Komicne vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

Post Reply
User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Komicne vijesti

Post by Mr X »

Ovdje bi nekako mogli da objavljujemo priloge i vijesti koji se desavaju po svijetu,ali su vise komicne narave i ne vazne toliko za svako dnevna zbivanja,pa evo prve vijesti:


Image


Izbačen iz obdaništa zbog čiroki frizure

Šestogodišnji Brajan izbačen je iz obdaništa zbog toga što ima čiroki frizuru. Mišel Barili, Brajanova mama, kazala je da propisi obdaništa u Parmi, u američkoj državi Ohajo, ne zabranjuje takvu frizuru - obrijanu glavu sa linijom kose po dužini lobanje.

Uprava obdaništa svoju odluku je obrazložila tvrdnjom da dečakova frizura ometa drugu decu.

"Shvatam da imaju pravila oblačenja. Shvatam da ima uniformu. Ali, ovo je potpuna diskriminacija. Ne mogu da mi narede kako da ga šišam", kazala je Mišel Barili.

Administrator obdaništa u predgrađu Klivlenda najpre je ženu prošle jeseni upozorio da je frizura njenog sina neprihvatljiva. Odbanište je kasnije poslalo drugo upozorenje Mišel Barili.

Čiroki frizura u suprotnosti je sa politikom obdaništa, kazala je direktorka vrtića Linda Gejer. Pravila ponašanja dopuštaju upravi obdaništa da zabrani sve za šta oceni da nije u skladu sa
obrazovnim radom.

Rudina kosa postala je problem prošle sedmice, kada je dečak došao u obdanište sveže ošišan, kazala je Linda Gejer. Uprava je pozvala dečakovu majku da dođe po dete. "Ovo je njegov treći prekršaj. Smatramo da smo bili izuzetno strpljivi", kazala je Linda Gejer.

Mišel Barili neće se žaliti na odluku, već će dete upisati u drugo obdanište. Promena frizure ne dolazi u obzir, kazala je. "To mu se zaista dopada", objasnila je.
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image


Nespretni lopov ukrao odeću sa vešalicom


Nemac koji je ukradeno odelo sakrio ispod svoje odeće, lako je uhvaćen pošto je zaboravio da baci vešalicu na kojoj je ono visilo, saopštila je policija u Ahenu.

Prodavačica na odeljenju muške odeće primetila je vešalicu kako viri ispod njegovog odela, kad je mušterija izlazeći iz radnje rekla da nije našla ništa što joj odgovara.

"Jedino bi mogao da ispadne neveštiji da je mahnuo i doviknuo "zaustavite me, ja sam lopov" policajcima" navodi se u saopštenju policije.

(Beta)
Image

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Procitala sam ovo negdje skoro, a premisljala sam se pod koju temu da stavim "Crna hronika" ili ovde... Seka Aleksic pise knjigu :shock: , ustvari mozda je vec i napisala :roll:
Zena je svestrana, nema dalje 8)

...odoh da pisem memoare!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

ZENA SA 200 ORGAZAMA DNEVNO!
Image
Mnoge žene bi joj pozavidele, ali ona zapravo ima zdravstveni problem. Sara Karmen, 24-godišnjakinja iz Londona, na dan doživi čak 200 orgazama i zbog toga je očajna.

Ona pati od sindroma trajnog seksualnog uzbudjenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremećaja kod kojeg su mišići polnog organa zbog povećanog dotoka krvi u stalnoj kontrakciji i tako podstiču orgazme.

Saru uzbudjuju najrazličitije vibracije u okolini – vožnja vozom, fen za kosu, pa čak i zvuk aparata za fotokopiranje!

Tokom intervjua britanskom tabloidu "News of the World", ona je doživela čak pet orgazama. Ovaj problem je ometa i u poslu, jer je, s obzirom na to da radi u salonu lepote, svakodnevno izložena vibracijama različitih aparata.

"Neke moje stare mušterije znaju za ovaj problem, ali mi nije nimalo prijatno kad novima treba da objašnjavam zašto stenjem usred tretmana", kaže ova devojka iz Londona.

Od poremećaja PSAS pati od 19. godine. Lekari su joj prepisali antidepresive, ali joj ta terapija nije pomogla, štaviše ona smatra da joj je stanje pogošano, odnosno bila je još uzbudjenija.

"Posle par nedelja uzimanja lekova, postajala sam još ubudjenija i bila sam u stanju neprekidnog orgazma. Moji bivši momci bili su zaprepašćeni koliko puta doživim orgazam. pa čak i posle seksa, ja bih doživela orgazam. Razmišljala sam o tome šta smo radili u krevetu i tako sam doživljavala orgazam. Imala sam u to vreme i po 150 orgazama na dan i svaki dan sam ih imala sve više, čak i 200!", kaže nesretna Sara.

Roditeljima nikada nije otkrila šta joj se dešava, a oni su mislili da je malo nastrana i hiperaktivna.

Ima samo jednu želju: "Tako bih volela da imam normalan život".

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

  • Žena bila zaglavljena dve godine na WC šolji
    Blic - Pre 38 minuta

    Jedna žena iz Nes sitija u Kanzasu bila je zaglavljena na WC šolji u kupatilu svog dečka dve godine, otkriveno je juče, prenosi britanski San.

    Noge su joj bile potpuno obamrle i koža joj je srasla uz dasku wc šolje. Njen dečko joj je donosio hranu i vodu svaki dan i kad god bi je upitao da li izlazi iz kupatila ona bi mu odgovorila: "Možda sutra". On je konačno odlučio da pozove policiju, koja je pronašla tridesetpetogodišnju ženu čija se zadnjica spustila do sredine njenih butina. Ona je u početku odbijala da izađe, ali je pristala posle ubeđivanja policije. Daska wc šolje je bila i dalje prilepljena za nju dok su je odvodili u bolnicu.

    Šerif Brajan Vipl je izjavio: "Ona nije bila zalepljena. Nije bila vezana. Ona je jednostavno bila zaglavljena".

    Policija bi mogla da podigne optižbu protiv njenog tridesetšestogodišnjeg dečka zbog maltretiranja ali on tvrdi da ona jednostavno nije htela da izađe. On će, međutim, morati da objasni policiji zašto je čekao toliko dugo pre nego što je pozvao policiju rekao im:"Nešto nije u redu sa mojom devojkom". Njen identitet nije otkriven, a ona je odbila da razgovara sa policijom.

    Komšija Džejms Elis je rekao da je ona imala veoma teško detinjstvo nakon što joj je majka umrla.

    Blic online
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

aquarius wrote:
  • Žena bila zaglavljena dve godine na WC šolji
Ovo je zalosno... 8)
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Medved osuđen zbog napada na košnice, pčelar se branio Cecinim pesmama

Makedonski sud proglasio je krivim jednog medveda za krađu i nanošenje štete, zato što je od pčelara krao med.

"Pokušavao sam da ga držim podalje uz pomoć svetla i muzike zato što sam čuo da se medvedi toga plaše", ispričao je Zoran Kiseloski listu "Dnevnik" po okončanju jednogodišnjeg suđenja.
"Zato sam kupio agregat, obasjao područje i puštao Cecine pesme", dodao je misleći na muziku turbo-folk zvezde iz Srbije Svetlane Ražnatović.
Kiseloski je naveo da se medved nekoliko nedelja nije pojavljivao ali da se vratio čim je agregat prestao da radi a muzika utihnula.
"Ponovo je napao košnice", požalio je pčelar.

Sud u Bitolju je proglasio medveda krivim, a pošto zver nema vlasnika i pripada ugroženoj vrsti, državi je naloženo da pčelaru isplati odštetu od 140.000 denara (3.500 dolara).
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Pokušao da opljačka zatvorenu banku


Jedan Amerikanac pokušao je da opljačka banku u Libertiju, u saveznoj državi Pensilvanija, ali je loše isplanirao svoju zamisao jer je u vreme kada je nameravao da uđe, banka već bila zatvorena.

Prema izveštaju policije, lopov je došao ispred banke, sačekao dvadesetak minuta u automobilu, a onda je krenuo u pljačku sa navučenom skijaškom kapom preko lica i naoružan puškom.

Dalje od vrata, međutim, nije otišao jer banka četvrtkom zatvara u podne, navele su agencije.

Videvši da mu je plan propao, dao se u bekstvo, ali su zaposleni u banci koji su kroz zaključana vrata nemo posmatrali šta se napolju dešava, zapisali broj njegovih registarskih tablica tako da ga je policija lako pronašla i uhapsila.

(Tanjug/MONDO)

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 А будале ... :smt005 :smt005 :smt005 То се може само у Америци десити.... :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Lopovi odnijeli telefonsku govornicu
Vrijednost nove telefonske govornice je 2.500 KM, saznali smo u mostarskoj Direkciji "BH Telecoma"...
27.03.2008. 00:50
Policijskoj upravi Mostar je prije dva dana prijavljeno da je u Fejićevoj ulici ukradena telefonska govornica, vlasništvo "BH Telecoma". U policiji nam je rečeno da je istraga u toku te da se za kradljivcima još uvijek traga.

Vrijednost nove telefonske govornice je 2.500 KM, saznali smo u mostarskoj Direkciji "BH Telecoma"[/b]
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Prvi put majka u 57. godini

Image

Dolazak na svet male Freje završetak je čudesne i dirljive priče.
Prošle nedelje Dejli mejl je pisao o strahu Suzan Tolefson od najgoreg kada je, sumnjajući na rak jajnika, bila poslata na skener zbog izrasline. Bila je zaprepašćena kada joj je doktorka čestitala i rekla joj da je u drugom stanju već 30 nedelja. Trudnoća je usledila posle nekoliko godina očajnih pokušaja da dobije bebu putem veštačke oplodnje u stranim klinikama.

Njen partner Nik Mejer, koji je 11 godina mlađi od nje, mislio je da je i poslednja nada ugašena prošlog avgusta kada je imala, kako je tada izgledalo, spontani pobačaj. Priroda je, međutim, imala druge ideje. Suzan je bila i dalje trudna i samo devet nedelja nakon ultrazvuka otišla je u bolnicu gde je rodila Freju carskim rezom. Dva dana kasnije i majka i ćerka bile su veoma dobro i lekari su ih pustili kući. «Kada je doktor podigao, briznula sam u plač», kaže majka. Ona je znala da se njena beba razvija normalno ali nije mogla da se opusti dok medicinsko osoblje nije proverilo Freju i zaključilo da je sa njom sve u redu.
Image

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

sad joj mora roditi sestricu ili brata u 67.
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cisto da se zna, u veliko sratu pobijedila predstavnica telece manjine na prostoru bivse jugoslavije, za koju je citavo pleme od 499.000 ljudi i milion mobilnih glasalo u odusdnom momentu. :roll:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

A ja sam navijala za Ajsa. Dobra im ona muzika, sad mi se ide negdje!
You must not know 'bout me...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja nisam citao blic zadnjih dana, vidim na b92 najava za finale, mislio sam da ce ovaj pobijediti, zbog njega mi nije bio mrzak veliki B jer je stalno lupao i sprdao se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Jako mi je drago što Ajzak nije pobedio...živo me zanima kako će sad da gleda majci i sestri u oči?
Image

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Kao, one nisu primjetile nista cudno prije ovoga? :D
You must not know 'bout me...

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Да је б92 постојао 1804. овако би јавили за дешавања у Србији


Kako телевизија Б92 незванично сазнаје данас 14. фебруара 1804 године, група хулигана на челу са националистом Ђорђем Петровићем, звани Карађорђе, кренули су у терористичку акцију разбијања Османлијског Царства подстакнути погубљењем њихових националистичких истомишљеника који су погубљени пре извесног времена правоснажном пресудом одсецањем глава, такозваном: „сечом кнезова“.

Ђорђе Петровић – звани КАРАЂОРЂЕ, екстремни српски националиста, вођа хулигана, именован је за националистичког комаданта, и хулигани су ове 1804 године успоставили „Правитељствујући совјет“ (установу која је у директној вези са руским националистичким лидерима“), док је уставни акт чија је свечана деклерација под насловом „Српска слобода“ која представља непријатељски акт према мирном Османлијском Царству.

Овај националистички вођа се потписује у службеним документима као „ВОЖД“, „Перви перводитељ“, „Врховни војвода“, „Комадант од Сербије“.

Подстакнути националистичким песмама Косовског боја хулигани јуришају на турску војску.

У телевизисјком студију имамо једног од највећих експерата за међународне односе и придруживању унији Просперитета, Светлости и Раја Османа Туркић-Шулц-Бернард. Он нам је дао следећу изјаву: „Срби треба да остану мирни, мир нам је најпотребнији у овом тренутку, нико не сме да угрожава МИР, а поготово не националистичким идејама да се подстрекују народне буне. Османлијско царство је врло моћно и јако, према томе њему се не треба супростављати већ треба поштовати акте Османлијског Цара. Према томе, националиста Вожд Карађорђе, који је познатији као Црни Ђорђе, непотребно и штетно по Српски народ диже буну. Према томе Србски националисти и Српски народ треба да буду послушни, да без протеста прихвате окове и ланце, да дају редовно данак у крви, да дају најлепше девојке за Турске вазале, да вредно раде јер ће им тиме бити обезбеђена светлија будућност у унији Просперитета, Светлости и Раја. То је боље него да изгубе узалудно свој живот за слободу“.

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

DJ_Buco wrote:ZENA SA 200 ORGAZAMA DNEVNO!
Image
".
IMA LI NEKO VISE PODATAKA O NJOJ,NPR ADRESU,BROJ TELEFONA ITD. :) :) :)
:smt117

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

BABANOVCI ; BRACIKIN BULEVAR 7, TELEFON NEPOZNAT !!! :D

A sto mi niko ne rece za onu ukradenu telefonsku govornicu, pa eno je kod mene,lopovi mi je podvalili pod poljski WZ, :D jos ja mislim :kako moderan klonjarnik ; slusalicu ima ,panorama prozore, nosace za novine , a ono govornica !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kopacka80
Posts: 675
Joined: 24.01.2008. 16:51
Location: prnjavor zamisli

Post by kopacka80 »

Što LEGIJA???
Da se nećeš ženiti???
MLADOST PROLAZI,STAROST ISTO PROLAZI!!!!
Др. Дабић

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Pokvario joj se radio, pa s nožem došla po novi


TUZLA - Žena starosti oko 50 godina naoružana kuhinjskim nožem prekjuče ujutro upala je u kinesku radnju u centru Tuzle i radnicama ukrala kasetofon vrijedan 25 KM.

Krađa na okrutan način, kako je okvalifikovana u policiji, izazvana je revoltom žene koja je prije dvadesetak dana kupila kasetofon, a koji se prije tri dana pokvario. Došla je da reklamira robu, ali joj trgovkinje nisu htjele izvršiti zamjenu.

"Reklamacije se uvažavaju samo na licu mjesta, takvo je ovdje pravilo. Juče je došla i pitala šta je s njenim kasetofonom. Rekli smo joj da je njen pokvareni kasetofon tu, nakon čega se razljutila i uzela drugi kasetofon", ispričala je trgovkinja Halida.

Halida i njena koleginica Edina su potrčale za mušterijom i ispred trgovine joj pokušale istrgnuti ukradeni kasetofon. Međutim, uspjele su joj uzeti samo plastični poklopac za wc šolju, koji je žena kupila u nekoj drugoj radnji.

Video-nadzorom je zabilježeno da se žena vratila u trgovinu, po poklopac za šolju.

"Izvadila je kuhinjski nož i mahala njime, prijetila da će nas isjeći. Druge mušterije su gledale i smijale se, a kad smo joj vratile poklopac pobjegla je odnijevši i kasetofon", ispričale su trgovkinje u kineskoj prodavnici.
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Хахахахах.... Е свашта и од ових Тузлака....
ImageImage

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Pao sa krova zgrade prilikom krađe i poginuo


Leonardo M. (16) iz Bora poginuo je noćas kada je pao sa trospratne zgrade sa koje je pokušao da ukrade oluke, rečeno je agenciji Beta u borskoj policiji.

Kako se navodi u hitnoj službi Zdravstvenog centra u Boru, dežurni lekar je odmah izašao na lice mesta ali je samo mogao da konstatuje da je Leonardo M. od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta. Nesreća se dogodila jedan sat posle ponoći. Oluci sa zgrada u ovom delu Bora često su na meti trgovaca otpadnim metalom, a kradu se i poklopci sa šahti i metalne bandere.

Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Uginuli konj u soliteru

Prokuplje -- Posle tri dana nesnosnog smrada, stanari solitera u centru Prokuplja otkrili su da se u otvoru za ventilaciju nalazi uginuli konj.

Nikome nije poznato kako je uginuli konj dospeo u tesan otvor za ventilaciju u dvanaestospratnici u centru Prokuplja. Smrad je počeo da se oseća u sredu, a u petak su stanari zgrade obavestili policiju. U neposrednoj blizini nalazi se zelena pijaca.

Nesnosni smrad se oseća i u ulazu muzičke škole, lokalnih stranaka i televizije Top 3.

Direktorka te televizije kaže da je preko programa apelovala da opštinske inspekcije nešto preduzmu.

Stanari zgrade su ogorčeni što se uginuli konj i dalje nalazi u otvoru za ventilaciju, iako su obaveštene nadležne službe
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply