Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
alter_ego
Posts: 29
Joined: 29.07.2013. 18:48

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by alter_ego »

ivan78 slažem se, moraćemo se podijeliti na "sektaše"-oni koji ovde bljuju po svemu i mi novi kolačići- koji smo realni pa sada bljuju i po nama...

A ne treba nam policija, nadam se da neko od novih forumaša ima kratak fitilj pa da će uvesti reda među ovim vrstinim nesvrstanim sljedbenicima, šuplje priče u prodavnici magle sa iluzijom o svjetlu na kraju tunela. :)

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Osjećam se jako inferiorno zbog malog broja postova koje sam poslao. Ne mogu sebe, apsolutno, da zamislim na okupljanju takvih eminentnih likova koji imaju iza sebe nekoliko godina forumaškog staža i nekoliko hiljada postova. A mislim da nisam jedini koji se tako osjeća. No, da mi autsajderi ne budemo partibrejkersi (Cane je legenda inače), podržavam održavanje skupa iskusnih forumaša. Imate i moju službenu podršku. Neiskusne, nezrele forumaše, bez Vrstine diplome, u isto vrijeme pozivam na pivo u kafe bar Gordon. Znam da imaju Partibrejkerse, i ne samo njih. Puštaju i EKV.
Dakle, očekujem objavu datuma okupljanja forumaša kod Lovačkog doma, i u istom terminu zakazujem okupljanje forumaškog šljama u kafe baru Gordon. Ko god mi priđe, plaćam pivu.

User avatar
alter_ego
Posts: 29
Joined: 29.07.2013. 18:48

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by alter_ego »

tema: Koji forumas vas pravo zivcira?
vrsta postavlja slike kotlića i dogovara okupljanje forumaša?
Da je to neko od nas juniora forumaša uradio, već bi nas moderatori korigovali prebacivanjem postova u adekvatnu temu, ali šta da se radi....
Prebaciće postove juniora forumaša i još nas opomenuti! :lol:

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Na ovoj temi pišem ovo, jer je očigledno da JA Walesu živciram čim me non stop spominje. Rekao si da te ne spominjem Walesa, ja tebi rekao isto, ja svoju riječ poštujem ali ti opet mene pominješ i to na temi na kojoj sam rekao da se neću oglašavati dok one istrenirane polupismene Daltone ne šutnu vani,ne uhapse, ne hospitalizuju ili šta god.. Očigledno je da VI vrstini diplomci i apsolventi imate standardnu šemu za pravljenje "priče" na forumu, mora da Vas je obučio Brane Radulović, koji za sitne pare od pazara banje piskara članke za Dalton's brother's-e. Walesa skini mi se s ćune, iako znam da tu voliš biti, budući da takve i braniš iz "pozadine"!

DA PONOVIM,Walesa odnosno Buco skači mi se s vrata, čovječe. NIšta ti nisi druže bolji od ljudi koje prozivaš, čak si i gori "ko o čemu kurva o poštenju". Citat preuzet iz "biserne zbirke Anštajnovih teorija".(Nije uvreda dok ovaj citat koristi vrsta).

E sada da objasnim, na forumu su mnogi povezivali nikove i nisu banovani to sam upravo i ja uradio i nisam "otkrio"identitet, čisto da pojasnim vrsti da ima na umu, kada dođe u iskušenje da mi uređuje post i/ili preko administratora banuje!

:smt006
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by aquarius »

svraka wrote:Osjećam se jako inferiorno zbog malog broja postova koje sam poslao. Ne mogu sebe, apsolutno, da zamislim na okupljanju takvih eminentnih likova koji imaju iza sebe nekoliko godina forumaškog staža i nekoliko hiljada postova. A mislim da nisam jedini koji se tako osjeća. No, da mi autsajderi ne budemo partibrejkersi (Cane je legenda inače), podržavam održavanje skupa iskusnih forumaša. Imate i moju službenu podršku. Neiskusne, nezrele forumaše, bez Vrstine diplome, u isto vrijeme pozivam na pivo u kafe bar Gordon. Znam da imaju Partibrejkerse, i ne samo njih. Puštaju i EKV.
Dakle, očekujem objavu datuma okupljanja forumaša kod Lovačkog doma, i u istom terminu zakazujem okupljanje forumaškog šljama u kafe baru Gordon. Ko god mi priđe, plaćam pivu.
Pokušavaš nešto što niko, do sad, nije uspio. Nema podjele na "stare" i "nove" forumaše.
Nije važno prije koliko "hiljada postova" je neko počeo pisati, nego šta je u njima rekao. Primjera radi, jedan od osnivača Foruma, Bodo, ima "bijednih" 73 posta, a član je od 19.06.2002.
Svrha okupljanja nije blaćenje onih koji nisu došli, prepričavanje dogodovština sa Foruma, dogovaranje strategije za naredni period, nego upoznavanje novih ljudi i rješavanje sitnih razmirica uz dobro piće i još bolju klopu. Kada se upoznaju na okupljanju "sukobljene strane" se samo dobro nasmiju svim glupostima koje su jedno drugom uputili u raspravama. Nema linča, poruge, bičevanja...

Do sada smo svako okupljanje začinili i nekom humanitarnom akcijom u kojoj prikupimo određenu količinu novca i dogovorimo se kome i kako ćemo da pomognemo. Nadam se da će i ovaj put tradicija biti nastavljena.

Nisam morao ništa napisati povodom tvoje tvrdnje, ali ne trpim neistine i insinuacije. Samo ti mogu reći da si dobrodošao, ukoliko to želiš ! :smt006
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

Imam pitanje za vrstu : Koji je znak u horoskopu ? da nije ovan slučajno kad ga ovako proglašavaju za vođu čopora. :lol: :P
čuj vrstina diploma :smt005 :smt005 :smt005 dragi svrakac ko to ovde ima vrstinu diplomu ? pitanje i za tebe
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

grlica wrote:Imam pitanje za vrstu : Koji je znak u horoskopu ? da nije ovan slučajno kad ga ovako proglašavaju za vođu čopora.
Tipično ženska pitanja, šta si u horoskopu...Niko njega nije proglasio ni za kakvog "vođu", to on pati da bude, a takvi kao ti što mu se klanjaju zadovoljavaju njegovu sujetu i potrebu da bude lider.

grlica wrote:čuj vrstina diploma :smt005 :smt005 :smt005 dragi svrakac ko to ovde ima vrstinu diplomu ? pitanje i za tebe
Svi "pismeni forumaši" koju podržavaju njega imaju njegovu "imaginarnu diplomu", koliko vidim po njegovim postovima nekima izgleda dodjeljuje i medalje za zasluge u promovisanju laži, tračeva, gluposti i nepismenosti zavisno od kategorije u kojoj se takmiče.... :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

šta to znači -tipično ženska pitanja , daal možda to ; da je bolje da pišu muški no ženski, jerbo ove ženske imaju "tipično ženska pitanja" , i to ti ga dođe ko druga klasa jel , u nastavku dijaloga bojim se da ne bi došli i do spolne diskriminacije.

ja vrstu nemam šta da podržavam il ne podržavam , o njemu imam mišljenje na koje niko bitno nije uticao . To što neću da ga prozivam , pravim sprdnju na njegov račun i ismijavam se njegovim lapsusima to je moje pravo .
Ti si sneki nekako previše"negativac" od kako si sa nama, ja ne primjetih neku normala priču il komentar, već većinom ruganje , ismijavanje .... i nisi me baš fascinirao sneki svojom pričom i komentarima (svaka čast pismenosti -to i vidim i cijenim) al nema vedre sadržine, sve kontam popravićeš se al dabogda :smt001
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Koridor92 »

:smt005
Last edited by Koridor92 on 09.08.2013. 14:23, edited 1 time in total.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Пост ми је избрисан из ко зна којих разлога. Ни једне вулгарне ријечи, ни једне увреде, ни једне инсинуације... Владари, само ви знате зашто.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

grlica wrote:šta to znači -tipično ženska pitanja , daal možda to ; da je bolje da pišu muški no ženski, jerbo ove ženske imaju "tipično ženska pitanja" , i to ti ga dođe ko druga klasa jel , u nastavku dijaloga bojim se da ne bi došli i do spolne diskriminacije.
Opet zapitkuješ? :D
grlica wrote:ja vrstu nemam šta da podržavam il ne podržavam , o njemu imam mišljenje na koje niko bitno nije uticao . To što neću da ga prozivam , pravim sprdnju na njegov račun i ismijavam se njegovim lapsusima to je moje pravo .
Svako ima pravo na svoj stav.
grlica wrote:Ti si sneki nekako previše"negativac" od kako si sa nama, ja ne primjetih neku normala priču il komentar, već većinom ruganje , ismijavanje .... i nisi me baš fascinirao sneki svojom pričom i komentarima (svaka čast pismenosti -to i vidim i cijenim) al nema vedre sadržine, sve kontam popravićeš se al dabogda :smt001
Očigledno ti moj "humor" ne odgovara, pa ti preostaje ili da počneš da shvataš moje šale ili da ne čitaš moje postove, mada ne vidim potrebe da tražiš "vedrinu" u mojim ili postovima drugih forumaša, svako od nas sam gradi svoju pozitivnu stranu. Ti si meni simpatična.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Meni odgovara Snejkov humor. Čak je ponekad i nepotrebno sladunjav. Ali, ono najbitnije, ima svoju svrhu, ne ismijava osobe, nego postupke. Ja mislim da je to ok.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

svraka wrote:Osjećam se jako inferiorno zbog malog broja postova koje sam poslao. Ne mogu sebe, apsolutno, da zamislim na okupljanju takvih eminentnih likova koji imaju iza sebe nekoliko godina forumaškog staža i nekoliko hiljada postova. A mislim da nisam jedini koji se tako osjeća. No, da mi autsajderi ne budemo partibrejkersi (Cane je legenda inače), podržavam održavanje skupa iskusnih forumaša. Imate i moju službenu podršku. Neiskusne, nezrele forumaše, bez Vrstine diplome, u isto vrijeme pozivam na pivo u kafe bar Gordon. Znam da imaju Partibrejkerse, i ne samo njih. Puštaju i EKV.
Dakle, očekujem objavu datuma okupljanja forumaša kod Lovačkog doma, i u istom terminu zakazujem okupljanje forumaškog šljama u kafe baru Gordon. Ko god mi priđe, plaćam pivu.
Sarkazam, expert level! :smt002
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
alter_ego
Posts: 29
Joined: 29.07.2013. 18:48

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by alter_ego »

E da se vratimo na temu "Koji forumas vas pravo zivcira?". Pa ovako, živciraju me nepismeni retardi koji se svim silama trude predstaviti kao pametni a počnu rečenicu u prvom licu jednine(muški rod), završe u trećem licu množine, što bi se popularno reklo "NIĐE VEZE".

Od forumaša mogu istaknuti najprije duple, troduple nikove koji prelaze granice poput osobe sa čak 3 nika:zmija-marsovac-bičbožiji-TA OSOBA KO GOD DA JE PRETJERUJE, može se reći da me blago nervira ali samo zbog toliko nikova inače ima zmijinih postova zanimljivih iako je poprilično kontradiktorna osoba u pitanju. Takođe, ne mogu a da ne pomenem ove "dečkiće sa divljeg zapada" Dalton's brother's-e, koji su otvorili nik Buci i još par da čovjek sam sebi daje podršku, kada već niko neće poput nika Walesa.
Takođe ne treba zaboraviti ove što na početnoj strani razgledaju zadnje komentarisane teme, pa samo lupaju da bi i oni nešto rekli.

Takođe se postavlja pitanje, budući da se već "šuška i trača po gradu" da vrsta ima još neki nik, pa ga evo pozivam da kaže koji, jer je očigledno koji ali da vidimo iskrenost pa ćemo onda krenuti u dokazivanje.

E sada budući da sam ovo rekao, vjerovatno ću i ja nervirati mnoge pa raspalite slobodno, ja sam samo iskreno rekao.

Eh, da zamalo da zaboravim vrhunskog veterana dipl.ing.foruma Kamikazu od kojeg je pismeniji majmun iz cirkusa kojeg su inače naučili da piše....
Toliko od mene...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

šta pokušavaš , bolje se ti izjasni , šta si nam ti to rekao o sebi , ali onako da nije nametljivo i da ne spuštaš nikog oko sebe .
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Voajerka
Posts: 159
Joined: 15.09.2004. 21:08
Location: PNJ-BG

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Voajerka »

alter_ego wrote:
Takođe se postavlja pitanje, budući da se već "šuška i trača po gradu" da vrsta ima još neki nik, pa ga evo pozivam da kaže koji, jer je očigledno koji ali da vidimo iskrenost pa ćemo onda krenuti u dokazivanje.
Vrsta ima drugi nick? Tolike godine čitam i pratim šta piše, i nikako ne mogu da ukapiram njegov "Alter ego" . . . to i mene interesuje?
SAMO VAS POSMATRAM
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Да, наравно да имам Administrator :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Voajerka
Posts: 159
Joined: 15.09.2004. 21:08
Location: PNJ-BG

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Voajerka »

Ne bih rekla :smt002
SAMO VAS POSMATRAM
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Ех, ти волиш све да знаш :smt016
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Voajerka
Posts: 159
Joined: 15.09.2004. 21:08
Location: PNJ-BG

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Voajerka »

Šta ću, kad sam takva :smt051
SAMO VAS POSMATRAM
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Сад ће Image да ишчита све твоје постове, и да каже како су ти супер особа. Пуна љубави и разумијевања :smt060, и благо оној особи која те има за пријатеља :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Voajerka
Posts: 159
Joined: 15.09.2004. 21:08
Location: PNJ-BG

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Voajerka »

Opet kažem . . .
Voajerka wrote:Šta ću, kad sam takva :smt051
:smt061
SAMO VAS POSMATRAM
Image

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

o hvala alahu , da makar još jedno žensko imamo na forumu , dobro nam se vratila :smt006 nije ovde nimalo jednostavno sa ovim super muškim vidjećeš :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Voajerka
Posts: 159
Joined: 15.09.2004. 21:08
Location: PNJ-BG

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Voajerka »

Tu sam ja. Samo vas posmatram !
Image


Samo kod ovog Vrste kad god se ja pojavim, budu neki ljubavni smajlići, tipa :smt060 Da me slučajno ne muva?
SAMO VAS POSMATRAM
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Чуј ње мувам? Па ја код таквих као што си ти, немам шансе. Ем, паметна, ем лијепа, ем зна шта хоће од живота (мене сигурно не). И да те сада мувам. Мислим ако хоћеш, могу :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply