Atletski klub PRNJAVOR

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Gost

Post by Gost »

ПА ДА ЈЕ ДОБАР .. И НИЈЕ БАШ...АЛИ И ТО ЈОЈ ЈЕ БИЛО ДОВОЉНО ДА ПОБЕДИ...
ДОБАР ЈЕ РЕЗУЛТАТ КАДА ИСТРЧИ ИЗМЕЂУ 4 МИНУТЕ 30 И 4 МИНУТЕ 40 СЕКУНДИ

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

А кад истрчиш мање од минут и по? :wink:

Gost

Post by Gost »

Е ТО ЈЕ ОНДА СВЕТСКИ РЕКОРД ЗА ДВЕ МУНУТЕ, ПОШТО ОН ТРЕНУТНО ИЗНОСИ 3 МИНУТЕ 26 СЕКУНДИ И 00 СТОТИНКИ У И ДРЖИ ГА МАРОКАНАЦ ХИШАМ ЕЛГЕРУЖ :lol:

Gost

Post by Gost »

КОД ЖЕНА ЈЕ ОКО 3 МИНУТА И 50 СЕКУНДИ ЗАБОРАВИО САМ ТАЧНО КОЛИКО. :lol:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

3:50,46 made in China! :D

Gost

Post by Gost »

Колико видим добро си обавештен... :lol:

Zoki
Posts: 4
Joined: 15.06.2007. 11:20

Post by Zoki »

jel imate vi dicipline sprint a ne samo duge pruge?

Gost

Post by Gost »

Imamo nekoliko njih...ali gde da ih treniramo...na asfaltu... gde da rade skokove preko prepona...na asfaltu...da postavimo prepone na cestu pa da ih treniramo za sprint...malo nemoguće...Čudi me da nam policija i ovo dozvoljava...

Zoki
Posts: 4
Joined: 15.06.2007. 11:20

Post by Zoki »

i jel ima talenata...?ja inace isto treniran atletiku sprint...200 nekad i 400..

Gost

Post by Gost »

Имамо... Одакле си ти и где тренираш атлетику ?

Zoki
Posts: 4
Joined: 15.06.2007. 11:20

Post by Zoki »

eh...da znan citat cirilicu bilo bi dobro :cry:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

KVI JEDNO PITANJE :?: :lol:
MOZES LI DA OTRCIS DO SEREGA I NAZAD :lol:
ZNACI PRNJAVOR-SEREG I NAZAD
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Може Киви много више.

Свакодневно је трчао на релацији Маховљани-Залужани и назад, током `95. и `96.
Јел` тако Киви ?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Gost

Post by Gost »

:lol: До Шерег Илове и назад у Прњавор има само 22,3 км, А ја сам некада највише у комаду истрчао 55 км. Трчао сам десетак пута Од Прњавора преко Шибовске,Смртића, Тромеђе и Палачковаца до Прњавора када сам се спремао за маратонске трке... Маратон на 42,195 м сам истрчао десетак пута... Најбоље ми је време 2 сата 45 минута и 42 секунде..

Gost

Post by Gost »

Тако је... Тада сам и истрчао 55 км у комаду...Од Маховљана до Градишке и назад и још мало по аеродромској писти... Чак сам због тога трчања ван Касарне ишао и неколико пута на рапорте код комаданта аеродрома.. :lol:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

kivi wrote::lol: До Шерег Илове и назад у Прњавор има само 22,3 км, А ја сам некада највише у комаду истрчао 55 км. Трчао сам десетак пута Од Прњавора преко Шибовске,Смртића, Тромеђе и Палачковаца до Прњавора када сам се спремао за маратонске трке... Маратон на 42,195 м сам истрчао десетак пута... Најбоље ми је време 2 сата 45 минута и 42 секунде..
SVAKA CAST!!!
Je si li usput kad si trcao malo se zagledo u trebe :lol: ,ili kad trcis gledas samo pravo :lol:
Image

Gost

Post by Gost »

:lol: А шта ти мислиш... :lol: Па досадило би гледати само пред себе...Нормално да се мало и разгледа ''ПРИРОДА'' около поготово када се трче трке маратона, а оно народа (ДЕВОЈАКА) на хиљаде крај пута.. :lol:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

kivi wrote::lol: А шта ти мислиш... :lol: Па досадило би гледати само пред себе...Нормално да се мало и разгледа ''ПРИРОДА'' около поготово када се трче трке маратона, а оно народа (ДЕВОЈАКА) на хиљаде крај пута.. :lol:
:smt005
Image

Gost

Post by Gost »

Најлепше ми је било трчати у Новом Саду... :lol: а што тамо има лепих девојака... :lol:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

kivi wrote:Тако је... Тада сам и истрчао 55 км у комаду...Од Маховљана до Градишке и назад и још мало по аеродромској писти... Чак сам због тога трчања ван Касарне ишао и неколико пута на рапорте код комаданта аеродрома.. :lol:
И 'ладно си ишао на рапорт код команданта касарне 8)

Gost

Post by Gost »

Franz wrote:
kivi wrote:Тако је... Тада сам и истрчао 55 км у комаду...Од Маховљана до Градишке и назад и још мало по аеродромској писти... Чак сам због тога трчања ван Касарне ишао и неколико пута на рапорте код комаданта аеродрома.. :lol:
И 'ладно си ишао на рапорт код команданта касарне 8)

Да ФРАНЗ...Знаш.. Тада је било забрањено излазити из Касарне јер су свуда около кружили припадници ИФОР-а у тенковима и надгледали сваке покрете у Касарнама... а мени досадило трчати по аеродромској писти...Тако ја, пошто сам био у ваздухопловној полицији, и моји су били на капијама, изађем трчати према Касарни Залужанима... Трчао сам неколико дана , када једног дана ме зовну на рапорт...Одмах сам знао шта је у питању... Неко од командира ишао с посла кући и видео ме... Знаш оно бла,бла,бла,.. Ухватиће те ИФОР, па ово , па оно... И ја се пар дана смирим и трчим по писти...Али знаш мене досади мени то брзо ... Кренем трчати по аеродрому, па одмах након тога овај пут одем према Градишци... Кад оно ујутро опет ме зову на рапорт... Пита мене командир: ''Где си био јуче, где си трчао ?'' Ја му кажем: ''Нигде трчао сам ту по писти !'' Он мени : ''Што лажеш кад сам те лично видео у Градишци !'' ''Како си дошао до тамо, ко те довезао ?'' Ја му кажем: ''Нико, дотрчао сам и вратио се !'' Он ми каже : ''Ти ниси нормалан, па знаш ли ти колико има километара до тамо и назад ?'' Ја му кажем : ''Знам ! 50 км''. Видео човек да са мном не вреди па ме после пустили да трчим куда хоћу, али сам свако јутро морао ићи у Лакташе и назад у Маховљане (10-так КМ) по новине за њега, а после наставио радити свој тренинг.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

kivi wrote: ''Како си дошао до тамо, ко те довезао ?'' Ја му кажем: ''Нико, дотрчао сам и вратио се !'' Он ми каже : ''Ти ниси нормалан, па знаш ли ти колико има километара до тамо и назад ?'' Ја му кажем : ''Знам ! 50 км''. Видео човек да са мном не вреди па ме после пустили да трчим куда хоћу, али сам свако јутро морао ићи у Лакташе и назад у Маховљане (10-так КМ) по новине за њега, а после наставио радити свој тренинг.
Kivi, Kivi ni tvom nadredjenom nije bilo lako sa tobom u vojsci :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
gorica vrhovac
Posts: 340
Joined: 04.03.2007. 00:45

Post by gorica vrhovac »

E moj Kivi pa tebe stalno diranju! nemaju pametnijog posla! :wink:
Image

Gost

Post by Gost »

:lol: Шта ће те тако ме допало... :lol:

Gost

Post by Gost »

Атлетски клуб Прњавор је на Сениорском Првенству Босне и Херцеговине одржаном у Зеници освојио ДВЕ медаље.[/size] ДИЈАНА КОВАЧЕВИЋ је у трци сениорки на 5000 m освојила ЗЛАТНУ медаљу и тиме постала Сениорска Првакиња Босне и Херцеговине за 2007. годину, док је у трци на 3000 m освојила БРОНЗАНУ медаљу.
` Победом на 5000 m, ДИЈАНА КОВАЧЕВИЋ је изборила дрес репрезентације Босне и Херцеговине за наступ на КУПУ ЕВРОПЕ , који се одржава у Зеници 23 и 24. јуна 2007. године и Сениорском Првенству Балкана које се одржава у Софији у Бугарској 4 и 5 јула 2007. године.
Нову проверу атлетичари АК Прњавор имају 23. и 24. јуна 2007. године на КУПУ ЕВРОПЕ за сениорке и сениорке које се одржава у Зеници, Међународној Видовданској уличној трци која се одржава у Брчком 28. јуна 2007. године и Млађе јуниорском Првенству Босне и Херцеговине које се одржава 31. јуна и 1 јула 2007. године у Тузли, а које је уједно и Изборно такмичење за Европски олимпијски фестивал младих који се одржава од 23-27. јула 2007. године у Београду и Млађе јуниорско Првенство Балкана које се одржава који се одржава 11. августа 2007. године у Турској.

Post Reply