Forum ovisnici

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

Post Reply
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Forum ovisnici

Post by vrsta8472 »

Jos zora ni' svanula nije kako treba, a vec 10 forumasa pise na forumu.

Pa me interesuje koliko ste postali zavisni ili ovisni o ovom forumu?

Ja vec duze vrijeme ne mogu bez foruma, mozda izgleda sasavo, ali kada odem negdje gdje nemam internet, prvo sto uradim kada dodjem kuci jeste to da sjednem za racunar i vidi sta ste to napisali 8) :roll:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sefe? Ma i nije to toliko ljudi, to se tebi ucini jer toliko buljis u taj komp. Ja eto prckam po ovom forumu iz dosade. Kad mi se ne radi, pa da ubijem vrijeme. Uglavnom. Bude ponekad i neka zanimljiva tema pa se onda " napalim" pa pisem kao poludio, ali je to sve rijedje. Sve u svemu, jos uvijek nisam ovisnik o forum. Na srecu. :wink:

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Prva stvar kada ujutro ustanem, kafa, pa za komp pa otvorim oci i lagano dablju dablju dablju dot prnjavor dot info sleash forum :lol:
I sve zavisi od vas kakav mi je dan, ako je neko zanimljiv na forumu pa i mene uspio zainteresovati svojom temom il' postom that's great [sto se nije dogodilo vec malo duze]

Aaaaaali ako se nadje neko ko mi tako rano okrene oci za 360 stepeni i izmami onaj neizbjezni "haaajoj"onda ne sjedam dok ne podjem spavati kao npr. sad u protivnom jedno milion puta 'naletim' :lol: ...
E sad, da li je to ovisnost :roll: nisam sigurna, trebao bi ti tu koju definiciju copy/paste pa da utvrdimo sta bi to moglo da bude!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Ovisnik?Mozda malo i jesam!Neki dan sam imao nekog posla tako da nisam uspio zaviriti na forum i jednostavno mi je "nesto" falilo :o Uvuklo se pod kozu i sta ces....Cesto sebe uhvatim kako smaram ljude sa temom Prnjavor forum,sta da se radi.

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

Prijavljujem se, mada nisam ovisnik :wink:
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Kada nemam posla obavezno izadjem na forum ... Ali daleko od ovisnosti , sto je bio slucaj u pocetku , jer sam nailazio na nove i zanimljive teme ... Sada se sve vise otvara ,,djecijih,, tema tako da sam i ja vremenom izgubio ,,zanos,,!!!
Ali ide jesen i zima ... vjerovatno cu tada vise pisati i ,,visiti,, na forumu :?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Navucen na net vec davne '96.

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Bio u vrijeme kada smo Vrsta i ja SAMI bili na forumu, nikog nije bilo, i nas dvojica se dopisivali iz teme u temu .. i malo po malo .. sada je to mnogo drugacije, ali jednostavno PRNJAVOR.INFO je usputna i neizbjezna "stanica" mog svakodnevnog surfanja :lol: 8)

P.S. Maximus, probaj ti da smislis neku "antileksikonsku" temu, ipak ti ovdje imas najvise "kuka" :lol: :smt100 :smt109
...And Justice For All

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Post by zokii1983 »

Kirk_H@mmett wrote:Bio u vrijeme kada smo Vrsta i ja SAMI bili na forumu
tad je vec islo na bolje

kad je happy imao 700 postova, svi ostali 50 (zajedno).. to je bilo zanimljivo
sto se teme tice...

kao i vecina ostalih..bar 2-3 puta na dan posjetim forum

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

:smt116 :smt076 Ne, stvarno se vecina tema svela na svadju, psovanje.. i vecina je presla u podnaslov "buvlja pijaca" .. ajd' malo ljudi poradite na toj ovisnosti kvalitetno 8)
...And Justice For All

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hirurg wrote:nisam ovisnik nikako tako mogu a ne moram!cekam ban pa vas sve pozdravim.
Kakav ban,nema baniranja! Uradim isto kao i Vedran,ako se vratim sa dužeg puta,čim uđem,čak se po nekad niti ne izujem,a visim na Prnjavor infu da pregledam nove postove i događaje.
Blago rečeno OVISNIK!
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

ОВИСНИК - не баш , ал да сам навучен то дефинитивно.
Шта ћеш кад је ово једино мјесто гдје конформиситичке маске падају доле и свако, барем по некад, покаже своје право лице.

Моја дефиниција би била : Много истомишљеника на једном мјесту.

Да нам поживи још дуго Прњавор.инфо :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Prnjavor.info mi dodje kao odmor :wink: , na svaku moju pauzu udjem i citam nove komentare.
Pravo dobro odmaranje kada sam umoran na poslu :wink: , stranica i forum za 10. Samo tako :D

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Moglo bih se reci-OVSNIK :lol:

Meni je super!!!

Dok god ima par forumasa koje ja cijenim,meni ce biti supericka!

Svaka cast celnicima ovog foruma :!:

Zivi mi i zdravi bili sto godina se druzili :smt030
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Da ranom, zorom. Dolazim na posao oko 7.20h po nekada i malo kasnije, ako zakasnim na tramvaj :D :wink:

I prvo sto radim, objavljujem vijest(i) i ako imam koju sliku posaljem na galeriju. Pa onda provjerim, imali kakvih gluposti za brisanje na forumu, uglavnom nema jer ste svi VI dobri i nemam razloga da brisem, uglavnom ispravim neku gramaticku gresku na nekom post-u, ako za to ima potrebe, a i volje.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

E zbilja. Sta rade ljudi u 8 u jutro na forumu? 15 ih ima a niko nista ne pise, samo citaju. Sve se vrti oko istih ljudi. Ali ipak zanimljivo da u 8 u jutro ima 15 ljudi na forumu...

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Oni sto su ujutro na forumu vjerovatno zive veoma daleko od Evrope

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Post by cirus »

Preduhitrio si me Odlikas, zivimo u drugim vremenskim zonama(trenutna vremenska razlika 10h.)

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Navucena na net, vec odavno! Na forum, hmm... :? kad vecinu vremena provedem kuci ne mogu da odolim pa svako malo zavirim da nema slucajno novih poruka! Iskreno, otkad sam se vratila sa mora, nekako mi je ovo sve postalo smarajuce...mozda zato sto zbog tih 10 dana nisam bas u toku a propustila sam i okupljanje!
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

i ja se navukoh :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Hi, my name is Zorana, and I'm a netoholic!

Post by zozon »

Ljudi, ja sam putovala citavu noc i sad, umjesto da legnem da spavam, ja sam dosla na internet. Frka je u glavi... :oops: :? :oops:
You must not know 'bout me...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA UOPSTE NISAM OVISNIK !!! :smt005 PROVODIM SAMO 24 SATA DNEVNO NA OVOM FORUMU ;JEL DA ;DA ;TO NIJE PUNO ??? JA ZNAM NEKE KOJI PROVODE 25 SATI DNEVNO OVDJE !!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Ja sam se navukao na internet jos davne 1994 kada se na Balkanu nije znalo sta znaci taj pojam :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kao npr. ja :D

Na poslu 95% svog vremena provodim zavaljen u fotelji sa lap-topom i citam sta vi pisete, cim zavrsim posao samo odenesem lap-top, u kucu i onda opet, pa cim padne mrak ja opet na forumu, i prije spavanja OBAVEZNO. Kada se svo to moje vrijeme sabere, na ovom forumu sam sigurno "potrosio" 2 godine svog zivota.

I ne zalim 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Како да зарадим бан на петнаестак дана? Другачије се нећу "скинути"... :lol:
Живјели!!!

Post Reply