Partizan

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Dok sima Srbija odredjuje sve u vezi grobara, kad ce se a kad nece strajkovati... uopste se ne brinem za Grobare..ccc
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Grobari se vratili i sve je opet ko prije ;) nemoj te se cigani brinete doce i kod vas nekad crni dani pa cemo vas vidimo sta ce onda da pricate 8)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

nadam se da crnih dana nece vise biti, niti kod vas a ni kod nas, tj kod nas su vec prosli :P
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

19. jun 2007. | Izvor: B92 | Đorđević Vladimir
Partizan ostao bez upravnog odbora!
Situacija u fudbalskom klubu Partizan kulminirala je posle sednice Upravnog odbora kluba. Predsednik Nenad Popović i generalni sekretar Žarko Zečević kao i kompletni Upravni odbor kluba podneli su ostavke na svoje funkcije. Popović je svoju odluku obrazložio posle dvočasovne sednice Upravnog odbora rekavši da ne želi više da trpi opstrukcije i sukobe sa pojedincima. S druge strane generalni sekretar kluba, Žarko Zečević, izjavio je da ne želi da bude uzrok problema u Partizanu, zbog čega je i podneo ostavku.

Ono o čemu se nedeljama spekulisalo u medjima, napokon se i dogodilo u FK Partizan. Naime, umesto da se situaciju u klubu razreši na skupštini kluba, dogodila se u samom vrhu uprave Partizana. Nakon dve sata zasedanja kopmletan UO ovog kluba je doneo odluku da podnese neopozive ostavke. Obrazlažući ovakvu odluku, soskorašnji prvi čove upravnog odbora, Nenad Popović, rekao je da je situacije kada su oni došli u klub bila na ivici katastrofe, jer nijedna banka nije htela da klubu pozajmi novac, zbog kako je rekao, ljudi iz kluba koji su se ponašali kao da je Partizan njihovo vlasništvo.

"Neki ljudi su bez privatizacije privatizovali Partizan" , rekao je Nenad Popović. Na pitanje novinara ko je to privatizovao klub, Popović nije želeo da odgovori.

Zečević je naveo da ne želi da bude uzrok problema u Partizanu.

"Osetio sam da je pravi trenutak da učinim nešto o čemu razmišljam već nekoliko meseci", rekao je Zečević.

Skupština kluba zakazana je za 26. jun, kada bi trebalo da bude izabrano novo rukovodstvo Partizana.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sa'ce privatizacija , tj Partizan je privatizovan, samo da se legalizuje.zato se FK Zekobjek poceo obracunavati sa protivnicima u skupstini i odboru.
Koliko je to djubre jako, udbas.Pa on je Ceptera iz OK-a smjenio iz zaje*ancije a zna se ko je ovaj.

Vidim, nakon Ls i 1/8 fin. uefe gdje bi i Ljubic napunio budzet, Partizan uzima kredit od ruske banke da prezivi.
Sezona tj pripreme samo sto nije pocela a u Partizan osim onog Brazilca niko nije dosao a podosta igraca je otislo.

Daleko od toga da je kod nas bilo sjajno, ali cini mi se da dzaja osim visegodisnje provizije nije imao namjeru da toliko vlada klubom kao Zekobjek.
Stvarno ne znam kako mozete i na koji nacin da se izvucete uskoro.Iz govana naravno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Da je njesra, njesra je!
Ocigledno je da ona dva bandita imaju duboke korijene (od cistacice i konobara kod Mice u bifeu, pa navise) i da ih je tesko skloniti.
Mislim da nije u pitanju samo nedostatak jaja mnogih koji su pokusali. Bice da su mnogi u silnim strukturama (ne samo Partizanovim) pojeli gomile kolacica iz njihovih ruku i ne zele da se zamjere.
Zato oni mogu da sazivaju skupstine i da vrsljaju kako im drago.
Nadam se ja da cemo ih se rijesiti, ali bojim se da je nada slab faktor...
Imam osjecaj da cemo imati vrlo neozbilljan pristup kvalifikacijama za kup UEFA i narednoj sezoni.
A opet - nada umire posljednja...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Najave tracevi i sl.


Novo rukovodstvo Partizana

PREDSEDNIK: ?
SAVETNIK PREDSEDNIKA: Nenad Bjeković
GENERALNI SEKRETAR: Gordan Petrić
DIREKTOR ZA IZGRADNJU STADIONA: Žarko Zečević
SPORTSKI DIREKTOR: Ivan Tomić
TRENER: Srećko Katanec
doduse press je izvor :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Da se najezis...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

opa otkud katanec tu sada odjednom??? :?

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

DA JE POKOJNI FRANJO TUDMAN ZIV SAD BIH ON VAS ISCUPAO IZ KRIZE :smt005
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

" Fudbaleri Partizana, Vojvodine i Bežanije saznali su protivnike u prvom kolu kvalifikacija za Kup UEFA. 'Crno-beli' će igrati sa predstavnikom Bosne i Hercegovine, Zrinjskim iz Mostara, protivnik novosadskim 'crveno-belima' biže Hibernijans sa Malte, a Bežanija igra sa albanskom ekipom, Besa iz Kavaje. Prvi mečevi igraju se 17/18. jula a predviđeno je da sva tri predstavnika Srbije igraju kao domaćini. "

б92/спорт
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Нисам навијач Партизана али не би било лоше да се организујемо и дамо подршку црно белима у Мостару...биће ту доста гробара,сигуран сам!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Колега...тебе још филују мултивитаминским сокићима?!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Re: ...

Post by salcn »

Franz wrote:Нисам навијач Партизана али не би било лоше да се организујемо и дамо подршку црно белима у Мостару...биће ту доста гробара,сигуран сам!
Nisam ni ja ali zelim Partizanu sve najbolje 8)

Mi delije volimo svoje komsije :smt005
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Sad si sve rekao! :lol:

Ima da ih partizan pregazi :lol:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Elmar i ti si izgleda neki veliki zajebant,a što se tiče novog trenera,kao da su uboli sedmicu na lotu,jer Srećko Katanec je jedan od vrhunskih trenera,momak koji tačno zna šta želi i kako da ostvari uspjeh.
Milion puta sam gledao treninge reprenzetacije Slovenije kad jih je odveo na Evropsko prvenstvo i kad za malo da SCG popuši od Slovenije,poveli su čak sa 3:0,ali to je nebitno.Bitno je to da je Partizan stvarno dobio vrhunskog i jako dobrog trenera,kojio svo znanje i svu školu nosi u sebi iz bivše Juge.Slušao sam mnogo puta njegove komentare i interviju nikad još nije propustio bilo kakvu priču,a da nije spomenuo ili rekao: ja sam stara škola Jugoslovenska i nikad neću požaliti što sam igrao za taj dres i taj grb,jer tada igrati za reprezentaciju je bila naj veća čast i vrh svih vrhova!
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Elmar i ti si izgleda neki veliki zajebant,a što se tiče novog trenera,kao da su uboli sedmicu na lotu,jer Srećko Katanec je jedan od vrhunskih trenera,momak koji tačno zna šta želi i kako da ostvari uspjeh.

MR X nije valjda da je jos uvijek Srecko momak :?: :roll:

Poz :wink:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

salcn wrote:MR X nije valjda da je jos uvijek Srecko momak :?: :roll: Poz :wink:
Ne,ne naravno da nije.Čovjek ima porodicu i znam tačno gdje mu je kuća ovdje u Ljubljani,samo tako sam napisao "momak".Kao kad bi napisao: "čovjek" zna šta hoće i šta želi! Kapish?
Pozdrav i tebi!
Image

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Mr X wrote:
Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Elmar i ti si izgleda neki veliki zajebant,
Zbog cega, razloge molim.... :wink:

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Elmare dodji na okupljane forumaša da ti pokažem par grobara, imaju iznenadjenje za tebe :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Надам се да ће се твоја надања изјаловити. А што се тиче бодова за БиХ, неће их бити довољно па све да Жељо утрпа пар комада Манчестеру.

Гарантујем ти да ће 99% становника РС листом навијати за Партизан.
Прво, боли их рацку за Зрињским,
Друго, боли их рацку за БиХ...

Одраће вас Партизан ко мале мајмуне !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Sta je bilo sa Djukicem?

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Barba wrote:Elmare dodji na okupljane forumaša da ti pokažem par grobara, imaju iznenadjenje za tebe :)
Ma znam :) Sretno Partizanu i Zrinjskom :wink:

Zadovoljan?? :D

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Elmar wrote:
Mr X wrote:
Elmar wrote:Nadam se da ce Zrinjski proci dalje. Jer bodobe idu za Bosnu i Hercegovinu!
Elmar i ti si izgleda neki veliki zajebant,
Zbog cega, razloge molim.... :wink:
Evo Elmar ti se opet zezaš i šališ.Stvarno si velili šaldžija...Pa,jel stvarno tu potrebno nešto razlagati??Zar nije sve očigledno samo po sebi??
Image

Post Reply