Vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

onda cu pribjeci vama, u utociste :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Pa kud ces nama,baksuze jedan :D u nas kad drma subare spadaju,ko pamti Banja Luku 1969 tom su Haiti nisa. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

ali barem cu skupa s vama pijuckati vino i gledati kako se svijet raspada

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

Nema mjesta za brigu, nije "kraj svijeta", ovaj brod putuje dalje u beskonačnost, samo mi njegovi putnici imamo "svoj kraj". Zato ljudi: - volite se, uživajte u životu, koristite svaki trenutak "svog puta za kraj" da nekoga obradujte, razveselte, dozirajte nove količine pozitivne energije.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

tako je! mocvara, ajmo se naci i praviti da je zadnji dan svijeta! :D

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

Mislite li gosp. Ananas..... da zažmurimo na jedno oko?

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

ma mozemo i ugasiti svijetlo ako tako zelis :roll:

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

mnogo pozitivne energije zrači Ananas....., večeras će mi nastradati komšinica!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

ananasmijana wrote:ali barem cu skupa s vama pijuckati vino i gledati kako se svijet raspada
Mozemo jahati na talasima,a ako budemo imali srece mozemo da dozivimo cunami u Vijacanima :smt033
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vijesti

Post by vrsta8472 »

močvara wrote:mnogo pozitivne energije zrači Ananas....., večeras će mi nastradati komšinica!
Није ваљда, да имамо два форумаша који живе у "Илици" :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

mocvara mi se doselio u susjedstvo. imas kaj protiv? :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vijesti

Post by vrsta8472 »

Ма ништа, мислио сам да промијенимо домен на загреб.инфо :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

konacno cemo moci imati okupljanje sa štruklama

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Sutra ce da bude: najnoviji clan na forumu Stipe Mesic :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

Ono što sam obećau - učinio sam, nastradala mi je komšinica.Ljuljala se čitava zgrada. Komšije istrčale na ulicu, misleći da se radi o zemljotresu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Pa i bio je zemljotres,zar ti nisi cuo :D a ti si mislio da to ti treses,kona nebi ni znala da si tu da se nije prepala zemljotresa. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

Kami, očito da se nismo shvatili. Ja sam komšinici sve polupau u kući. Nakakve istine je iznosila o meni, pa smo se sklapili i nakraju sam morao posegnuti za neprimjerenom metodama. Komšije su nešto osjetile, istrčale iz zgrade napolje misleći da se radi o zemljotresu.
Ja joj poručujem da mi se izvini i da sve dovoedemo u red: ((((( ako me čuje ?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vijesti

Post by KAMIKAZA »

Aaaaaaahaaaaaaaaama ja mislio nesto drugo, :D znas kakve su zene,cim zakazes u krevetu one te napadnu nekim klevetama proci ce to cim se ti malo popravis :D duni dvije vijagre i ima da se izvinjava danima po svim svjetskim forumima :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Vijesti

Post by močvara »

Dragi moj prijatelj, šta će mi to čudo tehnike, pa ja imam samo trideset dvije godine.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Vijesti

Post by murgo »

Svajcarske vijesti danas u 12.30 sati:

Gradjani BiH i Albanije oslobadjaju se viza za Sengensko podrucje i CH!
Uslov: NOVI BIOMETRIJSKI PASOS I BORAVAK DO 30 DANA!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Re: Vijesti

Post by marianna »

Čileanski rudari hoće nazad u jamu

Utopijsko okruženje čileanskih rudara
SANTJAGO, ČILE, 26. novembar, (Njuz) – Šest nedelja nakon okončanja dramatične akcije spašavanja 33 rudara iz nesreće u čileanskom rudniku Kopiato, svet je šokirala vest da isti radnici koji su proveli 69 dana pod zemljom žele da se vrate u okno.
Njihov predstavnik za štampu, Eudvardo Avalos, objasnio je ovu odluku.

- Tačno je da je grupa koju predstavljam iskazala želju, tačnije potrebu da se vrati na dubinu od nekoliko stotina metara, gde su se zadesili nakon nesreće. Razlog za ovo? Veruju da su tamo uspeli da naprave idealno socijalističko društvo.

Avalos je pojasnio da su rudari tokom svog zatočeništva pod zemljom formirali određenu vrstu komune, koja je, prema njima savršeno izbalansirana utopija.

- Sam boravak u pećini je jasno, vrlo upečatljiv. Ne zaboravimo, mnogi stvarni i fiktivni likovi, poput krtica i Betmena, provode živote pod zemljom. Razmislite: nalazite se u mraku, zbog čega je svaki oblik diskriminacije na osnovu izgleda nemoguć. Sve vaše materijalne potrebe, poput hrane, vode i tekile redovno dolaze kroz malu cev na plafonu. Dane provodite zajedno, ležeći u jednoj skučenoj prostoriji radeći gotovo ništa, što znači da su sve teskobe modernog društva poput otuđenosti nepostojeće. Porodice koje su inače generatori stresa, problema i sukoba ostaju na površini, odakle šalju samo pozitivne i ohrabrujuće poruke. Mislim da nije teško razumeti ljude koje zastupam.

Predstavnik za štampu se dodirnuo pitanja kakvu poruku svetu šalje njihova odluka.

- Ovo nije samo sebičan potez niskoobrazovanih fizičkih radnika koji žele da pobegnu od žena i dece, već odlučna želja da se uradi ono što je ispravno. Rudari koje zastupam iskreno veruju da budućnost čovečanstva leži u podzemnom socijalizmu! – rekao je Avalos.

Nije navedeno kada se planira vraćanje rudara, niti da li su dobijene potrebne dozvole od nadležnih Ministarstava.

Prema nezvaničnim informacijama, postoji mogućnost da su rudari došli na ideju socijalizma nakon posete Huga Čaveza, kada im je Predsednik Venecuele poslao minijaturna sabrana dela Marksa i Lenjina, zajedno sa njegovim tumačenjima i grafičkim prikazima na marginama.

Kabinet Predsednika Čilea, Sebastijana Pinjera, od kog je zatražena rekacija, istakao je u izjavi za štampu da Predsednika ni malo ne zanimaju rudari niti bilo koji drugi siromašni stanovnici, ali da će rado iskoristiti sve foto-prilike koja će ga prikazati kao toplog čoveka iz naroda.

Reagujući na vest o potencijalnom povratku, portparol Ministarstva spoljnih poslova SAD istakao je mogućnost da Centralna informativna agencija izazove puč i stvori krvožednu vojnu diktaturu u zemlji ukoliko čileanski rudari sprovedu svoju socijalističku odluku u delo.

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Vijesti

Post by dogface_gremlin »

marianna wrote:Kabinet Predsednika Čilea, Sebastijana Pinjera, od kog je zatražena rekacija, istakao je u izjavi za štampu da Predsednika ni malo ne zanimaju rudari niti bilo koji drugi siromašni stanovnici, ali da će rado iskoristiti sve foto-prilike koja će ga prikazati kao toplog čoveka iz naroda.
:shock:
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Vijesti

Post by ananasmijana »

ajmo svi nazad u pecine, i praljudi su bili socioloski razvijeniji od nas danas.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Vijesti

Post by Vucijak »

Poceo rat u Koreji :shock:
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Vijesti

Post by murgo »

Ex -Yu
Sanader se ne protivi izručenju
Agencije - 11.12.2010 19:21

SALCBURG - Bivši hrvatski premijer Ivo Sanader, koji je u petak uhapšen nedaleko od austrijskog grada Salcburga, ne protivi se izručenju u Hrvatsku, potvrdio je njegov austrijski advokat Verner Supan.

On je rekao da Sanader želi što prije da se vrati u Zagreb i da raščisti sva pitanja.

"Bio sam na sudu i razgovarao sa Sanaderom. Njegovi advokati u Zagrebu su u kontaktu s predstavnicima vlasti i gospodin Sanader želi da raščistiti sva pitanja što je prije moguće i da sarađuje sa hrvatskim vlastima", rekao je Supan za hrvatske medije.

On je rekao da će Sanader na sutrašnjem saslušanju čuti šta hrvatske vlasti imaju protiv njega i da se želi što je prije moguće vratiti u Zagreb da raščisti sva pitanja.

Dežurni istražni sudija saveznog suda u Salcburgu odredio je Sanaderu 14 dana ekstradicionog pritvora, potvrdila je portparol tužilaštva Barbara Fajhtinger.

"U pritvoru je razgovarao je sa sudijom. Nakon 14 dana biće ponovno saslušan i tada ćemo znati hoćemo li ga izručiti ili će mu biti određen novi pritvor u trajanju od 30 dana", rekla je Fajhtingerova.

Sanader je uhapšen juče nešto prije 16.00 časova, na osnovu međunarodne potjernice, u blizini naplatnih kućica kod tunela na autoputu u austrijskoj pokrajini Salcburg.

Osumnjičen je za zloupotrebu položaja i ovlaštenja i umiješanost u više korupcijskih afera, zbog čega mu je Županijski sud u Zagrebu odredio jednomjesečni pritvor.

izvor vijesti: Nezavisne Novine
nema zabave bez zena i rakije

Post Reply