Ko osvaja ligu Sampiona?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hehe, neko prije napisa da nece Liverpool...Gledaj i placi. :lol: :lol: :lol:

Brza analiza grupe A:
Mislim da ce nakon 4. kola da vam bude jasnije da je u toj grupi Liverpool na konju. :lol: Mora se par rez poklopiti (a ja sam optimista) tako da mislim da ce se ipak provuci nekako do playoffa, a poslije...Kao sto rekoh, gledaj i placi. :lol:

Evo jedna slatka pricica...
U finalu LS 2005. LPool-Milan sam se kladio sa drugom u 'nesto' :lol: , ja naravno na pool on na milan, a na poluvremenu sam to TAKO PODEBLJAO, da se taj drug davio od smijeha, ali nisam to bezze uradio, jer sam znao stvari koje on nije :lol: i vec kod 1-3 mu je bilo sve jasno, kao i meni. :lol: Istina, ja svake god na pocetku stavim dobre pare na osvajaca/osvajace (3) LS, i u zadnjih 10 god sam promasio samo 2 puta. (Porto, Milan prosle god.) :lol:

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Arsenal ima finu igru ove godine ali sumnjam da mogu uzeti LP.Čini mi se da su pre rano nabacili maksimalnu formu.Kad se malo pogleda situacija u prošlih par godina LP su uglavnom uzimali timovi koji su postepeno dizali formu.Iskreno volio bi da Live uzme jer imaju strašnu ekipu i gotivim ih.Možda bi i Real ove godine mogao daleko,sumnjam da će uzeti ali bi mogao(i pored svog velikog imena) iznenaditi mnoge već uštimane ekipe.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Čelski je sad top favorit, zbog svega sto se desava, loše mislim. Poslije je tu Barca, i Pool, ako se provuče, ako ne, onda ce tu u prvi plan doći neko kao npr. Valensija.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Valensija ako dovedu Murinja :D

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kundacarka mara wrote:Valensija ako dovedu Murinja :D
Ma jok, ima tu mnogo drugih stvari. Jednostavno imas ekipe koje je jako tesko pobijediti u 2 utakmice, kao npr. LPool, Barca, Valencia, jer tu bas nema mnogo srece. Chelsea top favorit.

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Ако Челзи или Интер узму, сијеците ме гдје сам најтањи!
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nektar wrote:Ако Челзи или Интер узму, сијеците ме гдје сам најтањи!
Inter ce uzeti isto kao i Zvezda. A ovo drugo cemo da vidimo...Sjetices me se (kao Vagon 2005.)!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Zvezda je osvojila a kompleksi ostaju duboko urezani :smt005 :smt016 A za LS, volio bih da to bude Valensija, ali nisam dzabe na ovoj temi, Celzi ove godine ako ne uzme nece nikad. :arrow:
...And Justice For All

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kirk_H@mmett wrote:Zvezda je osvojila
Sta je osvojila? Nikad nije ni igrala. :smt019 :smt044 :smt021

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Potuk'o si me argumentom :smt037
...And Justice For All

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kirk_H@mmett wrote:Potuk'o si me argumentom :smt037
:smt006 :smt023 :smt041 :smt017

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Звезда јесте играла ЛШ и то прву, ''92-е, како је испала то знамо. А то КШ и ЛШ...е није шија него врат...ви и ваше гробарске форе...
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:lol: Pa nije isto, bez obzira grobar ili ne. Evo primjer ovaj Cup UEFA. Prije se sjecam bilo jako krmeci, ono na ispadanje, i samo deri (nisam ljubitelj tog formata ni u cemu), pa ko koga, i tako se slabije ekipe provlace, a bolji se cesto sastaju medjusobno, jer nije bilo ni poludirigovanog zrijeba, a tako je bilo i u LS nekad, samo se krkalo bezze. Evo podatak iz istorije. Real Madrid je bio 9 puta prvak Evrope (citaj 4) jer je tamo negdje, kad nije bilo ni linija, pedeset i neke (sad me vec pamcenje slabije sluzi, komp mi mozak isprao) uzimao neke retarde stalno, jer su ostali igrali, a oni samo cekali u finalu protivnika, i derali likove neke i tako 5 puta. Zamisli sad da se svi ovi krkaju godinu dana, a evo npr. Milan igra samo finale, i to na svom terenu (zato sto su oni prvaci pa mogu) i tako ako uzmu, opet sledece godine. :lol: Nije to ni smijesno. Ili, bude nerijeseno, pa onda bace novcic, pa ko ima srece. :lol: :lol: :lol: Znaci strasno!!!

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Е што ме ти знаш убити у појам, просто не знам одакле да почнем! Мани се ти Реала и педесетих година, и фудбал је морао еволуирати. Тај КШ је био 10 пута праведнији него садашња ЛШ, јер није дозвољавао да из једне лиге иду 3 или 4 клуба, а прваци 90 посто Европе иду у преткола! Лијепо је то Јохансон смислио, 4-5 лига и још понеко улети, пара стално на истом мјесту. Знам шта ћеш рећи, најквалитетнији фудбал се игра у тих 4-5 лига, али томе је увелико допринио систем по коме пола шпанске Примере иде у Европу по разним основима! Прије-три клуба и готово!
То је само моје мишљење и нема пуно утицаја на ову дискусију. Битно је то да је КШ био елитно такмичење у фудбалској Европи, а правила су била иста за све(као и сада на нивоу клубова), а Звезда се у међусобним дуелима показала бољим клубом од многих, тада елитних, клубова. Тако стоје ствари, а свако има право на своје мишљење о систему такмичења, неко увијек боље прође од других.
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jeste, i onda tu Marsej dodje do finala. :lol: Strasan je to sistem. Sad jos reci da se Marsej nije u takvom sistemu provukao, pa da se okacim ispred kuce o rasvjetu. :lol: Naravno da su naj klubovi u tim ligama, a ovi iz slabijih dobiju sansu, a kao sto vidis, slabo ih prolazi dalje, tako taj sistem dobije svoje pluseve. Nema greske, svako ima sansu, znas ili ne znas. Zvezda ne zna. :lol: :lol: Njemcima smanjili na 3 tima, SUPER, sad jos Italijanima smanjiti na 3, povecati Englezima na 5, i bice jos bolje.

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

...качи се на расвјету, слободно! :D
Ко је то по теби требао освојити ''91-е?
Ја ти управо и причам откуд квалитет тих лига. Наравно да је шпанска лига увијек била боља од југословенске, али питао бих ја тебе да ли би Жигић ишао у Расинг који по старом систему не би никад ни присмрдио Европи, јер нема шансе ни да освоји куп, нити да се пласира на друго-треће мјесто за куп УЕФА, да не говорим о титули. Овако-или испадају или су у Европи. Звезда треба крв да пропиша да уђе у ЛШ и добије коју парицу јер има камару преткола... Замисли да је сваке године игра ЛШ, мало би се промијенио однос квалитета неких лига... Ал' добро, то је реалност, немам ништа против, правила су за све иста, као што рече Звезда сад не зна, ''91- није знао Ливерпул... За десетак година најдаље ће се и овај систем промијенити...
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Liverpool je znao i 91, samo da znas. :lol: Neke se stvari ne mijenjaju, uvijek je 10 ekipa VELIKIH, a ta Zvezda je velika samo u ocima delija. Bio je Partizan i LS, i dobio je pare, pa je opet popusio qrac sa tim parama. Sto se ne pojacavaju od prodaje tog Zigica ili koliko samo drugih igraca. Ne moze, moraju praviti ovi vile po BG. Zato, nemoj da pricas o nepostenju fudbala u Evropi. Prvo treba pocistiti ispred svog praga, a onda mozes ici dalje ako zelis.

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

E сад...одосмо га нашироко...лопови, па то ти је.. :(
Хтједох рећи да мени, а и неким љидима из фудбалског свијета(тј. из УЕФА-е), није по вољи ни овај систем, али то је тако, ко неће не мора ни играти, а ти и даље омаловажавај Звездину титулу 91-е, то је твој проблем. Жали се Платинију, тражи да је пониште. :lol:
Живјели!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma ne smeta meni. Meni smetaju te Realove titule, i trazicu da se poniste, kad-tad. :lol: :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nicky wrote:Liverpool je znao i 91, samo da znas. :lol: Neke se stvari ne mijenjaju, uvijek je 10 ekipa VELIKIH, a ta Zvezda je velika samo u ocima delija. Bio je Partizan i LS, i dobio je pare, pa je opet popusio qrac sa tim parama. Sto se ne pojacavaju od prodaje tog Zigica ili koliko samo drugih igraca. Ne moze, moraju praviti ovi vile po BG. Zato, nemoj da pricas o nepostenju fudbala u Evropi. Prvo treba pocistiti ispred svog praga, a onda mozes ici dalje ako zelis.
91 Liverpul je jos uvijek bio suspendovan zbog Hejsela.Po tebi nicky, zbog kvaliteta fudbala 50ih mnogim timovima ne treba racunati trofeje ili sta?Tad je bilo tako, danas je ovako, svaki trofej ima istu vrijednost.Sumnjam da se Real manje namucio 54te nego ovaj isti 98e sa Pedjom.
A nasi timovi su se prvi put ozbiljnije pojacali ove sezone.

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

[quote="regeman"]Tad je bilo tako, danas je ovako, svaki trofej ima istu vrijednost.Sumnjam da se Real manje namucio 54te nego ovaj isti 98e sa Pedjom.quote]

Agreed. Titula je titula. Tada su bili najbolji i nema šta.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

A coeka. Pa jesi ti uopste citao sta sam ja pisao? Izgleda da nisi. Sta su se namucili covjece dragi? Sad ti kazem da su igrali samo finale, nisu se uopste takmicili prije, vec samo igrali jednu ili 2 utakmice, nisam siguran, i osvoje. A sto se tice Liverpoola, niko nije rekao da je igrao LS tada, vec DA SU ZNALI igrati, a tad su bili daleko najjaca ekipa, sad Ianom Rushem npr. i jos mnogim velikanima tadasnjeg fudbala.

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Svaka cast svim klubovima ali nezaboravite da igra milan koji neznam uz pomoc cega alli je stalno u vrhu!!!
Nevolim zabare ali vinjenica je da su u ls uvjek u vrhu, jos da je juve tu e onda bi vam rekao ko ce igrati i u finalu :D :D :D
Audaces fortuna iuvat!!!
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Juve polako ali sigurno 8) Sledece godine ce biti bolje u LS, nije zanimljivo bez Juventusa i Bayerna.. :arrow:
...And Justice For All

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma bjezi...Kako to mozes i reci. Nisam gledao bolje LS od zadnje dvije, kad nije bilo Juvea. Steta sto nema pravde za sve iste, pa da su morali od zadnje lige krenuti, tako bi bilo bolje za sve. I naravno, sve da su dobili sto su zasluzili, bez onog jadnog kasnijeg smanjivanja kazni.

Post Reply