Vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Ruze cvjetaju samo u pjesmama. :D
Erstmals mehr als 42 Millionen Erwerbstätige in Deutschland
Po prvi put broj zaposlenih u njemackoj je premasio 42 miliona,od toga vjerovatno bar pola rade za 400 € :D a od one jedne polovine su vise od pola na budzetu.Statistika moze sve. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vijesti

Post by svraka »

Мог дреша неће нико да запали. Ало криминалци, зна и мој ауто да гори. Јест да није мерцедес, али могу за њега и сада добити 5000 КМ.
Није ваљда да сам само Млађи стао на жуљ?

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Vijesti

Post by murgo »

PRE SEDAM MESECI OTIŠAO DA RADI NA KRUZERU

Prema pisanju meksičkih medija, nesrećni Gajić nastradao je na istočnom delu ostrva, dok je daleko od obale plivao sa dvojicom drugara.

- Svedoci su ispričali da je mladić u jednom trenutku potonuo i nestao pod vodom, posle čega su ga odnele morske struje - saopšteno je iz meksičke policije.

Gajićevi prijatelji su njegov nestanak odmah prijavili osoblju obližnjeg restorana "Punta Morena", nakon čega su pozvane i spasilačke službe.

- Telo nesrećnog mladića pronađeno je tri časa kasnije kako pluta na površini mora, a pretpostavka je da je on preminuo usled utapanja - naveli su u policiji.

Kako saznajemo, Gajić je bio odličan plivač i pretpostavlja se da ga je u vodi uhvatio grč, a da su tragediji doprineli i veliki talasi. Ipak, tačan uzrok nesreće biće poznat nakon obdukcije i okončanja policijske istrage.

Opširnije o ovoj tragediji čitajte u štampanom izdanju Pressa RS za četvrtak 14. novembar.

http://www.pressrs.ba/sr/vesti/hronika/ ... m+moru.htm

...pitam se samo zasto djeca moraju da ispastaju za grijehe svojih roditelja?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Vijesti

Post by VUK-RS »

Drvena buba iz BiH oduševila na sajmu u Esenu

Image
Ovaj model je djelo ruku penzionisanog stolara, Momira Bojića iz Bosne i Heregovine...

Jedinstveni, drveni Volkswagen Beetle sa kojim su se građani Bosne i Hercegovine već ranije imali priliku upoznati, prikazan je na sajmu automobila u Esenu. Riječ je o automobilu penzionisanog stolara, Momira Bojića iz Bosne i Hercegovine, koji je ovaj automobil napravio sa više od 20.000 dijelova hrastovog drveta.

Kako Bojić kaže, on je ovaj automobil napravio u čast svoje supruge. Takođe, automobil je testiran, te je njegovom vlasniku dozvoljeno da ga vozi javnim putevima. Drvena „Buba“ izazvala je veliko oduševljenje na sajmu automobila u Esenu. Ovaj događaj se održava od 29. novembra do 8. decembra, a učestvovalo je oko 500 izlagača.
(Nezavisne.com)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image
Klicko i njegova macola demokratija,ne mogu da sruse predsjednika,pa su oborili neduznog Lenjina :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vijesti

Post by bičbožiji52 »

Doći će i njima macola demokratija glave, kako je došla mnogima,tražit će oni Ruse da im puste plina. :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Ovim cinom rusenja biste vodje radnicke partije,su ti zgubidanovici pokazali da zele hljeba bez motike,samo neradnici mogu da sruse nesto takvo.Pendrek je lijek koji mozda i rak lijeci,samo treba da se dozira kako valja,ovdje je potrebna visednevna terapija. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Vijesti

Post by VUK-RS »

Tunel Karavanke zatvoren do daljnjeg

Saobracajna nezgoda koja se desila u ranim jutarnjim satima na autoputu A11 u austrijskoj pokrajini Koruska
FOTO LINK
Najvjerovatnije da je doslo do ostecenja nosivog betonskog stuba,te dionica Karavanke-Vilah do daljnjeg zatvorena.

Svi koji namjeravaju da koriste putni pravac preporucuju se granicni prelazi Spielfeld(Sentilj) ili Wurzelpass(Korensko sedlo).
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image
DANAS NASLOV U NJEMACKIM NOVINAMA:"Merkl u ringu umjesto Klickova " :D
Kakav je to bokser kad ga baba brani ???? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Vijesti

Post by murgo »

revolucioner ;-)
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Vijesti

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Ovim cinom rusenja biste vodje radnicke partije,su ti zgubidanovici pokazali da zele hljeba bez motike,samo neradnici mogu da sruse nesto takvo.Pendrek je lijek koji mozda i rak lijeci,samo treba da se dozira kako valja,ovdje je potrebna visednevna terapija.
Nema to nikve veze sa revolucijom,apsolutno se s tobom slažem, ovo su zgubidanovci, i jebeš revoluciju koju vodi Vitalij Kličko,bar da je Lex Valensa, i ako je i on bio jedno veliko zapadno kopile, koje se prodalo ovim globalistima, koji su nas sve porobili i mnoge kraj kntejnera poredali.
Jebo ih Lenjin glupe :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Uvjek se sjetim jedne price,kazem price jer nisam licno vidio,ali vjerovatno ovdje ima onih koji su to i dozivjeli,meni je pricao jedan iz Kalenderovaca,a ja sam u svemu tome prepoznao lika iz moga sela.
Naime radi se o uklanjanju biste Josipa Broza Tita iz kasarne u Derventi,namjerno to uporedjujem sa ovim lupanjem Lenjinove biste.Niko nije bio spreman da pomogne oko rada na uklanjanju Titove biste,iako je u stroju stajalo vise stotina vojnika (rezervista).Na zahtjev oficira da se javi dobrovoljac ko ce da okaci sajlu ,niko se nije javljao par minuta,i oficir je rekao da ce da stoje tako dok se neko ne javi,poslije izvjesnog vremena ,kad je svima dosadilo da stoje ,izasao je brko iz Prnjavora,prekrstio se po starom Srpskom obicaju ,i stavio omcu uz izvinjenje Titu,na njegov vrat.Ovo sam uporedio da bi pokazao nas mentalitet i nase postovanje prema necemu sto mozda nije bilo perfektno,kao ni ovaj Lenjin,ali je bilo dio nase ljepse istorije i niko nije bio spreman ni da pomogne uklanjanje a kamo li rusenje biste covjeka koji je do juce izazivao divljenje,kao i taj Lenjin.Ovakvi kao Klicko koji na tako mizeran nacin ruse istoriju svoje zemlje i naroda,ne zasluzuju ni buducnost,a pogotovo ne udio u vlasti. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Vijesti

Post by murgo »

..pa i Klicko, navodno, gleda prvo svoje interese...kao i cijeli ZAPAD!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Vijesti

Post by dkrajina »

zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image
U 91 godini umro je Jaapanac Hiroo Onoda ,koji je ratovao od 1944-1974 godine,niko mu nije javio da je rat gotov,predao se tek nakon 30 godina gerile.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Vijesti

Post by VUK-RS »

Snažan zemljotres protresao je Banjaluku oko jedan sat poslije ponoći. Prema prvim informacijama jačina zemljotresa iznosi 4,5 stepeni po Rihterovoj skali.
Image


Trajao je nekoliko sekundi i po intezitetu se može smjestiti u najjače u poslednjih nekoliko godina. Zemljotres je bio na dva kilometra dubine a prema nezvaničnim informacijama epicetar je bio sjeverno od Banjaluke blizu granice sa Hrvatskom.
(nezavisne.com)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image
Prije dva dana primirje,juce Klickova posjeta Merkelovoj,i danas opet pocinje.Kako su ti ljudi glupi kao da su kod nas na kursu bili,zapad ih zavadja i tamani polako.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Vijesti

Post by Lasse »

http://www.youtube.com/watch?v=yjMs_vAV6S8

Читав снимак је хаотичан, али посебну пажњу обратите на дио око 16. и 32. секунда. Када би се овако нешто десило у некој од демократских и либералних западних земаља, војска би била алармирана у року од 24 сата.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Vijesti

Post by zox007 »

KAMIKAZA wrote:Image
Prije dva dana primirje,juce Klickova posjeta Merkelovoj,i danas opet pocinje.Kako su ti ljudi glupi kao da su kod nas na kursu bili,zapad ih zavadja i tamani polako.
Isti film,novija verzija,drugi glumci...kako to prolazi svagdje u svijetu...i opet jedna stara poslovica: "zavadi,pa vladaj!".... :roll:
i mi smo imali nekad "Jugoslaviju"(nemojte me shvatiti kao da sam nostalgičan)...ali evo nekih činjenica:
imali smo posao i plate,živjelo se skromno al se moglo živjeti, imali smo kredite(imamo ih i danas)
nismo imali "pravo glasa",nismo imali kafe, ni čokolade milka..itd
danas nemamo posao,plata(ko je ima) nemože da zadovolji osnovne životne potrebe, nemamo više jednu partiju-sad ih je bezbroj, imamo pravo da pričamo šta hoćemo,ne zna se ko pije-al se zna ko plaća,itd..da skratim,uz malo tenzija koje su gajene godinama,dobili smo ono za šta smo se borili( naravno,ironija je prisutna u ovoj zadnjoj izjavi) :)
Opet jedna izreka:čovjek ne zna šta ima,dok to ne izgubi!
P:S. "kami",ti si mi OK lik na ovom forumu;normalan čovjek!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Nisu oni naisli na pravu policiju,ali brzo ce se okrenuti,kad se samohodka proseta kroz masu ili tenk i kad udju sa psima i konjima medju njih kao nekad sto se ulazilo,pola ce ih pozeljeti da su mrtvi.
Prave pregovore da bi se reorganizovali i naoruzali,treba samo krenuti svim sredstvima na njih i satrti za 2 sata sve u pepeo,a onda neka evropa se*e i prica par dana,usutali bi oni kad bi vidjeli da ih niko ne ferma. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Republička uprava Civilne zaštite Republike Srpske apeluje na sve lokalne i republičke instance koje se bave zaštitom i spasavanjem da, zbog potencijalno opasnih meteoroloških prilika, budu spremne na moguće izazove naredne sedmice.

„Kao što smo prije dva dana nagovijestili, približavaju nam se, sa stanovišta zaštite i spasavanja, potencijalno opasne meteorološke prilike. Još jednom ukazujemo na moguće nevrijeme koje nosi opasnosti za ljude i materijalna dobra“, rekao je portparol Republičke uprave Civilne zaštite Željko Stojanović.

On je precizirao da će jak ciklon sutra neposredno uticati na vremenske prilike u našim krajevima, donoseći potencijalno opasno vrijeme.

Stojanović je dodao da će se ciklonska cirkulacija, koja započinje sutra, zadržati cijelu sedmicu iznad Balkana i Jadrana.

„Prema prognozi Hidrometeorološkog zavoda Republike Srpske, sutra nas očekuje pretežno do potpuno oblačno s kišom, pljuskovima i grmljavinom, te mjestimično obilnim padavinama“, rekao je Stojanović.

On je naveo da će jače naoblačenje tokom noći i rano ujutro zahvatiti zapadne, jugozapadne i sjeverozapadne krajeve Srpske, uz kišu i pljuskove sa grmljavinom.

„U tom periodu biće obilnije padavine na krajnjem zapadu. Tokom dana će se naoblačiti i u ostalim krajevima, uz kišu, pljuskove, grmljavinu i eventualni grad, koji će biti intenzivniji na jugozapadu. Padavine će se popodne i prema kraju dana premještati prema centralnim predjelima i istoku, gdje će jačati i mjestimično biti takođe obilnije“, kaže Stojanović.

On je dodao da se u tom periodu u južnim krajevima očekuje izraženiji grmljavinski procesi sa jačim pljuskovima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Poslodavac poklonio radnicima stanove, kola, nakit
AGENCIJE - 20.10.2014 15:51
Poslodavac poklonio radnicima stanove, kola, nakit
NJU DELHI - Jedan velikodušni poslodavac u Indiji obradovao je svojih 1.200 radnika poklonivši im nove automobile, depozite za stanove i hiljade dolara vrijedan dijamantski nakit kao nagradu za lojalnost.
Trgovac dijamantima Savdžibhai Dolakia iz grada Surat, na zapadu Indije, uručio je poklone zaposlenima uoči najvećeg indijskog praznika, festivala Divali (festival svjetlosti).
Pokloni su dio programa lojalnosti vrijednog 50 milijardi rupija (815 miliona dolara), koji je pokrenula kompanija "Hari Krišna eksports".
"Nagradili smo zaposlene koji su kroz godine doprinijeli razvoju kompanije. Oni su žrtvovali svoj porodični život za napredak firme i zbog toga zaslužuju da budu nagrađeni", rekao je Dolakia za Frans pres.
Većina poslodavaca u Indiji svojim zaposlenima uručuje neku vrstu poklona tokom festivala Divali, ali se obično radi tek o kutijici slatkiša.
"Hari Krišna eksports" već pet godina provodi program lojalnosti, u okviru kog radnici dobijaju poene u 25 kategorija, ali su ove godine nagrade bile posebno velike.
"Poklonili smo stanove za 207 radnika, automobile za njih 491 i nakit za 500. Depoziti za stanove podijeljeni su onima koji nisu posjedovali stan, a automobili onima koji već imaju svoj dom", rekao je predsjednik firme.
Nakit, u vrijednosti od maksimalno 5.860 dolara po komadu podijeljen je zaposlenima kao poklon za njihove supruge, jer su i one "indirektno doprinijele razvoju firme", naveo je Dolakia, čija kompanija izvozi dijamante u 75 zemalja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Vijesti

Post by Lasse »

http://novipolis.rs/

Први свесрпски портал на медијској сцени Србије, Републике Српске и Црне Горе! Пратите нас, биће много квалитетног садржаја, вијести, блогова и аналитичких текстова које ће писати наши познати и угледни аутори из области политикологије, геополитике, међународних односа, али и економије, културе, комуникологије и многих других области.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image
Koliko covjek treba da bude baksuz da se sudari na mostu sa avionom ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply