Tenis

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

:shock:

Ti kad bi bio malo objektivan prema tim Švajcarcima,verovatno bi video suštinu priče...

Retko ko normalan bi osporio činjenicu da je Federer najbolji teniser svih vremena,i verovatno će on uskoro imati i više GS titula i nedelja na No.1 i svega više od bilo kog igrača do sada...ali osim što je veliki šampion,sad,kad je pao na 2. mesto ATP liste,pokazao je da je mali,sićušan čovek,koji se dok ja bio na tronu busao u grudi svojim fair play-om,a sad kad je No.2. sad mu smetaju svi igrači i pokoja igračica...mega jadno :? :cry: :x
Image

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Iznenadio me Federe,mislio sam da je veliki covjek i igrac,ali nemoze on sad da mjenja pravila i da place!!Dok je bio prvi sve mu je stimalo e sad kad su dosli mladji i jaci ajd da menjamo pravila,misli da to nije uredu sa njegove strane!!

Neznam sto ga ti Sheki toliko branis?

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ama ne branim. Velim da je covjek u pravu. Koji ce djavo biti prva igracica a nikad nije osvojila grand slam? Jebiga, realno je da je to istina. On ne cuti i nema potrebu da cuti. Govori sto misli, i ne vidim u cemu je tu tolika frka. Pitate se sto Nadal nista ne kaze? Pa mozda i da koju izjavu ali Spanskim novinarima, jer Engleski covjek ne umije, pa novinarima mrsko da prevode i tako dalje..

Stavljate svaku Federerovu rijec na vagu, bez ikakve potrebe. Covjek je kralj. Nema tu nekakve dileme. U svakom smislu.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Koji će djavo biti Ronaldo najbolji igrač na svetu kad nikad nije osvojio World Cup??? Ili Jordan koji nije osvojio svetsko prvenstvo u basketu? Šta lupaš ti čoveče,postoji ranking,koji je nepromenjen i bio je isti u vreme kad je Federer bio prvi i sad kad nije.Pa što mu nije smetalo onda??? I koji je on q... da njemu sve smeta???Smeta mu hawk eye (naravno,on je veliki Federer i računa da će sudije češće greštii u njegovu korist nego protiv njega),smeta mu medical time out,smeta mu Murray,Đoković, Jankovićka...A sve to odkad ga je Rafa naprčio ko majmuna u njegovoj kući gde on nosi beli sako...jadnik isfrustrirani... :evil: :twisted: :evil:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Dobro si ga opisao Lisnati..veliki igrač a plaćipićka
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ama covjek je govorio o WTA, zenskoj rang listi u TENISU! Nti je on govorio o baksetu, niti o fudbalu. Mijesas babe i zabe. Hawk eye dakako nije ni za sta, nista pozitivno, sve automatizovano, gubi draz... Opet se ne slazem o tom naprcavanju. Naprcavanje je nesto drugo. Recimo ja tebe razbijem u bilo kom sportu... :wink: :lol: :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ma covjek je govorio o WTA, zenskoj rang listi u TENISU!
A sto je on govorio o wta listi i zenskom tenisu, prije ga nije uzimao u usta. Ocigldno mu dosadno, ili tesko sto je neko bez gren slema prvi bio, a on sa 13 istih ne moze. Jbg, treba napraviti listu gdje ce on biti prvi i jedini. Kao sundjer bob u restoranu sto je svaki mjesec radnik mjeseca (a i jedini radnik usput) :lol: :wink:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Opet vazete.

Opet velim, govorio je o zenskoj listi. Nije govorio o tome da bi on trebao biti prvi.

Mislim da mu je dosadno. Nista vise. I ja bih tako. Moze mu se. :twisted:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Mozda bi mu bolje bilo da trenira tenis umjesto sto prica toliko... zemlju, travu pa i beton, da proba da pobjedi Nadala nekad, da bar mozemo da gledamo tenis a da ne znamo unaprijed ko ce da pobjedi :D

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jbt, sad tek ovo vidim..
Mislim, ne pratim toliko taj tenis; ali ovo je jadno sta ovaj prica..
Valjda postoji sistem bodovanja, koliko za sta! Monstrum!
Pa ako si stalno drugi, dok ostali pobjede pa ih nema nidje- normalno da ces po bodovima biti ispred, tj prvi!
Jeco, tebi svaka cast!!!

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Nicky wrote:Mozda bi mu bolje bilo da trenira tenis umjesto sto prica toliko... zemlju, travu pa i beton, da proba da pobjedi Nadala nekad, da bar mozemo da gledamo tenis a da ne znamo unaprijed ko ce da pobjedi :D
Mislim da si ovaj put u pravu Nicky,bolje bi mu bilo da povede malo racuna jel kako je krenulo ovaj ce mu poceti davati 6-7 hendikepa po mecu :lol: :lol: :lol:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Pobedi danas Jelena Francuskinju CORNET ... Jedva... Nisam odavno video čudnijeg meča, sa toliko brejkova i ribrejkova, kao ni sa više netz lopti... Mislim da je Jelena pogodila preko 30 , ako ne i više netz lopti u tom meču...
ImageImage

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

netz lopti? Sta je to?

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

netz- mreza :lol:
Vidis da se raja edukuje, ne zezaj :wink: :D

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sheki wrote:netz lopti? Sta je to?
:smt005 :smt005 :smt005

To ti je ona mrezasta lopta, nova. Kako nisi to vidio? :D

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Da da :smt005 :smt005 :smt005 :oops:

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

Sheki wrote:netz lopti? Sta je to?



:smt023 :) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

ovaj djokovic ko zena igra ... ja mislim da bi nejga serena williams oprala ko sam tako :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Nole jos jednom potvrdio da ne zasluzuje da bude u prvih 10. 8)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

U 10 zasluzuje, ali je opet tebi pokazao da si bio u krivu. :wink:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

U cemu sam u krivu sad? Leba ti? Jebiga, ja sam navijao za Tsongu. Po tvom sistemu... 8) :roll: :wink:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

ja sam navijao za Tsongu

Patriotski nema šta :shock: :smt017 :smt018
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

To po Nickyjevom sistemu. Navijati za jaceg. Ili za prvih 100 osim Federera! I biti u pravu.

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Bas mi je drago da je Njole izgubio udarila mu para u glavu nece nikad biti broj 1
i ja sam navijo za Tsongu xexe

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sheki wrote:U cemu sam u krivu sad? Leba ti? Jebiga, ja sam navijao za Tsongu. Po tvom sistemu... 8) :roll: :wink:
Prije si furao kako ce Nole biti najjaci na svijetu, kako ne moze niko pera odbiti i slicno...Naravno, ja sam rekao da nikad nece biti broj 1 dok je Rafa ziv. Vrati se nazad, naci ces sigurno :wink:

Post Reply