Rekreacija

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Crazy_frog
Posts: 255
Joined: 18.02.2007. 23:08
Location: Prnjavor

Rekreacija

Post by Crazy_frog »

Da vidimo idu li nasi forumasi na rekreaciju i koliko cesto?
Fudbal,basket,odbojka.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ja na fudbal,ali jako rijetko..jbg nece niko da igra :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hehe.ova ti je dobra,koliko znam ovdje vecina ima rekreaciju u kafani u ispijanju pive i slicno tome..kao i ja sam.cini mi se da je to jedini sport i rekreacija koji sada odgovara svima...;)


P.S
Probaj i sama...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kod Franza, treniram spustanje tegova, eee da i jednom godisnje u Leutu brzo jednje piroga :D Toliko od mene i rekreacije :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ajd sta se hvalis sto si bio prvak c c c ali ove godine dao si pehar drugom hehe :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ove godine i nije bilo takmicenje u mojoj kategoriji a i da je bilo nisam taj dan bio u Prnjavoru.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

c c c ajd dobro ja sam svakako siguran da bi ti uzeo pobjedu i ove god al te sprijecilo nesto bitnije...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Ove godine i nije bilo takmicenje u mojoj kategoriji a i da je bilo nisam taj dan bio u Prnjavoru.
koje sve kategorije postoje? :D svaka cast na titulama :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
TANJA
Posts: 72
Joined: 17.01.2007. 17:53
Location: Novi Sad

Post by TANJA »

Rerkreacija... :? idem ja svaki dan na rekreaciju :lol: od stana do fakulteta :D :lol: :P

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

TANJA wrote:Rerkreacija... :? idem ja svaki dan na rekreaciju :lol: od stana do fakulteta :D :lol: :P
ovo je sasvim dovoljna dnevna em psihicka em fizicka rekreacija :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

omladina je danas lijena jako ako smijem da primjetim samo su se uhvatili racunara i igrica,a igralista vecinom prazna :S

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ma hajd' sto su prazna ali sto sjede na betonu :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Warlock wrote:omladina je danas lijena jako ako smijem da primjetim samo su se uhvatili racunara i igrica,a igralista vecinom prazna :S
KAD SU IM OVI IDIOTI SVE ASVALTIRALI;VIDJELI LUDACI DA SE RAJA OKUPLJA NA IGRALISTU KOD SKOLE A NISU SKONTALI DA SE RADI VECINOM O RUKOMETASIMA PA BETONIRALI SVA FUDBALSKA IGRALISTA U OPSTINI; IAKO TAMO NISU NI CULI ZA RUKOMET;KOD NAJMANJEG PADA SE PODERES KAO DA SI PAO SA MOTORA !!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

fudbal,kosarka,rukomet,vaterpol,odbojka sve igram i sve obozavam ali u nasem gradu nemas gdje ni igrati...sve je usko, prepuno ili se rusi ili nepostoji...u PR nepostoji bazen za vaterpol ili sa onim stazama za plivace imamo samo onaj gore delfin ili kako vec iznad tomasa i dole u ilovi....a to nije bas za sportske aktivnosti...kako da se omladina poigra malo i igra kosarku ili sta ja znam nego tu da se drogira zato sto nezna sta ce..

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ma ima se sve gdje samo da se hoce i da se potrudi..

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Kamikazo,
sta je po tebi opasnije igrati na betonu fudbal ili rukomet? Po meni je bolje da se fudbal igra na betonu jer onda divljaci nemaju sansu da uklizavanjem nekoga polome a za mene je rukomet nezamisliv na betonu jer je mnogo opasnije od fudbala.

Ja i rekreacija slabo stojimo. Igrao sam fudbal oko Nove godine tj branio i skapao sam donoseci lopte.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

MI SMO TAD IGRALI RUKOMET NA BETONU JER NIJE BILO USLOVA DA GA IGRAMO U SALAMA I TO JE SPORT KOJI SE MOZE IGRATI BEZ NEKIH VECIH GRUBOSTI ALI FUDBAL JE OPASAN NA TURNIRIMA KOJI SE IGRAJU NA BETONU STALNO ZAVRSE DVA ;TRI COVJEKA U HITNOJ,POGOTOVO PRED KRAJ KAD TENZIJE PORASTU I POPIJE SE KOJA ONDA SE TO ZOVE IGRA BEZ GRANICA ( I BEZ CJEVANICA) :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ha,ha:)
posebno su najzanimljiviji seoski ''krmeci'' turniri u fudbalu..gdje ostanes em bez bubrega,koljena em bez praseta :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

:lol: :lol: :lol: druze zaboravio si na pivu sto bi seljaci rekli kistru pive :twisted: :lol: :o

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

regemane tako ti je slicno i u znanatskom, samo jos uz to imas i saunu!!!!
Idemo dalje ...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

zanatski....selo moje malo... :lol: :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

asd sam bio u ZC bas nakon duzeg vremena
sta reci
ludilo :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ma tuga

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Jbg i ja sam to prije uvijek kontao,taj Zc seljakluk i sabanluk iako uvijek dole zavrsim kad sam kuci jer em nemam gdje drugo da izadjem em bolje i u najgoroj kafani biti nego luci da se smaram.
Ako je vecini ljudi dole ok i ako svi mogu dole izlaziti i provoditi se mogu i ja jednom u 2 mjeseca izdrzati jednu noc.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

jbg razumijem ja tebe....al vecina ide dole jer nema gdje :cry:

Post Reply