Fudbalski stadioni

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

aquarius wrote:Елмар, пази следећи пут шта желиш.:wink:
И да, развукли су шљунак на главном терену, а трава ће да никне за једно 5 година. :evil:
Image
Image

aquarius jel na ovo mislis... :wink:
Idemo dalje ...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Управо на то.
Такав захват могао је бити одрађен давних дана. Још да се хтјело...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Kao sto jedna lasta ne cini proljece tako isto i jedan bager ne cini stadion!

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

ma zvezdin i ljubicev stadioni su najj!!!!!!!!! :smt041

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

aquarius wrote:Управо на то.
Такав захват могао је бити одрађен давних дана. Још да се хтјело...
Nemoj da pricas gluposti,malo to kosta,MALO,jedno 30 hiljada ojra...onako neka srednja trava za teren,nije to ona sto u Ilovi raste na njivi. :D Ali istina je da se moglo,ali sad da ja o tome pricam,bas i nije ok,a znam mnoge stvari o tome,o finansijama i svemu.Ebiga.Privatizacija ne dolazi u obzir,zasad,jer u RS nema ljeba od fudbala,a da ce neko da daje jedno 200.000 godisnje za jedan tako srednji klub a da zaradi 0,ne bi bas rekao.

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

E jel jos uvjek na nasem stadionu pasu konji???
Nisam bio odavno
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ma kakav,sad na njemu Franzi radi nešto na cenru...zar ne Franzi??Image
Image

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

aquarius wrote:Елмар, пази следећи пут шта желиш.:wink:
И да, развукли су шљунак на главном терену, а трава ће да никне за једно 5 година. :evil:
Pazi ti sta zelis :) . Stadion od Ljubica veoma los!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Liku,bice trava,jako brzo.Valjda znas kad se sije trava!?
Evo par informacija.Ceka se neko odobrenje da se s tim pocne,sve je dogovoreno,radove ce izvoditi firma Tamaris ako se ne varam oko imena, a nadgledace tu travu neki mr dr sci sta vec iz Novog Sada. :D ETO!

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

[quote="Nicky"]Liku,bice trava,jako brzo.Valjda znas kad se sije trava!?
Evo par informacija.Ceka se neko odobrenje da se s tim pocne,sve je dogovoreno,radove ce izvoditi firma Tamaris ako se ne varam oko imena, a nadgledace tu travu neki mr dr sci sta vec iz Novog Sada. :D ETO![/quote]
'oce ***** :D

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ajde ti tisina vise...sta ti znas!? Pocinjes opasno nervirati. Kako mozes da pises o necemu o cemu NEMAS POJMA? Ja ti pisem lijepo, da znas, a ti kao, nemas pojma, ali ces svejedno da pises. JEBOTE! :evil:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Nicky wrote:
aquarius wrote:Управо на то.
Такав захват могао је бити одрађен давних дана. Још да се хтјело...
Nemoj da pricas gluposti,malo to kosta,MALO,jedno 30 hiljada ojra...onako neka srednja trava za teren,nije to ona sto u Ilovi raste na njivi. :D Ali istina je da se moglo,ali sad da ja o tome pricam,bas i nije ok,a znam mnoge stvari o tome,o finansijama i svemu.Ebiga.Privatizacija ne dolazi u obzir,zasad,jer u RS nema ljeba od fudbala,a da ce neko da daje jedno 200.000 godisnje za jedan tako srednji klub a da zaradi 0,ne bi bas rekao.
Види, види, мало сам запоставио ову тему па невидјех да си ме безразложно напао.
Па , ако си глуп ниси слијеп. У мом посту, који си узгред речено, цитирао , нема ни ријечи о количини пара које су потребне за такав пројекат. Али кад ме већ вучеш за ... језик , да ти и на то одговорим. Тих пара је било, само што нису добро каналисане. Нису " добро" из угла нас , који волимо Љубић, а " добро " за оне које деценију и по перу паре преко тог спортског колектива. У општинском спортском савезу, чији рад је блокиран на неодређено вријеме, нема договора о расподјели спортског буџета, а како би и било кад огроман дио оде у касу Љубића. Јел тамо стигне , незнам ( сумњам ), али знам да је неко дебело омастио брке у сређивању " помоћног " терена.
Што се квалитета траве тиче, видим да си се добро напасо иловске, чим јој знаш сорту. :evil:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hm...ne stignu pare u Ljubic,to mogu da potvrdim.Pare NISU BILE ZA TO,ali sad imaju,i BICE uradjeno JAKO BRZO!!!
btw,evo,sad cu i imenovati.Teren se jos ne radi,jer osoba po imenu Drago Bajic puni glavu lazima naseg nacelnika,koji nema pojma o fudbalu,pa slusa ovog,koji je jedan od tih iz te sorte koju spominjes.
I nemoj molim te...ovo za travu cu preletjeti,nije ti potrebno to.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

i mi u seregu imamo stadion, zove se gic-gic arena, u cast covjeku koji ga je napravio - Slobodanu Kitiću - Krmku, postavicu slike tog velelepnog terena za par dana, cim se vratim u rodni kraj :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Yellow Arena,Prnjavor City!
FK Ljubic!!!

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

A ko igra na toj gic gic areni???
Gic Gic
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Nicky wrote:Ajde ti tisina vise...sta ti znas!? Pocinjes opasno nervirati. Kako mozes da pises o necemu o cemu NEMAS POJMA? Ja ti pisem lijepo, da znas, a ti kao, nemas pojma, ali ces svejedno da pises. JEBOTE! :evil:
ajd smiri se...pa ko ce jos da vjeruje u to kad se vec ko zna koliko godina govori o novom stadionu, novom terenu, svlacionicama i sta ja znam...pitaj bilo koga ovde niko nevjeruje vise u ta obecanja bajica i kompanije...

daj boze da bude nesto od toga...to bi bila dora stvar

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Mozda ste vi pricali...Kao sto vidis,vec se radi,tj. uradio se veliki dio.Kliziste je napravljeno,da se vidi da li moze da drzi (nesto o cemu ti nemas pojma) i zato se cekalo,jer nema efekta raditi teren kad tribine dodju do njega.Sad je trava na redu.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Posto je tema STADIONI, evo nas novi stadion, koji se otvara 2008.
Evo kako treba da izgleda jedan stadion!
NEW ANFIELD!
Image

NEW2:

Image

NEW3:


Image

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

А старац, ја моће. Имаш ли пројект стадиона "Драган Манце"
Има то негдје код Зеке у архиви, иначе кад год изгуби титулу. ОН прича о новом стадиону.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cak je i Dzajic radio neke graficke projekte marakane i okacio ih na net pa je jedan od navijaca, inace dobar student gradjevine na drugi pogled skontao da bi se to sve urusilo u trenu.Znaci neko se malo igrao projektovanja za budale.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha,bice...Kad kupi neko jak klub,pa baci paru!

Evo jedan JAKO lijep stadion,a nije puno kostao.Inace,nisam slikao sa vanjske strane,ali ima predivan shopping centar,par kafica,i tako.Sve u staklu.Jako lijepo,samo opet ponavljam,divljaci bi to polomili,zato im je i bolji onaj beton na marakani pa nek' udaraju glavom. :lol:
Inace,ovo je tad bilo tek u izgradnji,sad imaju tribine sa svih strana.JAKO lijep stadion!!!

Image



Image



Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bio sam na njemu..Celje..tu je i dvorana Lasko..dobar stadion.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

A шта сте ви све видјели...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Barba wrote:A шта сте ви све видјели...
Ja MNOGO! I tek sam poceo.Sledeca destinacija - WEMBLEY!

Post Reply