Ko osvaja ligu Sampiona?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by regeman »

Nadam se da ce se Celzi otvoriti i primiti par komada, mada sumnjam da Hidink nece igrati kao sinoc..
Manu i Arsenal nisam gledao, bio sam u putu, mada mi je vise mancester dosadio..em u losoj formi em sve dobijaju i osvajaju :roll:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Sheki »

Ministar odbrane Gospodin VIdic, odradio posao. Nema dalje. I ja se nadam finalu Manchester-Chelsea, ove godine ipak bih volio da se raduje Chelsea! I naravno, volio bih da finale sudi Bussaca! :-)

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by dogface_gremlin »

Ako budu opet igrali ManUtd - Chelsea, Terry cijepa mrežu iz penala. :twisted:
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by kokan_62 »

realno ,sve je otvoreno,svi imaju sanse,celsi-barsa 51%-49% a u drugom mecu arsenal-mancester lagana prednos gostiju zbog sinocne pobjede,manu propustio sansu da se vec sinoc plasira u finale sto bih ga po mom misljenju moglo skupo kostati.ako arsenal bude kompletan ,i sloze se sve kockice eto razloga da BABRE CASTI

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Nicky »

Jest da ti je on jaran, ali vecu glupost nisam odavno cuo. Mogu igrati jos 200 utakmica i opet bi bilo nerealno ocekivati da arsenal prodje.

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by kokan_62 »

a zar je bilo ocekivati da se poslije 0:3 liverpol vrati i dobije milan,cuda se dogadaju ,arsenal nije za podceniti,a sto se tice BABRETA zar je grijeh sto mi je drugar.svi imaju pravo na svoje misljenje .....

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

Nicky wrote:Jest da ti je on jaran, ali vecu glupost nisam odavno cuo. Mogu igrati jos 200 utakmica i opet bi bilo nerealno ocekivati da arsenal prodje.
:smt023
Take me home united road!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Nicky »

kokan_62 wrote:a zar je bilo ocekivati da se poslije 0:3 liverpol vrati i dobije milan,cuda se dogadaju ,arsenal nije za podceniti,a sto se tice BABRETA zar je grijeh sto mi je drugar.svi imaju pravo na svoje misljenje .....
Pa druze, razlika je sto je to Liverpool, a ne Arsenal :lol: A ovo drugo pitanje...nije grijeh, valjda. Svako ima pravo na svoje misljenje, da, samo njegovo nikog ne zanima. Eto, tvoje postujem :smt006 :D

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by night eagle »

Šta kažete na šišanje sa izbrijavanjem :D Barsa razvalila galaktikose, Real je kraljevski ispušio. Ipak, nije ovo dobro za Barsu, sad će mrežu Čelzija morati napuniti Krkić i Eto jer su Henry i Messi sinoć dali dva komada.

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

Ti ne znas... :)
Take me home united road!

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

United prvi finalista :)
Take me home united road!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Nicky »

Ocekivano ismijavanje Arsenala. Danas super utakmica, nadam se jos jednom Engleskom finalu. 8)

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

Kako god, veceras puno golova ce da padne :)
Take me home united road!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by regeman »

Kako se provuce barsa...iako su imali posjed lopte ocajno su odigrali..prvi sut u okvir gola kad je pao go..ali gledajuci citavu sezonu zasluzili su finale..sudija krelac..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by aquarius »

O mamu mu j.... nenormalnu. Ovaj sudija ako je normalan onda ja definitivno nisam.
Razumijem da se čovjek zaj... jednom, dvaput, pa i triput, ali šest puta je retardirano.
Žao mi je Čelzija koji je večeras pokazao mnogo više od Barse, ali će finale svakako biti zanimljivo.
Čisto pravde radi volio bih da finale uzme Mančester.
Trebam napomenuti da mi je ManUnit jedan od najomraženijih klubova.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Darius »

Sudija je iz Norveske sta vise ocekivati :lol: Bravo Barsa uzimaju sigurno Manchester u finalu !

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by zokii1983 »

jebes tim koji se brani a ima igraca vise

sudija se obrukao veceras, crveni za barsu glupost cista ...
5 minuta kasnije, cist penal za celzi, i trebao je da bude ZASLUZEN crveni za Pique ... sudija ništa nesvira

Barsa pobjedi bez Anrija i Pujola hahahahah

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by dogface_gremlin »

Kako taj fudbal može biti ponekad nepravedan. Chelsea baš baksuzi imajući u vidu i prošlu sezonu. Jest da se Barsa provukla ali bi volio da uzmu sad... Nemoj da oni junci uzmu dvaput zaredom.

EDIT: i da se pridružim čestitkama - sudija retard!
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

Isto im, provukli se jedva ali u finalu nece :)
Take me home united road!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Nicky »

Cuo sam da je bilo vrhunsko sudjenje, nazalost nisam gledao mnogo utakmice. Hebiga, tako je kad sude sudije is Norveske, Svedske, Svice i tako tih komendija fudbalskih drzava.

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Liquari »

Realno, na kraju bila je ono ruka :D
Take me home united road!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Sheki »

Nemoguce da covjek nije htio da vidi penale... Garantovano se kladio na prolaz Barce, pa je ulozio silne Norveske novce... Ja tako nesto u zivotu nisam vidio.


Ali sta ces...

Mnogo mi je zao Chelskija, navijao sam za njih, i bezze je da ispadnes na taj nacin, samo zbog sudija.

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by zokii1983 »

pa nije celzi bas nadigrao barselonu ... taktika koju je postavio Hidink je potpuno zaustavila barselonin stroj .... ali isto tako bila je odbrambena, cak i kada su imali igraca vise ...sveo ih je na samo jedan sut u gol, ali taj jedan odsedne u zadnjoj sekundi u gol....
od 2 gola, tesko je reci koji je tim srecnije postogao gol ....

sto se sudije tice, nakon crvenog da je Celzi dobio jos i penal bilo bi previse ... onda igranje rukom u zadnjoj minuti ... tesko da ce bilo koji sudija to suditi
ali isto tako, bila je situacija prije crvenog gdje je Drogba povucen za dres u 16 metara... sudija je mogao/trebao suditi penal
realno, celzi je ostecen za 3 penala.... ali su na poklon dobili igraca vise

trebali su pamentije da odigraju dio kada su imali igraca vise ...

u svakom slucaju mislim da mancester nece imati vecih problema da postane prvi tim u istoriji koji ce 2 puta za redom osvojiti ls

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by Sheki »

Ruka dva puta, i bar jedan penal na Drogbi. Dakle 3. Nemoguce je da nije niti jedan okarakterisao kao penal. Nista mi nije jasno vise. Stvarno bezze. Tako sam bio bijesan! Zlo jedno!

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Ko osvaja ligu Sampiona?

Post by zeko_sisko »

Sto se tice prvog polufinalnog para, Manchester - Arsenal, tu je sve bilo jasno poslije prve utakmice. Vec tada je trebalo biti sve rijeseno.

Sinocnju utakmicu nisam gledao. Ma da se iz prve odmah dalo zakljuciti kako ce Chelsea igrati. Hiddink prekopirao proslogodisnju taktiku Manchestera protiv Barce. Formacija 4-1-4-1 dala odlicne rezultate. Al' eto, nije im se dalo.

Sudija, sta reci? Covjek nije odsudio vaznije utakmice u zivotu i njemu dodjele ovakav derbi.

Post Reply