Ko osvaja ligu Sampiona?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

mali_decak wrote:ali ako su njihovi najbolji igraci ENGLEZI zar nije logicno da im i reprezentacija bude bar dobra ako ne i najbolja
To jeste mozda logicno, ali onom tvojom cuvenom logikom :D Ne, shalu na stranu, sad hoces da kazes da su englezi losa reprezentacija? Ako i to tvrdis, mozes slobodno sa onim Fricelom na psihijatriju :lol:

@ rege
Pa ne mozes od lijevog beka da ocekujes da bude nosilac igre, ali ja se sjecam mnogo njegovih golova koji su cak i presudjivali, a da ne pricam o sezoni bez poraza. Nije sigurno bio zasluzan Henry, a i Pires bas mnogo :wink:

@ babre
Vrati se u Sefild i udri premier ligu! :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

e jbg nicky kako si krenuo bice zasluzniji Pol Merson od Henrija sto su osvojili titulu prvaka 2004.
:lol:
Esli je dobar igrac, ali nije nosilac igre..bio tada..mislim to nacionalno sa klubovima nema mnogo veze...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Villarreal - Arsenal
Man Utd - Porto

Liverpool - Chelsea
Barcelona - Bayern

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

zeko_sisko wrote:Villarreal - Arsenal
Man Utd - Porto

Liverpool - Chelsea
Barcelona - Bayern

Man Utd ima otvoren put za finale,bar mi se tako cini po ovom izvlacenju :wink: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nema sta, Pool kelski najzanimljiviji mec...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

regeman wrote:mislim to nacionalno sa klubovima nema mnogo veze...
Mozda i nema, ali u svojim klubovima su trenutno najjaci igraci oni koje sam nabrojao, u dodatak jos ponekog.

@ Draw

KOJA SU ****** SRETNIJA, MANCHESTER ILI ARSENAL? :lol: Strasno...ovo treba da imaju nosioci, nema druge.

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

united
arsenal
pool
barca

moje misljenje prolaz :)

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Liquari wrote:united
arsenal
pool
barca

moje misljenje prolaz :)
Arsenal
Man Utd
Chelsea
Bayern
Image

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Sewerin wrote:
Liquari wrote:united
arsenal
pool
barca

moje misljenje prolaz :)
Arsenal
Man Utd
Chelsea
Bayern
Slazem se u potpunosti.
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

:lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Post by night eagle »

Ako bude pravde finale bi trebalo da bude Man Utd - Barca, a pobjediće Barca :lol: !

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Bas :)

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

night eagle wrote:Ako bude pravde finale bi trebalo da bude Man Utd - Barca, a pobjediće Barca :lol: !
Cuj pravde!!!!!!!hehehhe finale je Arsenal Bayern
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Pošto su oni Nickyjevi jazavci poderali Real k'o poziv za vojsku,ne bih imao ništa protiv da se ponovi 1999.Taman na desetogodišnjicu :lol:

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

united
villareal
pool
barcelona

moje misljenje :)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

No Arsenal ggkkthxbyedvl

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

barca objasnila neke stvari 8)


mes que un club ! <3

hvala

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

DOVLA STA BI SA ONIM SLJEPCIMA IZ LIVERPOOLA HEHEHEHE NICKY IMAS MAHANJE IZ LONDONA HEHEHEHE
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

Babrinjo wrote:DOVLA STA BI SA ONIM SLJEPCIMA IZ LIVERPOOLA HEHEHEHE NICKY IMAS MAHANJE IZ LONDONA HEHEHEHE
razocarao sam se u njih :D

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Bane poludio ! hahahahha!

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

United slaba igra, jakooo slaba :?

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

D O V L A wrote:
Babrinjo wrote:DOVLA STA BI SA ONIM SLJEPCIMA IZ LIVERPOOLA HEHEHEHE NICKY IMAS MAHANJE IZ LONDONA HEHEHEHE
razocarao sam se u njih :D
Dovla pa vi navijaci Loserpoola se uvjek u njih razocarate malo vam daju nade pa vas sokiraju :))
NISTA NOVO. Ja mislim da Liverpool nece osvojiti ligu prvaka Arsenal ima jos nade
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Liverpool kako je krenuo mislio sam zgazice ove seronje, Dzerard odsjecen skroz. 50% Celzija je Drogba, drugih 50% Hidink.
Ivanovic nov u timu i ocigledno da nisu obracali puno paznje, a nadavao se ovakvih golova u rep. Srbije.
Bajern skroz van forme, iskusno su sacuvali 4 0 u drugom poluvremenu.
Arsenal i Viljareal prosjecan mec.
Mancester u usranoj formi, Porto grizao kao lud. Ipak, Englezi su sa razlogom u padu formu, sezona im traje non stop sa svim kupovima, igra se zescim ritmom koji je tesko odrzati citave sezone.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Svaka cast Banetu!
Pokazao je neke stvari Luzerpulu.. :)
Takodje mislim da je bilo presudno ovo sto rege kaze
Ivanovic nov u timu i ocigledno da nisu obracali puno paznje
ali ipak, onakvo setanje izmedju 5 igraca pa skok, ne bi smeo ostati nezapazeno od strane odbrane!
U onim situacijama su nula!!!
I da, nisam gledao citavu utakmicu, vec samo izvjestaj, ali, cini mi se da je i to dovoljno da mogu reci da je Celzi imao vise od igre. Drogba se maksimalno izmasao...!

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Post by night eagle »

Za spas fudbala Barca mora proći Čelzi i u finalu zgaziti Porto (da dobro ste pročitali upravo ovo finale priželjkujem). Iako to sada izgleda malo vjerovatno ali prije će Manutd proći Porto nego Barsa Čelzi. Svjestan sam toga jer Hidin je car! Barsa zaslužuje pehar jer je najviše pokazala ove, a i prethodnih sezona. Sa njima se jedino može mjeriti Manutd ali dva gola Porta u gostima su dala krila Portugalcima. Biće to zanimljiv meč.

Post Reply