Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Trenutno me zivciraju Nicky i Seha, pola postova su njihovi u zadnjih par dana i nevezano koja je tema njih dvojica tamburaju svoju istu pjesmu.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

IMA PAR GOVNARA ALI NEBIH DA IMENUJEM :twisted:
PREPOZNACE SE ONI SAMI :oops:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nerviraju me ljigavci kojima se uopste ne obracam a oni me nesto zugaju.

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

I kao sto rekoh

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Svi me odreda nervirate !!!! :smt084 :smt084 :smt097 :smt084 :smt097 :smt096 :smt096 :smt096
I kada bih imao moc sve bi vas banovo otvorio sam sebi 20 nikova i polako ,,razglabo,, sam sa sobom jer sam uvjek u pravu !!! Vaš egoista !!!! :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

samo jedan lik je sa kojim ne zelim nikakvu komunikaciju a koji je toliko podao da je to nevjerovatno
i sto je najgore redovno provocira,pa onda poziva na pomirenja i sl a na svaki odgovor na njegovu provokaciju poziva admine da ga zastite....

ELMAR-e o tebi pricam

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Cipiripi wrote:samo jedan lik je sa kojim ne zelim nikakvu komunikaciju a koji je toliko podao da je to nevjerovatno
i sto je najgore redovno provocira,pa onda poziva na pomirenja i sl a na svaki odgovor na njegovu provokaciju poziva admine da ga zastite....

ELMAR-e o tebi pricam
Neka se vrsta javi ako ja ikoga pozivam, cista laz o tebe.
A ti mene najvise zivciras, nema goreg nego ti! Ovako realno...

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

malisa....znam da te nerviram i dobro je sto te nerviram jer to mi je dokaz da nisam poludio....
:lol: :lol: :lol:

da bi covjek zaradio tvoje simpatije mora biti p.izda kao i ti...........

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

elmar i internetusa senad!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Fakat mi nije niko mrzak,sta mislim to i kazem,pa ako nista ovdje se moze svasta reci,cak i oni koji nemaju .uda inace.Al ljudi moji ima par frikova koji .ake ko grlice,vise lice na kakve mindje nego na ljude,prvo vide ko vodi na utakmici pa kad vide ko ce otprilike pobijedit,na tu stranu odu.Drazi su mi svi ovi moji ,,nacionalisti,,sto mi sprase u brk ono sto misle jer su to sto jesu,nego ovi neki ko biva iz mjesovitih brakova,protjeranih,ljutih a ustvari .ickopacenika sa nekih cetrdeset i nesto koji se ulizuju u .upak po potrebi.
Srebrena Krila

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Hirurg wrote:elmar i internetusa senad!
Јеботе мораш допустити и националним мањинама да мало кењају по форуму...

User avatar
florix
Posts: 47
Joined: 01.10.2007. 12:58

Post by florix »

za prvih 10 minuta jos niko,a nadam se da takvih nece ni biti!!!
:lol: :lol:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

nicky znas ti naseg kolegu kerbera...poznatijeg kao DJ rusa(pokojnog) hehe koji se proslavio odlicno :lol: :lol: :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Znam! Moj dobar prijatelj, kao i njegov brat!!! :smt023

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hehe ajd brat je covjek ali Rus ni do podne,ma nije vrijedan spomena.ljubomora je najgora stvar :lol: :lol: :lol: :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha, onih sto su pucali od tamo? Hajde se i ti saberi, jer ako si jedan od tih tamo, zamisli se dobro da li je ljudima u ratu bilo do nekih para sto ovi od tamo salju. Sto nisu dosli oni KOJI SU MOGLI pa pucali zajedno sa ljudima...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ma skorpija je ratovao po evroppi dok je moj otac trunuo u rovu!!!jos ima obraza nesto da se javi....pa stidi se palih boraca bar!

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Daste bili u ratu nebi tako pisali.
Ja sam bio i nevolim to pominjati.
Bilo neponovilo se.

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Ko me živcira???? :?: :roll: :x :roll: :roll:
Ima par likova na ovom forumu chatuju :shock: ...alo imate mirc, krstaricu i da vam sad ja ne nabrajam pa tamo razgovarajte i prosipajte svoja...
Postalo je zanimljivo imati par hiljada poruka za samo nekoliko mjeseci... :cry:
Svakim danom ovaj forum gubi na kvalitetu i zbog toga mi je veoooooma žao :cry: ...vidim da je administratoru veoma bitno da se piše a to šta i kako ode u drugi plan!!
I trenutno me najviše nervira administrator :twisted: !!! Alo Vedrane narast će ti nos koliko samo obećavaš i lažeš..

Bože :roll: :roll:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sneza wrote:I trenutno me najviše nervira administrator :twisted: !!! Alo Vedrane narast će ti nos koliko samo obećavaš i lažeš..
Bože :roll: :roll:
Nisam ja admin, vec moderator.

Nije jednostavno ovaj posao raditi. Evo cim obrisem par postova dobijem 15 PM zasto sam to uradio. Prijete, spominju mi i dalju i siru familiju zbog toga.

Forum, da ima kvalitet ima. A to je broj ljudi koji redovno pise i jos veci broj koji cita, to je jedino mjerilo po meni za kvalitet foruma.

A sada sto kazes da lazem, neke stvari tehnicke prirode nisu do mene vec do jedne druge osobe koja se na ovom sajtu bavim tim stvarima.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
SKORPIJA
Posts: 219
Joined: 10.04.2007. 20:54
Location: WÖRGL

Post by SKORPIJA »

SLOBODNO VEDRANE RECI TOJ OSOBI STO BRISE NEKA IZBRISE MOJE POSTOVE MENI NETREBAJU ZVJEZDICE JA STO SAM IMO DA KAZEM JA SAM MU REKAO A SAD NEKA BRISE :D

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

MENE ZIVCIRA VEDRAN TAKOZVANI VRSTA 7/9 AL STRASNO
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

A ja se toliko trdim da te zivciram. Ujutro cim ustanem prvo pomislim "Kako danas da zivciram senu" :D

Seno, nemoj toliko da mislis na mene :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Vedrane daj napiši ko to tebi prijeti preko privatnih poruka kome je toliko bitna ta zvjezdica :? ...a vidim da se ne poštuju pravila ili one smijernice koje je davno negdje napisala Zozi..
kolio se sjećam to je bilo: da se bez potrebe ne citiraju ljudi koji su iznad nas ostavili poruke... da poruka ne smije da sadrži par smejlića ili par znakova interpunkcije..

A ko tebi smije šta reći??? Pokaži nam te privatne poruke pa ćemo da ga iznapadamo mi ili mu ti daj ban na par dana 8)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha, lako je tebi reci. Nema mnogo muskaraca koji bi tebe tukli, ali vjerujem da ce ih biti mnogo koji ce njega ako im se zamjeri. :lol: Ima svakakvih ljudi ovdje.

Post Reply