Crna hronika - vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Crna hronika - vijesti

Post by LEGIJA »

Zalosno je sto je prvo objavljeno da je Radojicic imao saobracajni nesrecu i da nije povrijedjen,a sto je dijete povrijedjeno u svemu tome nikog nije briga,Radojicic je pobjegao sto prije drugim automobilom.Dobro dosli u Republiku Srpsku

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by Hirurg »

ne kontam ljudi sta serete bezveze???? pa covjek koji je vozio djevojcicu je napravio udes sta pljujete po radojcicu ajd malo citajte tekst....

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Crna hronika - vijesti

Post by W204 »

Danas su me htjeli odnijeti sa puta kad su naisli ''pod rotacijom''.
Nisam htjeo sa im se sklonem jer voze preko 100 u ogranicenju 50 (a i nisam imao gdje) pa koliki god da su!!!
I neka su se slupali to im je i sledovalo kad se ku..e!!
Zao mi samo nevinih ljudi koje su pokupili...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crna hronika - vijesti

Post by KAMIKAZA »

Ma malo sutra :D ja jos nisam dozivio,a necu vjerovatno ni dozivjeti,da oni pogrijese,u stvari da oni priznaju gresku. :)
kako bas kad oni nailaze sa eskadrilom,brzinom svjetlosti,ljude uhvati panika i onda krkaj jedni u druge,golf koci da proleti jedan od presretaca i ovaj ga opali u gepek,pa se onaj zapuca u vozilo koje je jurilo za prethodnicom.Oni od Prnjavora do BLnaprave 1000 prekrsaja,i to ne samo vozilo politicara,vec i kokosara kao i onih policajaca ispred i iza njih,zar se ne moze voziti normalno majku mu,nece niko u g*vna da dira ne trebaju da se boje,a i ne treba da im se zuri,niko nece da zabrlja nista prije nego oni stignu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Crna hronika - vijesti

Post by W204 »

Ma postovali su sve propise :smt005 .... osim ogranicenja, pune linije i jos nekih sitnijih prekrsaja. Ma sve na neomascen kolac ispred Milevine kafane :D

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Crna hronika - vijesti

Post by murgo »

kad ce ti nasi takozvani politicari putovati kao u drugim civilizovanim zemljama? ...malo sutra....?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by Franz »

Da mi neko objasni cemu zurba tih punoglavaca??? Od njih mozda zavisi buducnost jugo-istocne Evrope? :roll:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Crna hronika - vijesti

Post by MAXIMUS »

Zaboravili ste ,,staru kinesku poslovicu,, *VRIJEME JE NOVAC* :roll:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Crna hronika - vijesti

Post by VUK-RS »

Falsifikovanim novcem platili ručak
Image
PRNjAVOR - Prnjavorska policija uhapsila je Željka (33) i Gocu Đurić (35) koji su falsifikovanim kovanicama od po dvije KM platili ručak u jednom ugostiteljskom objektu u Prnjavoru.

U policiji Srni je rečeno da su Đurići u subotu u ugostiteljskom objektu u Ulici Svetog Jovana u Prnjavoru platili račun za jelo sa falsifikovanim kovanicama od po dvije KM.

Prilikom hapšenja kod njih je pronađeno još 57 falsifikovanih kovanica u istom apoenu.

Nakon kriminalističke obrade Željko i Goca Đurić pušteni su na slobodu, a pripadnici Policijske stanice Prnjavor će nadležnom tužiloaštvu podnijeti izvještaj za krivično djelo krivotvorenje novca.

Hapšenje je izvršeno juče u 11.50 časova.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by vrsta8472 »

Прњавор, постаје мали Ел Дородао :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Crna hronika - vijesti

Post by VUK-RS »

Image
PRNJAVOR - Željko Burić (43) iz sela Gornji Štrbci, opština Prnjavor, poginuo je u tom selu kada je s puta sletio vozilom marke golf 2, kojeg je vozio, potvrđeno je iz CJB Banjaluka.

Nesreća se dogodila sinoć oko 23.15, a Burić je, kako je "Nezavisnim" potvrđeno iz policije, poginuo na licu mjesta.

"Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Prnjavor. O događaju je obaviještena Biljana Janković, dežurni tužilac", kazali su u policiji.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crna hronika - vijesti

Post by KAMIKAZA »

Na zapadu nista novo,ovdje mediji Kosovo i ne spominju :? tako izgleda jedno demokratsko drustvo u kome je blagovremeno informisanje gradjana svetinja. :D



JARINJE - Pucali su u živo meso!
Prelaz Jarinje i alternativni putevi oko njega pretvorili su se juče po podne u pravu ratnu zonu! Vojnici Kfora su iz mitraljeskih gnezda, s borbenih oklopnih vozila, rafalno pucali na Srbe koji su u tom trenutku bili na barikadama... Rafalna paljba trajala je nekoliko minuta, najmanje sedmoro ljudi, ustreljenih bojevim mecima, ostalo je ranjeno u prašini...

S groblja iznad baze Kfora, gde se reporter Kurira našao u tim trenucima, napad vojnih jedinica iz baze izgledao je stravično... Brutalno... Najpre se oglasio mitraljez s jednog od borbenih vozila, neki ljudi na barikadi odmah su popadali u prašinu, a za mitraljezom su u stravičnom huku zapucali i iz okolnih bunkera...

Dole, ispod baze, ljudi su počeli panično da beže, neki su padali, žene su vrištale... Rafali su se ređali jedan za drugim.

- Bio sam među prvima na barikadi... Stigao je jedan od naših kamiona da izručimo zemlju na put, da ojačamo barikadu, kad su, bez ikakvog povoda, zapucali... Od prvog rafala pao je čovek pored mene i skotrljao se niz zemlju - pričao nam je juče jedan od momaka s barikade koji se našao u samom grotlu.

Drugi ljudi, mnogo žena, starijih, pokušali su da pod rafalima pobegnu prema asfaltnom putu koji vodi prema Lešku.

- Pao sam posle nekoliko koraka, pokrio glavu rukama... Oko mene meci su rili zemlju, podizali uvis čitavo busenje. Drugar do mene samo je jeknuo, metak ga je pogodio u butinu, a dok je ležao, šiknula je krv - svedočio nam je juče još jedan od ljudi sa barikada.

Neki od onih koji su polegali na zemlju posle pola minuta našli su se u unakrsnoj vatri, između bunkera sa uglova bez Kfora.

- Nije se više znalo odakle pucaju - priča jedan od njih.

Posle rafala stigli su i gumeni meci.

- Pogodio me je u leđa, pao sam na zemlju... Oko mene su vrištali ljudi, bežali, padali, teško je bilo pobeći kad je ispred nas bila čistina duga nekoliko stotina metara - svedoči još jedan od momaka koji su bili u središtu događaja.

Srbi: Kfor pucao da nas ubije!






Vojnici Kfora lažu

Verziju Kfora da su bili primorani da pucaju jer su Srbi provocirali na barikadama juče su odbacili kao gnusnu laž.

- Pre njihove pucnjave bilo je potpuno mirno! Stigao je samo jedan kamion sa zemljom da ojačamo našu barikadu, to smo radili i prethodnih dana i nije bilo problema. Zapucali su, a ničim ih nismo iritirali, ničim izazivali - kažu na barikadama.

Repetirali pušku na novinara Kurira

Pola sata posle pucnjave i ranjavanja ljudi, kad se situacija donekle smirila, reporter Kurira na licu mesta pokušao je teleobjektivom, sa oko pedeset metara, da fotografiše vojnike Kfora pored jednog borbenog vozila. Iako u pancirima, dvojica vojnika, čim je novinar podigao objektiv, repetirali su puške, skočili u stranu i na nišan uzeli našeg reportera koji se bacio u obližnji kanal, uplašen da će i na njega zapucati.


Pogođen dok je ležao

- Moj brat pogođen je u potkolenicu, i to dok je ležao na zemlji! Metak je prošao kroz meso, udario u kost i tu se rasprsnuo. Video sam ga, ispričao mi je da je mitraljez iz bunkera kosio veoma nisko, redom, po nogama ljudi - kaže jedan od rođaka povređenih momaka. Ispred bolnice u Mitrovici juče je čitavog popodneva velika grupa rođaka i uplakanih žena čekala vesti o povređenima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Crna hronika - vijesti

Post by VUK-RS »

PRNJAVOR - Nedeljko Desić (66), iz sela Gornja Mravica, opština Prnjavor, poginuo je danas u tom mjestu, kada mu je palo drvo na glavu, saznaju "Nezavisne".

Nesreća je Policijskoj stanici u Prnjavoru prijavljena oko 14 časova, a iz policije još ne mogu saopštiti detalje.

"Njemu je drvo na lice palo prilikom rada, nakon čega je prevezen u Dom zdravlja Prnjavor, gdje je i preminuo", rekao je "Nezavisnim" izvor blizak policiji.

Istraga o ovoj tragediji je u toku.

(Nezavisne.com)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

cungalunga
Posts: 16
Joined: 17.04.2010. 19:55

Re: Crna hronika - vijesti

Post by cungalunga »

Ukrao automobil pa sletio s puta

PRNjAVOR - Slobodan Malešević iz Velike Ilove, nakon što je ukrao "opel kadet" sa parkinga u Prnjavoru, sletio je s njim s puta u Smrtićima, saznaje "Glas Srpske".

Malešević nije povrijeđen, a šteta na "opel kadetu" se procjenjuje na oko dvije hiljade maraka.

Iz banjalučkog Centra javne bezbjednosti, navodeći njegove inicijale, saopšteno je da će protiv Maleševića biti podnesen izvještaj, koji će da ga tereti za krađu automobila. N. T. Glas Srpske 11/10/2011

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by vrsta8472 »




Гром ударио у кућу, жена и дијете неповријеђени
Datum: 08.12.2011 21:00
Autor: Бране Радуловић

ПРЊAВОР - Удар грома у кућу Здравка Ђаковића јуче између 4. и 5. часова у Гаљиповцима код Прњавора причинио је велику штету. Срећом, Здравкова супруга Вера и дијете који су били у кући нису повријеђени.

Од удара грома оштећена је и кућа Здравковог брата Ивице Ђаковића која се налази у близини.

- Удар је био страховит. Све у кући се тресло, слике су падале са зидова, посуђе је одзвањало. Преживјела сам са дјететом језиву ноћ - рекла је Вера Ђаковић, чији се супруг Здравко тренутно налази у иностранству

На вањском зиду куће било је примјетно велико оштећење, јер су отпали малтер и фасада. Када се разданило, видјели су и друга оштећења.

- Јак бљесак и снажна детонација су ме пробудили, а истог тренутка на кревет је пао велики лустер са плафона. Био сам престрављен. У тренутку сам био у шоку од страха, али када сам се прибрао, прво сам у мраку тражио и дозивао дјецу да видим како су. Било је страшно. Муње су парале небо, па сам одмах претпоставио да је негдје у близини ударио гром. Послије неколико минута успоставио сам контакт са укућанима у сусједној братовој кући, гдје су били снаха Вера и њено дијете - прича Ивица Ђаковић.

Након што су упалили свјетло на аутомобилу и убрзо су схватили да је гром ударио у кућу Здравка Ђаковића, у којој су била његова супруга Вера и дијете.

Ђаковићи су примијетили да ни у другим комшијским кућама није било свјетла, односно струје, иако је све укућане пробудила страховита детонација, која је узнемирила и већи дио Прњавора.

Ивица Ћаковић је истакао да је детонација избила врата на купатилу његове куће, а прегорјели су сви уређаји на струју.

- Прегорјела је и пумпа за воду вриједна 530 марака. Нисам још установио вриједност штете, али она износи неколико хиљада марака - истакао је Ивица Ђаковић.

Каблови довода електричне енергије на обје куће Ђаковића су готово изгорјели.

Удари грома су јуче ујутро изазвали панику код становника прњаворске општине.
Без струје

Два домаћинства јуче је обишао и технички руководилац "Електро Прњавора" Чедо Јевтић.

- Дошло је до јаког пражњења и удара грома, који на сву срећу није повриједио укућане. Посљедице су, према јачини удара, могле бити трагичне - каже Јевтић.

Громови су оштетили још неколико далеководних и нисконапонских линија на подручју Прњавора. Без струје су у четвртак ујутро остала села Хрваћани, Којин Хан, Шибовска и друге. Дежурне екипе електродистрибуције од јутарњих часова су радиле на отклањању кварова.



Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crna hronika - vijesti

Post by KAMIKAZA »

U Belgijskom mjestu Lüttich po svemu sudeci Al kaida je danas izvrsila napad,ocevidci tvrde da se radilo o dva bombama i kalasnjikovim,naoruzana lica,jedan od njih je vec ubijen drugoga policija jos goni,dvije osobe su mrtve a vise njih u zivotnoj opasnosti medju kojima i 2 godine star djecak. :(
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Crna hronika - vijesti

Post by kuzmo »

Nije on svabe javljaju da je porijeklom srbin pa je dosao do lako do oruzja. :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crna hronika - vijesti

Post by KAMIKAZA »

Koliko je politika mocna,prvi izvjestaj je bio 2 napadaca,jedan nastradao,u stvari digao se u zrak,arapskog porijekla,drugoga jure,a eventualno je bio jos jedan,poslije dva tri sata,se okrece sve,sad su to napravili zatvorenici koji su pobjegli iz zatvora,kao da su tamo imali fabriku oruzjai nisu arapi,ko zna sta ce reci do sutra,naj zalosnije je sto je stradalo 4 osobe i preko 70 je povrijedjenih.
Cudni su ovi na zapadu,politika i policija mogu sve,pre neki dan sjedim i pisem nesto,u tom momentu dolazi do explozije,iskreno receno odiglo me od zemlje,prvo sto sam pomislio je da je bomba i pogledao sam kroz prozor na skolu,valda covjek instinktivno misli odma na djecu.Nista sve je mirno saamo cujem komsije kako bjeze niz stepenice,ali okolo se ne dimi nigdje,cujem da telefoniraju i sidjem i ja do auta ,da skoknem u skolu i vidim dal je sve u redu sa djecom.U tom momentu komsija policajac trci jer je i on pomislio na djecu ,ali je dobio kolegu koji je na duznosti i ovaj ga je utjesio da je sve u redu.A nezamislivo je sta je izazvalo paniku,nije bilo arapa, ni nacista,nego je neki peder sa avionom probio zvucni zid,strahovita eksplozija ga je pratila u duzini od neki 80-100 km preko njemacke,narod se uspanicio ,i sad stize obavjest da je americki avion na putu za Iran u zurbi prekoracio brzinu od 1200 kmh i probio zvucni zid,a posto je padala kisa ,udar tj.explozija je bila strasna,naravno on je trebao da leti na 17000 metara a on je pustio na oko 10 000,prava bomba.Jos ako se uzme da je u tom momentu sa tom brzinom preletio 2 civilna aerodroma,katastrofa je znaci izbjegnuta samo srecom.Znaci javili u prvom izvjestaju ko je bio,koliko brzo,gdje je isao i sve drugo,da bi se na kraju zataskalo sve,i da bi se narod smirio mjesto americki receno je britanski avion.Valda manje boli ako se ne kaze da je amer prosipao silu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Crna hronika - vijesti

Post by regeman »

vole ameri katkad da jebucnu nijemce usput :) nadam se da nam se cipiripi nije potresao od probijanja zvucnog zida :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by ZMIJA »

Pandorina kutija je otvorena,Ameri su postali osioni, ne samo kad su Srbi u pitanju, već su popišali sav arapski svijet, i uspostavljaju, ili bar misle da uspostavljaju, apsolutnu dominaciju u svijetu,a za Evropu da i ne govorm.

Terorizam o kome oni zvone na sva zvona,je u stvari proizvod njihovih ruku,jer to je nadomjestak za Ruse i komuniste sa kojima su plašili Ameriku dok se taj sistem nije raspao.

Dodatno izazivanje/ u i onako trenutno nestavilnoj Evropi/nestabilnost je poželjno jer Ameri proizvode kontrolisani haos i u Evropi, u kojoj imaju vještačku plantažu vehabijskog tipa gdje za svoje potrebe dnevne politike mogu da sa jednim metkom tuku dva zeca,plaše svijet terorizmom i dodatno optužuju arape za terorizam.

Uprava te vehabijske plantaže je u Beču a staklenik je u Bosni. Tradicionalne i demokratske zemlje u u kojima je na vlasti moderni socijalizam, poput Švedske,Holandije ,Danske ,Belgije,Norveške i još nekim zemljama na meti je onima koji tonu i za slamku se hvataju, a to su Ameri.Zato je poželjno, i potrebno, pomoću medija i već stvoreni stereotipa o takozvanom modernom terorizmu i u tim zemljama blagostanja da tako kažem izazivati nestabilnost ,i kontrolisani strah pomoću koga se vlada,bar misle da vladaju Ameri.

Zvanična politika EU je pod pernanentnom kontrolom Amera i oni pomoću svoje dominantne vojne komponente u NATO-u vojnom silom kontrolišu EU koja je pred kolapsom i raspadom,to je više nego evidentno.
Izazivanjem nestabilnosti u tradicionalno stabilnim zemljam Evrope ima samo za cilj da dalje usložnjavanje krize na evropskom tlu, i krajnji scenario bi moga bit vrlo nepredvidiv u smislu raspada ove zajednice država.

Ameri u kontrolisanom haosu najbolje plivaju,a gdje je granica između kontrolisanog haosa i nekontrolisanog, to zasad niko nezna, a pogotovu ovi evropski poltroni kao što je Sarjkozi,Kameron,Merkelova i drugi.

Izjava Medvedeva da će Rusi gađati neke američke ciljeve, poslije najnovijeg američkog razmiještanja savremenog takozvanog odbrandbenog naoružanja po Rumuniji imalo je za rezultat napad zapadne propagande na Putina i njegovu partiju, i na razvoj takozvane demokratije u Rusiji na poslednjim izborima.
Amerima svakako nije stalo da na vlst u Rusiji dođe Putin i svim silama oblajavaju ga, a protestante sa VOLSTRITA su poobacali u tamnice.

Dakle i u Evropi, ništa više nije što je nekad bilo, po trgovima evropski gradova, raznosit će se radikalni islamisti i za sobom odnosit nedužne živote, jer to se pokazalo vrlo efikasnim u porobljavanju arapskog svijeta,gdje su Ameri politikom zavadi pa vladaj, taj metod doveli do savršenstva.

Zato treba se kaniti zapadne propagande u kojoj dominiraju Ameri uz pomoć svojih evropskih satelita i plaćenika,a to je upravo ovo o čemu govori Kami. :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Crna hronika - vijesti

Post by dkrajina »

Liez 5 mrtvih i 124 ranjena.
E ovaj Bozic niko na trgove nece smjeti da izadje
zivot je surov

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by ZMIJA »

Ne zaboravimo da su upravo Ameri proizveli Bin Ladena za vrijemne Ruske okupacije Avganistana,kada su ih obučavali i naoružavali poznatim Stinger raketama kao mudzahedine koje su doveli na vlast u Kabulu a Ruse su protjerali kući.

U među vremenu se pojavljuju talibani vjerski fanatici i učenici, daleko radikalniji od mudzehedina na čelo se stavlja upravo Bin Laden koji je gle čuda preživio američko bombardovanje skloništa u Tori Tori, i Ameri su procjenili da im Bin Laden treba živ, i oni su ga ostavili u životu, kao latentnu prijetnju cijelom svijetu, a pogotovo američkoj naciji.

Rušenje trgovačkog centra u Njujorku za koje su okrivljeni pripadnici EL kaide, bit će obavijen velom tajne pod kakvim se to okolnostima desilo,isto kao što je i ubistvo Kenedija do dan danas pod velom tajne.

Globalni terorizam ili moderni način vođenja rata je prije svega proizvod Amera sa kojim oni uglavnom kontrolišu važne procese u svijetu pa im s toga mirna oaza skandinavski zemalja postaje izazovom .

Sjetimo se kako su sa prorokom Muhamedom špekulisali i manipulisali, kad su objavljivali u nekim danskim listovimma,karikature Muhameda, a onda kao revanš palile su se neke ambasade u arapskim zemljama -
Dakle sve se to ne događa slučajno sve je to američki program vođenja specijalnog rata.

Nažalost EU je u odnose na Amere u inferiornom položaju pogotovo engleska proamerička politika i francusko poltronstvo koje se graniči sa granicom neukusa.
Njemačka je nešto pružala otpor, i sve što je izdejstvovala kod Amera je to što su američku ratnu gvožđuriju preselili na Kosovo i tako do nekle dekontaminirali Njemačku.

Da nebi ponestalo atmosvere straha sa kojom Ameri upravljaju svjetskim i evropskim procesima, bit će još mrtvih po evropskim trgovima, što će zapadna štampa na sebi svojstven način plasirati javnosti koja nikad neće na vrijeme saznati pravu istinu o
tim događajima kao što se evo zamagljuje i ovaj u Lajcu i na kraju nikom ništa.
Ima ona j vici kad terorista puca u nevine građane to je umno poremećen,a ako puca iz nekog drugog razloga onda je olaćenik,a treća vrsta je onaj što je i umno poremečen i što je plaćenik on se zove nato vojnik.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crna hronika - vijesti

Post by KAMIKAZA »

Image






Arfa Karim Randhawa ist im Alter von 16 Jahren gestorben (Quelle: dpa)

Der Softwareriese Microsoft hat in Pakistan seine weltweit jüngste Mitarbeiterin verloren. Arfa Karim Randhawa starb im Alter von nur 16 Jahren an einem Herzinfarkt infolge eines epileptischen Anfalls. Sie hatte zuvor schon wochenlang im Koma gelegen. Randhawa galt als Computergenie, weshalb Microsoft sie bereits im Alter von neun
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crna hronika - vijesti

Post by vrsta8472 »

Арфа Карим Рандхава преминуо је у узрасту од 16 година (извор: Бета-Ројтерс)

Софтверски гигант Мицрософт је изгубио најмлађи члан особља своју свету у Пакистану. Арфа Карим Рандхава умро у старости само 16 година од срчаног удара након епилептичног напада. Раније је лежао у коми недељама. Рандхава је сматран компјутерски геније, тако да Мицрософт већ на узрасту од девет
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply