Crvena Zvezda

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Post Reply
User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Cuj, za koga cu da navijam?!

NAMJERNO SAM TO PITAO!!!
ODGOVOR SAM PREDPOSTAVLJAO ZA VOJVODINU!!
JA RECIMO DA SU U FINALU PARTIZAN-VOJVODINA
NAVIJAO BIH ZA DOBAR FUDBAL :D :D 8)
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mene ne zanima Partizan osim kad igra sa nama.
Nikad ne navijam ni za ni protiv Partizana.Jednostavno, i do not give a care :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Uf, uf, uf...
Sve neutralac do neutralca...
Cinjenica je da sam se posljednjih godina potpuno o'ladio od fudbala, kako klupskog, tako i reprezentativno. U toku sam, naravno, ali nema lozenja (da li je to zbog godina?), pa bi moglo da pije vode to "dobar fudbal" i sl.
Ali...
Koliko god to sve bilo tacno, tesko da bih vise volio da u fantasticnoj utakmici dobije Zvezda, a ne Vosa. Kao sto bi i vi mislili da je (kamo srece) drugacije.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Меридијан суперлига, плејоф
Црвена звезда - Младост 2:0
Црвена звезда се данас на Маракани (18.30) састаје у 26. колу Меридијан суперлиге са екипом апатинске Младости. Судија данашњег меча је Јовановић Горан

Црвена звезда - Младост 2:0
Стрелац: Пуровић (39, 44 мин.)
Гледалаца: око 4.000

Црвена звезда: Ранђеловић, Анђелковић, Трајковић, Милијаш, Бурзановић, Туторић, Јоксимовић, Георгиев, Бајалица, Пуровић, Рашковић

Младост: Жакула, Десница, Драгић, Вишинка, Трнавац, Тривуновић, Стевановић, Радосављев, Симовић, Лечић, Кекић
OVO JE TRENUTNI REZULTAT
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

salcn to se ovako radi ako nisi znao,direktno postaviš sliku,a ne link...

Image
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Mr X wrote:
salcn to se ovako radi ako nisi znao,direktno postaviš sliku,a ne link...

Image
TO TI JE ISTO SAMO :lol:
NE ZELIM DA SE ODMAH VIDI SLIKA :cry:
A TI SE PRAVI PAMETAN NEKOM DRUGOM---OK
PRODI ME SE :evil: :evil:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Zašto se odmah ljutiš?Pa,ja nisam imao namjeru da te naljutim ili da sam rekao da ti ne znaš to da učiniš.Moja namjera je bila kad se otvori tema da se direktno vidi slika i ništa drugo.
Ako si se našao uvrijeđen,ja se duboko izvinjavam,jer nije bilo namjerno...

Lijep pozdrav!
Image

wunderkind
Posts: 82
Joined: 19.09.2005. 01:19

Post by wunderkind »

hm..ja navijam za Partizan :-) a pojma nemam zasto, valjda zato sto svi koje poznajem navijaju za Zvezdu pa volim da tjeram "kontra" :-)
umri prije smrti dok jos nije prekasno za to

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Image

Још један делија...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Nektar wrote:Image

Још један делија...
Hmm...covjek je iz Novog Sada...moguce da je dres Vojvodine! :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Evo upravo sam odgledao mec Partizan-Vojvodina.Dobar mec,koji je zavrsen pobjedom Partizana od 1-0.Ipak ne mogu da se otmem utisku da u nasim najboljim timovima igraju:
50 odsto onih koji veze nemaju sa fudbalom
25 odsto onih koji imaju potencijala,ali im e ne igra ovdje
25 odsto igraca koji igraju jer im tate menadzeri saradjuju sa najvecim srspkim mafijaskim sljamom.(Lazetic,Milovanovic,Djokic,Kahriman,Rukavina,)
U sustini,ove kvalitetne utakmice su samo povremeni naleti kvaliteta u MSL ligi koju vec dugo pratim.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Slozicu se, samo bih postotak ovih sa kupljenim ili tatomzasluzenim minutima malo povecao.

Gledao sam i ja utakmicu. Potvrdilo se da malo ozbiljniji tim, koji ne dodje u BG da izvuce 0:0, elegantno pokaze da Partizan i Zvezda nisu bas toliko iznad ostalih (kad se zanemari sudijski efekat).
Drago mi je da smo ga nekako uvalili, ali lako je moglo biti drugacije. Promasili smo nekoliko zicera, ali i Vosa je. Na kraju se gol postigne zbog golmana - soma (cak je i bolji plivac od soma).
Sve nam je nesto kilavo (sve u svemu decenijama). Iz onakvih sansi nema pojma, a onda fljusne bezveze. Ili ti ga metne golman u 99. minutu... Bas smo za proucavanje.

Ko je gledao utakmicu, sjeca se sanse Jovetica - glavom u nekoga na liniji, pa nogom prebacio prazna malo vise od 22m2 gola iz peterca.
Nije to nista...

To je polusansa sta je promasio neki lola iz Palerma veceras.
Taj promasaj mi ulazi u top 3 svih promasaja (nisam jos odlucio da li je 2 ili 3).
Ubacuju loptu na penal malo iskosa, saigrac je salje prema drugoj stativi (diskutabilan ofsajd, ali nije sviran - znaci, nije), golman isplivao na peterac i zaronio, odbrambeni igraci otisli po burek, lopta ide lagano, na plafon 2m od gola...
Nesudjeni nosilac zlatne kopacke, sav srecan, podize desnu nogu da je kucne i lopta volsebno prolazi pored stative...
Meni je bilo cudno kako se ne trese mreza, gledam na sto - tamo sok - nije do mene, jedva su na usporenom snimku pokazali kako je uopste lopta mogla proci pored gola...
Mislim da onaj bibac i sada stoji pored stative i drzi se za glavu...

Pazi mu otezavajucu okolnost: promasio je TO pri 2:1, a zavrsilo je 3:4, i to kod kuce. Sada ce on polako kupace, pa na plivanje prema kopnu...

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

23.04.2007 11:06
Ново признање за Црвену звезду
Најбољи бренд Београда у 2006.
Ново признање за Црвену звезду

Фудбалски клуб Црвена Звезда добитник је награде “Капетан Миша Анастасијевић” у категорији НАЈБОЉИ БРЕНД БЕОГРАДА 2006. године. Награда се додељјује на основу правилника и критеријума пројекта “Пут ка врху” који заједнички реализују Привредна комора Београда, Факултет техничких наука Нови Сад и Медиа Инвент.

’’Пут ка врху’’ је пројекат који је осмислила агенција Медиа Инвент пре седам година, а основни задатак пројекта је лепша слика о нама. Од 2005. године установљено је признање "Капетан Миша Анастасијевић", златник и повеља, који се додељују појединцима и предузећима за њихов допринос развоју предузетничке културе и стваралаштва.

Критеријуми за избор најбољих су пословност, тржишна позиција, кооперативност, социјална политика и моралне и етичке вредности.

Свечана додела награде одржаће се 24. априла у 16 часова у Ректорату београдског универзитета у свечаној сали Капетан Мишиног здања.
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

ена звезда у утакмици петог кола Меридиан Суперлиге гостује у Кули екипи Хајдука. У два дуела одиграна ове сезоне, наша екипа је против данашњег противника остварила максималан учинак па очекујемо да тако остане и после овог дуела.

Хајдук - Црвена звезда 1:2 (1:1)
Давидов 31' - Пуровић 14', Милијаш 53'

Хајдук: Ђуричић, Павићевић, Антић, Радановић, Дојкић, Фејса, Богић, Радивојевић, Станић (Булатовић), Давидов (Комазец), Васиљевић (Перић)


Црвена звезда: Ранђеловић, Пантић (65' Бајалица), Анђелковић, Гај, Туторић, Баста, Милијаш, Короман, Рашковић (54' Ђокић), Бурзановић, Пуровић (78' Перовић)


Гледалаца: 2.500
Судија: Нинослав Спасић (Сурдулица)
Жути картони: Павићевић - Баста, Бурзановић
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Jos tri boda u preostala 4 kola i nova titula je osvojena.Ako osvojimo kup, to ce biti po prvi put da je neko odbranio duplu krunu.A sad Pixeto trk po pojacanja za Ligu Sampinjona!!!


Победом од 4:2 над екипом Бежаније, Црвена звезда је повећала предност над првим пратиоцем која сада износи 10 бодова.

Бежанија - Црвена звезда 2:4 (2:1)
Павловић 7', Османовић 34' - Короман 44', Ђокић 70' и 75', Рашковић 90'

Бежанија: Божовић, Дудић, Лазић, Ванић, Михајловић (55' Ђаловић), Османовић (65' Стојчев), Вукајловић, Павловић, Кнежевић, Миловић, Маркоски

Црвена звезда: Ранђеловић, Анђелковић, Баста, Гај, Туторић, Трајковић, Милијаш, Короман, Бурзановић (73' Георгиев), Перовић (51' Ђокић), Пуровић (84' Рашковић)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Cestitam na tituli!
Bili ste bolji ove sezone. Ili manje losi - ko ce ga znati...

I nece biti neka fora odbraniti duplu krunu these years - ili mi ili vi...

A za pojacanja za LS tek ne znam sta reci.
Ne znam gdje ih iskopati. Mozda je Taribo negdje slobodan? Ili Lotar?

Kada bi se sklopio timcic od nasa dva, mislim da bi mrka kapa bila npr. veceras u Sevilji.
Ali necu da budem bas toliko turoban - neka vam bude LS ili bar da se naigramo u LU.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

cestitam vam cigani a sledece sezone mozda cemo imati vise srece :lol: :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Manje losi, vi ste pukli zbog losih rezultata pod Jesicem.LS je zelja, i to prilicno pusta.Cini mi se da Pixi i nema bas neku strategiju, ali avaj, mlad je, vidjecemo kako ce to ici.Vi ako se ne rijesite one dvojice, proci cete kao KK CZ.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Warlock wrote:cestitam vam cigani a sledece sezone mozda cemo imati vise srece :lol: :lol: :lol:
Vidis, drago mi je sto nikad nisam uvrijedila nikoga zato sto je Grobar, samo zato sto sad mirne savjesti mogu reci da se iz ovog posta jasno vidi ko je ovdje cigan.

Pozz!
You must not know 'bout me...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

jesam ja cigan????

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Warlock wrote:jesam ja cigan????
zar ti nisi misa tumbas? :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Warlock wrote:jesam ja cigan????
A jesam ja? :lol:

Nema potrebe da se vrijedjas. Ja ne zelim da se svadjam, samo sam ti uzvratila istom mjerom. Nadam se da ces sad razmisliti o ovome sto si napisao, nakon sto si vidio kako izgleda kad tebi neko tako nesto kaze. To je bila poenta mog posta. A mislim i da je sad jasno za koga navijam :)

Sad nazad na temu... :)
You must not know 'bout me...

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Draga sestro Zozon!

Moras malo da procitas neke ranije postove, pa ces naici na objasnjenje tog naziva "cigani".

Prvo, to je praime Delija, koje su navijaci tima iz rupe sami sebi dali - SAMI SEBI.

Drugo, to nema apsolutno nikakve veze sa Ciganima kao lutajucom svjetskom nacionalnom manjinom, tako da to ne treba da smatras poredjenjem sa njima.

Trece, malo sam zabrinut za tvoje stavove o njima, kada te to navodno poredjenje toliko vrijedja. Danas Cigani, sutra ko zna ko.

Cetvrto, razlog zbog koga su se Delije tako nazvale je takav da bi danas ta navijacka grupica :twisted: imala naziv Penzioneri (nazalost)...

Peto, nema - vracaj se na temu!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

i ja se ne ljutim na naziv grobar,a mislim da je on malo crnji nego cigani prema tome nemoj se pravis pametna,ako nisi upucena pitaj nekog sta i kako.toliko!!!

Post Reply