Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Willy_Wonka »

Ajde da na ovom "topicu" ostavljamo kometare vezane za jedinog kablovkog operatera u Prnjavoru, a sve u cilju poboljšanja njigovih usluga. Možda se neko javi iz TT Company -ja, pa i sam doprinese unaperdjenju usluga firme.

Ja ću da počnem, naravno, sa negativnim kritikama :)

1. Bilo bi vrijeme da se ubace i neki novi kanali (zarad nekih, po mom mišljenju, bezveze kanala): npr. mogli bi da ubacite FOXLife, VIAsat Explorer, History Ch, SORTKlub.

2. Mogli bi da obratite i pažnju da gomila programa nemaju TTX.

3. Kad ste uvodili kablovsku, bar kod mene, a što je bilo na samom početku vašeg rada, kazali ste da ćete "uskoro" uvedete i kablovski internet. Od toga je prošlo par godina i mi još uvijek čekamo...

Eto za početak, sjetiću se ja još...
Но медр хау хард ју трај, ју кен'т стап ас нау!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

Ne vidim svrhu makedonske televizije na kablovskoj osim ,,hvaljenja brojem programa,, kojih pola nije za konzumiranje !
DM sat zakonom zabraniti :lol: ali nažalost svjestan sam gdje živimo pa sam ujedno zahvalan na VH1 gdje i ovakvi endemi kao ja ( mada nas i nema baš tako malo kako se čini na prvi pogled ) mogu da nađu svoje melodije . Kući ne uključujem radio od kada imam VH1 - POHVALA !
aAli svakako ... par programa koji su tu samo radi broja ( italijanski sportski zaboravio sam ime , CG , slovenačka , makedonska ) sklonite ako boga znate !!! Prošlo je dovoljno vremena ( a i novca ) da postavite par ozbiljnijih progarama ... ja glasam za početak za još jedan tipa nacionalne geografije .
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Ja pola od ovih kanala koje imam ne gledam. Dao bi ih sve sad dajte mi još explorer, to mi je OK kanal bio, pa i taj Sport klub...
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by aquarius »

Na foru sa kablovskim internetom smo svi pali. Problem je što su navodno kablovski modemi jako skupi i njihova nabavka i distribucija nije ekonomski opravdana ???

Slažem se da su ovi krš kanali tu samo zbog broja, tipa bolje kvantitet nego kvalitet.
Ja bih lično mijenjao eurosport 1 i 2 i Rai Sport za Sport klub. Explorer i History obavezno dodati u ponudu. Mislim da to nebi bio veliki problem, jer kablovski distributeri u BL npr. imaju sve te kanale.

Neki dan sam naletio na jednog drugara koji radi u TT-u i on mi reče : ništa od povećanja broja kanala do uvođenja digitalije. Dakle, puša.

Meni više smeta loš kvalitet signala od ponude kanala. Izabrao sam par koje najviše gledam i uklapam se.

VH1 rulles :)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by VUK-RS »

Image
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Willy_Wonka »

aquarius wrote:Na foru sa kablovskim internetom smo svi pali. Problem je što su navodno kablovski modemi jako skupi i njihova nabavka i distribucija nije ekonomski opravdana ???

Slažem se da su ovi krš kanali tu samo zbog broja, tipa bolje kvantitet nego kvalitet.
Ja bih lično mijenjao eurosport 1 i 2 i Rai Sport za Sport klub. Explorer i History obavezno dodati u ponudu. Mislim da to nebi bio veliki problem, jer kablovski distributeri u BL npr. imaju sve te kanale.

Neki dan sam naletio na jednog drugara koji radi u TT-u i on mi reče : ništa od povećanja broja kanala do uvođenja digitalije. Dakle, puša.

Meni više smeta loš kvalitet signala od ponude kanala. Izabrao sam par koje najviše gledam i uklapam se.

VH1 rulles :)
Ja koliko znam, uvodjenje kanala koje sam nabrojao, a koje i to ponovi :) nije toliko skupo. U BL ih svi kablovski operateri (KO) imaju u šemi. A kavlitet slike nisam htio da pominjem da ne pretjeram odma u startu, a generalno je loš na većini programa.

U BL, KO besplatno daju modeme na korištenje, i mnogo su kvalitetniji i pristupačniji od npr. ADSL-a ili WADSL-a tako da imaju veliki br. korisnika, pa priča o neisplativosti i ne pije baš vode...

U poslednje vrijeme i kod nas veliki broj ljudi prelazi na TotalTV (cijena je tu negdje), pa će možda kada izgube veći broj korisnika odlučiti da poboljšaju svoje usluge. U svakom slučaju, ja polako gubim strpljenje, najažurniji su kada treba da naplate svoje usluge, a kad smo mi korisnici u pitanju, onda su "ajd' zdravo"...

Uf kako mrzim monopoliste!
Но медр хау хард ју трај, ју кен'т стап ас нау!

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

aquarius wrote:Neki dan sam naletio na jednog drugara koji radi u TT-u i on mi reče : ništa od povećanja broja kanala do uvođenja digitalije. Dakle, puša.
Realno, povećanje broja kanala nam ni ne treba. Tridesetak kanala je više nego dovoljno. Samo da ove šugave zamjene nekim gledljivim. Naravno, oni koji su meni loši nisu možda loši drugima ali oko nekih ćemo se većina složit.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

Ali ubjedljivo,ubjedljivo najjaci utisak na mene je ostavila ona MTV sat, Makedonija. jebote, scenografija, slika, zvuk, grafika..kao da je vrijeme stalo 1972.
Imaju previse ovih RTl i trc prc kanala..mogli bi umjesto jednog eurosporta neki drugi sportski kanal ubaciti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

regeman wrote:Ali ubjedljivo,ubjedljivo najjaci utisak na mene je ostavila ona MTV sat, Makedonija. jebote, scenografija, slika, zvuk, grafika..kao da je vrijeme stalo 1972..
:lol: :smt005 :lol:
Falila mi je samo jedna žica i da pomislim da emituju program od prije 40 godina ... a to su one dugačke i široke kragne ! :mrgreen:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Мени РТРС, К3, Национална географија, Дискавери, Б92 и АТВ. Ово остало могу да погасе. Сигнал је ужасно лош, поготово за људе који имају плазме и ХД :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

I ja probao da se prikljucim na kablovsku :D zajebaste me,u mom kablu samo struja :shock: :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Мора да ти је било као овима у Дубици :D

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

To je bio strujni udar :D a ovo se zove slatki strujni udar :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=zqjtz3rE ... re=related
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:To je bio strujni udar :D a ovo se zove slatki strujni udar :lol:

:smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

MAXIMUS wrote:
regeman wrote:Ali ubjedljivo,ubjedljivo najjaci utisak na mene je ostavila ona MTV sat, Makedonija. jebote, scenografija, slika, zvuk, grafika..kao da je vrijeme stalo 1972..
:lol: :smt005 :lol:
Falila mi je samo jedna žica i da pomislim da emituju program od prije 40 godina ... a to su one dugačke i široke kragne ! :mrgreen:
Jedva cekam da vidim na sta ce novogodisnji program da lici. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

REGEMAN nećeš se valjda tako okrutno kazniti za novaka !? :D
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

MAXIMUS wrote:REGEMAN nećeš se valjda tako okrutno kazniti za novaka !? :D
Ne, snimicu pa cu gledati :lol:
Inace, nakon tv makedonijata sledeca na listi je tv Crna Gora.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

Znaš šta me kod crnogoraca iznenadilo !?
Često znaju pustiti nekakav džez i to svirka uživo ! Ostalo je katastrofa ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

stvarno?
ja na dzez nisam naletio..jednom sam gledao lovcen buducnost, jednom neke moto trke i sabor albanskih narodnih nosnji...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

MAXIMUS wrote:Znaš šta me kod crnogoraca iznenadilo !?
Često znaju pustiti nekakav džez i to svirka uživo ! Ostalo je katastrofa ...
bude dzez i to u sitne sate...petak i tako ti dani :)))

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

Veceras na ATvu pocinje emitovanje fajront republike...to je u produkciji foxa..preporucujem, nije losa ideja, ok je odradjeno, i ja sam svega nekoliko epizoda odgledao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

regeman wrote:Veceras na ATvu pocinje emitovanje fajront republike...to je u produkciji foxa..preporucujem, nije losa ideja, ok je odradjeno, i ja sam svega nekoliko epizoda odgledao.
termini?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by regeman »

20 h
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

regeman wrote:..jednom sam gledao lovcen buducnost, jednom neke moto trke i sabor albanskih narodnih nosnji...
Uvjek se dobro nasmijem kada vidim prvu ligu cg i direktan prenos ! :lol:
Imam utisak da im je mrsko trčati ! :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Willy_Wonka »

E mili Bože koji ste vi spameri... :D

Daj vabite ovamo nekoga iz Terc trejda da ga zaspemo drvljem i kamenjam dok nam ne ubace bar 5 novih i kvalitetnih programa...
Но медр хау хард ју трај, ју кен'т стап ас нау!

Post Reply