Crvena Zvezda

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Crvena Zvezda

Post by seljak iz skakavaca »

S´a je bre, bilo?
Bjezimo vam 5 bodova (trenutno 8), al´ sta tu ima za pricu, hvalu? Pih :twisted:

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Crvena Zvezda

Post by Mraka »

Selak ja mislim da je sada minus 2 boda. Izgleda da ste ostali bez trenera. kakva smijurija. :smt005

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Crvena Zvezda

Post by Sewerin »

Lukić branio Srbiju na Kosmaju

Image

Na današnji dan pre 11 godina, kada je NATO pakt počeo bombardovanje Srbije, predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić je bio fudbaler Meca, ali je odmah napustio lagodan život u Francuskoj i sa suprugom i ćerkom se vratio u Beograd. Lukić je u našem glavnom gradu odigrao dve prijateljske utakmice, na Dorćolu i Lionu, s kojih je upućena poruka da se zaustavi agresija na našu zemlju, ali je bio i u rovu, na prvoj liniji odbrane Beograda, na Kosmaju.

- Tada sam kao Srbin osetio obavezu prema otadžbini, koja je bila napadnuta. Nadam se da se tako nešto strašno nikada više neće desiti. Bio sam dužan da budem u najtežim trenucima uz svoj narod i zato sam napustio Mec, iako sam imao odličan ugovor. Jednostavno, to sam ja - Srbiju i Zvezdu, kada god budu napadnuti, uvek ću ih braniti. Srbiji sam onda bio potreban kao vojnik. Služio sam vojsku, prošao obuku i bila mi je čast da branim domovinu. Doveo sam i dete, jer sam znao da i druga deca u Srbiji proživljavaju pakao, suočavaju se svakodnevno sa sirenama za uzbunu... Oko pola godine pre bombardovanja, veoma uticajni predsednik Meca Karlo Molinaro, koji je tada bio i potpredsednik Francuske fudbalske federacije, nagovestio mi je šta može da se dogodi Srbiji. On je sa Sicilije, tamo je imao rodbinu i pitao sam ga kako bi on reagovao da je na mom mestu. Rekao mi je da bi bio sa svojima! Tako sam i ja postupio. Nisam išao na trgove i mostove, ali jesam kao vojnik branio zemlju. Evo, sada prvi put govorim o tome - rekao je ekskluzivno za Politiku Vladan Lukić.

Lukićeve „ratne fotografije"u rovu na Kosmaju do sada su objavljene samo u Grčkoj i to uoči posete Atini bivšeg predsednika SAD Bila Klintona.

- Tada su tamo bile velike demonstracije, a ove moje slike su im poslužile da pokažu kako se brani zemlja. Tokom bombardovanja bilo je i potresnih situacija, kada sam iz jedne kuće u Kumodražu izvlačio mrtva tela jedne porodice koja je tu izbegla dan pre nego što će stradati. Moji ratni drugovi su jedva izbegli smrt dok su postavljali antenu RTS-a na Kosmaju... Ne znam da li je sve to moglo da se izbegne, o tome onda nisam ni razmišljao, iako ovde u Srbiji svi misle da sve znaju, da mogu da budu predsednici države, Zvezde i Partizana, selektori... Izuzetno poštujem veru, verujem u sud svevišnjeg i pravednost. Zato i sada kada napadaju Zvezdu, ne plašim se nikoga, kao što se nisam plašio da s porodicom budem u Srbiji za vreme bombardovanja - rekao je Vladan Lukić.

http://www.sportal.rs
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by vrsta8472 »

Gej populacija podržala Zvezdu

Када за ово чују Цигани :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Crvena Zvezda

Post by Cipiripi »

Izgleda da nekome stvarno smeta sto Crvena Zvezda jedina ima gledaoce na stadionu pa se trudi svim silama da to razjebe.......
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by neko iz mase »

Preuzeto sa jednog drugog foruma-radi se o Dragiši Biniću

Dragisa resava ukrstene reci:

"Glavni grad Italije, tri slova?"
"TRS !!!"

"Nas teniser Slobodan Zivojinovic, cetiri slova ?"
"BATA !"

"Hemijski element iz grupe metala?"
"PLEK !"

"Vrsta muskog svecanog odela, cetiri slova?"
"TEGET !"

"Nije gladan, tri slova?"
"JEO!"

"Taman deo dana, tri slova?"
"LAD!!"

"Opasna bolest od koje se umire, cetiri slova?"
"SMRT!"

"Kumova zena,cetiri slova?"
"RADA!"

"Mlecni proizvod, tri slova, prvo slovo S, trece R ?"
"SURUTKA!!!"

"Neophodan zacin, dva slova?"
"CE!!"

"1 vodoravno, vidi sliku"
"VIDEO!"

"Mnogo pcela, tri slova, prvo R?"
"RPA!"

"Telefonski poziv, tri slova ?"
"ZVR!"

"Licna zamenica, dva slova ?"
" LZ!!!"

"Domaca zivotinja, dva slova?"
"DZ!?"

Ulazi Dragisa Binic u poslasticarnicu. Prilazi mu kelnerica.
Kelnerica: "Dobro vece. Sta zelite?"
Dragisa: "Mene jedna srneca ledja bez koske, sa dosta moce i prirodni sok od djusa!"

Anketira Dragisa Kovacevic Dragisu Binica.
DK: "Dragisa, koje voce najvise volis da jedes?"
DB: "Pa, breske, bre!"
DK: "A koja ti je omiljena domaca zivotinja?"
DB: "KER!"

Dragisa: Pikse, oces breske?
Piksi: Moze...
Dragisa: Sas macu il bez macu?

Javlja se Dragisa majci sa Svetskog prvenstva...
"Alo, mama, ovde Dragisa Binic!"

DB: "Sto se mene tice moze jos MELEON puta..."

Ulazi Dragisa sa devojkom u kafic:
Konobar: Izvolite,sta zelite?
Dragisa: Za men' pivo, za pi*ku sok.

Ulaze Dragisa i Piksi u diskoteku:
DB: Aj' pi*ke, dogovor' te se koja ce s' mene i Pikseta da se vozi u mecku.

Diskoteka, za stolom sedi Dragisa, cuje se fina muzika, prilazi mu zgodna devojka.
Ona: "Igras li ?"
On: "Ne, imam dva zuta kartona."

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by Franz »

Dragisa, crni Dragisa. :smt003
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Crvena Zvezda

Post by Sewerin »

Milorad Mucibabic - Muci :smt004

Dragi Zvezdaši, sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da je foto konkurs "Moja zvezdaška fotografija" uspešno završen. Pristiglo nam je zaista mnogo lepih fotografija, i bilo je izuzetno teško odlučiti se za tri najbolje.

Prvo mesto, Milorad i Nataša iz Bačke Palanke.

Image

Drugo mesto, Nebojša iz Beograda. Slika je nastala na Himalajima.

Image

Treće mesto, Željko iz Novog Beograda. Slika je nastala u Tunisu.

Image

http://www.crvenazvezdafk.com
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by Hirurg »

ovaj milorad je nas milorad mucibabic iz kalaba :)))))))) to mico :)

miloradmucibabic
Posts: 1
Joined: 27.11.2010. 00:26

Re: Crvena Zvezda

Post by miloradmucibabic »

Jeste ljudi to sam ja, otiso u svijet i postao popularan :D

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Crvena Zvezda

Post by Cipiripi »

Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

SarcofagoVenom
Posts: 1
Joined: 10.03.2012. 20:00

Re: Crvena Zvezda

Post by SarcofagoVenom »

Pozdrav svima potrebna mi je pomoc .Skupljam sve klubove koji su nekad igrali u cijeloj RS te dodjoh do vase opstine.
Imam jedan broj klubova sa podrucja opstine Prnjavor no trebala bi mi lokacija ti klubova tj koje selo ili su gradski.Nazalost vecina ovih klubova ne postoji no sigurno se neko sjeca bar oni stariji.ovo je potrebno da se zna istorija svih klubova u RS.
Evo imena pa ko zna da doda mjesto,neke znam no volio bi provjeriti

1SPARTAK
2POLET(DM)
3POLET(S)
4BISERI
5SLOBODA
6BUDUCNOST
7LAZINA VODA
8CELIK
9OMLADINAC
10STRIJELAC
11JUNAK????

19MAJ
MLADOST(s)
3BORIK
4PARTIZAN
5ZELJEZNICAR
6RIBNJAK
7PODLJUBIC
8METALAC
GLOZICA
10LASTA
11ELEKTRO P.
12BORAC
13ZDRAVLJE

prvi su bili clanovi 1ol Prnjavor1982/83 a drugi 2 OL Prnjavor 1982/83

ako znate za jos koji napisite.hvala

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Crvena Zvezda

Post by aquarius »

Atletiko - Šarinci :)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Crvena Zvezda

Post by seljak iz skakavaca »

Franc, prebaci ova dva zadnja posta na Partizan :D

Odlicno krenula polusezona, -6 :)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by Hirurg »

SarcofagoVenom wrote:Pozdrav svima potrebna mi je pomoc .Skupljam sve klubove koji su nekad igrali u cijeloj RS te dodjoh do vase opstine.
Imam jedan broj klubova sa podrucja opstine Prnjavor no trebala bi mi lokacija ti klubova tj koje selo ili su gradski.Nazalost vecina ovih klubova ne postoji no sigurno se neko sjeca bar oni stariji.ovo je potrebno da se zna istorija svih klubova u RS.
Evo imena pa ko zna da doda mjesto,neke znam no volio bi provjeriti

1SPARTAK
2POLET DONJA MRAVICA
3POLET SMRTICI
4BISERI LISNJA
5SLOBODA
6BUDUCNOST
7LAZINA VODA PRNJAVOR
8CELIK MOZDA MRAVICA?
9OMLADINAC LISNJA
10STRIJELAC
11JUNAK???? GALJIPOVCI

19MAJ PRNJAVOR
MLADOST(s)
3BORIK PRNJAVOR
4PARTIZAN
5ZELJEZNICAR
6RIBNJAK STRBCI
7PODLJUBIC
8METALAC
GLOZIC PRNJAVOR
10LASTA
11ELEKTRO PRNJAVOR
12BORAC SIBOVSKA
13ZDRAVLJAK PRNJAVOR

prvi su bili clanovi 1ol Prnjavor1982/83 a drugi 2 OL Prnjavor 1982/83

ako znate za jos koji napisite.hvala
TOLIKO ZNAM LP

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by Franz »

Buducnost Galjipovci
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Crvena Zvezda

Post by droplja »

Mlade breze :P ,gdje bez njih,carsijska prica,urbani likovi,eh kad se sjetim prica moga komse :D ,to su bila vremena :smt002
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by vrsta8472 »

Бисери - Лишња
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Crvena Zvezda

Post by seljak iz skakavaca »

Avram - Djurici :D

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Crvena Zvezda

Post by regeman »

seljak iz skakavaca wrote:Franc, prebaci ova dva zadnja posta na Partizan :D

Odlicno krenula polusezona, -6 :)

topi se ali nedovoljno :?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Crvena Zvezda

Post by seljak iz skakavaca »

Nije realno nadati se tituli, al´, nek bar bude zanimljivije. A kup, e, tu bi moglo da se uradi nesto.

Meni je najdraza igra, momci predu :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Crvena Zvezda

Post by regeman »

vo jos nekih zanimljivosti od generacije 91' neke izjave igraca i sl....

Belodedic emigrirao u Srbiju 22.decembra 1988 a pravo igranja stekao 8.decembra 1989,
prvu zvanicnu utakmicu odigrao protiv Steaue 1990 4:1. Piksi za 8 miliona dolara presao u Marselj.
Pred utakmicu sa Grashopersom igrali smo prvenstvenu utakmicu u Sarajevu, avion se vratio jer nije stigla informacija da je sletanje bezbedno pa se tim vratio u Beograd I otputovao ponovo par sati kasnije – Binic: ''Ukoliko ne pobedimo kriv je avion.''Pobedili smo 2-0 a strelci su bili Binic, Prosinecki
Prijateljska utakmica u Spaniji sa Atletikom iz Madrida, poraz 2:3

Hicfeld trener Grashopersa po 2.put na Marakani, prvi put sa Zvezda-Arau 2:0.U timu Grashopersa su bili Sforca I Suter.
Mihajlovic utakmicu gledao sa tribina – uslov za dolazak u Zvezdu je bilo prezimljavanje u Evropi.
Posle utakmice sa Grashopersom u prvenstvu poraz u Podgorici od Buucnosti 0:2, STRELCI - Brnovic I Drobnjak

Pred utakmicu u Beogradu sa Rendzersom Binic obukao dres Seltika – ''Ostrim se za utakmicu a neko ce od skotskih fudbalera posle ovih duela dugo nositi moj crveno beli dres.’’

Savicevic posle pobede nad Rendzersom: ''Nikada nisam video goru ekipu od Ostrvljana. Igrali smo protiv Zalgirisa, Galatasaraja, oni su uspeli da postignu gol.Tim Grejema Sunesa nije nista kvalitetniji od Zemuna ili nekog naseg prosecnog prvoligasa’’

Dan posle pobede nad Rendzersom, anegdota Stosic-Zoran Antonijevic:
Stosic: -Jedini nemam telefon u Mirijevu iako su mnogi ovih dana dobili prikljucke.
Antonijevic: -Vlado sta da radis kad nemas pedigre.Da kojim slucajem stanujem pored tebe imao bi tri telefona sa razlicitim brojevima
Stosic: Samo se vi salite, vas od jutros svi zovu da vam cestitaju na Zvezdinom velikom trijumfu a ja bio u stanu kao usamljena ptica.Niko da pozvoni ni na vrata a o telefonu I da ne pricam.
Antonijevic: Kako sada igras moraces vrlo brzo da iskljucujes telefon..

Tokom januarskih priprema u Porecu,anegdota Pancev-ekonom Stole

Da li znas Stole da jedino ti mozes da uhvatis Sadama Huseina?
Darko, ako mi objasnis kako imas pice-kaze Stole.
Lepo, pozajmis Sadamu Zvezdin dres I stvar je resena, ukoliko ga ne vrati siguran sam da ne postoji mesto na zemljinoj kugli gde bi se od tebe mogao sakriti.

Rendzers – 65 miliona funti, skuplji od Olimpika i Milana

Pancev je za gol U Glasgowu zaradio 30 000 maraka, U avionu su sedeli jedan do drugog Pancev I Kaludjerovic..u jednom trenutku generalni sponsor se okrece I kaze Pancevu: Dare ako danas das gol imas 10 000 funti. Kaludjerovic kroz salu – Dare koliko je moje, Pancev odgovara 10 % Prodje 15-ak dana od meca, svi me pitaju da li sam dobio pare ali nista, I kad sam se lagano oprostio od para stize Darko I pita me: Zenga mozes li da primis franke, marke nemam…...

Na Ajbroksu je Stojanovic dobio potres mozga, Prosinecki zbog povrede misica preskocio kvalifikacionu utakmicu protiv Danske a Pancev je u utakmici sa Dancima vec u 10. min zbog rasekotine kolena napustio teren I pauzirao 10 dana

Zvezda je vec obezbedila jesenju titulu sa 7 bodova ispred Partizana I usla u polufinale kupa
Titula je overena 3 kola pred kraj u utakmici sa Sarajevom 4:1 ali je na poluvremenu doslo do tuce izmedju Savicevica I Belodedica…Mile je prigovorio Deji zbog cestog soliranja…

18.decembra bio je zreb za cetvrtfinale. Ljupko Petrovic: Sparkat Moskvu treba izbegavati I na ulici...

Za prolecni deo trazila su se pojacanja, a na listi zelja bili su: Boban, Goran Bogdanovic, Miroslav Djukic, Miodrag Bozovic, Elvir Bolic, Dusan Mijic ( Vojvodina)
Posto je tim ostao na okupu dovedeni su Sinisa Mihajlovic, Rade Tosic iz Hajduka I Simeunovic iz Napretka
Monako je trazio Panceva, Barselona Belodedica I Binica, Milan Savicevica, Prosineckog Milan, Real I Napoli, Sabanadzovica Aston Vila a najblizi odlasku je bio Marovic prvo u Lester pa Sanderlend a najblizi je bio da ode u Aston Vilu ali je to stopirano zbog radne dozvole jer je u reprezentaciji odigrao 6 utakmica a falila mu je jos jedna.

Za Mihajlovica je Partizan nudio 150 000 maraka vise od bilo koje ponude Zvezde
Od Zvezde je dobio avans od 40 000 maraka I kupio mazdu 323
Vojvodina je dobila million maraka, a Mihajlovicu jos 200 000 I stan

Sa Drezdenom u Beogradu ispred Marakane ostalo 20 000 ljudi

Pred mec sa Bajernom, Uli Henes je posmatrao mec C.zvezda-Buducnost 4:1, na povratku sa stadiona nije video stepenik pa se udario u potkolenicu

Koliko je Binic bio brz isto je vazilo I za Stefana Rojtera u bavarskom timu
Binic: Cuo sam samo za novinarsku agenciju Rojter. A odbrambeni igrac taj Rojter ako trci 10 sekundi na 100 metara onda ja trcim 9. Od mene je brzi samo Ben Dzonson. Ne postoji fudbaler na planeti kojji je brzi od mene.Pokazacu Rojteru kako su moja ledja siroka I jaka.Morace 90 minuta da gleda u njih.

Pobeda u Minhenu nad Bajernom je bio njihov prvi poraz kod kuce u 44 odigrane utakmice

Prosinecki je dan pred utakmicu u Minhenu izjavio:
Trcace Efenberg za mnom !! Podseca me na maratonca ali nije bas kreativan, Ocigledno mu lopta nije prijatelj.

Dragan Stojkovic Piksi otkrio je anegdotu otkrio je anegdotu vezanu za utakmicu u Minhenu:

‘’Bio sam na aerodromu u Moskvi, cekali smo let za Marselj jer smo nasu utakmicu sa Spartakom 3:1 za Marselj ranije odigrali, pitao sam coveka iz kluba koji je rezultat u Minhenu. A on kaze 2:1…dobro je nije los rezultat, moze to Zvezda da nadoknadi u revansu. 2:1 za Zvezdu –uzvratio je on. Tada sam shvatio da cu u finalu igrati protiv moje Zvezde.’’

Dragisa Binic je u svom stilu odgovorio na izjave Jupa Hajnkesa:
‘’Posto je on izjavio da smo mi drugoligaska ekipa uopste mi nije jasno kako se Bajern domogao polufinala. Ako smo mi drugoligaski tim Bavarcima je mesto u Beogradskoj zoni.Nismo hteli da u prvom mecu pobedimo sa 3 ili 4 gola razlike zbog trzisne logike.Ko bi onda dosao na Marakanu da gleda revans. Zatim je ‘’analizirao’’ pojedinacne mogucnosti Bavaraca: Bajke su mi pricali o Rojteru. Da li je taj covek pre utakmice bio u nekoj minhenskoj pivnici? Posteno da kazem, uopste ga nisam primetio.Olafa Tona nisam ni video ali nisam ni mogao jer ima metar I zilet. Znam da cemo u Bariju mi da trcimo pocasni krug.’’

Za mec u Beogradu u prodaju je pusteno 76 000 ulaznica, za sat vremena prvog dana kupljeno je 32 000 a za manje od dva dana planulo je sve, prihod je bio 3,6 miliona maraka

Cestitke za prolaz u finale uputio je I Partizan preko trenera Milosa Milutinovica: ‘’Zelim Zvezdi srecu u finalu. To je kruna celokupnog rada u klubu.Ovo je veliki uspeh jugoslovenskog fudbala. Tako dramaticnu utakmicu nisam gledao pre.’’

Pehar osvojen u Bariju Binic je nosio po celoj Srbiji, nosio ga je I Pancev na neku svadbu u Makedoniji.

Premije igraca Olimpika su bile 500 000 maraka, igraca Zvezde 80 000

3 dana posle remija sa Bajernom igran je veciti derbi I vec u 30. min bilo je 3:0, Savicevic: ‘’Dobili smo ih peske !!’’
8.maja igrano je finale kupa sa Hajdukom I poraz golom Boksica, Mihajlovic je iskljucen nakon sukoba sa Stimcem.
Ljupko Petrovic: ‘’Osmorica igraca pretrcala su ukupno 188 metara a zadovoljili su samo Jugovic I Najdoski- ogorcen je bio pPetrovic zbog lose igre.’’

18.maja igran je derbi sa Dinamom u Zagrebu I vec u 14.minutu bilo je 2-0 golovima Panceva ali na kraju 3:2 za Dinamo.

Oprostaj pred 80 000 ljudi bio je 22.maja I utakmica sa Osijekom 5:1 a overena je I titular prvaka 3 kola pred kraj prvenstva.

Nekoliko dana posle trijumfa u Bariju, Ljupko Petrovic nije imao miran san :
‘’Ustajem svako jutro pod utiskom utakmice u Bariju.Probudim se u 3 posle kosmarnog sna.Vidim Robi namesta loptu na 16 metara. Kazem mu- prebaci zid. Ne vredi. Da li me cujes sine? Lopta pogadja Bolijevu crnu glavu.Skacem iz kreveta sav u znoju…nema to cenu, nema novca za neprospavane noci…’’
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crvena Zvezda

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply