Fudbalske sudije!!!

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Naravno da ne. Ubacio sam da malo opustimo atmosferu. Vi znate bolje, pa se ja necu petljati u ovu vasu temu. Zao mi je.

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Sheki wrote:Naravno da ne. Ubacio sam da malo opustimo atmosferu. Vi znate bolje, pa se ja necu petljati u ovu vasu temu. Zao mi je.
Pa i bolje je pusti to kraju ionako se slabo razumijes u to,bolje diskutuj o kanteru ako ti Nicky dozvoli :lol: :lol: :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A ne. Ja se ne petljam u nesto u cemu nisam dobar. 8) :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ovaj sudac sto je sinoc sudio ManU-Inter, cini mi se, nije bio los.. Mislim, nisam gledao citavu utakmicu, vec u prekidima- ali sam spazio dvije jako dobro odluke, tj, u onoj sceni kada Interovi igraci dva puta zaredom igrase rukom u kaznenom prostoru, a on nije dao penal. Odlicna procjena, neki sudac losijih kvaliteta bi se tu u toj brzini zbunio, pa svirao penal...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

kinder_bueno wrote:Pa i bolje je pusti to kraju ionako se slabo razumijes u to,bolje diskutuj o kanteru ako ti Nicky dozvoli :lol: :lol: :lol:
Naravno da moze da diskutuje, i nikad necu reci da veze nema kao on (iako mozda bas veze nema).

Evo ovdje, kao sto sam rekao, od ovih 5 ljudi koje je vrijedjao i govorio kako veze nemaju, 4 su stariji od njega, a 3 su sudije. :wink: Ali bitno je da se samo mladi, jer ipak Sheki knows best! :wink:

Cheers

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Potpuno se slažem. Odavno nisam vidio bolje suđenje.
Očigledno je trebalo da Merk počne da se gubi na terenu, da bi Švabe odlučile da ga sklone iz top lige sudija. Sinoćnji sudija se zove Wolfgang Stark i vjerujem da ćemo ga gledati narednih par godina kao učesnika velikih utakmica.
Nije sjekao igru, dao je žuti Runiju u pravom trenutku, nije nasjedao na provokacije, dobre procjene, odlično kretanje. Sve pohvale.
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Stark je solidno fuckao,ali to u vezi igranja rukom pogotovo SRANKOVICA,to je lakrdija,pa to je penal cist kao suza jer ne mora uvek postojati namera da bi se svirala ruka,ali sve u svemu bio je korektan sinoc za razliku od njegovih prethodnika.......!!!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ti naravno znas bolje. Ako je to kod Stankovica penal onda... Stvarno nemam rijeci Decak, nisam od tebe to ocekivao. To sto pricas je cista lakrdija.

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Pa ti bi trebao da znas da nemora postojati namera da se svira ruka,jesi li ikad imao situaciju da ti igrac centrira sa boka protivnika pogadja u ruku i.........,to nije penal?MALO SUTRA

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

mali_decak wrote:Pa ti bi trebao da znas da nemora postojati namera da se svira ruka,jesi li ikad imao situaciju da ti igrac centrira sa boka protivnika pogadja u ruku i.........,to nije penal?MALO SUTRA
Ma neznas ti ova nova pravila :lol: :lol: :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kinder, skini mi se.

Decak, i ti znas da se za takvo nesto kao sto se desilo Stankovic, NIKAD, ali bas NIKAD ne svira penal.

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Kinder, skini mi se.

Molim bez uvreda ja samo imam svoje misljenje kao i ti svioje prem tome.....

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma neznas ti ova nova pravila
Sta je onda ovo? Provociras a ne umijes ni rijeci pravilno napisati.

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Nek se ti u sve razumijes,mi ostali i nemoramo.....

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Tacno tako.

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Pa nisi ti jedini koji se razumije u sudjenje ima nas jos,i ne mozemo svi imati isto misljenje!!Nadam se da to mozes da shvtis,koliko vidim pametan si momak i nemoj da se nerviras nije ovo vrjedno toga.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Hahahahahahahahah. Naravno da se (ne)nerviram. Hvala na komplimentima. 8) :lol: :wink:

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Kinder, skini mi se.

Meni je ovo bio znak nervoze.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A ne. To onako `ladno. Kao Bussaca kad daje nekom karton, ili `ladno kao sto Vidara trpa golove. 8) :lol: :wink:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Evo ovdje, kao sto sam rekao, od ovih 5 ljudi koje je vrijedjao i govorio kako veze nemaju, 4 su stariji od njega, a 3 su sudije.
Sibni mi na pp da vidim koje su to elitne sudije? Jednog znam. :wink:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Zasto mora biti da su elitni sudije? Nije valjda da ces ti reci da si elitni sudija pa da i moraju i oni da budu da ti mozes sa njima da diskutujes, da se izbrisem sa foruma instant!?

Kao sto rekoh, od ovih 5 sto je pisalo na zadnjih par strana, samo sam ja mladji od tebe, a ostali su poprilicno stariji...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sta je? Nema PP? Pa hajde Nicky kralju, da vidim imena tih sudija. Da znam sa kakvim kvalitetom pricam?

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Kupi mu nicky bonu mali nam se nanervirao :D hahaha
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Necemo se vrijedjati zar ne Striker? Ipak ste vi, kako Nicky rece, stariji pa tako onda i ne dajete nekakav strasan primjer mladima. Nije to dobro. Sta ce biti sa mladima. 8) :roll: :wink:

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Mladi su odavno retardirani :D I aj covece radi nesto sidji sa foruma :D
Image

Post Reply