Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Katarina wrote:
Oho. Vidi, vidi. Ko mene to ne voli? Ajd sto me Vrsta ne voli, odnosno sto ga nerviram, ali sto tebe Katarina? Pa zar zbog jednog prerjecivanja? Ali ako ti je pravo ime Katarina, onda razumijem, slutim.
Kakve veze ima ime s tim? Stani, stani.. pa ti to mene mozda nazivas nacionalistom?! Procitaj neke moje ranije postove, pa ces da vidis kol'ko si se zajebo'...
I nije ni zbog one jedne prepirke, nego sam citala neke tvoje ranije komentare i generalno mi nijedan nije bio prihvatljiv (hajd' priznajem, ne mogu reci da me zivciras zato sto se ne slazem s tvojim misljenjem ali mi ne lezis, dobro?)
E bas se ne razumijemo ja i ti? Pitao sam dali je tebi Katarina pravo ime? Meni nije SHEKI. Mozda bih ti lezao, ko zna, razlicitosti se privlace...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sheki wrote:Mozda bih ti lezao, ko zna, razlicitosti se privlace...
I ja bi joj lezao...Sta ti!? :D Lezao bih joj koliko god treba. :D

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Nicky wrote:
Sheki wrote:Mozda bih ti lezao, ko zna, razlicitosti se privlace...
I ja bi joj lezao...Sta ti!? :D Lezao bih joj koliko god treba. :D
Ja nisam nacionalista, rado bi lezao na njoj, ili pod njom, kako god joj odgovaralo...
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Kaze klinac ocu: tata, kako sam ja nastao?Otac ce:donijela te roda.Kad ce mali:pa tata, ti si jebhao rodu? :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

E nije, nego E i ti tata svasta jebes 8) :D !
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
Katarina
Posts: 104
Joined: 14.06.2007. 17:05

Post by Katarina »

Sheki (citat):
Mozda bih ti lezao, ko zna, razlicitosti se privlace...



I ja bi joj lezao...Sta ti!? Lezao bih joj koliko god treba.

Samo vi lezite... sad cu ja :twisted:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Bas bezobrazni decki. Nisam tako mislio, ali eto... :oops:

User avatar
Katarina
Posts: 104
Joined: 14.06.2007. 17:05

Post by Katarina »

Nemoj ti meni sad "nisam tako mislio..." Ti si sve ovo i zakuhao...:)

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

I dalje sam ja taj koji te nervira?

User avatar
Katarina
Posts: 104
Joined: 14.06.2007. 17:05

Post by Katarina »

Ma joook, samo mi opet ne lezis... :)
:lol:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Дјелимично се слажем са Гробаром по питању ове и сличних тема, јер уносе "раздор међу редове". Мада, свакако доприносе динамици Форума.
Нико , на овом Форуму, ми није претјерано несимпатичан, барем не за сада.
Понеко " налети " , али све је то безазлено.
Шта да вам кажем: " Волим вас људи " ! :smt023
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Tema nervira samo se mogu zamjeriti, a najsimpaticniji nemogu citati kako se ulizuju kao zetoni
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

regeman smara opasno

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kakva si ti tetka Vedrane! To nema nigdje. Volis kad se ljudi svadjaju? Maloumno covjece, totalno!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nicky wrote:regeman smara opasno
nauci se da trpis,nemoj da posustanes kao mnogi :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

regeman wrote:
Nicky wrote:regeman smara opasno
nauci se da trpis,nemoj da posustanes kao mnogi :D
Ne,jako sam uporan.Ko zna,mozda i editujem ako me razuvjeris.Osoba sam koja se da razuvjeriti.Prvi utisak...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

KAMIKAZINI postovi su jadni!!! Previse za jednu odraslu osobu!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Nicky wrote:KAMIKAZINI postovi su jadni!!! Previse za jednu odraslu osobu!
Ma meni je on sasvim OK, zna izzvaaliiiitiii ko niko, sastaviti super stih... bilo bi dosta dosadnije bez njega... samo eto malo politika... al popravice se on, uporan je :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

A JA SAM TAMAN HTIO DA TE POHVALIM KAKO SI KOMUNIKATIVAN I TI SVE ZABRLJA ; E SAD NECUUUUUU !!! :smt110
NICKI DA TI CIKO NESTO OBJASNI ; ONI TEBE ZEZAJU ;KAO I JA ; ALI TO JE NORMALNO; TAKO TO BUDE SVAKOM KAD DODJE NA FORUM; A TI SVE SHVATAS OZBILJNO; AKO NE VJERUJES MENI A TI PRELISTAJ POSTOVE OD ZADNJE GODINE PA SE UVJERI SAM.
TO STO SAM BAS JA MORAO TEBE DA ZEZAM TO JE SLUCAJNOST ;ZNAS NIJE NISTA LICNO; NAREDBA ODOZGO; :D SHVATI TO KAO OBICNU KRATKOROCNU ZAJEBANCIJU; I JOS NESTO JA NISAM NIKAD BIO NI U JEDNOJ STRANCI ; BAR DO SADA;OVO TI OZBILJNO KAZEM NE ZEZAM SE; NISAM POLITICKI NI NACIONALNO NASTROJEN ;ALI NEKAD POZELIM DA VIDIM KAKO JE TO PA SE JEDNOSTAVNO STAVIM U TU POZICIJU ;I MOGU TI RECI DA SE NE OSJECAM LOSE KAO TAKAV; ALI IPAK SAM JE DUGI NIZ GODINA NEOPREDJELJEN I UVJEK NEGDJE ZA MALU NIJANSU NA DRUGOJ STRANI OD VLASTI; PA BI VOLIO I PO STARE DANE DA OSTANEM TAKAV !!!
IMAS PRAVO NA SVOJE MISLJENJE ;NIKO TI NE BRANI ;ALI NEMOJ NI TI DRUGIMA ; OVO SAM NAPRAVIO SAMO IZ RAZLOGA STO; CIM NEKO DRUGACIJE MISLI OD TEBE; TI GA NAPADAS DA JE DODIKOVAC ILI NEKI MARSOVAC; NISU LJUDI NISTA LOSE MISLILI AKO NEKAD KAZU DA NESTO NIJE DOBRO; NAPROTIV ;I OVI IZ VLASTI BI TREBALI DA UCESTVUJU NA OVOM FORUMU I DA POKUSAJU NESTO OD TOG LOSEG POPRAVITI I PROMJENITI NE SAMO ZA NASE DOBRO VEC I ZA NJIHOVO !!! :wink:
ZIV TI MENI I ZDRAV BIO; I POSTO ME MRZIS DABOGDA SE OZENIO; PA DA VIDIS KAKO JE MENI !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

:smt086 nemoj da si takav.... kami...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Uopste te ne mrzim, samo sam te lijepo upozorio da me ne vrijedjas! Ili stavise, mozes mene, ja sam neko ko se tesko naljuti, ali ko si ti da ti predstavljas mog Milovana na nacin na koji jesi!? Tom covjeku nisi ni do zgloba, tako da cak nemas pravo da pises o njemu!!! Ja NIKOGA NISAM UVRIJEDIO NI NA KOJI NACIN, to sasvim sigurno tvrdim...Poz!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TAJ VIC JE STARIJI OD MILORADA ; ALI NE MOGU TE UBJEDITI U TO DA JE BILO NE NAMJERNO !!! ETO JEL DOVOLJNO DA SE IZVINEM ??? :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

No prob!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Jel se to nicky nasao uvrijedjen :D ne sikiraj se druze, svi smo mi prosli to vatreno krstenje :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hunter wrote:Jel se to nicky nasao uvrijedjen :D ne sikiraj se druze, svi smo mi prosli to vatreno krstenje :D
Strasni ste...bar me ti malo poznajes, tako da ne moras takve glupe komentare da ostavljas.Valjda znas koliko meni treba da se naljutim,a tek uvrijedim...To nema nikakve veze s mozgom,i ovdje su neke stvari izmakle kontroli,jer svako sebi svasta uzima za pravo.Nevermind!!!

Post Reply