Prnjavorcani-za koga navijate?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Za koju reprezentaciju navijate?

Bosnu i Hercegovinu
5
12%
Srbiju
37
88%
 
Total votes: 42

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Prnjavorcani-za koga navijate?

Post by SCG »

Ejj cao svima evo ja opet otvaram novu temu....ima nas dosta razlicitih pa da vidimo ko navija za koju drzavu...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Jel mi zivimo u Republici Srpskoj ili Srbiji?
Ako si vec htjeo da postavis pitanje trebao si dvoumliti izmedju RS ili Bih?
nista manje logicno nije nego ovo tvoje-Srbija ili BiH,
Ne znam sto nama tamo Srbima preko Drine trazenje identiteta ide preko Srbije?Prvo moras Srbiju pomenuti pa onda Srbe u Bosni/RS.
Pusti te price o matici i kurcima koje svakojake budale,knjizevnici,politicari i popovi serviraju.
Ako vec pretendujes na nesto u vezi RS onda to konkretno uradi
Npr


mogao si da postavis temu :Sport u RS u 2007 ili sl ili najveci uspjesi RS sportista u 2006
ali dzaba
saban ostaje saban
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ejj ajde molim te neseri......sta tu seres preko neta....balija usrana

pater
Posts: 253
Joined: 09.05.2006. 21:09
Location: pravo mjesto

Post by pater »

:!: POLAKO SCG :!: PRVO REGEMAN NIJE BALIJA...... :idea: DRUGO: TI SI VEĆ
ODAVNO TREBAO PROMIJENITI IME U S JER JE ONO CG OTPALO..... :oops:
JA LIČNO NAVIJAM ZA SRBIJU ALI ISTO TAKO NAVIJAM I ZA MNOGE SJAJNE SPORTISTE IZ BiH SA NAGLASKOM NA RS :!:
Blažen je onaj koji nema šta da kaže a ipak ćuti!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

SCG wrote:ejj ajde molim te neseri......sta tu seres preko neta....balija usrana

Broj poruka ce ti jos malo nadmasiti IQ
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

pater navijam i ja za RS i nase sportiste ali nikada nece biti nase reprezentacije pod imenom RS bez onog jebenog BiH pred njim....zato eto navijam za srbiju..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

SCG wrote:pater navijam i ja za RS i nase sportiste ali nikada nece biti nase reprezentacije pod imenom RS bez onog jebenog BiH pred njim....zato eto navijam za srbiju..
Samo zato?po tom principu mozes i za Rusiju i oni su nam ''braca''.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ne nego mi je otac rodom iz srbije pa je on vjecito navijao za jugoslaviju i za srbiju pa moram i ja

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

SCG wrote:ne nego mi je otac rodom iz srbije pa je on vjecito navijao za jugoslaviju i za srbiju pa moram i ja

sa Srpstvom nema veze bas puno sto ti je otac navijao za Jugoslaviju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ti spominjes jugu...ja sam i srbiju napisao...nije ni bitno...nemoras se sad bas svadjati dosta je...nisam otvorio temu da ti jedini ovde stalno odgovaras, a da bar znas odgovoriti...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

SCG wrote:ti spominjes jugu...ja sam i srbiju napisao...nije ni bitno...nemoras se sad bas svadjati dosta je...nisam otvorio temu da ti jedini ovde stalno odgovaras, a da bar znas odgovoriti...

A da ti znas nesto ne bi lupao sa ovom temom svakih pola godine.Sta tvoj mozak ocekuje?da se nas 100 javi i svi kazemo za Srbiju?Zar nije vec tako?I onda da tvoj napaceni um bude zadovoljan.
Ne znam samo ko ti takvom tunjavom dade komp
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

I JA NAVIJAM ZA BOSNU I HERCEGOVINU !!!:smt026 KAD IGRA PROTIV TURSKE !!!:smt005 A U SVAKOM DRUGOM SLUCAJU NAVIJAM ZA NJENE PROTIVNIKE :lol:
DOK GOD BUDU MUSLIMANI IZ FEDERACIJE BOSNU I HERCEGOVINU BUKVALNO PROGLASAVALI BOSNJACKOM ( MUSLIMANSKOM ) DRZAVOM JA ZA NJU NIKAD NECU NAVIJATI.
ONI PRISVAJAJU SVE I U TOME SU PODRZAVANI OD SVIH KOJI ZELE DA BOSANCI PONOVO BUDU GRANICARI EVROPE ;ONI MOGU DA KAZU STA HOCE ALI SVJEST NARODU GOVORI DRUGACIJE ;ZATO NEMORAMO SE LAGATI NEVOLIM JA NI SRBIJU NESTO POSEBNO ALI POSTO MI JE IZBOR LOS IPAK JE VOLIM NAJVISE !!!
:wink:
KAD BI SE MALO PORADILO NA SVJESTI U FEDERACIJI;I KAD BI IM NEKO OBJASNIO DA I IZA BRDA ZIVE LJUDI I DA NAS KAO TAKVE POCNU POSMATRATI I POSTOVATI; DOBAR DIO NAS BI MOZDA NAVIJAO ZA BiH
NEMOJJJJJJ DAAAAAA PLJUJETEEEEEEE; MONITOR JE VAS; SAMO JE TEKST MOJ !!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

pogledaj samo BHT..oni ludaci stalno na teletekst-u itd. pisu o nama iz RS kako smo sramota za BiH navijamo za drugu drzavu a ne za "svoju" "drzavu" BiH...ja ga i negledam vise stalno seru isto

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

SCG wrote:pogledaj samo BHT..oni ludaci stalno na teletekst-u itd. pisu o nama iz RS kako smo sramota za BiH navijamo za drugu drzavu a ne za "svoju" "drzavu" BiH...ja ga i negledam vise stalno seru isto

Ti si postavio temu samo da bi sacekao nekog ko ce reci da navija za Bosnu da bi poceo da ga pljujes i prosipas svoju pamet i patriotizam.Pored Cikaskih patriota najgori su ovi sajber kao ti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Mi smo svi navikli bili da navijamo za Jugoslaviju, dok sad nama u bosni je tesko reci navijam za bih, jer ja licno poznajem malo kojeg igraca koji igra za taj tim, a za srbiju poznajem skoro sve, al sad i tamo ima dosta novih izmjena. Al mi cemo morati poceti navijati za bih, ipak je to nasa drzava kakva da je, samo mora biti ravnopravna sa sportistima svih nacija, u ovom trenutku mi nemamo druge drzave mozemo blebetati kolko hocemo. Al svak ima pravo na svoje misljenje i moze da navija za koga hoce i ako scg navija za SRBIJU nevidim nikakav problem, to je njegova sloboda da se opredijeli. jer svi hercegovci navijaju 90% za hrvatsku. Ja sam od malena navijao i volio crvenu zvezdu i navijam dan danas za nju i biti cu veciti Delija iako sam u bosni, to mi nece niko nikada moci zabraniti. Svaka cast klubovima u bosni, al ono sto je u srcu u srcu je.
Mislim da ce trebati jos dosta vremena proci da se mi naviknemo ako bude opstala da nasa drzava kako ju sada zovu bih.
pozdrav za scg i regemana, nadam se da nisam nikog uvredijo
Idemo dalje ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PITANJE KAO NA PRIMJER ZA KOGA BI NAVIJALI KAD BI IGRALI FEDERACIJA BiH PROTIV RS BI ISTO TAKO SVRSTALO SVE MUSLIMANE IZ RS NA STRANU FEDERACIJE ;CISTO SUMNJAM DA BI IKO NAVIJAO ZA RS IAKO SVI ZIVE U NJOJ I NEMOGU SE POZALITI DA IM JE BOLJE ILI LOSIJE NEGO NAMA ;DOK TO SRBI IZ FEDERACIJE NEMOGU RECI JER NISU JEDNAKO ZASTUPLJENI NI U INSTITUCIJAMA NI U SPORTU .
POZNAJEM DOBRO STANJE U FEDERACIJI I MOGU VAM RECI DA NA PRSTE MOZETE POBROJATI SRBE KOJE SU MUSLIMANI ZAPOSLILI DOK SE NA TO KOD NAS NE GLEDA CAK SRBI VISE UZIMAJU MUSLIMANE DA BI DOBILI DONACIJE I SUBVENCIJE OD MEDJUNARODNJAKA I OD MERHAMETA !!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

KAMIKAZA wrote:PITANJE KAO NA PRIMJER ZA KOGA BI NAVIJALI KAD BI IGRALI FEDERACIJA BiH PROTIV RS BI ISTO TAKO SVRSTALO SVE MUSLIMANE IZ RS NA STRANU FEDERACIJE ;CISTO SUMNJAM DA BI IKO NAVIJAO ZA RS IAKO SVI ZIVE U NJOJ I NEMOGU SE POZALITI DA IM JE BOLJE ILI LOSIJE NEGO NAMA ;DOK TO SRBI IZ FEDERACIJE NEMOGU RECI JER NISU JEDNAKO ZASTUPLJENI NI U INSTITUCIJAMA NI U SPORTU .
POZNAJEM DOBRO STANJE U FEDERACIJI I MOGU VAM RECI DA NA PRSTE MOZETE POBROJATI SRBE KOJE SU MUSLIMANI ZAPOSLILI DOK SE NA TO KOD NAS NE GLEDA CAK SRBI VISE UZIMAJU MUSLIMANE DA BI DOBILI DONACIJE I SUBVENCIJE OD MEDJUNARODNJAKA I OD MERHAMETA !!! :lol: :wink:

To je jasno i da ipola belgijanaca ne navija za Belgiju i pola Srba za Bosnu i pola Hrvata za Bosnu i sve moguce etnicke grupe po raznim zemljama,ali ja ne vidim sta SCG hoce da postigne sa ovom temom?
Ocigledno je da ce svi Srbi navijati za Srbiju i to je logicno,zbog specificne situacije u Bosni-RS.Cak i da RS postane samostalna svi ce i dalje navijati za Srbiju jer je jaca u svim sportovima.
Samo ne vidim razlog da se u svemu potencira pitanje Rs preko Srbije sa sve cekanjem da naleti neko ko ce da kaze ja navijam za Bosnu da bi ga ovaj SCG ispljuvao kao mene :''posrani balija''.
Ja nemam problem ni sa navijanjem ni sa identitetom ali ocigledno SCg ima
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Crazy_frog
Posts: 255
Joined: 18.02.2007. 23:08
Location: Prnjavor

Post by Crazy_frog »

Nikada necu navijati za BIH zato sto je gledaju kao bosnjacku reprezentaciju,a u sustini to i jeste.Logicki je da ce svaki srbin da navija za Srbiju....
:D

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

SRBIJU nikad za Bosnu

usputno navijac sam CRVENE ZVEZDE 8) :!:
Image

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

welcome to club of SRBI PROTIV BOSNE :D

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

samo slozno
Image

User avatar
Krang
Posts: 22
Joined: 18.02.2007. 15:42

Post by Krang »

Ide li se iz Prnjavora organizovano na Portugal?

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ja mislim da se ide preko bajo turs-a...

ima na www.beli-orlovi.com/forum tema o organizovanom polasku navijaca iz RS..inace ako se neide iz prnjavora, za one koji hoce ima i iz dervente, banja luke itd...reci cu detaljnije do sutra

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

BAJO TURS IMA KURS :!:

PRIPREMITE PASCHOSCHE :!: :D

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ne pada mi napamet da gledam kako ih portugal gazi!!!dosta sto sam gledao kako su ih BORATI ubili :lol: :lol: :lol:

Post Reply