Rekreacija

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

hej,regeman i warlock, i ja volim tu rekreaciju do zla Boga. Najradje sjednem nedje u kafanu pa se bavim rekreacijom dugo,dugo......dok mi se od prevelikog napora ne pocne sve okretati tj rekreiram se do bljuvanja.......

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

mislim da je tema ipak sport a mi skrenuli ..jbg :)
pa je ne znam stvarno sta uraditi
ako trcis ili vozis bicikl po okolini Prnjavora gledaju te kao da ti treba psihijatar :roll:
ne daj boze da ides na kurs joge ili cega slicnog odmah bi te ko sektasa spalili
da plivas nemas gdje,osim ljeti

jedino basket ili fudbal.Prije su bas bili cesti ti seoski turniri u fudbalu.ja sam to jedno 2 godine jurio dok nisam otisao na faks.Danas su ti turniri rijetkost a to je tamo oko 2000te bilo svake al' bas svake nedjelje tokom ljeta.Sad ,em nema tih ljudi koji su to organizovali i pravili(vecina vani) ,em nema ko da igra.
onoliko igraliste u Sibovskoj sa sve reflektorima zvrji prazno kad god prodjem tamo
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Nekada sam na to igraliste dolazio i molio Boga da neko od starijih ne dodje da mogu i ja da igram ili bar da pocnem dok neko ne pristigne i ja sam bio sav sretan a zadnjih par puta kada sam bio dole molili smo nekog klinca da nam popuni broj......
Nece danas niko sportom da se bavi,ljepse je imati uzora u mafijasima nego sportistima...
Zato i jesmo ovako negativni i naelektrisani,niko ne radi nista konkretno samo trac,provokacije......

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Cipiripi wrote:Nekada sam na to igraliste dolazio i molio Boga da neko od starijih ne dodje da mogu i ja da igram ili bar da pocnem dok neko ne pristigne i ja sam bio sav sretan a zadnjih par puta kada sam bio dole molili smo nekog klinca da nam popuni broj......
Nece danas niko sportom da se bavi,ljepse je imati uzora u mafijasima nego sportistima...
Zato i jesmo ovako negativni i naelektrisani,niko ne radi nista konkretno samo trac,provokacije......


:lol: :lol: :lol:

ma druze sta da ti kazem ipak je piva najbolji sport :) samo se bavi njom i bices zdrav i zivjeti long time ;)

User avatar
adriano
Posts: 223
Joined: 03.05.2007. 16:34
Location: Slovenija

Post by adriano »

Basket...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Tegovi(rekreativno) i naravno basket.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Plivanje, sauna i masaza..

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Step aerobik!
Image
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

lezanje u hladu sa limunadom

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Lezanje, sjedenje za racunarom i spustanje tegova (kad odem do Franza :wink: )
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

vrsta8472 wrote:Lezanje, sjedenje za racunarom i spustanje tegova (kad odem do Franza :wink: )
zaboravio si napisati slikanje :)

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Franz bi trebao sve nas ovisnike od kompjutera i interneta poslati na 7 dana prisilnog treninga u teretani :smt026

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ma jok netreba na mto jos mladi smo pa volimo da lezimo kasnije cemo se sami tjeramo da radimo i skidamo kile....al jbg takvo doba sada da se samo jede i pije........

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Warlock wrote:ma jok netreba na mto jos mladi smo pa volimo da lezimo kasnije cemo se sami tjeramo da radimo i skidamo kile....al jbg takvo doba sada da se samo jede i pije........
Ako mi se javis u roku od 7 dana,imas free 1 mjesec teretane.....na tebi je sve! :D

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ozbiljno?pa nije poenta u placanju druze nego natjerati volju :(samo ja bih ako bih krenuo odmah potjerao neki jaci tretman :) da se razvalim :)

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Godinama se prisiljavam da se podjem baviti nekim treningom ali nikako ne ide zbog interneta, filmova i alkohola. Treba mi motivacija a gdje da je nadjem ? :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Treba mi motivacija a gdje da je nadjem ?
Tjesi se time da se najbolje zene pale na sportiste :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

To je dobra motivacija Regeman imacu to na umu :D

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Warlock wrote:ozbiljno?pa nije poenta u placanju druze nego natjerati volju :(samo ja bih ako bih krenuo odmah potjerao neki jaci tretman :) da se razvalim :)
Moj ti Pedhinjo...nema znoja od tebe cim se na prvu hvatas voljnog momenta!

Ali da sam ozbiljan....ozbiljan sam....

...evo da se ne ljute i ostali forumasi...svima dajem gratis maj mjesec...Vedrane,pokreni gu'j'cu!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

e moj druze nakanjivao sam se ja par puta u teretanu i uvjek na pola puta skrenem u kafanu i tako stalno a vjeruj da cu morati ....

User avatar
tuturutu
Posts: 41
Joined: 07.05.2007. 14:01
Location: Prnjavor

Post by tuturutu »

BASKETTTTTT!!!!!!!!!!!!
NAjbolja rekreacija!A moracu i u teretanu, jel Franz hocel biti kakvog popusta?
shit happens!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

tuturutu wrote:BASKETTTTTT!!!!!!!!!!!!
NAjbolja rekreacija!A moracu i u teretanu, jel Franz hocel biti kakvog popusta?
Ako zelis igrati basket(ne moras biti neki extra znalac) pridruzi nam se,igramo svakog ponedeljka,srijede i petka u 18H.

Popust,najmanji problem...maj mjesec gratis.

kimi the dog
Posts: 108
Joined: 20.02.2007. 13:51
Location: middle of nowhere

Post by kimi the dog »

Warlock wrote:omladina je danas lijena jako ako smijem da primjetim samo su se uhvatili racunara i igrica,a igralista vecinom prazna :S
Eeee, ko nam kaze, ima te na ovom forumu vise nego trave! Gdje god krenem samo ti :smt045
Ali imam ideju! Da ta igralista ne bi bila prazna hajde da mi iznesemo sve kompove na njih pa da tako spojimo lijepo i korisno. :)

kimi the dog
Posts: 108
Joined: 20.02.2007. 13:51
Location: middle of nowhere

Post by kimi the dog »

Darius wrote:Franz bi trebao sve nas ovisnike od kompjutera i interneta poslati na 7 dana prisilnog treninga u teretani :smt026
Da, kad ono i tamo komp...tako nacuh :)

freedom
Posts: 183
Joined: 27.04.2007. 18:21
Location: ovdje sam.....

Post by freedom »

evo ja prekidam svoj zimski san (rucak), pa sam se malo pokrenula, idem u teretanu, malo trckaram i tako......valja skinuti ovu zimu, kod mene se bas sada primjeti...

p.s. trenirala sam i ja kosarku, eto samo toliko da ne mislite da samo momci udaraju po lopti!!!! :wink:
...DEJMT...

Post Reply