Streetball Prnjavor

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Post Reply
Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

...

Post by Kum_Ruzvelt »

...nije pametno da se piše,možda bi se naboli neki,ja mogu jer znam mnogo o igrama i igricama,...druže,nema IMTa,ja tebi dinar za to a ti meni 20% na ruke kada digneš,...pa do izbora,od sitnih činovnika do krokodila,...a svi muljaju,...i onda si ti ovakav ili onakav a oni ispravni!!!Majko BOŽIJA!
Znaju svi po nekog Kvalitetnog koji je crkao od čekanja ,danas ćemo ,suta ćemo,...danas ti momci su konobari jer tu imaju sigurnu dnevnicu,...zar ih nije moglo sačuvati i pomoći im da budu <profi?
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Istina kume...jos da se Kamikaza nadoveze na ovo, prica ne bi imala kraja! :roll:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

...

Post by Kum_Ruzvelt »

Vidim ja ,Kamikaza je ispravan lik!!!
Zato,daleko je do povratka u rodni grad...
Nije problem zastava,pomoći nekome privatno itd,...ali dok ćoravi frljavci lažu po i oko grada,obećavaju,uzmu a ne završe,...neka ovako polako...Žao meni roditelja koji ulože,odreknu se,a i talenata,pa šta je bolji neki tamo,...nemam pjma,...od bilo koga talentovanog iz PRNJAVORA?????ali tamo,daju i uzmu,ovdje uzmu a nedaju ništa...e pip,ga!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Prosao si dosta u zivotu, vidio svijeta, dozivio svega pa je i za ocekivati da tako zborish...
...a isto tako ocekujem od nekih forumasha i da ne skapiraju poentu tvoje price, nista cudno...okolnosti takve!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

...

Post by Kum_Ruzvelt »

ma prećemo na pozitivu,...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: ...

Post by Franz »

Kum_Ruzvelt wrote:ma prećemo na pozitivu,...
Agreed!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Нема овдје шта не сконтати. Све је јасно. Поставља се питање: " Шта и како даље " ?!
Ћутити и трпити или покушати промјенити нешто ? Све је ствар избора.
Појединац ту мало може. Навијачка група, маса људи ... сасвим друга ствар. Мали протест, напушавање... и ствари би могле другим током. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Што би сињани реко, само треба боцнути у сриду :) и наши су...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

...

Post by Kum_Ruzvelt »

Dozvoljeno je da oni raspolažu masom...masa treba da traži,a ono ispune,javni bunt se uvijek uguši jer se narod prepadne gumene palice i otkaza...treba osmisliti način kojim ih treba usloviti,hoćeš glas,može,uzmi ali daj,pa i naša djeca vole banane!!!!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Нека Вукови направе дил са ... знамо већ ким !
Гласови ( ипак је ово изборна година ) за Младост !!!
Мислим да је то поштена нагодба. Хебо гласове, сведно је ко нам капу кроји ! Сви су исти !!!

Само ми није јасно како ови " наши " нису сконтали ону старо-римску : " PANEM ET CIRCENSES "
За неупућене " Хљеба и игара " !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

...

Post by Kum_Ruzvelt »

Valjda će biti dovoljno punoljetnih...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Shpila li se streetball ove godine ili ne...ima li ko informaciju?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Imam ja. Bice streetball, bolji nego ikad. Eto, ja dajem rijec. Valjda ti je to dovoljno. Bice i detalja nekad...Pocinje mislim 19. jula

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Nicky wrote:Imam ja. Bice streetball, bolji nego ikad. Eto, ja dajem rijec. Valjda ti je to dovoljno. Bice i detalja nekad...Pocinje mislim 19. jula
:D

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Nicky wrote:Imam ja. Bice streetball, bolji nego ikad. Eto, ja dajem rijec. Valjda ti je to dovoljno. Bice i detalja nekad...Pocinje mislim 19. jula
Dobro.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Kao sto Nicky rece, Streetball pocinje 19.

Kategorije: do 16, 16-20, 20+ i veterani(35+).

Koliko ja znam, trajat ce oko pet dana, najvise sedam. Uz dobre nagrade i malo takmicarskih dana planiraju privuci vise ekipa sa strane. Jos jedna razlika na prethodne je da se nece igrat na istom mjestu. Sada je odabrana lokacija na parkingu robne kuce Prima(ako se jos tako zove).

Najavljuje se extra dogadjaj, sad vidjet cemo.

Meni je lokacija ocaj, al' 'ajde.

Ovo su jos sve nezvanicne informacije, pa ako sta bude novo, a ja cujem, javit cu.

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Svaka cast za organizaciju Streetball-a nadam se da ce i ove godine biti dobre kosarke.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Ima li kakvog marketinga za ovu godinu?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

samo da bude dobro

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Streetball Prnjavor 2008

Omladinski centar “Moj Prnjavor” je organizator ovogodisnjeg izdanja tradicionalnog prvenstva Prnjavora u basketu od 19.07 do 27.07 na Trgu srpskih boraca (lokacija - parking ispred robne kuce "Prima").

Ovo ce biti sigurno dosad najbolje organizovan Streetball. Ocekuje se i veliki broj ekipa, kako domacih, tako i ekipa iz okolnih gradova. Ocekuje vas mnogo iznenadjenja, i naravno dobre zabave u ovih 8 dana Streetball karnevala.

Enjoy

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Nicky wrote:Streetball Prnjavor 2008

Omladinski centar “Moj Prnjavor” je organizator ovogodisnjeg izdanja tradicionalnog prvenstva Prnjavora u basketu od 19.07 do 27.07 na Trgu srpskih boraca (lokacija - parking ispred robne kuce "Prima").

Ovo ce biti sigurno dosad najbolje organizovan Streetball. Ocekuje se i veliki broj ekipa, kako domacih, tako i ekipa iz okolnih gradova. Ocekuje vas mnogo iznenadjenja, i naravno dobre zabave u ovih 8 dana Streetball karnevala.

Enjoy
Nesto mi je ovo sve bolesno tiho, kao nikada ranije...volio bih da grijesim!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Hoće li taj "MOJ PRNJAVOR" odati počast osnivaču te manifestacije???Svi svojataju,a niko ne zove i ne nudi dobit...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Malo transparentnosti ne bi skodilo.
Znam da organizator prati desavanja na forumu, a ista desavanja na forumu prate mnogi drugi.
Dakle, nece skoditi ako saznamo ko su ljudi koji su ove godine pomogli da turnir uopste odrzi se i na koji nacin...da saznamo sa koliko sredstava je opstina izasla u susret, da saznamo koji je nagradni fond...
...i kao sto rece Kum Ruzvelt, da se bar pomene ekipa koja je pokrenula svu ovu ideju sada vec davne '96.

Zato molimo ekipu iz "Moj Prnjavor", za koju nisam ranije cuo, da iskoriste ovaj besplatni reklamni prostor, a zauzvrat svakodnevno (za vrijeme turnira) obavjestavaju nas o desavanjima u sklopu tog dogadjaja.

Unaprijed zahvalan.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Pa,ovako,...
Ako se ove godine bude radilo mimo transparentnosti ja ću početi sa akcijom "vratite nam ono šta smo stvorili davno"...
Nekada davno sam donio odluku da je to potrebno ovom gradu,zašto,najnajjači basket se oduvijek igrao u PNJ!!!!!!
Sve sam predočio V.Vunjaku ili Vunjku i uz veliku pomoć Milana Marića te DJ.Franza ovaj projekat je urađen,...potrebno je naglasiti da je K3 sve pratio i da je dijelijo dobit tj.uzeo ju sebi,...ali nije bitno,tada je ideja dobila svoju dušu i evo je živa je...
Vlado,
Milane,
Franz,
i sjetite se još ko je pomagao tada,organizujmo se ako "MOJ PRNJAVOR" privatizuje sve...i mi imamo pravo tražiti ako ništa INFORMISANJE!!!!!!
Tada je sve nagrade dodijelio Košarkaški Savez Srbije na čelu sa Predragom Bogosavljevim!!!!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Јуче након поподневног сна упалим ТВ и прво што је било на ТВ-у био је К3, реклама тј. најава за улични баскет.

Гледајући све то примјетих двије - три мени мало необичне ствари. Прва је да је организатор те манифестације НВО "Мој Прњавор" (како је ово тема о спорту нећу да пишем о политици), друга да је медијски покровитељ поред К3 један сајт www.prnjavor.tv који је направљен прије пар дана и на њему ради мој највећи критичар на овом форуму :D и наравно за крај покровитељ те манифестације наш начелник са пуним именом и презименом :P

Надам се да сам онима којима све то није јасно, мало појаснио. :idea: :idea: :idea:

Онај на брду ак' имало види, више види но онај под брдом.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply