Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by corkan »

Samo mi NEDIRA Zmiju zbog nje ja i čitam ovaj forum samo ponekad detaljno piše pa se i sama upetlja,a ti svraka si dobar kratko i jasno.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Snejk i ja smo novi forumaši. Tačno. I? Treba da se zbog toga klanjam glupostima koje na forumu traju deset godina? Zmijo, zaboravi. Nisam takav lik. Tom logikom bih trebao da se klanjam i neandertalcima jer od njih vodimo porijeklo. Zaboravi. Kakve veze ima ko je koliko vremena na forumu i koliko ima postova? Zmijo nemoj me razočarati, ako misliš da je to neki reper, mijenjam mišljenje o tebi, trenutno!
Ode ti ptico daleko oladi malo,naravno niko se nikome ne treba klanjati, mi zmije i kad bi se htjele klanjati ne možemo, jer smo gmizavci, istina nekad smo prisiljene malo podviti rep, ali i to je zmijski.
Neznam na koje destogodišnje gluposti na forumu aludiraš i šta ti je u konkretnom slučaju target,jer forum nije Sveto pismo ili ti Biblija,a nadam se da ti i Snejk niste neki reformatori, ili apostoli, ili nedaj Bože neki specijalci po zadatku, koji trebaju razbiti eto neke sekte i grupice na forumu , a koji su se eto urotile protiv nekih i nekoga,a posebno protiv trenutne vladajuće strukture,da lo ove ili one svejedno.
Ja posebno cijenim ljude koji imaju svoj stav i svoje principe, jer takvih je nažalost danas malo, ali neću reći da ih nema, a ako ste vas dvojica te vrste, samo sta nam dobro došli da proširimo i ojačamo forum, a to ć se vidjeti nakon izvjesnoig vremena ako sa foruma ne nestanete kao prdizborna rosa .
Neću ništa govoriti o sebi, oni koji me znaju, znaju da se nikad nisam klanjala nikakvim idolima ne pod nikom, već pod vlastitim imenom i prezimenom,s tim što sam platila visoku cijenu za tu svoju, zašto ne reći i tvrdoglavost ,na ovom i drugim forumima i portalima napisala sam prko 10.000 postova, i ne smatram se nimalo pametnom, dapače ,prije bi se reklo da je to svojevrsna ovisnost i u krajnjem slučaju naraušava mentalno zdravlje ,a ima ona narodna u surogljivog juneta dupe isparano :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote:svraka, očigledno bi vlasnik domene trebao da razmisli o novim administratorima i moderatorima, jer ova seoska oglasna tabla postaje sredstvo manipulacije u svrhu pojedinaca.
Рад администартора по правилима форума се не смије коментарисати, јер и за то чак постоји бан. Срећа твоја, на њиховој снисходљивости. :wink:

Шта данас није средство манипулације? ово је једини медији, гдје можеш да чујеш обе стране.
CHEJK wrote:Eto ja na jednoj od tema napišem da se ne slažem sa javnim linčom ljudi bez argumenata a meni pojedinci napišu da su argumenti dokumentovani "romanom dokumentacije" a roman dokumentacije se sastoji iz dopisa osobe koja i objavljuje takve stvari, pa sada ti meni reci koliko misliš da bilo kakva realna slika bilo čega na ovom forumu može opstati.
Да ли имаш неки конкретан документ, или се само онако не слажеш - одокативно?
CHEJK wrote: Nas nekolicina koja se ne slažemo sa klanskim režimom prnjavor infa i koji nećemo da budemo ispranog mozga od strane raznoraznih samoprozvanih direktora i od strane onih koji žive na jaslama porodičnih biznisa ovde očigledno nema pravo glasa ukoliko se ne slažemo sa 5 ljudi koji zajedno čine klan od 20 forumaša i koji komentarišu sve, samo sami sa sobom, jer očigledno se samo tako i razumiju. :lol: :lol:
Ово и јесте смисао форума да се подјелимо на ВАС и на НАС :smt001 Добро нам дошао и опстао.
CHEJK wrote: A što se tiče toga da smo novi kolačići na forumu, nisam vidio pravila u kojima piše da tek nakon 5 godina imam pravo ostaviti post.
Прочитај још једном правила. Углавном како ми да знамо да ћеш ти са нама да опстанеш још пет година? Не знамо, тако да се држимо оних који су "сталне муштерије" и они имају нека већа права, као да буду модератори. Типа аквариуса, којег толико прозивате због закључавања теме.
CHEJK wrote:Ovo je očigledno sekta zatvorenog tipa koja "kreira teme", zatvara ih po potrebi, po potrebi nove otvara, briše komentare drugih i ostavlja priču čitaocima, onako kako njima odgovara.
Зато си ти ту, да раскринкаш ову криминалну организацију која има за циљ да људима испира ум, и да мисле онако како појединци на овом форуму мисле :smt003 То ни Стаљину није успјело, али изгледа да успјева нама са форума :smt005 :smt005 :smt005
CHEJK wrote: Treba otvoriti novu temu gdje se o takvim stvarima može lijepo raspravljati. Eto vrsta prijedlog za novu temu jeste: "Koliko je istinit prnjavor info i koliko dozvoljava forumašima da kažu svoje mišljenje i stav".
Слободно отвори тти ту тему, и почни да нас раскринкаваш. Видим да си спреман да, растуриш ову секту која манипулише - масом!
CHEJK wrote:A vrsta još nešto ti kao moderator i "dekan ovoge bezimene (ne)obrazovne poluinstitucije" ne bi trebao prijetiti ljudima otkrivanjem njihovih imena, a kada dobiješ dozvolu od istih da to i uradiš ti ih vrijeđaš, da su beznačajni, prodate duše i sl. Jel to uredu? NIJE!!!!!
Ако неко мени може да помиње мртву мајку, да ме зове пријети и сл. онда ми се даје доста тога за право. Ако је већ све тако, како си ти рекао. Нећу писати ничија имена на форуму, није то ни по правилима а није ни интересантно. Можда је интересантније, ако некој фризерки кажем "у повјерењу, ко, шта гдје и због чега", с' тим што су неки докази код мене. Ниси ти тек тако дошао на овај форум да моралишеш. Јако ти је стало, до масе и испирања тој маси мозга. Имаш ти својих разлога, али као што већ реко - не о томе на форуму. :smt006
CHEJK wrote: To je zloupotreba ovoga foruma i ponižavanje forumaša od strane tebe kao moderatora, administratora ili šta si već. Da imaš imalo obraza poslije iznesenih uvreda ljudima ovde, sam bi sebe banovao kao što to radiš drugima.


Мислим да би ти био задовољан, тек када бих ја извршио самоспаљивање на Тргу!
CHEJK wrote: Kako niko ne napada Vidanku i druge??? Zato što ona i ostali rade normalno i ne žude za tim kao ti da se ističu ovde jer nemaju kompleksa manje vrijednosti, vjeruju u sebe i imaju način da sami bez pljuvanja drugih ostvare nešto u životu.
Јбг, шта ћеш. Ништа нисам остварио у животу за ових својих 30 година па онда морам овдје да лијечим своје комплексе :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

mackdizdar wrote:
Ma samo ti piši, jarane, ili mi pošalji privatnu poruku sa mojim imenom i prezimenom. Ajde čekam...
Већ ти рекох, да си не битан :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Samospaljivanje na trgu bi samo pokazalo tvoje rastreseno stanje, meni ne bi predstavljalo nikakvu satisfakciju, vjeruj da je moj stav da zbog svoje komičnosti i hendikepa da budeš realan mnogo bitno da sebi ne naudiš, jer bi to nas mnoge rastužilo. Što se tiče tvoje detaljne analize moga posta, nemam riječi nadmašio si sam sebe, još da se nisi počeo gubiti u svom imaginarnom svijetu možda bi neke tvoje tvrdnje imale uporište i u svijetu logike, osim u tvom imaginarnom svijetu. Rad administratora se ne bi ni trebao komentarisati da taj isti administrator nema svoj profil na forumu pa je izgubio osjećaj gdje je granica vrste a gdje administratora ili moderatora. U svakom slučaju, u dijelu gdje postavljaš pitanje "Шта данас није средство манипулације? ово је једини медији, гдје можеш да чујеш обе стране." daješ nam na znanje da je i ovo samo jedan u nizu manipulatorskih foruma, gdje samo u pravilima i uslovima korištenja stoji da se "trebaju i mogu" čuti obe strane. Ko si ti da ljudima govoriš da su nebitni? Šta si ti, kao bitan faktor nebitnog klana sebi dao za pravo da tako vrijeđaš ljude?!?! mackdizdar i svaki drugi član foruma treba da ima ista prava, a ti ga vrijeđaš ne kao vrsta neko kao administraor, da li je to uredu????
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

CHEJK, моје психо-физичко стање је савршено. Ако треба могу ти и послати на ПП докуемнт. Сваке године, ради посла радим неке контроле . . . 100% ОК. Рад администартора се не коментарише, немам сада воље да ти ишчитавам и цитирам FAQ, па да видиш да је то једна од разлога бановања форумаша. Шта ћу нисам ја то писао, то ти дође са форумом, неко ко је паментији и од мене и од тебе је то написао. Ја ниам администаарор на форуму, да мало више обратиш пажњу, видио би ко је администарор и да сам ја модератор само на пар тема. Јбг али тако је. Тако ако те којим случајем банују, да знаш да то нисам ја урадио :smt002

Видиш да имају обе стране, када ти овдје пишеш. Да ти не пишеш, онда би била само ова моја страна. Тако да се само проваљујеш без потребе, ал' ајд. Битно је изгледати паметно и нешто написати у очима масе, чију свијест ми мјењамо. Што се тиче, ко је битан а ко не битан. То могу да закључим само иза онога што је та особа остварила у животу. Рецимо тај mackdizdar, ја не знам шта је он паметно до сада урадио у свом животу? Па да буде "битан". Тотални анонимус, кога не знају ни људи који живе поред њега у улици. И шта ти сада очекујеш да ја напишем, ко је он. Шта ради, чиме се бави, ко му креше дјевојку и сл? :wink:

Ти о мени, већ пишеш свашта, и поред тога што се ја не кријем ни једног трнутка и све и једног форумаша и човјека у овом граду могу погледати у очи. Рецимо да ли ти мене можеш погледати у очи, кад се сретнемо и да не замуцаш када мало порпичамо насамо 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Zašto bih zamuckivao, nikada nisam imao govornih problema. Što se tiče toga da imaju strane "ZA i PROTIV" na ovom forumu je presmiješno, jer čim neko kaže nešto što pojedincima ne odgovara, odmah ga počnete pljuvati i pokušavate diskreditovati ovim procesom "napada i pravljenja žrtve", tako da je to smiješno. Drugo ja ne pišem o tebi svašta, da se razumijemo, ako se ti pronalaziš u nekim temama to je tvoj problem. Nigdje nema nesto konkretno upućeno tebi da bi se svrstalo pod "svašta" zajedno sa tobom. A da možeš svakoga pogledati u oči ne sumnjam.....to i jeste tvoja karakterna osobina očigledno.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Па видјећемо да ли је то тако, кад се сретнемо :D Само немој да се препаднеш. Јесат да имам 2м и 110 Кг али нисам неки ратоборан тип. Тешки пацифиста, све радим у "бијелим рукавицама". Ако замуцаш, нећеш бити ни први ни последњи.

Е, ајд сада погледај своје постове. Па види шта си све написао о мени, до сада. Али ја идем да спавам, ваља ми сутра зору преварити а ми се чујемо опет тек сутра предвече. Једино ако се не видимо прије :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Vjerujem da ćeš me i sanjati očigledno je da se ovde rodila ljubav među nama..... :smt055 A ovo u vezi tvojih kilograma i visine, mogu reći da si pra' zgodan đetić.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Ви својим битисањем на овом форуму и овим писањем о мени. Сами себе оповргавате..
Ето видиш шта се дешава, лијепо сам ти написао, форум није твоја приватна прћија. Твоје ангажовање око форума нико не оспорава, али форум није твоје приватно власништво. Форум чине форумаши са својим размишљањима, идејама, полемикама... А ти би да све то узурпираш? Говориш о мом битисању на форуму као да сам ти дошао у кућу, у госте. Мислим да ипак нас двојица негдје гријешимо у комуникацији. Не разумијемо један другога из ко зна којих разлога.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Vucijak »

Evo mene opet samo da vas pozdravim iz vruce Crne Gore :D
Smirite strasti nema razloga za vrijedjanje i napadanje. Ja sam jedan od
retkih ovdje sto razmisljaju drugacije pa sam primio bezbroj pretnji i uvreda.
Svraka kazi mi sta si ti ucinio za Prnjavor sve ove godine ?
Od kako si se prijavio na forum napao si mene, Kamikazu, Vedrana, Akvarijusa
i ne znam jos koga..
Ako je tvoj cilj da napdas ljude pronadji neki drugi forum za to ok?
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Bilo bi nekulturno da pričam sam o onome šta sam sve uradio za svoj grad. Bilo bi neozbiljno da bilo kakve račune polažem tebi. To sam i Kamikazi rekao. Ali mogu ti reći šta mi je trenutno najveća preokupacija koju volonterski radim za dobrobit zajednice u kojoj živim 50 godina, u kontinuitetu. Trenutno radim na raskrinkavanju manipulatora, a svojim gegom sa zakazanim protestom, pokazao si da spadaš među iste. Zaboravi na povratnu kartu koju sam obećao. Kupi je sam.

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ivan78 »

:D
covjek dosao iz Australije da bi ljetovao u Ulcinju. A tugo moja.
Pa da se bar javi sa Braca pa da te covjek i razumije.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Vucijak »

Ivane cura mi je iz Ulcinja, jel treba nesto vise da ti objasnjavam ? :smt005
Svraka demonstracije ispred opstine su otkazane jer mi je stiglo mnogo pretnji
a cak i da ce me ubiti. Nisam znao da na ovom forumu ima i takvih ljudi !
I sto stalno pises da se vratim u Australiu? Kao prvo ja sam slobodan gradjanin
i mogu da ostanem u Prnjavoru koliko god mogu.
KAo sto je Kamikaza jednom napisao da ostavi 4-5000 eura svake god u Prnjavoru
tako i ja mogu da se pohvalim da ostavim 3-4000 dolara.
Pa gospodo politicari prnjavorske opstine da nema nas stranca vi nebi imali
ljeba da se najedete ! :evil:
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Samo ti ostani koliko god ti volja. I hvala na hljebu koji si mi dao. Mada ja nisam političar, ali vjerovatno se i na mene odnosi. Hvala još jednom. Moram te nešto upitati, kako si uspio za tako kratko vrijeme rasperiti protest? I zašto nismo svi obaviješteni da ih neće biti? Samo si rekao da ideš na more. Zašto Kamikaza ne dođe? Ja ispadoh jedina budala.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

E sada kao ima i curu i to u Ulicinju,hahhahahaha... A sto se tice Vucijak tvoga komentara da je svraka odmah po otvaranju naloga na forumu počeo da napada tebe, kamikazu, vrstu.... Nemojte sebi da laskate, da Vas je gospodo napadao to ne bi sigurno bilo na ovakav način. Čovjek je iznosio svoj stav, mišljenje i način razmišljanja a ako se to Vama nije svidjelo to je Vaš lični problem. Očigledno da ste na ovom forum već desetak godina navikli samo sami sa sobom da komunicirate a pojedinci su se čak prilagodili na vrstu i pomirili sa tim da čovjek traži pažnju i to je sve. U sustini koji si ti faktor ovde, kako vrsta kaže da ima pravo ljudima govoriti da su nebitni onda smijem i ja reći da si i ti nebitan, da bi te iko napadao. Ti si za mene protestant u pokušaju, ako u Ulcinju čujemo da su neke demonstracije i protesti jel možemo i tebe očekivati?????? kuzmo ima transparente, poslaćemo ti ih brzom poštom a ti imaš toliko brdo para za potrošiti sa curom koja živi u Ulcinju, :smt005 pa plati poštu JA šaljem gratis transparente. :lol: :lol: :lol: :lol:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Vucijak »

*CENZURA*
Last edited by Vucijak on 23.07.2013. 12:23, edited 1 time in total.
Image

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Svaki čovjek, bez izuzetka (znači možeš biti i ti), svakodnevno se služi različitim oblicima zaključivanja, međutim, malo pažnje se obraća na vrstu, pravila i naziv argumentacije koja se koristi. E sada po tvojoj logici-koju ni Aristotel ne bi razumio ja bi trebao zaključiti da je ista osoba iza vucijaka i kamikaze, ili vucijaka i vrste. Znači da pojednostavim, da je ista osoba iza svih profila, koji se ne slažu sa mojim mišljenjem.

Pozdrav i tebi, necu vrijeđati i reci da si jadnik jer svako svojim ponašanjem pokazuje šta je. Ti se sam pronađi. Nemoj da izgoriš na suncu, lijep odmor ti želim. :smt045
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by kuzmo »

Sve zapakovano samo mi treba adresa primaoca .Uplata prilikom dostave :D

filip
Posts: 26
Joined: 10.01.2011. 23:37

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by filip »

svraka druze moj, ne slazi tako nisko da se raspravljas s nekim ko nije vrijedan toga.sto rece,mislim isus :ne bacaj bisere pred svinje:.pusti vucijaka, nije on vrijedan tvoga vremena a ni zivaca...a kad sam vec poceo da tipkam na ovoj temi,pa da reknem :nerviraju me. vucijak,murgo, s pocetka zmija,ponekad vrsta...e on je posebna prica....moje misljenje...oprilike sve stoji sto je svraka napiso...mislim da neko ko pise tamo neke kratke d.poruke mora da zna da je gordost s. grijeh,a meni se cini da ja u njegovim postovima bas to osjetim...mada mu se ja divim za istrajnost,naravno,to ne znaci da mu se klanjam...ovo je samo moje misljenje i nista vise...pa vi sudite...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Ја имам љубавницу у Венецуели. И могу рећи да љубав на толику даљ није ни мало једноставно одржти. Супруга и ја шпарамо цијеле године, од уста се одваја, само да бих могао тркнути у Венецуелу на пар дана. Још је све било добро док је Хуго био жив. Сад почеше неки протести. А и мала се узјогунила. Каже, ако не могу долазити два пута годишње, свако себи. Причам са супругом о томе, не може да вјерује. Послије толико одрицања ето шта се деси. Дјеца ми исто у шоку.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

filip wrote:ponekad vrsta...e on je posebna prica....moje misljenje...oprilike sve stoji sto je svraka napiso...mislim da neko ko pise tamo neke kratke d.poruke mora da zna da je gordost s. grijeh,a meni se cini da ja u njegovim postovima bas to osjetim...mada mu se ja divim za istrajnost,naravno,to ne znaci da mu se klanjam...ovo je samo moje misljenje i nista vise...pa vi sudite...

Филипе, не знам да ли си чуо за израз пијетизам?
pijetizam (nlat. pietas pobožnost)
pobožnjaštvo, smirenost, čednost; sklonost da se religija prvenstveno shvata osećanjem i da se održavaju naročiti tajni sastanci radi vežbanja u pobožnosti i vršenju dobrih dela; bolesna religiozna osećajnost kojoj čovečja priroda izgleda potpuno pokvarena i koja smatra svako dobro što ga učine ljudi kao neposredno delo i izliv božanske milosti.
Ти изгледа имаш неки стереотип према људима који иду у Цркву, или су по твом схаватању религиозни. Да су скрушени, имају неке брадице, у ништа се не мјешају, гледају своја посла и као моле се Богу и ништа не осуђују. Ако тако замишљаш, људе који су у вјери, онда да знаш да су то углавном људи који су до грла у једном гријеху која се зове прелест. Ако постављам те кратке духовне поуке, знам да то радим због неких 50 људи који то редовно читају, а сигурно не би прочитали да им то ту не поставим.

Ко зна можда се неко некада због тога и обрати Богу. Сви смо ми Боготражитељи, само мало нас зна шта и гдје да тражи. Зато то објављујем. Да сам горд - јесам. Не можеш да радиш све ово што ја радим, а да се барем мало не погордиш. Зато се и то осјети у овим постовима. Поготово из тог разлога, што сам се годинама испраксао у овом писању. Па лако могу да налазим аргументе, за оно што пишем.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

kuzmo wrote:Sve zapakovano samo mi treba adresa primaoca .Uplata prilikom dostave :D
Adresa će biti objvljena na nekoj RTV iz Ulcinja, tako da kuzmo ipak ti to sve spakuj, neka bude spremno... :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

E moj Beli Anđele, mrka je kapa. Izmiče se tlo pod nogama.

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Ljudi koji se svađaju preko interneta

Post by Opti Myst »

"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

Post Reply