Tenis

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Post by zokii1983 »

odo' sutra gledati Jelenu...


p.s.
$85 dolara najjeftinije karte... mame im ga zidovske...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

NOVAK I JELENA 3, ANA 5. NOSILAC NA US OPENU
SPORT - TENIS - Utorak, Avgust 21, 2007 10:20

Novak Đoković i Jelena Janković biće treći, a Ana Ivanović peti nosilac na poslednjem ovogodišnjem Gren slem turniru, Otvorenom prvenstvu SAD u tenisu koje počinje u ponedeljak 27. avgusta a završava u nedelju 9. septembra.

Trostruki uzastopni pobednik US Opena Švajcarac Rodžer Federer biće, naravno, prvi nosilac u muškoj konkurenciji, dok je uloga favorita broj jedan medju teniserkama namenjena Belgijanki Žastin Enan.

Zanimljivo je da će Amerikanci u obe konkurencije imati samo po dva nosioca. Među teniserima to su Endi Rodik koji je određen za petog i Džejms Blejk, koji će biti 6. nosilac.

U konkurenciji teniserki među 32 favorita u 'kosturu' našle su se samo sestre Vilijams. Serena će biti 8, a Venus 12. nosilac.

Liste nosilaca u obe konkurencije izgledaju ovako:

M u s s k a r c i:
---------------------
01. Rodžer Federer [Švajcarska]
02. Rafael Nadal [Španija]
03. Novak Đoković [Srbija]
04. Nikolaj Davidenko [Rusija]
05. Endi Rodik [SAD]
06. Džejms Blejk [SAD]
07. Fernando Gonzales [Čile]
08. Tomi Robredo [Španija]
09. Tomaš Berdih [Češka]
10. Tomi Has [Nemačka]
11. Mihail Južnji [Rusija]
12. Ivan Ljubičić [Hrvatska]
13. Rišar Gaske [Francuska]
14. Giljermo Kanjas [Argentina]
15. David Ferer [Španija]
16. Lejton Hjuit [Australija]
17. Karlos Moja [Španija]
18. Markos Bagdatis [Kipar]
19. Endi Marej [Britanija]
20. Huan Injacio Čela [Argentina]
21. Huan Karlos Ferero [Špabuha]
22. Pol-Anri Matje [Francuska]
23. Huan Monaco [Argentina]
24. David Nalbandian [Argentina]
25. Marat Safin [Rusija]
26. Jarko Nieminen [Finska]
27. Dmitrij Tursunov [Rusija]
28. Nikolas Almagro [Španija]
29. Filipo Volandri [Italija]
30. Robin Soderling [Švedska]
31. Potito Staraće [Italija]
32. Jirgen Melcer [Austrija]

Z Z e n e:
------------
01. Žastin Enan [Belgija]
02. Marija Šarapova [Rusija]
03. Jelena Janković [Srbija]
04. Svetlana Kuznjecova [Rusija]
05. Ana Ivanović [Srbija]
06. Ana Čakvetadze [Rusija]
07. Nadja Petrova [Rusija]
08. Serena Vilijams [SAD]
09. Danijela Hantuhova [Slovačka]
10. Marion Bartoli [Francuska]
11. Pati Šnider [Švajcarska]
12. Venus Vilijams [SAD]
13. Nikol Vajdišova [Češka]
14. Jelena Dementijeva [Rusija]
15. Dinara Safina [Rusija]
16. Martina Hingis [Švajcarska]
17. Tatjana Golovin [Francuska]
18. Šahar Per [Izrael]
19. Sibil Bamer [Austrija]
20. Lucija Safarova [Češka]
21. Alona Bondarenko [Ukrajina]
22. Katarina Srebotnik [Slovenija]
23. Tatjana Garbin [Italija]
24. Frančeska Skjavone [Italija]
25. Mara Santandjelo [Italija]
26. Sanja Mirza [Indija]
27. Vera Zvonarjeva [Rusija]
28. Ai Sugijama [Japan]
29. Samanta Stosur [Australija]
30. Agnješka Radvanska [Poljska]
31. Anabel Medina Gariges [Španija] i
32. Mihaela Krajiček [Holandija]





Image
Image

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Image

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Nole je kralj! Jel ko gledao veceras?

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Ma za malo srcka da me strefi, stvarno je majstor, onako da izvuce mec
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ana to zavrsi na brzinu, 6-1, 6-3
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ana izgubila od v.williams, 6-4, 6-2 :(
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image


US OPEN: Nole preko Monaka do četvrfinala

Najbolji srpski teniser i treći nosilac Novak Djoković plasirao se u četvrtfinale US Opena u Njujorku, što je njegov najveći dosadašnji uspeh na ovom turniru. Mladi srpski teniser je u meču osmine finala bio bolji od Argentinca Huana Monaka sa 3:1, po setovima 7:5, 7:6, 6:7, 6:1.

Već na početku meča argentinski teniser pokazao je da će biti tvrd "orah". Obojica tenisera su u prvom delu meča bila sigurna na svoj servis, sve do 12. gema. Tada je Djoković, pri vodjstvu od 6:5, konačno napravio brejk, kojim je okončao prvi set u svoju korist.

Slična situacija bila je i u drugom setu, pošto su i Djoković i Monako nastavili "ljubomorno" da čuvaju svoj servis. Prvi je do brejka, ipak, stigao Argentinac u 11. gemu, nakon kojeg je poveo sa 6:5 i činilo se da se nalazi na pragu izjednačenja.

Tako, medjutim, nije mislio Djoković koji je odmah u narednom gemu uzvratio brejkom i stigao do 6:6 i taj brejka. Srpski teniser je i ovoga puta još jednom potvrdio nadimak "kralj taj brejkova", pošto je već na početku poveo sa 5:0. Do kraja seta Djoković je rivalu dozvolio da osvoji još samo dva poena i zasluženo stigao do prednosti od 2:0 u setovima.

U trećem setu publika na terenu Artur Eš ponovo je mogla da vidi izuzetno kvalitetan tenis. Djoković je u prvom gemu napravio brejk, ali je Monako odmah uzrvatio. U nastavku seta obojica igrača nisu pravila greške na svoj servis, tako da je odluka o pobedniku ponovo pala u taj brejku. Prvo je mini brejk napravio Monako i poveo sa 5:3, ali je Djoković uzvratio i stigao do izjednačenja. Ipak, Monako je u samom finišu uspeo da ostane smireniji i na kraju je osvojio set.

Izgubljeni set kao da je razljutio Djokovića, koji je u četvrtom gemu četvrtog seta napravio brejk i poveo sa 3:1, a zatim i sa 4:1. Usledio je još jedan brejk Djokovića za 5:1, a onda i sigurna realizacija na svoj servis za novu pobedu i plasman medju osam najboljih.

Djoković će u četvrtfinalu odmeriti snage sa iskusnim Špancem Karlosom Mojom, koji je u osmini finala savladao Letonca Ernestsa Gulbisa.

(MONDO)
Image

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Svaka cast za Noleta!!! Ispao NADAL!!! Ide Nole u finale :wink:
...And Justice For All

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Post by Willy_Wonka »

Јелена игубила 2:1 (по сетовима 6:4 1:6 7:6)... Вечерас Ноле!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Nek mu je bog na pomci :!:
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

e pa nole u polufinalu protiv ferera
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hunter wrote:e pa nole u polufinalu protiv ferera
Gledao sam ga uzivo protiv Moye.Zatekao sam se u NY na taj dan.karte su bile 88 dolara ali sam kao prava Srbenda nasao za 40 :).Nole ga je razbio iako je imao problema sa prvim servisom.Nakon meca je napravio pravi sou.Prvo se sprdao sam tv voditeljem pa onda je oponasao Sarapovu i Nadala. :D
Ako nista drugo bar je one seronje koje su dosle da gledaju tenis a nemaju veze sa njim nasmijao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

regeman wrote:
Hunter wrote:e pa nole u polufinalu protiv ferera
Gledao sam ga uzivo protiv Moye.Zatekao sam se u NY na taj dan.karte su bile 88 dolara ali sam kao prava Srbenda nasao za 40 :).Nole ga je razbio iako je imao problema sa prvim servisom.Nakon meca je napravio pravi sou.Prvo se sprdao sam tv voditeljem pa onda je oponasao Sarapovu i Nadala. :D
Ako nista drugo bar je one seronje koje su dosle da gledaju tenis a nemaju veze sa njim nasmijao.
Kakav je to kralj, youtube je pu njegovih zajebancija... Najjači mi je DESPERADO :)

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Đoković najbolji zabavljač na Touru


Image

RPSKI tenisač postao je miljenik publike koja prati teniske turnire, ali ne samo zato što igra dobar tenis, već i zato što je izvrstan zabavljač.

Nakon pobjede u četvrtfinalu US Opena, na terenu je na zamolbu novinara pokazao svoje imitatorske sposobnosti za što mu je publika zahvalila velikim pljeskom. Na "tapeti" su bili Maria Šarapova i Rafael Nadal, a kako ih je imitirao možete vidjeti na snimci ispod.


http://www.youtube.com/watch?v=bKj4PdWrK-o

Na You Tubeu ima nekoliko snimaka na kojima se prikazuje kako zabavlja ne samo publiku, već i svoje kolege u svlačionici, a osim gore navedenog dvojca srpski je tenisač imitirao Andyja Roddicka, Volandrija i ostale. Donja snimka prikazuje kako se Đoković zabavlja prije susreta 2. kola US Opena u kojem je pobijedio Stepaneka.

http://www.youtube.com/watch?v=xYA_7RUSarU


index.hr

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Nole,kvalitetan komad budale! :smt023

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

idemo u finale, nole - ferer 3-0
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ma kralj je, 6-4, 6-4, 6-3 :)

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Mislim da on tenisom vise radi u svijetu za Srbe nego svi nasi politicari zajedno...nema tih novina koje nece u toku noci napisati da je Srbin u finalu US Open-a...

Nole,Srbine,srecno jer sve je u tvojim rukama

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

САД - тенис - Ђоковић

09-09-2007 08:51:39
МOГУ ДA ПOБИЈEДИМ ФEДEРEРA

ЊУЈОРК, 9. СЕПТЕМБРА /СРНА/ - Најбољи српски тeнисeр Нoвaк Ђoкoвић вјeруje дa, укoликo будe психoлoшки jaк, мoжe дa пoбијeди нajбoљeг тeнисeрa свијeтa Швajцaрцa Рoжea Фeдeрeрa у дaнaшњeм финaлу Oтвoрeнoг првeнствa СAД и тaкo пoстaнe први игрaч из Србиje кojи je oсвojиo Грeн слeм турнир.

Oвaj 20-гoдишњи тeнисeр, пoлуфинaлистa oвoгoдишњeг Рoлaн Гaрoсa и Вимблдoнa, пoбијeдиo je у пoлуфинaлу Шпaнцa Дaвидa Фeрeрa сa 3:0.

Пoштo je пoбијeдиo Eндиja Рoдикa, Рaфaeлa Нaдaлa и Фeдeрeрa и oсвojиo турнир у Мoнтрeaлу прoшлoг мјeсeцa, Ђoкoвић je дoкaзao дa свojим тaлeнтoм мoжe дa сруши тaндeм Фeдeрeр-Нaдaл.

Он је рекао дa ћe сe трудити дa игрa свojу игру, будe aгрeсивaн и кoнтрoлишe мeч.

"Кaдa je тeшкo увeк вeруjeм у пoбeду. Триjумф нa турниру у Мoнтрeaлу пoмoгao ми je дa будeм сигурaн" - истакао je Ђoкoвић, први српски тeнисeр кojи сe плaсирao у финaлe jeднoг грeн слeм турнирa.

Тeнисeркa Aнa Ивaнoвић билa je првa игрaчицa Србиje кojoj je тo пoшлo зa рукoм нa Рoлaн Гaрoсу oвe гoдинe, a Jeлeнa Jaнкoвић je игрaлa у пoлуфинaлу Рoлaн Гaрoсa и Oтвoрeнoг првeнствa СAД.

'Тeнис je у Србиjи спoрт брoj jeдaн. Сви прaтe мeнe и дeвojкe. Укoликo бих пoбeдиo нajбoљeг игрaчa свeтa, a сви знaмo кaкo Рoже игрa и дa je гoтoвo нeпoбeдив, тo би биo вeлики успeх зa мojу зeмљу" - рeкao je Ђoкoвић. /крај/да
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Re: ...

Post by Nektar »

Franz wrote:Nole,kvalitetan komad budale! :smt023
Како само имитира Шарапову... :lol:
Живјели!!!

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ljudi moji, ovo je takva steta, da se opisati ne moze! Koliko srece je imao onaj Pederer, strahota jedna. Uffffff, kako sam ljuta. Tuga jedna.

Ipak, ne treba klonuti duhom. Nole je mlad, sve je pred njim, ima vremena koliko god mu treba da se pokaze. U svakom slucaju, i dalje navijamo za njega!
You must not know 'bout me...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Zivci! Jao bre bre. Pojedose me ovi ovdje. A bas sam se ja bio poceo hvaliti, i treba mi tako. Mislim da je ima srece Fedex, imao je, ali ljudi, covjek 4 puta zaredom to osvaja. U najtezim trenutcima je bio najjaci, i eto... Steta sto mu nije uzeo bar treci, pa da ih malo duze gledamo. Kralj je u ovim imitiranjima, nejverovatno kako se sprema za mec... Samo, Nole ima 20 godina, a Nadal? Pa ti vidi... Ali da je Nole kralj, i da nas Srbe promovise u svijetu, to jeste, i svaka mu cast!!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

JEDINO STO VRIJEDI JE DOKOVIC :!:
IMA ON JOS VREMENA ZA SVE I NJEGOVO VRIJREME TEK DOLAZI.
TREBA DA SE PONOSIMO STO IMAMO NOLETA-PRESTAVLJA NAS U NAJBOLJEM SVJETLU :!:
Image

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Ђоковић је прави господин, кад га људи виде можда и помисле да ми Срби и нисмо баш толика стока...
Само смо нешто опасно скривили Богу, неће нас срећа...ето синоћ, па Грци, Ренџерси.... :cry:
Живјели!!!

Post Reply