Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by BigBang »

grlica wrote:šta bi ti to meni sve ispunio
hehehe, ti kao ne znaš :smt110 :smt110 :smt110

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ivan78 »

Al si seljacina, svaka ti cast!

filip
Posts: 26
Joined: 10.01.2011. 23:37

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by filip »

ti big bang i onaj tvoj alter s***** malo.....ustvari malo vise....samo mi nije jasno otkud da takvi zastupaju i brane svraku po meni jednu jako karakternu osobu.iskreno se nadam da ce se svraka ograditi od vas kad mu prodje samo-ban....i ja vako i pricam i pisem,znaci skoro pa nepismen al opet nebi znao ko ti da budem prost ili djubre,kako ti drago,u komunikaciji sa drugom osobom a pogotovo sa zenom...sve u svemu...nije lijepo...eto od mene toliko,pa ti vidi....
Last edited by aquarius on 05.08.2013. 07:01, edited 2 times in total.
Reason: Upotreba neprimjerenih riječi

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ivan78 »

filip wrote:i ja vako i pricam i pisem,znaci skoro pa nepismen al opet nebi znao ko ti da budem prost ili djubre,kako ti drago,u komunikaciji sa drugom osobom a pogotovo sa zenom...sve u svemu...nije lijepo...eto od mene toliko,pa ti vidi....
Ma sta on ima vidjeti, mene licno je asocirao na onog Ekrema kuca-poso-poso -kuca, slika i prilika.

User avatar
bazinga
Posts: 34
Joined: 13.07.2013. 11:36

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by bazinga »

filip :arrow: :smt078

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Koridor92 »

Ja se lično oko mnogih stvari ne slažem sa grlicom, mišljenja su nam skoro pa uvijek podijeljenja. ali ipak, čini mi se, da si malo pretjerao bigbange. ona je ipak dama na forumu, i ako znaš neke stvari o njoj, koje bi je diskreditovale ili želiš da joj izjaviš ljubav, nije pristojno ovako javno.
ovim postom, ni u kom slučaju ne stajem na stranu grlice ili nekog drugog. jednostavno želim da skrenem pažnju, da smo ovdje svi jednaki i da trebamo jedni druge uvažavati kao nekog nama ravnopravnog.

pomenuo bih i filipa, koji je takođe nepristojan i nekulturan. spusti se malo na zemlju i napiši nešto konkretno i poučno.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Lasse »

Имам једно питање за све форумаше, поготово за ове нове. Да ли је неко од вас читао есеј "Репресивна толеранција" Херберта Маркузеа, једног од највећих интелектуалаца данашњице? О чему се ради?
Да бисте критиковали неке ствари на овом форуму, прво морате да се региструјете. Регистрацијом прихватате одрећена правила која овдје важе, а која и ви сами морате да поштујете уколико желите да будете члан ове виртуелне заједнице. Прихватањем правила, ви постајете нови форумаш, дакле један од нас. Својим егзистирањем на форуму, па макар то било само због критике форума или односа који владају унутар њега, инволвирани сте у тај систем који критикујете, хтјели ви то или не. Редовним посјетама, а поготово писањем коментара, какви год они да су, ви придајете важност овом форуму, додатно га популаризујете и самим тим показујете да он, као медиј, има одређену репутацију у нашем граду.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Lasse, ne studiramo sa tobom svi niti sjedimo u klupi. Literatura je raznolika, svako čita šta mu se svidi i šta je u okviru njegove odabrane struke, nemoj mi molim te na svakoj temi prepisivati knjige, života ti! :smt075
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:Ајд да видим и то :D
Ma uz pivce za živce ćemo se ispričati! 8)
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

CHEJK wrote:Ma uz pivce za živce ćemo se ispričati!
Evo odlicne prilike da se okupimo u lovackom ili gdje god hocete na nekom rostilju ili kotlicu! Hocemo li organizovati kakvo okupljanje :smt001 ???
Sve što možeš danas, uradi juče!

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Lasse »

CHEJK wrote:nemoj mi molim te na svakoj temi prepisivati knjige, života ti!
Ништа ти преписао нисам, само сам питао да ли је неко прочитао. Ако ниси, немој да будеш фрустриран због тога.

Елем, једна од одлика интелигентних људи је да знају раздвојити суштину, односно битне ствари од небитних. За мање интелигентне и оне заостале, разумије се, важи супротно. Од читавог коментара који сам написао, ти си се за најмање битну ствар ухватио. Сигуран сам да је то случајност.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Magyar wrote:
Evo odlicne prilike da se okupimo u lovackom ili gdje god hocete na nekom rostilju ili kotlicu! Hocemo li organizovati kakvo okupljanje :smt001 ???
Сада око Вашера сви су ту форумаши и они из иностранства а и ови одавде. Ако сте за, може нек асубота у ловачком само реците термин да резервишем локацију, и да званично напишемо да ће бити окупљање форумаша. Ево ја частим котлић од мене :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Lasse, vidim vjeruješ da spadaš u one inteligentnije(neću ti kvariti mišljenje) pa ću se eto poslužiti starom poslovicom "Čovek postaje pametniji više od tuđih gluposti, nego od svoje pameti."....
Tako i mi od tvojih prepiski možda nešto i naučimo.
Nemoj odmah tako naglo dečko, polako. :lol: :lol: :lol:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Koridor92 »

vrsta8472 wrote:
Magyar wrote:
Evo odlicne prilike da se okupimo u lovackom ili gdje god hocete na nekom rostilju ili kotlicu! Hocemo li organizovati kakvo okupljanje :smt001 ???
Сада око Вашера сви су ту форумаши и они из иностранства а и ови одавде. Ако сте за, може нек асубота у ловачком само реците термин да резервишем локацију, и да званично напишемо да ће бити окупљање форумаша. Ево ја частим котлић од мене :D
i ja bih došao, ali se bojim da mi ne prisjedne čorba? :mrgreen:
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Ако је будем ја правимо биће за нас двојицу - посна :smt001 Тј. рибља чорба :D

Image

:smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:Сада око Вашера сви су ту форумаши и они из иностранства а и ови одавде. Ако сте за, може нек асубота у ловачком само реците термин да резервишем локацију, и да званично напишемо да ће бити окупљање форумаша. Ево ја частим котлић од мене
Gajba piva banjaluckog od mene :D ! Ajde vrsta turi to tamo na okupljanje da vidimo ima li zainteresovanih?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Море, ево нама сазивам ОКУПЉАЊЕ ФОРУМАША
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Dobra ideja, eto da popijemo ti i ja pivce vrstice moja draga.... :smt041
Samo moramo vidjeti koji datum odrediti?
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Добра идеја, тамо око Преображења је најбољи термин. Барем до сада, смо се тада окупљали
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Hirurg »

Dosao bi I ja iz daljine...datum stima iza preobrazenja vikend...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

I ja sam za Preobraženje tu , i to iznad Borika , dovela bi moju vučicu da vidite :)
al bojim se da mi ne pojede biga-benga i da ne prepadne koridora :smt002 svjedok će joj sigurno skupiti svo meso i ostatke zajedno sa mnom :lol: :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ivan78 »

Jel poziv za sve ili samo za forumasku elitu sa preko 1000 postova ili preko 500 doktorica :?:

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Magyar »

Vazi za sve zainteresovane. :smt006
Sve što možeš danas, uradi juče!

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ivan78 »

Jos samo da utanacimo na cijoj je strani policija i Svrakina postava, neko bi morao biti na liniji razgranicenja.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by grlica »

:smt005 :smt005 :smt005 baš Ivane , trebamo odrediti kote po Boriku da se rasporedimo , to bi mogli izviđači da nam osmisle loge i podjele nas u grupe i samo nas rasporede pa ko voli da šeta neka šeta :lol: na svakopm ćošku neko i neko , bila bi to luda zabava 8)
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply