Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by MAXIMUS »

ja+ wrote:ADSL je dobar ali bi ipak bilo normalno da isporuče onoliko koliko i platimo. Isto bi bilo da mi pekar prodaje hljeb i ja ga platim a onda za te pare dobijem mali hljeb, imak nije u redu pa nismo im mi određivali ni brzine ni cijene.
:smt005 :lol:
Da zlo bude veće , kada kupuješ veliki hljeb podrazumjeva se da dobiješ kilogram hljeba , a dobiješ 700 ili 800 gr zavisi od proizvođača ! :D
To je znak da potrošači nisu zaštićeni ni po jednom osnovu . NPR. Strada ti el. potrošač zbog slabog napona nikom ništa ... ostani 50 km dužan elektro distribuciji dođu i isključe struju . Slično je i sa hljebom i sa ADSLom , telefonom , ribom , mesom autom .........
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

ja+ wrote:Čujem na Radio Prnjavoru da kablovska TV ima Vaskršnji popust.
Kuće 60 KM a stanovi 30 KM.
Evo prilike da se i ja priključim na kablovsku TV. Znam pojedinci na ovom forumu imaju loše mišljenje o kablovskoj ali je u gradu mnogo više onih koji gledaju kablovsku. Naravno da u masi mora biti i nezadovoljnih. Ja ću vam svakako iznijeti svoje mišljenje za mjesec-dva dok priključim i malo odgledam kablovsku.
u radu je spas

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by ja+ »

I ja ću napraviti priključak na kablovsku TV, a TOTAL-a ću da se riješim. Mislim da je kablovska TV daleko bolje rešenje zbog mogućnosti priključenja više TV aparata.

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Ja napravih ugovor za kablovsku TV Za koji dan komentar.
u radu je spas

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by ja+ »

radnik wrote:Ja napravih ugovor za kablovsku TV Za koji dan komentar.
Čekam komentar pa da se prijavljujem i ja. Mada su komentari onih koji već dugo gledaju kablovsku, mnogo bolji od onih koje ovdje propagira HIRURG.

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by OldTownBoy »

Uskrsnji popust.
Nabijes cijenu a onda popustis. Tek onda vidis koliko je jevtino :evil:
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

ja+ wrote:
radnik wrote:Ja napravih ugovor za kablovsku TV Za koji dan komentar.
Čekam komentar pa da se prijavljujem i ja. Mada su komentari onih koji već dugo gledaju kablovsku, mnogo bolji od onih koje ovdje propagira HIRURG.
jest lijepo pisati sam sa sobom boze dragi :))) :lol:

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

OldTownBoy wrote:Uskrsnji popust.
Nabijes cijenu a onda popustis. Tek onda vidis koliko je jevtino :evil:
Možda su smanjili prenaduvane cijene a možda samo rade svoj posao. Pa nije ih bilo u gradu pola godine. Sad kopaju na sve strane. Zar da mi određujemo nekom cijenu njegove robe.
1 KG kafe za expreso je dvadesetak maraka a od njega se napravi oko 120 kafa, kafa je 1 KM (najmanje 1 KM) pa ti vidi ko GULI i nabija cijenu. Možemo li vlasnike kafana nazvati gulikožama ili su oni u tu cijenu kafe ugradili i amortizaciju aparata, objekta, cijenu struje ,vode, radne snage, poreza i naravno svoje zarade.
Naravno, pojedinci sebi daju za pravo da određuju drugima koliko bi trebalo nešto naplatiti (najbolje bi bilo da to daju džabe).
To ipak govori o njima samim. Neki su ipak veliki NERADNICI i GOTOVANI.
u radu je spas

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

tako je radnice
reci im svima, ja mislim da ako im je u koristi da nakupe sto vise korisnika bilo pametnije da smanje na min ili izbace skroz taxu prikljucka! jer ni sam ne znam sta se placa to u prikljucku?jel mi daju novi tv..nekakav reciver...prikljucak na net i sl? naravno da ne daju....tako da smjesno i zalosno...monopol je cudo....

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

a sta ja reklamiram??? :smt006

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Pričao sam sa nekim radnicima iz Terca, zašto se plaća priključak i šta je to toliko skupo. Iz njihove priče a i to se može vidjeti kompletan grad je prekopan i stavljeni kablovi, ormarići i neki uređaji u njima i to sve skupa lijepo košta. Mislim da tu ima nešto i da mi ipak tuđe poslove ne razumijemo dovoljno a upšuštamo se u polemiku oko toga.
u radu je spas

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

nofel wrote:
Hirurg wrote:a sta ja reklamiram??? :smt006

Sico wireless, i Total TV
sicu hvalim jer je nas covjek, bolje da zaradi on nego tamo neki levat koji drzi zonu. a i imam proviziju :)

a total hvalim iz iskustva eto sad

radnik, druze pa ne moze se odmah kupiti "kajmak" moraju biti neka ulaganja da bi se kasnije zaradjivalo, a ne odmah kupiti kes lopatom....ulaganja u kineski kabal su velika ;)

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by ja+ »

POŠTO IMAM TOTAL I IMAM SVOJE MIŠLJENJE O TOM PRIVREMENOM REŠENJU ZA GLEDANJE TV (JA GLEDAM OSTALI U KUĆI NEZADOVOLJNI IZBOROM KANALA, DJECA GLEDAJU CRTIĆE OSTALI U KUĆI NEZADOVOLJNI IZBOROM KANALA) A SAD ZA DRUGI TV TRAŽE 7 KM I PRISTUP TELEFONSKOJ LINIJI DA ME KONTROLIŠU DA NEŠTO NE MUVAM. IZAĐE PRETPLATA 19 KM ZA OSNOVNI PAKET (A ZA 3 TV - 26 KM) A ZA HRT KANALE SNALAZI SE SAM (KROV I ANTENA PA VRTI). OČEKUJEM OVE SEDMICE DA ME PRIKLJUČE NA KABLOVSKU PA DA I JA BUDEM GOSPODIN I NE MORAM DA ČEKAM RED DA BI NEŠTO POGLEDAO NA TV, UKLJUČUJEM ODMAH 3 TV APARATA PA NEKA GLEDA KO ŠTA ŽELI. VALJA ISKORISTITI POPUST.

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Da li se pohvalih da sam dobio ovih dana kablovsku. Prvi utisak je dobar. Sad ću malo analizirati pa da vidim da li stoje primjedbe i hvale na račun kablovske.Za sada je sve OK. momci su odradili više nego korektno instalacije po kući (ja sam malo mudrovao ali su oni to ispoštovali).
u radu je spas

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Cipiripi »

radnik wrote:Pričao sam sa nekim radnicima iz Terca, zašto se plaća priključak i šta je to toliko skupo. Iz njihove priče a i to se može vidjeti kompletan grad je prekopan i stavljeni kablovi, ormarići i neki uređaji u njima i to sve skupa lijepo košta. Mislim da tu ima nešto i da mi ipak tuđe poslove ne razumijemo dovoljno a upšuštamo se u polemiku oko toga.

Ovo se kod nas jos uvijek vuce iz prosle drzave.....Kod nas se prikljucak na sve jos uvijek masno naplacuje....pa ne kupujem ja to sebi,to je njihovo a ja sam musterija i treba da se potrude da me kao musteriju drze npr do kraja zivota. Kada dodje do nekih problema,prekida i sl....jel vraca neko pare,daje besplatno sledeci mjesec ili sl.?
Sampion gulenja naroda u tome je Elektrodistribucija...nemas alternativu pa njima bas puca qrac!
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by ja+ »

A kako tek dere VODOVOD za priključak kuće na vodovodnu mrežu uzmu i do 900 KM pa i više a sve im moraš sam uraditi, iskopati kanal,kupiti cijevi i platidi majstore da to sve pospajaju do šahta. A m3 vode 1KM i to sanitarne (zagađene).
O elektru da i ne pričam, Prkiljučak naplaćuju kao i vodovod po metru kvadratnom stambenog prostora, kao da će kvadrati da troše a ne mi. Pa tako da se uselite u stan ili kuću treba vam sa radovima i PRIKLJUČNIM TAKSAMA najmanje 2000 KM. A neki se ovdje zakačili za neku bijednu taksu kablovske TV. Njihov priključak možeš prodati ili pokloniti, Probajte to sa priključkom telefona, vode ili struje (reći će vam da ste ludi). Naravno naši forumaši nisu nikad plaćali sve te priključke (Zaboravili su pitati mamu i tatu koliko su to platili), pa sad po forumima lupetaju kako je nešto skupo i kako to treba ukinuti.
Naravno da su priključci skupi ali ...

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Slažem se sa komentarima za priključke da su ekstremno veliki.Ovih 60 km za kablovsku dodje kao i besplatno.
u radu je spas

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by Hirurg »

stvarno je fino dopisivati se :)

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Hirurg wrote:stvarno je fino dopisivati se :)
laki je malo nervozan.
naravno da se dopisujemo kad smo uvijek sami na forumu.
u radu je spas

marijoxyz
Posts: 2
Joined: 07.01.2008. 14:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by marijoxyz »

a hoce li ikad biti internet na kablovskoj.mlogo bih bio sletan.

ja+
Posts: 33
Joined: 29.01.2010. 21:37

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by ja+ »

nofel wrote:
marijoxyz wrote:a hoce li ikad biti internet na kablovskoj.mlogo bih bio sletan.
Paaaaaa...... Recimo da ce biti od sledeceg meseca na mtel-u kablovska uz adsl!
Telekom najavljuje TV preko ADSL-a, Čujem da i kablovska razmišlja o Internetu.
Biće tema za komentarisanje.

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

radnik wrote:Da li se pohvalih da sam dobio ovih dana kablovsku. Prvi utisak je dobar. Sad ću malo analizirati pa da vidim da li stoje primjedbe i hvale na račun kablovske.Za sada je sve OK. momci su odradili više nego korektno instalacije po kući (ja sam malo mudrovao ali su oni to ispoštovali).
Kablovska je odlična stvar, Kanala za svakoga po nešto, tri TV-a pa ne smeta niko nikome, ali naravno bilo bi dobro da ima i neki povoljan i kvalitetan internet paket u kome će isporučiti brzinu koju i prodaju. Naravno zamjeram svom adsl-u uvijek radi 15% - 20% sporije nego što su prodali.
u radu je spas

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Šta se desi pa niko ništa ne piše.
u radu je spas

User avatar
radnik
Posts: 65
Joined: 13.03.2010. 23:03

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by radnik »

Kao što sam pisao da ću da dam svoj komentar na temu kablovska TV to ću sad i da uradim.
Kad se sjetim antena po krovu i onog TOTALA a sad pogledam kao čovjek TV dođe mi muka. Imam poruku za one što kritikovaše ama baš sve na kablovskoj - Samo se vi isključite sa kablovske i više ne kukajte a nas ostavite da uživamo kraj svog TV aparata u ove kišne dane. Kablovska je OK, možda još po neki dobar sinhronizovan ili titlovan TV program, al nadam se da će biti i to. :)
u radu je spas

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Terc Trade Company; KABLOVSKA TV Prnjavor

Post by vrsta8472 »

http://www.mtel.ba/preview_story/22564/ ... sluga.html

Ево мало конкуренције. Није на одмет!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply