Crvena Zvezda

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Ma da...
Nije stvar u odgovoru. Ukraden je duh i to je onda bljak.
Kao i onaj nas "odgovor" na vase "baklje" - "nemamo baklje, prskalice gore..."
Pravo me nerviraju takve stvari.

Tacno je da vodje (nesto kao predsjednistvo) odobravaju i probiraju, ali...
Niti su to vodje kakve su nekada bili, niti je igra kao nekada (nazalost).
Bice bolje...

Vidimo se na Kupu. Mozda i na tribinama...
Sa suprotnih strana, naravno. Kako i dolikuje. :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

drlonc wrote:Ma da...
Nije stvar u odgovoru. Ukraden je duh i to je onda bljak.
Kao i onaj nas "odgovor" na vase "baklje" - "nemamo baklje, prskalice gore..."
Pravo me nerviraju takve stvari.

Tacno je da vodje (nesto kao predsjednistvo) odobravaju i probiraju, ali...
Niti su to vodje kakve su nekada bili, niti je igra kao nekada (nazalost).
Bice bolje...

Vidimo se na Kupu. Mozda i na tribinama...
Sa suprotnih strana, naravno. Kako i dolikuje. :lol:
Pa mora malo da se krade..sve je to opet u duhu derbija :)

Ja planiram da idem,samo cu dobro da promislim da li se isplati dati 20ak evrica koliko mi treba za (ne)kvalitet,ali posto nisam dugo bio na tribinama onda me mozda marakana i vidi
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Jeste da je nekvalitet, ali...
Lijepo je osjetiti duh derbija. Bar s vremena na vrijeme.
Vjerovatno bih se juce vise nervirao (razumljivo, je l') da sam bio tamo, ali ubi me blejanje u monitor na livescore. Osjecao sam se kao oni kladionicarski pacenici koji odigraju "neke sigurice", pa onda satima gledaju u rezultate...
Zato - Boze zdravlja, pa da se ode na izlet u lepi beli grad.

P.S. Ostao sam duzan zajednicku pjesmu Juga i Severa (od davnih dana):
ZORA RUDI, DAN SE BELI
J...CEMO ZAGREB CELI
I CIBONU I DINAMO
J...EMO PA RASTURAMO

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja sam odigrao keca,keca fenerbahce ali sam pao liverpul iz 1-1 :D

Da,fino je osjetiti duh derbija,samo se plasim da ce novi sistem takmicenja od 4derbija plus event.kup po sezoni ubiti ionako opalo interesovanje(a vidis da na forumu samo ja i ti pisemo o ovome,ponekad salcn uleti).Ipak,ne mogu da se nacudim kako BG sa svojih ajd recimo 1.5 miliona ljudi i sa sve bliskim NS ne moze da napuni stadion od 40.-50.000.Sad idem na Vojvodina-CZ,pa onda na kup u srijedu

p.s prati na globalscoreu rezultate,makar je sarenije
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Hvala na savjetu! Ne pratim ja rezultate inace, vec samo kada je nesto posebno. Ubuduce cu biti tamo gdje si me uputio.
Sta ti bi da igras Liverpul 1-1? Mene je iznenadilo da je uopste bio 1, obzirom na rezultat iz Holandije. Iskreno, ocekivao sam jaki prelaz. Sreca, pa nisam odigrao :wink:

Za (ne)odlazak na utakmice nemam ti sta pametno reci. Nije to bilo puno bolje ni ranije (mislim na "obicne" utakmice), ali je bar bilo vruce kada god je derbi.
Igra je sada tragicna, ljudima je muka od silnih namjestaljki, sve je postalo turbo-folk...
Onda, jebes ligu u kojoj je remi u gostima neuspjeh. A i vodje navijaca su prilicno isfurani i komercijalizovani likovi. To je postalo vrlo unosno zanimanje. Ne kazem, bilo je i ranije, ali nije bilo tako ocigledno.
Razvodnice se pojam derbija, tu si potpuno u pravu.

Raduje me sto se pojavljuju i neki drugi timovi (draga moja Bezanija :twisted: ), samo se bojim da je i to kratkog daha - par mjeseci. Onda cemo vi i mi da se podijelimo i pokupujemo ono sto valja kod njih i idemo ispocetka.

Svjetlo na kraju tunela se vidi jedino u kosarci. Naravno, kada bi se dobri timovi vratili iz ove besmislene kakogodsezvala lige. Eh...

Zaglibio sam u D-moll... Jos cu se i rasplakati.
Pa naravno kada smo izgubili derbi... :(

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sta ti bi da igras Liverpul 1-1?
Pojma nemam,nalupao sam neki tiket za malo vise od marke u dinarima pa nisam previse ni razmisljao..stavio zvezdu keca,besiktas i jos svasta nesto
Igra je sada tragicna, ljudima je muka od silnih namjestaljki, sve je postalo turbo-folk...
Da,vrvi od 3 za 3 igranja i namjestanja.Posebno su namjestali oni iz zete,sad ih vise nema,a ni hajduk iz kule nije bio cvjecka.Kad pomenu bezaniju taj klub treba zatvoriti a prethodno pustiti zandarmeriju da to ocisti.To je klub u vlasniku makroa,narko dilera,krimosa,prijatelja Legije,Joce amsterdama i svih mogucih kurtona koje je majka zemlja izrodila.Isti ti su menadzeri raznoraznim igracima koji kad ovu vani moraju reket da im placaju(D.Lazovic siptaru pokojnom).Njih,vozdovac,obilic i zeleznik treba ugasiti.
A i vodje navijaca su prilicno isfurani i komercijalizovani likovi. To je postalo vrlo unosno zanimanje.

Zvezdini su jos uvijek na platnom spisku zbog ''mira u kuci''.Savija je sa Gagijem (tako bi),cuh otvorio kafic u Bg gdje samo odredjena ekipa moze da zalazi,
Bjekovic je prestao da finansira svoje vodje i to je jedini razlog njihovog bojkota,kakva crna losa igra pa partizan i cz igraju isto zadnjih 15g.


vojvodina ima sansu da se oporavi,samo da je Butorovic reketas ne upropasti,ali evo sad zvezda dolazi i uz pustanje bodova gostima moze fine pare da uzme.Hajduk iz Kule je standardno dobar.Drug iz Apatina mi je rekao da ce pivara (Belgijanci) sponzorisati i dalje klub ako udju u Evro kupove..eto im motiv vise.Ostali timovi sa sve drugom ligom nisu vrijedni pomena.

Novi derbi je za 7 dana i zvezda ce biti rasterecenija jer ima vec jedan trofej skoro pa u dzepu,naravno ako prebrodi gostovanje u NS bez poraza.
Last edited by regeman on 12.04.2007. 18:28, edited 1 time in total.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Kontam ja to : " Zvezdin lobi ", Terzić, trice i kučine... ali ovo je za zatvor. Konkretno mislim na poslednji " derbi " i onog degena Filipovića. Isključi trenera ( Zvezdin trener golmana ) s klupe i ovaj ladno poslije par minuta nazad na klupu i ajmo veselo...
To je samo jedna u nizu nelogičnosti, koje ni pas s maslom nebi progutao.

" Razvodnjavanje derbija ", slažem se sa terminom,mada ipak mislim da su za to zaslužnije više nego kriminalne sudije.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

sključi trenera ( Zvezdin trener golmana ) s klupe i ovaj ladno poslije par minuta nazad na klupu i ajmo veselo...
to sam i ja mislio ali sam procitao da se on vratio u restriktivnu zonu ,sto je po pravilima dozvoljeno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Kakva korist od kukanja na sudije? Jedino je Zoran Petrovic (jedno vrijeme) bio uzoran. Sve ostalo je od momenta do momenta (da ne kazem od uplate do uplate). A i oni sto imaju jaku zelju da to odrade posteno, jednostavno ne znaju.
Kao ono pametan - bezobrazan ili glup - dobar... Nema 'ljeba, pa eto.

Sta reci za mafijaske klubove kada i Obilic onomad postade prvak (skoro sa otvorenom upotrebom vatrenog i hladnog oruzja), a sada ce ispasti u ligu kojoj se ni ime ne zna.
Trebalo bi propisati da BG moze da ima plafon 4 tima u seriji A. Osim nedodirljivih jos i OFK i recimo neki prvak beogradskih brda i pobrdja (koji se nadopunjuje kada ovaj ispadne).
Znam, bilo bi rasisticki prema ostalih milion BG-timova, ali sta imas od njih kada se ne sabere 5000 ljudi na svim utakmicama u prvenstvu osim kada dodju sefovi (a i to dovedu pola svojih).

Propadose (izmedju ostalog i zbog toga) nekada jaki prvoligasi i drugoligasi. Sjecam se jos iz radio-prenosa terena sa kojih su Veliki cupali bod - Nis, Pirot, Subotica, Kragujevac, Krusevac...
Nekako se drze Cacak, Novi Sad, Zrenjanin.
Steta...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Da,od Z.Petrovica nismo imali dostojnog sudije.On je sudio Mexico 86 i Italija 90e..cini mi se da je u Mexicu sudio 1/4 finale.ALi opsta je pojava da se u sve i jednom derbiju kod nas kuka na sudije.namjestaljke i sl.Jbg tako ce ostati,dio kulture medju navijacima.

vidis i ja sam razmisljao o tome kako treba podrzati stare centre kao Nis,Kragujevac,Krusevac,ali kad oni sami od sebe ne mogu finansijski i organizaciono da se ''podrze'' zasto bi neko na silu to radio.zasto nisu i oni nasli neku firmu,ino menadzera kao Rad ili na kraju krajeva kriminalca kao svi.Jok,oni samo kukaju da su stari fudb.centri i nista ne rade.Radnicki (iz KG i Nisa) ocajno igraju i cak da im dopuste da udju u tu reformisanu prvu ligu odmah bi ispali.U toj prvoj ligi Srbije stabilniji klubovi su Mladost Lucani,Javor Ivanjica i Celarevo.Ovo ostalo nije vrijedno pomena.Nazalost
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Sto jes', jes'... Problem su pare - kao i uvijek u svemu.
Zato nema pojma da nekada veliki timovi budu opet u vrhu (da ne komentarisem kvalitet vrha i okoline ovaj put). Nekada je bilo propisano (partijski) koja firma ce da polozi koliko para i gotovo.

Rjesenje ce biti, i tamo i ovdje, da se propise zakon za pranje para kroz sport (kao i svugdje u svijetu) i onda ce sve da zivne. Koji je motiv nekoj firmi (privatnoj, naravno) da ulozi u ekipu?
Ima samo dodatni trosak. Jedino ako mu dijete trenira, pa da kupi dresove, plati dvoranu...

Malo sam ovo spustio na lokalni nivo, ali sve je to vrlo slicno, samo je broj nula veci sto si vise.
Normalno bi bilo da se regulise da je ulaganje u sport i omladinu podsticajno, da se odbija od poreza ili kako vec. Onda se uz to gleda kroz prste za razlike izmedju stvarnosti i papira i svima bolje. Narocito nasoj djeci koja bi imala motiv da hrle u dvorane umjesto u zanatski.
Sjecam se koliko jednom pioniru znaci kada od kluba dobije nove kopacke...

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

drlonc wrote:Sto jes', jes'... Problem su pare - kao i uvijek u svemu.
Zato nema pojma da nekada veliki timovi budu opet u vrhu (da ne komentarisem kvalitet vrha i okoline ovaj put). Nekada je bilo propisano (partijski) koja firma ce da polozi koliko para i gotovo.

Rjesenje ce biti, i tamo i ovdje, da se propise zakon za pranje para kroz sport (kao i svugdje u svijetu) i onda ce sve da zivne. Koji je motiv nekoj firmi (privatnoj, naravno) da ulozi u ekipu?
Ima samo dodatni trosak. Jedino ako mu dijete trenira, pa da kupi dresove, plati dvoranu...

Malo sam ovo spustio na lokalni nivo, ali sve je to vrlo slicno, samo je broj nula veci sto si vise.
Normalno bi bilo da se regulise da je ulaganje u sport i omladinu podsticajno, da se odbija od poreza ili kako vec. Onda se uz to gleda kroz prste za razlike izmedju stvarnosti i papira i svima bolje. Narocito nasoj djeci koja bi imala motiv da hrle u dvorane umjesto u zanatski.
Sjecam se koliko jednom pioniru znaci kada od kluba dobije nove kopacke...
BOGAMI SI OVO SVE DOBRO NAPISAO!!!
VIDIS DA SE CIGANI PONEKAD SLAZU SA GROBARIMA :lol: :wink:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

drlonc wrote:Sto jes', jes'... Problem su pare - kao i uvijek u svemu.
Zato nema pojma da nekada veliki timovi budu opet u vrhu (da ne komentarisem kvalitet vrha i okoline ovaj put). Nekada je bilo propisano (partijski) koja firma ce da polozi koliko para i gotovo.

Rjesenje ce biti, i tamo i ovdje, da se propise zakon za pranje para kroz sport (kao i svugdje u svijetu) i onda ce sve da zivne. Koji je motiv nekoj firmi (privatnoj, naravno) da ulozi u ekipu?
Ima samo dodatni trosak. Jedino ako mu dijete trenira, pa da kupi dresove, plati dvoranu...

Malo sam ovo spustio na lokalni nivo, ali sve je to vrlo slicno, samo je broj nula veci sto si vise.
Normalno bi bilo da se regulise da je ulaganje u sport i omladinu podsticajno, da se odbija od poreza ili kako vec. Onda se uz to gleda kroz prste za razlike izmedju stvarnosti i papira i svima bolje. Narocito nasoj djeci koja bi imala motiv da hrle u dvorane umjesto u zanatski.
Sjecam se koliko jednom pioniru znaci kada od kluba dobije nove kopacke...
Da, u pravu si.Nekada je iza Radnickog KG stajala Zastava,jer je omladina morala da se bavi sportom i drzava je morala da daje primjer.Iza velikana je stajalo po vise firmi.Eto npr,kad pogledas 80e i pocetak 90ih su bile zlatne godine YU fudbala.Hajduk,Radnicki Nis 2 puta i Zeljo su grali u polufinalu kupa uefa,Zvezda je osvojila 91 zna se vec sta,omladinci koji su kasnije izraslu u svjetske asove su osvojili SP za mlade.Interes je tada postojao da se ulaze u velike firme su ulagale.Neke od njih su vec postajale poluprivatne tako da je fudbal modgao samo krenuti uzlaznom putanjom>naravno doslo je do rata,do pada kvaliteta,loseg rada sa omladincima.
Sve se vise vidi da razvoj fudbala prati razvoj ekonomije.
Nekidan sam slusao Terzica kako prica o razvoju fudbala kod nas.Sa ekonomske strane.Opet,kakav god muljator on bio bolje imati skolovanog muljatora na toj poziciji nego tamo nekog Djorica,Miljanica i ostalih.
Prica kako je nasao solidnog sponzora za kup i kako cim prodjes nekoliko kola dobija osjetnu sumu love.To je posebno bitno za manje klubove.Pricao je ako ce stadioni sa reflektorima,zbog reklamiranja u vecernjem terminu imati mnogo vise para za tv prava,reklame i sl.Sad to imaju CZ i Partizan,uskoro i Vojvodina.
Pricao je svasta nesto,ali se vidi da infrastruktura mora da se razvije da bi se privukla kakva takva ulaganja.naravno uz pretp da se donese taj famozni zakon o sportu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

KO JE PO VAMA NAJBOLJI IGRAC ZVEZDE DO SADA???
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

salcn wrote:KO JE PO VAMA NAJBOLJI IGRAC ZVEZDE DO SADA???
mislis uopste?ili ova sezona?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

regeman wrote:
salcn wrote:KO JE PO VAMA NAJBOLJI IGRAC ZVEZDE DO SADA???
mislis uopste?ili ova sezona?
REGE DRUZE UOPSTE
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

ZA MENE JE LEGENDA ZVEZDE DRAGAN DZAJIC
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

salcn wrote:ZA MENE JE LEGENDA ZVEZDE DRAGAN DZAJIC
1.Dzajic
2.Sekularac
3.Pizon
4.Pixi
5.Dejo :D
6.Kule Acimovic
7.Dule Savic
8.Filipovic
9.Mitic
10.Kostic
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Imamo li pravo glasa i mi sa one strane? :wink:

Bice da imamo prilicno slican ukus, kolega Reg.
Zao mi je sto ne pamtim igracke dane Sekija. Probrani momenti koje nam puste ponekad nisu mjerilo. Volio bih vidjeti na sta je licio kada mu ne ide bas, ili kada je ekipa u penisu.
Ipak bih njega stavio na #1.

A medju prvih 5 (ispred Deje) bi bio za mene najbolji igrac kojeg ste (smo) imali u posljednjih 20-tak, pa i vise godina. VLADIMIR JUGOVIC - udarnik, vjecni MVP.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

drlonc wrote:Imamo li pravo glasa i mi sa one strane? :wink:

Bice da imamo prilicno slican ukus, kolega Reg.
Zao mi je sto ne pamtim igracke dane Sekija. Probrani momenti koje nam puste ponekad nisu mjerilo. Volio bih vidjeti na sta je licio kada mu ne ide bas, ili kada je ekipa u penisu.
Ipak bih njega stavio na #1.

A medju prvih 5 (ispred Deje) bi bio za mene najbolji igrac kojeg ste (smo) imali u posljednjih 20-tak, pa i vise godina. VLADIMIR JUGOVIC - udarnik, vjecni MVP.

slobodno nabroj top 10 partizana :)Posto nas ionako malo ima na ovoj temi bolje da se preimenuje na MSL liga :)
evo mojih,idem unazad jer mi tako lakse:)(nabrojacu samo nekoliko)
!Mijatovic,2.Mance,3..Bjekovic,4.M.Milutinovic,5.Vasovic (on je i za zvezdu i za partizan),5.Galic,6.Bobek.....ti dopuni da ne lupam dalje bezveze,znam ih dosta ali ne znam bas redoslijed po postovanju medj' grobarima:)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Hmmm, moram rpiznati dane bih mogao iz rukava :oops:

Broj 1 bi ipak bio Moca Vukotic.
Rang prema postovanju od strane grobara sigurno ne bi bio bas najrealniji.
Mozes misliti na koje bi mjesto sada stavili Bjekovica (iako je svakako bio igrac za top ten).
Zato bi tu bio Mance, kako si i napisao, iako mozda i ne bi bio tu da se pita "nezavisne kriticare".
I sigurno Sasa Ilic, koji bi i po mom ukusu bio tu, bez obzira na neke velike minuse iz proteklih par godina.
Tesko bi bilo bas sve pohvatati, jer ne znamo i ne pamtimo mnoge, a i fudbal se jako promijenio.
A posebno mi se ne svidja sto u svim silnim izborima ima malo ili nimalo odbrambenih igraca. Eventualno poneki golman.
Slutim da ce medju vasih 10 sigurno uci Nemanja Vidic, a medju nase bi trebali i Antic i Golac.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

drlonc wrote:Imamo li pravo glasa i mi sa one strane? :wink:

Bice da imamo prilicno slican ukus, kolega Reg.
Zao mi je sto ne pamtim igracke dane Sekija. Probrani momenti koje nam puste ponekad nisu mjerilo. Volio bih vidjeti na sta je licio kada mu ne ide bas, ili kada je ekipa u penisu.
Ipak bih njega stavio na #1.

A medju prvih 5 (ispred Deje) bi bio za mene najbolji igrac kojeg ste (smo) imali u posljednjih 20-tak, pa i vise godina. VLADIMIR JUGOVIC - udarnik, vjecni MVP.
NARAVNO DA IMAS
JA KAO VLASNIK OVE TEME TE POZIVAM DA SA NAMA POJEDINCIMA KAO GROBAR UCESTVUJES U RASPRAVI :D

EVO STO SE TICE PERTIZANA JA CU DA KAZEM PO MENI JE NAJBOJI MIJATOVIC
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

MORAM DA NAPOMENEM ZIVANA LJUKOVCANA-GOLMANA
ZA NJEGA SE GOVORILO GOLMAN SA 10 RUKU
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

29.05.1991.Na sto vas podsjeca ovaj datum????
MISLIM DA SE DUGO DUGO GODINA PONOVIT NECE!!!!
Image

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Golmani bi mogli biti tema za sebe.
Ja se ne sjecam nijednog odlicnog golmana, a ne pamtim bas kratko :roll: .
Pod odlicnim se podrazumijeva da je konstantan, da brani sto mora i jos ponesto...

Od Borote na ovamo sve neki nepouzdani.
Brani fantasticno par utakmica ili citavu sezonu, a na godinu rupa nad rupama. Ili je odlican linijas, a kad krene ispred, samo se krstis. Samo nesto vicu, masu rukama, a plivaju u prazno...
Milion puta sam pomislio da bi bilo dobro kupiti nekog golmana iz italijanske serije C (kod zabara svi dobri), dati covjeku para i drzavljanstvo i rijesis problem.
Muka mi je vise od ovih nestabilnih. Da ne spominjem Stojkovica i Portugal. Dva puta bio bibac (od toga srecom samo jedan gol), pa onda skida svasta.

Kod vas bar nema dileme za najboljeg golmana - Vladimir Beara.

Post Reply