa sitnim provokacijama.

Jel treba i prvo da se okupamo i namirisemo prije ulaska na forum,pise li i to mozda u pravilniku?
Ako mislite da pretjerujem onda gonite i mene,nije problem.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ја ништа нисам лично схавтио, него теби и другима одговарам на постављена питања. Нисам полицајац и то немам намјеру бити. Рекох раније да се у овој теми могу само постављати питања на која ћете добити адекватан одговор од модератора или администратора.

Коментаре неумољиво бришем, има сијасет тема на којима можемо расправљати до бесвјести. Овдје више не !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Kasper, posljednja opomena pred ban!

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ех овако....
Као што сам већ најавио поједине теме "трла баба лан" закључао сам и пребацио у архиву.
Једноставно желим да уведем неку свјежину на форуму, да не доминирају теме: гдје си, шта си, како си и слично.
Све она чаврљања можете причати у кафани код Његована и безимној теми.
Ако се ово покаже као лош потез, најлакше је их вратити.

Надам се да ове глобалне промјене са локалног аспекта неће изазвати веће немире на замљи и да синдикалци неће одмах почети да штрајкују :D :D :D :D

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Zasto ne zabranite postove sa citatom predhodnog i par smjehuljaka bez taksta?

Zozon je brisala ovakve postove dok je bila sefica.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Elime, uvažavam sugestiju. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

aquarius wrote:Elime, uvažavam sugestiju. :wink:
Ma i da to niko ne briše, o toj osobi imaš neko novo mišljenje zbog takvih postova :?

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

a sto je sad tema -kafana kod njegovana - manje glupa
nego -cestitke i pozdravi-?
jedni te isti likovi nabijaju iste slike pivi (cast pivu)
i hrane, i jedni te isti postovi ' daj meni pivu i kafani sta pije'
mogla bih i nesto novo iz toga saznati...
sto sad ne smaknete i to?
bar da neko baljezga tu, ali ni toga ...
no hard feelings
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Nelle
Posts: 204
Joined: 29.06.2007. 22:36

Post by Nelle »

Sa vama sam od jula prošle godine i od tada ništa se lijepo nije desilo u mom životu tako da ništa i nepisah u temi ŠTA VAM SE LIJEPO DESILO DANAS,e kada se napokon desilo nešto prelijepo je to nemam gdje napisati i podijeliti sa vama.Jesam baksuzzz...:D :D :D

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

zacaria wrote:a sto je sad tema -kafana kod njegovana - manje glupa
nego -cestitke i pozdravi-? ...
Evo i ja se jednom složio sa Zakariom :!:
Čestitke i pozdravi su dosta razumniji nego Kafana

Jednostavno nek Barba kaže da je neka budala bacila bombu u šank i da će se kafana renovirati 2 mjeseca i više. (nešto poput Ria) :arrow:

i onda zaključano

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ja sam bio za da se umakne tema "Čestitke i pozdravi" iako sam je ja postavio,a sad ipak vidim da bi bilo naj bolje da se vrati tamo gdje je i bila,a evo i zasto?!
Bilo kakav dogadjaj da se desi,npr. rodjenje djeteta,polozen vozacki,zenidba i sl. nemamo sad gdje da bi cestitali slavljeniku.Ja sam za da se ponovo postavi tema tamo gdje je bila,naravno ako se vecina ne slaze,onda neka ostane ovako kako jeste.Nemam nista protiv!

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Mr X wrote:Ja sam bio za da se umakne tema "Čestitke i pozdravi" iako sam je ja postavio,a sad ipak vidim da bi bilo naj bolje da se vrati tamo gdje je i bila,a evo i zasto?!...
Baš tako, mislim što se tiče pozdravljanja i čestitanja u okviru foruma.
Stvarno je adekvatna tema za nas.

Kakva svrha zaključavati , ne shvatam.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Врло једноставно. Дођеш у кафану и кажеш "дај пиву за све добио сам сина" или шта већ умро
ми кум :) и сад се сви редом сажаљавамо или славимо и честитамо.
Мора једна тема остати за ваљање глупости.
Оно је било превише, свака друга набрајање.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ko je arhivirao Čestitke i Pozdrave?...mislim,ono,kao...stvarno...!?
Image

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Oпомена за Његована због погрдних ријечи према Закариији...
Те Костакурти због исте ствари према Његовану.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Као што рекох на почетку ове стране све сувишне коментаре неумољиво бришем. Приватне размирице рјешавајте путем приватних порука и на за то адекватним мјестима " Сваштара у сваштари " и " Безимена тема ".

Самац, нема потребе за читавим цитатима. Копирај само онај дио цитата који је битан. Ако оодговараш некоме, копирај прву реченицу, стави три тачкице и свако ће знати на који пост се то односи. Иначе, није прегледно.

ЛТ - теме у подфорумима закључавају и архивирају модератори тих подфорума. У конкретном случају крајњи адресат је Барба. Теме нису избрисане него закључане и смјештене у АРХИВИ.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Ja još uvijek nisam dobila odgovor na pitanje: da li će se uraditi podforum za forumašice... :?

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Сачекај ускоро ће 1. април :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sneza wrote:Ja još uvijek nisam dobila odgovor na pitanje: da li će se uraditi podforum za forumašice... :?
Samo ova katastrofa nedostaje forumu :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Nešto se čudno dešava sa Forumom ?!

Ode tema čitava sa Politike " Ne nezavisnosti KiM " :shock:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Nemoguce. Sad cemo vidjeti.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ponovo je tu, ali da se nešto čudno dešava, to je fakat. :?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

šta se to dešava sa forumom.......BLOKIRA! :shock:
Image

Post Reply