Prnjavorcani-za koga navijate?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Za koju reprezentaciju navijate?

Bosnu i Hercegovinu
5
12%
Srbiju
37
88%
 
Total votes: 42

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Warlock wrote:ne pada mi napamet da gledam kako ih portugal gazi!!!dosta sto sam gledao kako su ih BORATI ubili :lol: :lol: :lol:
napalice se stoka protiv portugala jer ih tu zajedno sa njihovim mentorima gledaju menadzeri stranih klubova.
Pasos ne treba,samo licna i nealkoholisano stanje:)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Pasos ne treba,samo licna i nealkoholisano stanje:)[/quote]

ZNAM ZA PASOS,ALI IMAO SAM ANEGDOTICU SA BAJOM KAD JE NA GRANICI ZATRAZIO PASCHOSCHE KAO ZA STOKU :D

I JA KONTAM DA CE ODIGRATI DOBRO,MISLIM SUMNJAM DA BI SE IZVUKLI IZ BG TAKO LAKO DA PRODJU NPR KAO PROTIV ARGENTINACA ILI HOLANDJANA...
JELI KO GLEDA CRNU GORU PROTIV MADJARA??????

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ja sam gledao...utakmica je isla iz 2 u 1 i blokirana je u svim kladionicama dan pred mec samo zbog toga..rijetko gdje se mogla igrati..
od silnog ''cojstva i junastva'' ostadose gole mafijaske gace..prvu utakmicu toliko zeljene drzave su nastimali..jos 2 penala..e tugo moja od fudbala
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

ZANIMLJIVA INGORMACIJA...
ALI I BILA JE TEKMA "MALO CUDNA",SAMO NEMAJU LOSU EKIPU S OBZIROM NA LIGU.SAMO KOLIKO CE TO TRAJATI...AKO IM ZVEZDA I PARTIZAN PRESTANU PRAVITI IGRACE GOTOVI SU.ALI IMAM SMEK DA CE KOKETIRATI SA HRVATIMA,MNOGO SE NESTO ULIZUJU JEDNI DRUGIMA U ZADNJE VRJEME.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pa penali a i sama utakmica su bili smijesni
A odbrana im je suplja,ostatak tima je manje vise ok..svaku reprezentaciju koja je velicine ko CG ce bez problema obraditi,ali za nesto ozbiljnije trebace truda,mada me ne bi cudilo da ko bosanci pocnu skupljati dobre igrace iz Srbije i Hrvatske koji nemaju mesta u svojim maticnim reprezentacijama.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

ILI POVUKU SAVICEVICA I MIJATOVICA IZ PENZIJE,TO BI IM BILO BOLJE!
MOGU DA ZAMISLIM KAD SU PRVU TEKMU PRODALI KAKO CE SE PRODAVATI MJESTA U EKIPI(AKO BUDE ZAINTERESOVANIH).

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

To sam i ja rekao..oni ce kvalifikacije igrati prva 3-4 meca i onda kad skontaju da ispadaju samo ce prodavati utakmice..i naravno zvati pojedine igrace pojedinih funkcionera i menadzera kao sto se sad radi u Srbiji (Trisovic,Ergic,Babovic) koji se zovu samo kad ih treba preprodati
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

jbg znase da CG uvjek bili ******,i ostace to zauvjek za mene,ebo im ja mamu i njihovoj budvi

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Warlock wrote:jbg znase da CG uvjek bili ******,i ostace to zauvjek za mene,ebo im ja mamu i njihovoj budvi
Zasto psujes aaaa

Ako te cuju crnogorci pozelje ce ponovo sa Srbijom zajednicu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao sam sinoc mec nasih i Portugala i utsici su mi razliciti-za oba poluvremena.
Ne sjecam se da li smo ikada igrali bolje nego u prvom poluvremenu.Odavno lopta nije isla brze,sa sve kvalitetnim centarsutevima.Samo sto to nije imao ko da realizuje.Porrtugalce usrao gol a mi zasluzeno izjednacili.
U drugom poluvremenu totalna defanziva nasih sto je bilo i za ocekivati jer sa ovakvim veznim tesko da bi dali gol a da se otvorimo primili bi ga sigurno.
Odbrana suplja osim Vidica i Duljaja koji je bio na desnom beku cini mi se..Krstajic star,Dragutinovic spor.treba dati sansu opet Stepanovu i Ivanovicu iz mlade.
U veznom redu pored Kovacevica i Tosica mjesta treba biti definitivno i za Sasu Ilica.Krasic-odlican samo manje da davi sa loptom.
Napad nam je bez Zige nula poena i to svako zna.Crkotina zbog kartona nece igrati ni sledecih nekoliko utakmica.Pantelic van forme
Sad nam na gostovanju u Belgiji i Finskoj treba makar jedna pobjeda.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Krang
Posts: 22
Joined: 18.02.2007. 15:42

Post by Krang »

Warlock wrote:ne pada mi napamet da gledam kako ih portugal gazi!!!dosta sto sam gledao kako su ih BORATI ubili :lol: :lol: :lol:
Mislim da su te demantovali sinoc :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Elitni razred našeg fudbala napustili su Radnik, koji je već ranije otpisan, te banjalučki Borac. Premijer ligaš iz gra da na Vrbasu juče je ubilježio Pirovu pobjedu protiv Veleža (4:1), s obzirom na to da je njihov glavni konku rent Sloboda pred domaćom publikom savladala Slaviju (3:1) i tako u posljednjem kolu osigurala opstanak u elitnom razredu našeg fudbal.

Porazom na "Tušnju" Slavija je izgubila drugu pozici ju i Kup UEFA, ko ji će morati traži ti u revanš
Od onakvog sportskog grada i onakvog kluba napravise provinciju u pravom smislu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Ja sam realan i navijam iz zemlje gdje sam rodjen, vrlo logicno.

Navijam za Bosnu i Hercegovinu, jer sam rodjen u Banja Luki.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

regeman wrote:...i naravno zvati pojedine igrace pojedinih funkcionera i menadzera kao sto se sad radi u Srbiji (Trisovic,Ergic,Babovic) koji se zovu samo kad ih treba preprodati
Trisovic i Babovic ok, ali Ergic je strasno dobar igrac. Juce gledah utakmicu Basel-YB i decko je strasno odigrao, rezultat je bio 2-0 a kod oba gola je Ergic asistirao,sam je nosio vezni red... Mozda mu Javier daje premalo sanse...Tako da... Nego sta reci? Ispada Borac a ulaze Laktasi... Prava buducnost fudbala a svi jedva cekaju da se muciliste od prvenstva zavrsi...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Vjerujem da je taj Ergic dobar, vidim stalno daje golove, ali u reprezentaciji ga nikad nema-u smislu da igra dobro, samim tim mi i cudno sto ga zovu bas stalno.
Za Trisovica, Rukavinu i sl. sam cuo iz pouzdanih izvora da su pojedini funkcioneri njihovi menadzeri ili u sprezi sa istima.

A to sto kazes Laktasi ulaze, volio bi da udju zbog kvaliteta i da taj kvalitet zadrze, sto je kod nas nemoguce.Zbog primjera jednoh KK kluba koji je isao od sjaja do ocaja, prateci politicku situaciju.

Neka, neka...RS ima 1 milion ljudi otprilike, fudbalera ni za Qrca, koji nam je fudbaler najbolji vani?Dok se sjetis prodje dan, a Island, Crna Gora, Makedonija, Kipar, koji su manji od nas imaju bolje fudbalere i reprezentacije.Odrali bi nas i F.Ostrva i Malta sa sve Luksemburgom.
Tuga, a tu tugu prati i lopovluk funkcionera u BiH savezu, prevashodno Dominikovica i njegove kobasica-bratije.Fudbal u Bosni-RS je sramota, i ako liga postoji zbog politike-poserem se na nju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Pa vjerovatno Ergica i zovu zbog tih njegovih golova? Jak je on, ali malo ima sanse i ima drugu ulogu u timu SRB. ne vjerujem da je njemu potreban neki lobi... Decko je jos uvijek pola u vlasnistvu Juventusa... Onaj mali Kuzmanovic iz Modrice bi mogao da bude osvjezenje u veznom redu, ali opet, od kako je otisao u Fiorentinu imao je samo dva nastupa, a platili su ga 4.5 Mio franaka. Trisovic cini mi se sad nije pozvan ali je Rukavina. Neka je, neka proba, samo sto nije vrijeme sad za testiranje... Ne znam skoro nista o onom Jovanovicu iz Belgije? Kazu da je bio dobar omladinac? Dace Bog da utrpa nesto Fincima...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Jovanovic je odlican igrac, samo je pitanje koliko ce kao eto nekakva zamjena uspjeti da se dokaze u reprezentaciji, ipak tu treba malo vise vremena ali treba mu dati sansu.Bio je najbolji strijelac i igrac Vojvodine prije nekoliko sezona, Dzajka ga je trazio, ali naravno nije mogao parirati cini mi se Moskovskoj Lokomotivi.Tamo je igrao dobro, ali je zbog sukoba sa nekim bio jedno vrijeme rezerva, pa se sam sa sobom zajebavao kako je on najplaceniji turista u Moskvi :D .

Sad je dobar u Belgiji, odlicno igra, u zivotnoj formi.Samo je pitanje da li neko u A timu moze da mu pakuje golove.Kezman je igrao najbolje u PSV-u zato sto je imao ROmedala i Robena, 2 rkstra igraca koji probiju-lopta ne peterac-gol.
Jovanovica cemo vidjeti, ali trebalo ga je zvati, kad vec svako igra.

Pravo da ti kazem nemam mogucnosti da pratim svajcarsku ligu ,ali po strijelcima vidim da su sve sami ili YUgo ili Sipci :D .
Ali, vjerovatno igra dobro tamo pa ga zato zovu, moguce.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

FK Borac ispao je iz Premijer lige BiH prije desetak dana. Tek danas (16 sati) će, koracima puža, SFP "Borac" d.o.o., navodno, "počistiti" sve one koji su kumovali novoj tužnoj epizodi na Gradskom stadionu. A, grešnika je zaista mnogo. Samo dobra metla može da spasi klub svijetle tradicije i bogate istorije od dalje propasti.

Minula sezona u BiH pokazala je da je preduzeće "izum" onih koji baš i nemaju dodirnih tačaka s fudbalom, niti se razumiju u ovu igru. Kako drugačije objasniti situaciju da su samo pojedini članovi Skupštine SFP "Borac" d.o.o. dolazili na utakmice, a u klubu ništa nije štimalo. Bilo je i onih koji su radili za lični interes, ne gledajući na posljedice. Izdigli su se iznad Borca i sada je došao trenutak da bolno ateriraju na zemlju, jer ničija nije do zore sijala!

Borac je predmet ismijavanja bh. fudbalske javnosti i nesposobnosti Banjaluke, grada od oko 350.000 stanovnika, koja je opet pala na ličnim glupostima. Došao je, međutim, dan da se na Gradskom stadionu polože računi i potencira odgovornost od koje svi bježe. Čudno je da niko poslije rezultatskog kraha nije podnio ostavku, ali će zato danas svi oni koji su griješili biti najureni. I oni koji su sa strane tobože pomagali klubu da bi se uplusali, moraju da odgovaraju pred sudom javnosti.

Prethodne dvije godine na Gradskom stadionu je bilo svega, ali je nedostajalo poštenja. U budućnost niko nije gledao, pametnjakovićima u klubu bila je bitna samo rđava sadašnjost. A ona je proizvela takve likove da se svaki pošteni navijač i ljubitelj fudbala u gradu na Vrbasu osjeća izdato, prevareno, poniženo, žalosno... Sve zbog fudbalskih neznalica i šminkera!

Nije Borac ničija privatna prćija da se poigrava s njim i da bruka fudbalsku Banjaluku!

Stvarno se svakave bagre nakotilo u BL proteklih godina.Uzimajuci u obzir kakav je to sportski grad bio.Sad taj isti klub ismijavaju sverceri iz Posusja, Orasja, Zepca..
Ne tako davno su osvojili kup SFRJ i Mitropa kup cini mi se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Pa kad im u omladinskom pogonu igraju tatini sinovi,koji fudbal nisu vidjeli ni preko tv,onda sta reci....

Post Reply