Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by bičbožiji52 »

CHEJK wrote: od CHEJK » 19.07.2013. 03:07

AULIĆ je sa razlogom napisano malim slovom kao i još neki.... Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje i zauzme se za svoje stavove, taman bio sam protiv svih, pa tako i ja i ti imamo pravo kao ravnopravni članovi mjesne zajednice da pišemo na seoskoj oglasnoj tabli šta hoćemo. Po pitanju tvog dijela ničim izazvanog "izlaganja" a koje se odnosi na to da se gramatike i pravopisa hvataju samo oni koji nemaju ništa pametno za reći ni napisati, mogu slobodno da ti kažem da je to postala na veliku žalost sve češća uzrečica nepismenih ljudi. Kada smo kod toga, čisto da ti navedem par poučnih stvari nije "predhodnih" - nego preThodnih, dalje neću ni komentarisati to je osnovno obrazovanje. Iz toga proizilazi i dokaz o tome da sebi na ovom forumu pojedinci daju mnogo za pravo komentarišući druge. A što se tiče zmije, nema potrebe da ti objašnjavaš ko će koga ovde da pojede jer metabolizam nije kod svih ljudi niti zmija, zmijica i žabica isti.
Gramatika ne poznaje te razloge na koje aludiraš,analogno tome ja bi trebala imenicu Turčin pisati malim slovom, zato što su Turci vladali 500 godina na ovim prostorima kao osvajači,ali ja tebe razumijem, ti si novi forumaš pa se ufuravaš na gramatici i štamparskim greškama, i to je praksa velikog broja novopridošli forumaša,te nemoj nama nekim zamjeriti koji nemamo ni osnovno obrazovanje, a evo pišemo i sasvim se razumijemo,i jako nam je žao što je ukinuta večernja škola, te se i mi nismo naobrazovali i gramatički i pravopisno naoružali kao ti .
Hvala ti na oviom pravopisnom podučavanju,i ja bi mogao tebe nečem priučiti ,napr; kako se šiša ovan,predpostavljam da neznaš,pa ću ti u nekom nardnom postu pojasniti ,
A a što se generalno nepismenosti tiče, mi smo nacija sa veoma visokim procentom nepismenosti,i ako misliš da su samo nepismeni oni pred seoskom prodavnicom grdno se varaš, nepismenih ima i tamo gdje ih ne bi smjelo biti, a to su prije svega ljudi iz medija, ljudi koji formiraju javno mnijenje,imao nepismeni i nardonih poslanika ,ministara i ljekara,javnih djelatnika, jer sama diploma više nije sama po sebi granacija da je neko zaista akademski obrazovan, a u mnogo slučajeva i osnovna pismenost je upitna kod nekih,da ne otvaramo pitanje kupljenih diploma jer danas je najteže završiti osnovnu školu.
Ti mora da si neki novopečeni učo, pa dobro nam došao učo.
CHEJK wrote:Tako je, najslađe je "brstiti belosvjetsku politiku" pred kancelarijom mjesne zajednice. Tu se inače vode veoma "ozbiljni" razgovori u kojima su učesnici polupijani ljudi koji od škole imaju bukvar i kajdanku, kao što i ovde većina komentariše druge ljude. Ako je tebi najvažnija titula u životu "forumaš" i smatraš da je najveće dostignuće čovjeka broj postova na forumu, neka ti bude, ne želim ti kvariti sliku tvog savršenog imaginarnog svijeta u kojem dominiraš ti i tebi slični.
Nemoj ti pocjenjivati seosku politiku,a pogotovo kafansku ,jer kafana je uvjek bila inspiracija mnogim velikanima pisane riječi ,a da ne govorim da se danas naalost ili na sreću, veoma važene političke i ine odluke donose upravo u kafanama, a u parlamentima gledamo uglavno političke farse za narod, i svojevrsni cirkus za one koji vole da gledaju i navijaju za ,,svoje''
Ostavi se psiho analize foruimaša, to je malo složenija stvar i za tebe učo. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

bičbožiji52 opredjeli se da li si muško ili žensko. Malo pišeš u ženskom malo u muškom rodu. Šta ste se pojedinci odmah "napalili" da se svađate, nešto se prokomentariše i pomene jedan od vas a vi svi odmah počinjete napadati odjednom. Šta je ovo sekta neka a ne forum? Toliko o mogućnosti da svi kažemo svoje mišljenje. Ovde postoji grupica istomišljenika koja samo dočekuje ljude i blati, blati.... Kažeš da ne "pocjenjujem" (inače obrazovan svijet bi napisao potcjenjivanje) seosku politiku, ja to i ne radim jer znam da vaša seoska politika je najgora stvar na svijetu. Što se tiče psihoanalize pojedinih forumaša, zaista bi pojedinci bili izazov za promatranje od strane stručnjaka za mentalno zdravlje, ili poznatiji naziv mentalnu higijenu koja se bavi , prije svega, prevencijom i promocijom psihičkog zdravlja. Za preventivno djelovanje je kasno ali vjerujem da postoje adekvatne terapije. A jel ti svakoga ko je pismen i edukovan nazivaš učom? Mora da ti je to sve što je ostalo iz večernje škole. Nemoj se ti nervirati, uživaj i pusti svakoga da kaže i izrazi svoje mišljenje ovde, ako se to smije uraditi budući da nisam istomišljenik sa pojedincima "forumašima". :-D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by bičbožiji52 »

Neznam, evo sa pravopisa i gramatike prelaziš na moje rodovsko stanje ,samo me nemoj još pitati za mojuu seksualnu orjentaciju, jer sam hermafodit zalupati seljak, i nije tebe niko napao, već si ti napao nas,a nisi na forumu napisao ni tri posta,ili narodski rečeno nisi ni prdnuo ,a odmah se uhvatio gramatike i identifikacije i otkrivanje identiteta, i u tome je jedini problem, a nije nikav organizovani otpor prema tebi i tvojoj intelektualnoj naočitosti.

Očito imaš problem sa predrasudama ,nije te niko napao, a pogotovo nikakvi pojedinci, sem mene koji sam reagovao na tvoju glupost i više se ne sjećam da li u prvom ili drugom postu, kad si neke od nas prozvao bukačima i podrivačima nekakvog sistema a evo jutros nas nazivaš i sekatom.

Tvoj sam vokabular tipa ovdje postoji neka grupica, je prenesena pamet onih koji su pod lupom forumaša, a bave se javnošći ili ti politikom, što su naravno naša legitimna meta, ne ogovaranja, jer forum nije komšijska kava gdje se ogovara i prigovara, već gdje se na različite teme iznose slobodna razmišljanja i u tom smislu i ti nam dobro došao a mani se gramatike i rodovske orjentacije.
Last edited by Moderator on 20.07.2013. 07:24, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Kada neko ima par hiljada postova na forumu, to mu dođe kao fakultetska diploma. A dekan tog fakulteta je Vrsta. Koja smijurija! Snejk, u pravu si za sve što si napisao. Apsolutno. Ovaj forum mi je otkrio oblik egoizma i samoljublja za koji nisam ni znao da postoji.
Већ сам писао о томе, како пси лају а карааване пролазе. Ја не знам више, који сте ви по реду на форуму а да ово спомињете. Али ако од тебе као комуналног полицајца и CHEJK-а полицајца инспектора, имамо исто мишљење о мени. Онда математика каже овако да два минуса, дају плус :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote:Tako je, najslađe je "brstiti belosvjetsku politiku" pred kancelarijom mjesne zajednice. Tu se inače vode veoma "ozbiljni" razgovori u kojima su učesnici polupijani ljudi koji od škole imaju bukvar i kajdanku, kao što i ovde većina komentariše druge ljude. Ako je tebi najvažnija titula u životu "forumaš" i smatraš da je najveće dostignuće čovjeka broj postova na forumu, neka ti bude, ne želim ti kvariti sliku tvog savršenog imaginarnog svijeta u kojem dominiraš ti i tebi slični. :D

CHEJK, видим да си нови форумаш и да ти нешто објасним прије него то сам схватиш. На овом форуму сам ја, рецимо корак испред тебе. Из ког разлога? Па рецимо ти не знаш, да ја знам ко си ти :D Рецимо, овај град је пун људи, који једва чекају да неком нешто јаве. Рецимо за тебе, 7.20h ја долазим на посао и испод Клиничког сам у оном коридору. Слаб сигнал зове ме неко, једва чујем шта ми прича, а то је да ми каже ко је CHEJK и зашто се он појавио на форуму и коме у одбрану да стане и зашто :smt002 И сада, да ли би фино да ја то све овдје напишем па да виде људи CHEJK-а у првом лицу? Забрањено је откивање индентитета форумаша, али је дозвољено наслућивање индентитета. Мислим да је то чак и интересантније. Него одмах да се каже, како што то неки нови чланови раде наа форуму!

И сада те ја, као овдје могу испрескакати као мало дијете.

Знаш да имам овдје велику базу податакаа о свима, па и о теби конкретно :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by mackdizdar »

Vrsta, pozdrav. Molim te da otkriješ moj identitet...
Evo imaš moje odobrenje, ali odmah to uradi. Ili daj do znanja svima pa i meni da znaš ko sam... Pozdrav!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Hirurg »

ma kazi ime i prezime ko ga ****...kad on otkriva ko je i sta je....kamikazu nikad niko nije spomenuo i sad se on nasao...

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Nemoj mi reći da je ova vaša sekta tako organizovana...kažeš u 7:20....e baš sam se zabrinuo ako je u tom periodu "neko" zvao. Zanimljivo je što ste se svi toliko okomili na mene samo zato što nemam isto mišljenje kao vi, a ovde kao pravilo da svako kaže šta misli. Ovde je pravilo da svako kaže šta misli dokle god se to vama pojedincima sviđalo, ako vam se ne sviđa radite ovo što radite i prozivate ljude. Zamoliću te da taj svoj "posao" u prnjavor infu prestaneš koristiti u lične potrebe i potrebe onih čije ponašanje propagiraš. Nema potrebe da se tako ponašaš ipak ima kako ti kažeš svako pravo da kaže šta misli. Ako želiš i misliš da znaš slobodno napiši barem moje inicijale da bude zanimljivije. Ne razumijem rad ove sekte u kojoj pojedinci imaju po par otvorenih naloga pa polemiku vode sami sa sobom, zar nije zanimljivije kada ima neko ko se ne slaže sa vama, poput mene, pa da polemište sa drugim ljudima a ne sami sa sobom. OBJASNITE ZAŠTO SAM VAM ZANIMLJIV, ČEMU OVOLIKO PREPUCAVANJE OKO MENE, ŠTA JE POENTA? BOLI VAS ČINJENICA DA NEKO KAŽE ONO ŠTO VAMA NE ODGOVARA? VRSTA IMAŠ MOJU DOZVOLU DA NAPIŠEŠ PUNO IME I PREZIME AKO ŽELIŠ, A SAM SEBE NEĆEŠ BANOVATI, KAO ŠTO NE BANUJEŠ SVOJE ISTOMIŠLJENIKE. :smt006
Last edited by CHEJK on 20.07.2013. 12:50, edited 1 time in total.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

CHEJK, чим си се регистровао почео си "паљбу" по нама. Рецимо да нема ове огласне табле, гдје би ти могао онда уопште да пишеш?! Чим пишеш ниси банован, значи да смо доста добри . . . ти ћеш бити на овом форуму још мјесец дана и онда ћеш се сам бановати . . .напиши сам своје име, кад се већ нудиш, што бих ја то морао да радим. Овако је много интересантније, када си полу-тајновит :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

mackdizdar wrote:Vrsta, pozdrav. Molim te da otkriješ moj identitet...
Evo imaš moje odobrenje, ali odmah to uradi. Ili daj do znanja svima pa i meni da znaš ko sam... Pozdrav!

Ситна риба, продана душа. Скорз безначајан, ниси вриједан помена :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Otkriti identitet Snejka je isto kao i otkriti identitet Gavre, Svrake, Ognjena Buce Jugovića, Franca, Švabe... Pobogu Vrsta, pa to je čovjeku nadimak po kojem ga zna pola grada.Svi navedeni su uzeli ime da ih svi znaju.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Kažeš paljbu po VAMA? (Kojim VAMA, ko ste VI?????????) Hmmm...znači priznaješ da ipak postoji neka grupica ljudi koja inače paljbom udara na druge a niko ne može da vam kaže ništa jer je to ovde zabranjeno? Nema potrebe da sam pišem svoje ime kada ga ti već znaš, kako ti tvrdiš, a onda ga samo prenesi nadređenima tako da i oni "znaju". Banovan ne mogu biti jer nikoga ne vrijeđam a ovu prijetnju za banovanje ću shvatiti kao šalu, jer ipak mislim da se trebaš malo prizemljiti. O "vašoj" dobroti ću drugi put, ova prozivka postaje smiješna, ovde napadate ljude pljujete po njima kažete sloboda govora a ne dozvoljavate mišljenje suprotno vašem. Žalosno je to a još su žalosniji režiseri ove jadne igre prozivanja i ugnjetavanja svakog ko nije istomišljenik. OK, znaš ko sam, napiši, reci i to je to, ali me ne možeš spriječiti da kažem i izrazim svoje stavove. U svakom slučaju ako me banuješ a ništa loše nisam uradio to je samo još jedan dokaz čitaocima i forumašima (koji inače nisu članovi tvoje sekte) koliko je realan prnjavor.info i koliko tu svi ljudi mogu reći šta misle. Ljubim ja tebe tako pametnog. :smt058
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Ако узмем у обзир ријеч ВАМА, мислим на људе који су на овом форуму више од 5 година. На почетку ми будемо, као и ти сада . . . да се гледамо преко нишана, али временом се стање поправи тако да будеш дио тима. Могу слободно да кажем, да већина људи који је овдје дужи низ година (на форуму), се временом и спријатељи приватно ван овог форума тако да наши односи нису само, ово писање.

Друга ствар, видим да си нов овдје, али да ти кажем кад већ не знаш. Ово што ти видиш је само један дио форума, који је теби и 90% другима видиљ. Има дио форума, који је видљив само појединим форумашима. Тако да ту постоје и неке елите. Ред је да се мало разврстамо и да око неких ствари дјелујемо јединствено. Знам да те то не интересује, али ајд већ да знаш.

Нећеш бити банован, док год будеш поштовао оно што си прихватио приликом регистрације на форум. Ти си за мене само један у низу, који је дошао и који ће убрзо сам и отићи. Знам то, јер са времена на вријеме искочи неко као ти и почне да нама моралише и није џаба наш народ рекао "ко о чему, курва о поштењу".

Неко је написао да ми писањем у другима, највише пишемо о себи. Тако да нас само настави раскринкавати :D

Ако нешто у овом граду постоји већ 13 година и успјешно опстаје, мислим да твоје критке нису на мјесту. Али Боже мој, то је твоје мишљење и то је твој удио на овој "огласној табли". Мени је лично задовољство то, што се из дана у дан повећа број сталних корсника овог сајта и да сада баратамо са цифром од преко 13 000 јединствених улаза, или рецимо са цифром од 1.400.000 прегледа видео снимака YouTube каналу прњавор.инфа, па ти сада замисли колико људи ово чита и шта мисли о теби који си се прекуче регистровао или мени који сам овдје већ 10 година и радим на овом сајту.

Да сам 10 година лупао на Тргу главом од зид на Угловници 2, пукао би зид а да не пукну неком закржљале вијуге у мозгу!

Добро нам дошао и да нас што више критикујеш. Јер позитивна критка је боља од лажног тапшења по рамену. НАМА је у циљу да будемо, што бољи и интересантнији према онима који ово само читају. А тај број људи није мали :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Smrki, gubiš kompas definitivno. Zamisli ljekara kojem je drušvo dozvolilo da otvori ordinaciju (naravno jer je ispunio neke preduslove, diploma, prostor, osoblje...), a ovaj neće da primi pacijenta jer je Eskim! Zamisli vozača autobusa, privatnika, koji je dobio od lokalne zajednice odobrenje za rad, a neće da primi nekog putnika jer je Eskim. Zamisli radio stanicu koja dobije frekvenciju za rad, a onda odbija da objavi informaciju od opšteg interesa, iz razloga što ju je poslao Eskim. Smrki, niko tebi ne spori zasluge za pokretanje i rad prnjavorskog foruma. A ko bi to i mogao? Ali ovaj forum i pored toga nije tvoja prćija. A ti se upravo tako ponašaš. Aquarius je potpuno drugačiji, ali samozvanim zaključavanjem teme i on je napravio geg koji samo na tebe liči.
Bahat si. Narcisoidan si. I bezobrazan si. Mene si nazvao psom koji laje za karavanama. Snejka si nazvao kurvom koja priča o poštenju. Da imaš malo obraza, sam bi sebe banovao bar na sat vremena.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

svraka Slažem se u potpunosti i drago mi je da ovde ima još ljudi kojima smeta egostični stav oportunističkih manipulatora, koji kroz to pokušavaju sami sebi da daju psihičku satisfakciju svoje navodne ljudske "vrijednosti". :lol: :lol: :lol:
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Ви својим битисањем на овом форуму и овим писањем о мени. Сами себе оповргавате..
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Opti Myst »

Bahat si. Narcisoidan si. I bezobrazan si.
Interesantno kad neko opisuje drugoga, opusteno i neocekivano uradi nesto sasvim suprotno.
Vrsta je za ovaj grad i njegove stanovnike, iako po mjerilima danasnjice to mu nije duznost, a niti posao kao nekima koji bitishu u ovom gradu pa i na ovom forumu - ucinio vise nego sto vecina moze jos za tri zivota.

A vi "novi kolaci" za pocetak bar pokusajte obuzdati svoj superego i vlastitu sujetu. Poslije ce vam biti mnogo lakse. Jer ovo je tek i samo forum. I njegovi ucesnici nase komsije, prijatelji ili familija. Zato obuzdajte malo strasti kad pisete. Lakse cemo vas citati.

Na kraju, ljudi dolaze i prolaze - samo ideje ostaju.
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Smrki, gubiš kompas definitivno. Zamisli ljekara kojem je drušvo dozvolilo da otvori ordinaciju (naravno jer je ispunio neke preduslove, diploma, prostor, osoblje...), a ovaj neće da primi pacijenta jer je Eskim! Zamisli vozača autobusa, privatnika, koji je dobio od lokalne zajednice odobrenje za rad, a neće da primi nekog putnika jer je Eskim. Zamisli radio stanicu koja dobije frekvenciju za rad, a onda odbija da objavi informaciju od opšteg interesa, iz razloga što ju je poslao Eskim. Smrki, niko tebi ne spori zasluge za pokretanje i rad prnjavorskog foruma. A ko bi to i mogao? Ali ovaj forum i pored toga nije tvoja prćija. A ti se upravo tako ponašaš. Aquarius je potpuno drugačiji, ali samozvanim zaključavanjem teme i on je napravio geg koji samo na tebe liči.
Bahat si. Narcisoidan si. I bezobrazan si. Mene si nazvao psom koji laje za karavanama. Snejka si nazvao kurvom koja priča o poštenju. Da imaš malo obraza, sam bi sebe banovao bar na sat vremena.
Ptico, ti i Snejk ste ste ipak novi forumaši, i nije red da se obrušavate na Vrstu sa ovim aparhejd primjerima,jer Vrsta je, htejeli vi to ili ne priznati, jedan veoma humani i pobožan čovjek ,veoma zaslužan za ovu seosku tablu na kojoj svi šaramao šta nam je volja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by corkan »

Mislim da je svraka dobro predstavi ovoga vrstu on se stvarno ponaša smiješno trpa se u sve i svašta samo da bi se uvuko ljudima na vlasti,i nije lijepo što se ovdje iznose takve neke laži koje teško da iko može da poveruje kao što sam pročitao Kalabić pokrio kuću sa crkveni crijepom, a ja sam jednom bio prisutan kad je dao za izgradnju jedne crkve 10 hilada maraka i sad mi neko ovde piše takve gluposti,
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by kuzmo »

Uz kafu se otkrije ko je i gdje mlin upalio tako i to ti si bio kad je dao 10 000 km ,al je neko tako bio kad se taj kako kazu materijal vozio .Uz to dodje nasa poznata ljubomora gdje obicno neko bude zakinut i onda jezik odradi svoje .Gdje ima dima ima i vatre. :D

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by mackdizdar »

vrsta8472 wrote:
mackdizdar wrote:Vrsta, pozdrav. Molim te da otkriješ moj identitet...
Evo imaš moje odobrenje, ali odmah to uradi. Ili daj do znanja svima pa i meni da znaš ko sam... Pozdrav!

Ситна риба, продана душа. Скорз безначајан, ниси вриједан помена :smt001
Ma samo ti piši, jarane, ili mi pošalji privatnu poruku sa mojim imenom i prezimenom. Ajde čekam...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Snejk i ja smo novi forumaši. Tačno. I? Treba da se zbog toga klanjam glupostima koje na forumu traju deset godina? Zmijo, zaboravi. Nisam takav lik. Tom logikom bih trebao da se klanjam i neandertalcima jer od njih vodimo porijeklo. Zaboravi. Kakve veze ima ko je koliko vremena na forumu i koliko ima postova? Zmijo nemoj me razočarati, ako misliš da je to neki reper, mijenjam mišljenje o tebi, trenutno!

User avatar
bazinga
Posts: 34
Joined: 13.07.2013. 11:36

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by bazinga »

podrzavam svraku 100%, svaki njegov post koliko sam mogao primjetiti je odmjeren, za razliku od nekih koji su moderatori ovdje i trebalo bi da budu objektivni...

e sad, mozda je vrijeme da neko dovede u pitanje status vrste8472, kao moderatora, pa da recimo napravi anketu, koliko ljudi misli da bi vrsta trabao da bude moderator... sa ovako iskrivljenim pogledom, mislim da nije zasluzio status moderatora, koji uz sve i zloupotrebljava.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

svraka, očigledno bi vlasnik domene trebao da razmisli o novim administratorima i moderatorima, jer ova seoska oglasna tabla postaje sredstvo manipulacije u svrhu pojedinaca. Eto ja na jednoj od tema napišem da se ne slažem sa javnim linčom ljudi bez argumenata a meni pojedinci napišu da su argumenti dokumentovani "romanom dokumentacije" a roman dokumentacije se sastoji iz dopisa osobe koja i objavljuje takve stvari, pa sada ti meni reci koliko misliš da bilo kakva realna slika bilo čega na ovom forumu može opstati. Nas nekolicina koja se ne slažemo sa klanskim režimom prnjavor infa i koji nećemo da budemo ispranog mozga od strane raznoraznih samoprozvanih direktora i od strane onih koji žive na jaslama porodičnih biznisa ovde očigledno nema pravo glasa ukoliko se ne slažemo sa 5 ljudi koji zajedno čine klan od 20 forumaša i koji komentarišu sve, samo sami sa sobom, jer očigledno se samo tako i razumiju. :lol: :lol: :lol: :lol: A što se tiče toga da smo novi kolačići na forumu, nisam vidio pravila u kojima piše da tek nakon 5 godina imam pravo ostaviti post. Ovo je očigledno sekta zatvorenog tipa koja "kreira teme", zatvara ih po potrebi, po potrebi nove otvara, briše komentare drugih i ostavlja priču čitaocima, onako kako njima odgovara. Treba otvoriti novu temu gdje se o takvim stvarima može lijepo raspravljati. Eto vrsta prijedlog za novu temu jeste: "Koliko je istinit prnjavor info i koliko dozvoljava forumašima da kažu svoje mišljenje i stav". A vrsta još nešto ti kao moderator i "dekan ovoge bezimene (ne)obrazovne poluinstitucije" ne bi trebao prijetiti ljudima otkrivanjem njihovih imena, a kada dobiješ dozvolu od istih da to i uradiš ti ih vrijeđaš, da su beznačajni, prodate duše i sl. Jel to uredu? NIJE!!!!! To je zloupotreba ovoga foruma i ponižavanje forumaša od strane tebe kao moderatora, administratora ili šta si već. Da imaš imalo obraza poslije iznesenih uvreda ljudima ovde, sam bi sebe banovao kao što to radiš drugima. Kako niko ne napada Vidanku i druge??? Zato što ona i ostali rade normalno i ne žude za tim kao ti da se ističu ovde jer nemaju kompleksa manje vrijednosti, vjeruju u sebe i imaju način da sami bez pljuvanja drugih ostvare nešto u životu.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

mackdizdar wrote:
vrsta8472 wrote:
mackdizdar wrote:Vrsta, pozdrav. Molim te da otkriješ moj identitet...
Evo imaš moje odobrenje, ali odmah to uradi. Ili daj do znanja svima pa i meni da znaš ko sam... Pozdrav!

Ситна риба, продана душа. Скорз безначајан, ниси вриједан помена :smt001
Ma samo ti piši, jarane, ili mi pošalji privatnu poruku sa mojim imenom i prezimenom. Ajde čekam...
Toliko o vrsti i njegovoj zloupotrebi ovoga foruma. Napiši naše inicijale barem, ali nemaš prava ovako vrijeđati ljude. Jadički pristup iskompleksiranih nedovršenih i neostvarenih ljudi jeste kada se nađu u polemici da počinju da vrijeđaju sagovornike. mackdizdar i ja smo ti dali odobrenje da objelodaniš naše identitete pa izvoli..... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Post Reply