Crna hronika - vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Da,ovo sam gledao neku vece na dnevniku. Koliko se sjecam 8 mrtvih?!
Image

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

Ovo je nevjerovatno!!!
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Страшно... :cry:
ImageImage

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

  • Policija pronašla i telo Tarića
    Subota, 23. avgust 2008. 16:12


    Policija je u Karađorđevom parku u Beogradu pronašla ostatak tela Ismaila Tarića čija je glava pre dva dana pronađena u Bulevaru kralja Aleksandra.

    Načelnik Uprave kirminalističke policije Darko Senić rekao je agenciji Beta da je telo nađeno u donjem delu parka prema Veterinarskom fakultetu i da su na istom mestu pronađene dve mačete kojim je zločin izvršen. Senich je rekao da je deo tela u predelu nogu izgoreo.

    Uviđaj je u toku i na licu mesta su pripadnici policije, istražni sudija i okružni tuižlac.

    Policija je ranije utvrdila da je žrtva čija je glava nađena u četvrtak u Beogradu Smail Tarić (27) iz Malog Zvornika, državljanin Srbije.

    U subotu je takođe objavljeno da je policija privela četiri osobe koje se sumnjiče za ubistvo Tarića..

    "MUP i Tužilaštvo zajedničkim radom i koordinacijom preduzeli su mere na otkrivanju i identifikaciji počinioca ovog zločina. Energičnom akcijom privedene su četiri osumnjičene osobe.", rekao je portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić. On je dodao i da zbog interesa istrage ne može saopštiti više preciznijih detalja o tom slučaju.

    Prema njegovim rečima, taj zločin biće "vrlo brzo rešen i počinioci privedeni pred lice pravde, a javnost će biti obaveštavana o daljim koracima Tužilaštva i policije".

    Nakon anonimnog poziva, novinari nekoliko beogradskih redakcija pronašli su u četvrtak posle podne odsečenu glavu muškarca za kojeg je policija saopštila da je Smail Tarić iz Malog Zvornika.

    (Beta/MONDO)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Na Dalmatini poginulo 14 Slovaka


GOSPIĆ - Najmanje 14 Slovaka je poginulo, a tridesetak je teže i lakše povrijeđeno u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se juče oko šest sati dogodila na južnom portalu autoceste Zagreb - Split, u mjestu Žir, kraj Gospića.

Autobus marke karoso slovačke prevozničke kuće "Mostarko", koji je vozio na odmor veću grupu turista, pri velikoj je brzini sletio s kolovoza, probio zaštitnu metalnu ogradu i udario direktno u betonski nosač nadvožnjaka. Od siline udarca autobus se pretvorio u hrpu željeza. U autobusu je bilo 44 većinom starijih putnika, koji su krenuli iz Košica na odmor u Vodice.

Nakon što su dva sata izvlačili mrtve iz karoserije autobusa pretvorene u hrpu željeza, vatrogasci Centra za kontrolu saobraćaja Sveti Rok pili su gorku kafu uz rub autoputa, umorni kao da su nedjelju dana gasili požar. Kažu da su bili u tunelu Ledenik kada je tegljač usmrtio četiri osobe, ali da se to s prizorom ispod nadvožnjaka Mogorić ne može porediti. "Na dva kvadratna metra prostora - osam ljudi bez ruku i nogu. To je bio užas. Ljudi su iskrvarili i tako dočekali smrt, jer im se nije moglo pomoći", ispričali su šokirani vatrogasci. "Kada smo došli, prizor je bio strašan. Plač i jauk. Odmah smo pokupili jednog teško povrijeđenog i dva lakša stradala i brzo ih prevezli do bolnice u Gospiću", ispričala je dr Maja Ana Pažur, voditelj tima Hitne pomoći, koji je prvi stigao na mjesto nesreće.

Nakon dojave o nesreći počela je prava borba vatrogasaca i hitnog medicinskog osoblja gospićkog Doma zdravlja za spas preživjelih. Povrijeđeni su cijelo jutro prevoženi u bolnice u Gospiću i Zadru. Za najmanje 14 osoba nije bilo spasa. Još nekoliko osoba je u kritičnom stanju.

Iz potpuno smrskanog autobusa satima su se čuli krici bespomoćnih ljudi koji su umirali dok su ih vatrogasci pokušavali osloboditi tona željeza koje ih je zdrobilo. Po broju žrtava i unesrećenih ovo je najteža nesreća od hrvatskog osamostaljenja. U nesreći je poginuo vozač autobusa, dok su drugom vozaču u bolnici u Gospiću amputirane obje noge. Veliki je broj povrijeđenih s prelomima po tijelu, a rijetki koji su ostali nepovrijeđeni ispričali su da je saobraćajna nesreća bila strašna.

Iako će još dugo biti istraživani uzroci nesreće, najteže koja se dosad dogodila na autoputu Zagreb - Split, popularno zvanom Dalmatina, zasad se čini da ih je mogiće tražiti u tehničkoj neispravnosti autobusa ili umoru vozača.

Smrtonosna putanja autobusa počela je još tristotinak metara prije nego što će autobus skrenuti s kolovoza, probiti ogradu i "zalijepiti se" u debeli betonski stup. Preživjeli putnici u autobusu ne isključuju mogućnost da je vozač pri velikoj brzini zaspao za volanom.

Zamjenik ambasadora se rasplakao

Zamjenik slovačkog ambasadora u Hrvatskoj Igor Derco obišao je mjesto tragedije, a u gospićkoj bolnici posjetio preživjele putnike "autobusa smrti". Prizor smrskane olupine na autoputu ga je slomio, rasplakao se te nije bio spreman za davanje izjava.

Zbrinute slovačke putnike posjetili su ministri zdravstva i unutrašnjih poslova Darko Milinović i Berislav Rončević. Predsjednik Hrvatske Stipe Mesić i premijer Ivo Sanader slovačkim kolegama uputili su poruke saučešća
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:cry: :cry: Страшно... Вечерас сам гледао на РТЛ вест о овоме... Језиви су призори које су приказали... :cry:
ImageImage

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Nestala djevojka pronađena zadavljena


PRIJEDOR - Rade Radinović 28 iz Prijedora priznao je da je 7. septembra ubio dvadesettrogodišnju Doris Bajilo, te je odveo policiju do kukuruzišta u naselju Raškovac gdje je pronađeno njeno tijelo.


Rade Radinović priznao ubistvo Doris Bajilo iz PrijedoraPosljednjih nekoliko dana porodica Bajilo je očajnički tražila djevojku, a prema nepotvrđenim informacijama motiv ubistva je koristoljublje. Radinović je, kako saznajemo, već bio osuđen na kaznu zatvora zbog silovanja koje se dogodilo prije nekoliko godina.

"Tijelo je u kukuruzištu u blizini kuće porodice Bajilo ležalo nekoliko dana. Naredio sam i obdukciju. Istovremeno policija je uhapsila R.R. 28 iz Prijedora, za koga postoji osnovana sumnja da je ubio djevojku", rekao je Zoran Bulatović, dežurni tužilac.

Sonja i Aleksandar Bajilo, majka i brat ubijene djevojke, juče su u mrtvačnici prijedorske bolnice prepoznali svoju Doris.

"Tuga i velika bol prisutni su u ovoj porodici, a pred kućom žalosti okupljaju se komšije, rodbina i prijatelji. Nemamo riječi da iskažemo svoje nezadovoljstvo i ogorčenje. Doris je bila mirna, tiha, povučena i vrijedna djevojka. Na sve načine je pokušala da pomogne svojoj porodici koja je u proteklom ratu ostala bez svog hranitelja. Naša djeca i djevojke poput Doris nemaju bezbjedno djetinjstvo i mladost. Naše naselje nije ni osvijetljeno", govori prva komšinica ožalošćene porodice Bajilo Maja Vukojević.

Ujak svirepo ubijene Doris Veso Radeta, koji je prije četiri dana došao iz Beograda kako bi pomogao u traženju svoje sestričine, kaže da je djevojka zadavljena.

"Manijak koji ju je usmrtio vjerovatno je mislio da ona kod sebe ima para. Oduzeo joj je mobilni telefon, viza kartice, ličnu kartu. Čuli smo da je švrljao po Novom Gradu i Banjaluci i da je pokušavao da s njenom karticom digne pare s automata, ali na njoj nije bilo novca. Bacio je i njenu ličnu kartu s mosta u Novom Gradu, a mobilni telefon prodao u Banjaluci. Policija mi je rekla da ga je to odalo jer ga je čovjek kome je prodao telefon uključio i to je bio trag koga je slijedila policija", govori uplakani ujak.

Vinka Radeta, Dorisina baka, kaže da ju je ubistvo njene unuke potpuno slomilo.

"Ovo je četvrta smrt u našoj porodici, u ratu sam izgubila zeta koji je ubijen u Livnu, potom sina, a onda mi je i čovjek umro nakon što je izašao iz zatočeništva i logora 'Lora' kod Splita. Ovo što se desilo sa mojom unukom teško da ću moći preživjeti. Moja kćerka, a Dorisina majka, već danima ništa ne jede i ne pije. Potpuno je skrhana. Nakon smrti supruga sama se brinula o svojoj djeci. Odvajala je od usta kako bi oni bili siti", priča Vinka Radeta.

Još nije utvrđen datum sahrane Doris Bajilo. U porodici kažu da čekaju na nalaze obdukcije, a potom i okupljanje kompletne rodbine.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Naravno ovome ce presudu vracti pet puta dobice na kraju godinu, a vidim vec je za silovanje bio osudjen...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Како с&

Post by Boxer »

БAЊA ЛУКA - Свједок оптужбе Aлександар Грубешић изјавио је јуче у бањолучком Окружном суду да, кад је у мају ове године на подручју Градишке похапшена група од седам осумњичених за трговину дрогом, на наркоманском тржишту нигдје није било хероина.

- Прије тога дрогу сам набављао од Далибора Стјепановића. Због Бошка Перића којег познајем од 2004. године "навукао" сам се на хероин. Од њега нисам куповао дрогу. Aли од Перића сам добио бројеве телефона људи од којих сам куповао дрогу - рекао је Грубешић.

На питање тужиоца Гордане Радујко зашто је у Полицијској станици Градишка, рекао да му је Бошко Перић продао 4,75 грама хероина за 175 марака Грубешић је одговорио:

- Мени је полицијски инспектор казао да је то признао Перић. Тад сам изјавио: "Aко је Перић то рекао нека буде тако". Aли ја нисам од њега купио хероин - истакао је Грубешић.

Бошко Перић тврди да није истина да је продавао дрогу Грубешућу.

Свједок Марио Црквенчић рекао је да је од Дениса Мустафовског хероин купио 10 до 15 пута. И Сања Лакић рекла је да је дрогу куповала од Мустафовског.

Aдвокат Мирослав Микеш је истакао да је Бошко Перић наркоман који се налази на лијечењу у притворској јединици, а да је дрога која је пронађена служила за његове потребе. Он је казао да Перићева супруга Дијана не може да одговара због тога што се заљубила у наркомана. Остали адвокати, Бранко Гудало, Милица Цвијановић и Слободан Перић истакли су да нема доказа за кривицу његових брањеника.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Majka s bebom skočila sa drugog sprata porodilišta



NOVI PAZAR- Porodilja M. M. ubila je juče svoju dan staru bebu skočivši sa drugog sprata novopazarskog porodilišta sa novorođenčetom u naručju. Neposredno pre tragedije, M. M. je dojila bebu u sobi sa još nekoliko porodilja, ali je oko 2.30 časova otišla sa devojčicom u sobu preko puta i iskočila kroz prozor. M. M. je zadobila teške telesne povrede jetre i slezine i slomila je desnu ruku.
Dežurni ginekolog Avdul Škrijelj je izjavio da se porodilja ponašala normalno i da je bila smeštena u sobi sa još četiri žene.
- Od medicinskih sestara je prethodno zatražila cigaretu, ali se nije vratila u svoju sobu, već je otišla u drugu u kojoj nije bilo pacijenata i skočila - izjavio je Škrijelj.
Dežurni portiri su čuli pad i teško povređenu majku i bebu odmah uneli u bolnicu. Novorođenče je davalo znake života, kada je lekarski tim započeo operaciju. Međutim, nisu uspeli da spasu bebu koja je preminula dva časa nakon pada sa terase porodilišta.
Dr Avdo Ćeranić, direktor Zdravstvenog centra, saopštio je juče da je M. M. operisana, da je zadobila teške povrede, ali da joj život nije ugrožen.
- Beba je bila zdrava, ali, nažalost, majka M. M. je zapala u jaku postporođajnu depresiju i odlučila se na ovaj tragičan korak - rekao je jedan ginekolog koji je želeo da ostane anoniman.
Ovaj tragični događaj izazvao je šok jer se ništa slično ranije nije desilo u novopazarskom Zdravstvenom centru. Majka M. M. je iz ugledne porodice i ima još dvoje dece. Lekari proveravaju njen zdravstveni karton kako bi utvrdili šta ju je moglo navesti na ovakav čin.
Postporođajna depresija nije retka pojava među porodiljama u prvih 40 dana od rođenja beba, međutim lekari smatraju da se ovakve tragedije mogu sprečiti.
- Doktori znaju da prepoznaju takav problem i porodilja se istog momenta premešta u posebnu prostoriju sa rešetkama, kako ne bi došlo do samoubistva - kaže za „Blic“ dr Neđo Čutura, nekadašnji načelnik porodilišta „Narodni front“.
Dr Čutura se više puta susretao sa porodiljama u postporođajnoj depresiji, ali, kako kaže, nije imao slučaj sa ovako drastičnim ishodom.
Sklonost ka postporođajnoj depresiji je obično porodično nasleđe, a okidač da porodilja digne ruku na sebe i bebu su promene u centralnom nervnom sistemu koje se dešavaju tokom trudnoće. Hormonske promene prisutne kod njih uzrokuju da žene postanu razdražljive i da se lako iznerviraju - objašnjava dr Čutura.
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

  • Mlijeko otrovalo 13.000 dojenčadi


    Mlijeko je kontaminirano melaminom, kojim kineski proizvođači lažiraju razinu proteina (Foto: AFP)

    Gotovo 13.000 dojenčadi primljeno je u bolnice u Kini zbog posljedica hranjenja mlijekom kontaminiranim melaminom, objavilo je ministarstvo zdravstva, a prenijela su kineska službena glasila.


    PEKING Kako navodi ministarstvo, ukupni broj hospitalizirane djece popeo se na 12.892, javila je agencija Nova Kina.

    Četvero djece stare nekoliko mjeseci umrlo je od sredine rujna pošto su pili mlijeko u prahu kojemu je dodan melamin, otrovna tvar koja se koristi u proizvodnji ljepila i plastike.

    Ustanovljeno je da deset posto testiranih uzoraka mlijeka u prahu iz triju najvećih kineskih tvrtki koje se bave proizvodnjom mlijeka i mliječnih proizvoda, sadrži melamin, toksičnu industrijsku kemijsku tvar, koja uzrokuje bubrežne kamence. Radi se o tvrtkama Sanlu, Mengniu, i Yili.

    Melamin je toksična industrijska kemijska tvar bogata dušikom koja u mlijeku podiže razinu proteina, jer ga u protivnom smanjuje voda. Dosad je bilo malo raspoloživih znanstvenih informacija o učinku melamina na ljude, ali nakon ovih slučajeva u Kini posljedice su vidljive.




    Hina|Net.hr
    21.09.2008.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kravlje mlijeko je samo po sebi otrov za ljude.Ono je namijenjeno teladi,a ne nama.

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

ananasmijana wrote:Kravlje mlijeko je samo po sebi otrov za ljude.Ono je namijenjeno teladi,a ne nama.
Pa ljudi su ti isto telad samo sto se drugacije dovikuju :wink:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Franz wrote:
vrsta8472 wrote:Pucnjava

Patrola PS Prnjavor, 03.10.2007. godine, lišila je slobode D.G. (1972.) iz Prnjavora, zbog osnova sumnje da je počino krivično djelo izazivanje opšte opasnosti (ispalio je nekoliko hitaca iz pištolja u pravcu porodične kuće M.V. u Prnjavoru).

U toku je preduzimanje odgovarajućih zakonskih mjera.

MUP RS
Da malo ispravim stvari jer se ipak radi o meni koji visim na ovom forumu...

Patrola PS Prnjavor, 03.10.2007. godine, lišila je slobode(malo sutra,eno morona na slobodi) Drazena Glisica (1982.) iz Dervente(inace 'uzoriti' muz moje sestre,drugi po redu), zbog osnova sumnje da je počino krivično djelo izazivanje opšte opasnosti (prethodno probudio me time sto je bacio kamen na prozor spavace sobe nakon cega sam izasao na prozor gdje sam ugledao doticnog kako drzi pistolj u ruci i zatim rasuo citav sanzer municije po meni)Miroslava Vujasinovic u Prnjavoru.

U toku je preduzimanje odgovarajućih zakonskih mjera...(nadajmo se da je tako i da ce kazne biti maximalne!)

Molim one koji nemaju sta pametno da napisu da se suzdrze od bilo kakvih komentara jer mnogi od vas bi danas bili na mojoj sahrani da me dragi bog nije sacuvao kao sto na zalost nekih i jeste!
EVO GA I EPILOG OVE PRICE....SRAMNA ODLUKA KOJU SAMO NASE KORUMPIRANO SUDSTVO MOZE DONJETI!!!

RED JE DA JAVNOST ZNA STA BILO KOGA MOZE SACEKATI U SLICNOJ SITRUACIJI, DA SE ZNA KAKO DANAS U OVOM SISTEMU/DRZAVI GDJE ZIVIMO POKUSAJ UBISTVA MOZE BITI BLAZE KAZNJEN NEGO BANALNI SAOBRACAJNI PREKRSAJ!!!

DA, 150 MARAKA SUDSKIH TROSKOVA ZA ONOG KO ISPUCA 6 METAKA U TVOM PRAVCU IZ PISTOLJA KOJI POVRH SVEGA I NEMA NIKAKVIH PAPIRA A KAMOLI DOZVOLE ZA NOSENJE!!!

A advokatu Saricu koji je zastupao ovog okorjelog narkomana i sitnog dilera iz Dervente, ako ovo cita, a znam da ce doci do njegovih prljavih i poganih advokatskih ociju, neka sluzi na cast ovo sto je isposlovao uz pomoc mog rodjenog oca koji je svojim uticajem zasigurno stao iza njegovih ledja!!!

Kako god, izvolite procitajte...pitanja i komentari su naravno dobrodosli, kakva god da su!!!




Image

Image

Image

I kao shlag na tortu, i pored cinjenice da su nekoliko iskaza iskrivili u njihovu korist....NEMAM PRAVA NA ZALBU!!!

Mozda nemam prava jer su me meci promasili...


...POSEREM SE NA SUD I DRZAVU GDJE ZIVIM!!!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Nelle
Posts: 204
Joined: 29.06.2007. 22:36

Post by Nelle »

O sunce ti nej...m žarko,pa jel ovo moguće?Ovo samo ima kod nas...
EEEE....čika Franz!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Treba li na sve to jos dodati kako sud me nije pozvao da dam izjavu....sto ce reci da se citav slucaj bazira na iskaz advokata koji brani optuzenog!!!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Franco,dzalaj ti iz te drzave,sto brze to bolje,da ne bi bilo joj sto cu!!!Mislim,da sam tvome mjestu,ne bih ceko' ni sekunde a vec bi vjerovatno bio van granica toga ludila koje se desava dole.I fakat,takve budalestine se mogu samo kod nas desit'.Yebem ti zivot!!!
Srebrena Krila

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Divlji Prnjavor Zapad.
Ak je tak anarhisticno stanje, najbolje da svi uzmu pistolje, nozeve, sjekire, nokte, boxere, itd. i krenu na one koji nas zivciraju..

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Da,ali oni koji nas zivciraju barataju sa haubicama,tenkovima,minobacacima i ostalim teskim oruzjem...tako da mislim,bolje podvit' rep i dzalisat na truhli Zapad... :wink:
Srebrena Krila

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

Franz wrote: A advokatu Saricu koji je zastupao ovog okorjelog narkomana i sitnog dilera iz Dervente, ako ovo cita, a znam da ce doci do njegovih prljavih i poganih advokatskih ociju, neka sluzi na cast ovo sto je isposlovao uz pomoc mog rodjenog oca koji je svojim uticajem zasigurno stao iza njegovih ledja!!!
covjek radi svoj posao...

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

seha wrote:Da,ali oni koji nas zivciraju barataju sa haubicama,tenkovima,minobacacima i ostalim teskim oruzjem...tako da mislim,bolje podvit' rep i dzalisat na truhli Zapad... :wink:
Ne vjerujem da se tako pronalazi mir.
Treba postupiti ratnicki..

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

gOLUb85 wrote:
Franz wrote: A advokatu Saricu koji je zastupao ovog okorjelog narkomana i sitnog dilera iz Dervente, ako ovo cita, a znam da ce doci do njegovih prljavih i poganih advokatskih ociju, neka sluzi na cast ovo sto je isposlovao uz pomoc mog rodjenog oca koji je svojim uticajem zasigurno stao iza njegovih ledja!!!
covjek radi svoj posao...
Respect!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

da ovo nije istinito i tuzno bilo bi smijesno...kakvo sudstvo?? KORUPCIJAAAAA
mislim da sve sudije kod nas rade sa VITAMINOM B
sva sreca sto sam na vrijeme zbrisao u inostranstvo...mada je i mene nekadasnja nasa tajna sluzba ispitivala i "saslusavala" kao najveceg kriminalca..samo zato sto imam kriminalaca u daljnjoj familiji?? a prije nekoliko godina su mislili da mogu da mi oduzmu pasos...na osnovu prijave koja je bila neopravdana i neistinita...zato je bolje.. ko moze pobjeci na zapad neka bjezi...
nema zabave bez zena i rakije

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

murgo wrote:VITAMINOM B
a mozda i vitamin P ;)

murgo wrote: ko moze pobjeci na zapad neka bjezi...
ma da... na zapadu nema takve male korupcije... ali zato...JAO BRATE DA SAMO ZNAS STA SE RADI....

Post Reply