Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Ovo ne možemo biti Smrki i ja. Ova dva lika su otprilike iste veličine, a Smrki ima od mene više bar 30 kg slaninice. Prošarice.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Hirurg »

ovo ti ne mozes biti definitivno :) a ko ti je kriv kad si zivco pa nemozes da nabacis normalnu kilazu
:smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

svraka wrote: a Smrki ima od mene više bar 30 kg slaninice. Prošarice.


Маса је мама :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by kuzmo »

Image

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by boja »

KUZMO,obustavi proizvodnju metle na stapu da sidjeeeeeeeem, :evil:

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by kuzmo »

boja wrote:KUZMO,obustavi proizvodnju metle na stapu da sidjeeeeeeeem, :evil:
Ako se bojis da ta metla nije vise pouzdana samo reci u koji M-Preis da ti posaljem novi usisivac da se malo modernizujes.To bi ti bilo kao neka Hybrid limuzina na osnovu metle.M-Preis sam ti naveo posto kazes tamo i sama da tu rado kupujes.Isporuka u kratkom roku :D
Last edited by kuzmo on 26.07.2013. 13:29, edited 1 time in total.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Koridor92 »

Vrsta8472 me pravo živcira :smt004
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Vrsta se ne računa. To mu je u opisu poslova na forumu. I nemoj da ga neko kritikuje, zabranjeno po pravilima foruma. Bićete banovani!

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by boja »

kuzmo wrote:
boja wrote:KUZMO,obustavi proizvodnju metle na stapu da sidjeeeeeeeem, :evil:
Ako se bojis da ta metla nije vise pouzdana samo reci u koji M-Preis da ti posaljem novi usisivac da se malo modernizujes.To bi ti bilo kao neka Hybrid limuzina na osnovu metle.M-Preis sam ti naveo posto kazes tamo i sama da tu rado kupujes.Isporuka u kratkom roku :D
vazi,vazi ,javicu ti

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Vrsta se ne računa. To mu je u opisu poslova na forumu. I nemoj da ga neko kritikuje, zabranjeno po pravilima foruma. Bićete banovani!
Маса вас, свакодневно годинама чита овај форум.

Мој посао је на неки начин да ВАС испровоцирам и да на тај начин постанете ФОРУМАШ. Ти сигурно не би писао на форуму, да Млађо није скупљао флаше, а ми то на форуму коментарисали. Тако да је циљ и сврха - провокација. Након провокације, излазите на форум са ВАШИМ ставовима и временом постајете један од НАС :smt002 Ко се још сјећа твојих првих постова? Нико осим мене. Сви те сада знају као типа, који је поблесавио као онај Ведран и сада са њим "исправља криву Дрину" :smt001

Ко је банован јер мене критиковао? Чак више волим да ме критикују, него да ме лажно "тапшају по рамену".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Sjećam se svojih postova. Znam šta i o čemu pišem. Znam i zašto. Nisam znao da ti ovdje pišeš da bi druge provocirao. Eto, to nisam znao. A da se sjećam svojih postova, ponoviću ti jedan, istina malčice modifikovan. A sve u cilju ravnopravnosti (u ovom slučaju ravnopravnost se ogleda u korištenju provokacije). Kada budeš kuvao SAM SEBI grah za ručak, stavi u njega Mlađin pozdrav, da ti bude ukusniji.
Last edited by svraka on 27.07.2013. 20:48, edited 1 time in total.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Pojedinci žele da budu u centru pažnje, da dobiju svojih „pet minuta“ , da budu "glavni" i da, bar na kratko, budu izdvojeni u odnosu na druge. Teatralnost, dramatizacija, provokacija i potreba da se skrene pažnja na sebe može biti prijatna za tog pojedinca jer konačno i on osjeća nadmoć, ali ponekad je toliko izražena da postaje nepresušna potreba koja nikada nije zaista zadovoljena i koja stvara velike probleme, za koje je isključivo kriv samo taj pojedinac. Provokacije su inače niski udarci na račun drugih ljudi a koji donose satisfakciju i osjećaj nadmoći onome ko provocira, tako da ja sam da se pojedincima u svrhu terapije i liječenja te provokacije oproste, jer ti isti pojedinci nisu svjesni uzroka svoga ponašanja.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Вас двојица сте доказ да код нас провокација или неки лични интерес пију воде. Да тога није било, ВАС не би било на форуму.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by mackdizdar »

Ja i dalje čekam da provališ svima ko sam a ne da pišeš ovakav, onakav si i da pljuješ bez veze.... Ajde vrsta... Daj do znanja na bilo koji način ko sam...

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:Вас двојица сте доказ да код нас провокација или неки лични интерес пију воде. Да тога није било, ВАС не би било на форуму.
Nemoj sebi da laskaš, zbog takvih glupost ima osobinu - da se uvijek se ponavlja... :smt006
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

mackdizdar wrote:Ja i dalje čekam da provališ svima ko sam a ne da pišeš ovakav, onakav si i da pljuješ bez veze.... Ajde vrsta... Daj do znanja na bilo koji način ko sam...
Nemoj tako brate preko reda, čekaj moj identitet su mu otkrili u 7:20, čekaj jutro. :smt005
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Вас двојица сте доказ да код нас провокација или неки лични интерес пију воде. Да тога није било, ВАС не би било на форуму.
Ovo tvoje pisanje nema nikakvog smisla. Ne mogu da dokučim o čemu govoriš. Da li sam trebao pustiti da ti i još par likova bez kontrole blatite mene i moju porodicu, samo zato da bi bili aktuelni, kao žuta štampa? Posao koji sam savjesno odradio, i od kojeg su svi bježali, godinama, vas par "čuvara kolektivne savjesti" iskoristilo je za svoju pljuvačku promociju.
A najsmješnije što sam od tebe čuo je da bi neko trebao da zamuca ispred tvojih 110 kg slaninice. Hajde da se zakocene od smijanja...Masa je mama? Koji lik!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Hirurg »

al si ti covjece uvjek nervozam, jadna ta tvoja tastatura...izadji na balkon i zapali jednu...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

mackdizdar wrote:Ja i dalje čekam da provališ svima ko sam a ne da pišeš ovakav, onakav si i da pljuješ bez veze.... Ajde vrsta... Daj do znanja na bilo koji način ko sam...
Већ сам рекао о теби све што сам имао, нема више ништа интересантно. Барем мени . . .
svraka wrote: Ovo tvoje pisanje nema nikakvog smisla. Ne mogu da dokučim o čemu govoriš.

Имало или не имало смисла. Ти си сада са нама у истом брлогу, то је битно..
CHEJK wrote:ekaj moj identitet su mu otkrili u 7:20, čekaj jutro. :smt005
Зато јер си мало битнији, од мачкадиздара :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

Vrsta je strani placenik i aqua isto i svi ostali moderatori koji cenzurisu sve sto se napise, a ne odovara njihovoj filozofiji :P. Sve ih finansira onaj gastarbajter KAMIKAZA, posteni i ugledni gradjanin Njemacke drzave :D Sram da vas bude placenici jedni :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Magyar, за одавање оваквих тајни могао би добити кик бан :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by corkan »

Magyar wrote:Vrsta je strani placenik i aqua isto i svi ostali moderatori koji cenzurisu sve sto se napise, a ne odovara njihovoj filozofiji :P. Sve ih finansira onaj gastarbajter KAMIKAZA, posteni i ugledni gradjanin Njemacke drzave :D Sram da vas bude placenici jedni :smt005
Zaboravi si da napišeš da mu je Angela Merkel punica!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Ево му и пунца:

Image

И пуница из млађих дана :smt001

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:Magyar, за одавање оваквих тајни могао би добити кик бан :smt005
Tek kad me skinete sa platne liste :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:
Зато јер си мало битнији, од мачкадиздара :smt001
Izgleda vrsta da sam ja pojedincima baš bitan, možda zato što sam nekima stao na žulj ili je problem što se kroz forum pokušava stvoriti određena slika za svaku temu a ja i još par tu sliku kvarimo iskrenim komentarima, za koje si i ti svjestan da smo u pravu?!?!
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Post Reply