Atletski klub PRNJAVOR

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Atletski_klub_Prnjavor
Posts: 51
Joined: 08.08.2007. 23:44
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Atletski_klub_Prnjavor »

Атлетски клуб Прњавор је на Јуниорском првенству Републике Српске одржаној у Бањалуци освојио ЈЕДНУ медаље.

БОШКО БИЈЕЛОНИЋ је у трци јуниора на 3000 m освојио БРОНЗАНУ медаљу.


Следећи наступ атлетичари АК Прњавор имају на Јуниорском Првенству Босне и Херцеговине, које се одржава у Сарајеву.
Ово је још један у низу успеха АК Прњавор који 06. јула слави 15 година постојања, а којом приликом ће у наредном периоду бити одржана Свечана Скупштина.
AK PRNJAVOR

Atletski_klub_Prnjavor
Posts: 51
Joined: 08.08.2007. 23:44
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Atletski_klub_Prnjavor »

Тачно пре 15 година, тј. 06. јула 1993. године основан је Атлетско клуб Прњавор. За ових 15 година свога постојања Клуб је прошао трновит пут до успеха које је остварио. Наши атлетичари су учествовали на свим такмичењима, од Уличних трка у Прњавору, до Балканских, Европских и Светских Првенстава, као и Олимпијских игара.
Освојили смо на стотине и стотине медаља на Званичним Првенствима и незваничним Првенствима и такмичењима , Републике Српске, Босне и Херцеговине, Савезне Републике Југославије, Србије и Црне Горе и Балкана.
Такође наши атлетичари су обарали рекорде Републике Српске, Босне и Херцеговине, Србије и Црне Горе, као и Балкана, а неки од тих рекорда су још увек актуелни.
Кроз Клуб је до сада прошло на хиљаде младих полазника који су оставили свој траг у историји Клуба, која ће бити записана златним словима.
Иако је већином свих ових година Клуб пролазио кроз сталну беспарицу и борбу за пуком егзистенцијом, увек се учествовало на свим Првенственим и другим такмичењима и Клуб је успео да се успешно одржи све ове године.
Овом приликом руководство Атлетског клуба Прњавор и сви његови атлетичари се захваљује свим Спонзорима, Предузећима и осталим донаторима и људима добре воље, који су све ове године били уз наш Клуб и помагали га , како финансијски, тако и на било који други начин.
Такође се захваљујемо свим медијским кућама, почевши од Радио Прњавора и Бране Радуловића, који су први почели објављивати наше резултате у средствима информисања и тако афирмисати наш клуб, па све до Прњаворског информативног портала Прњавор.инфо , који је у последње време највише допринео афирмацији Клуба, јер су посредством њега о нашим успесима чули људи широм ове наше планете.
После 15 година успешног постојања и рада Атлетски клуб Прњавор има велику обавезу и задатак да настави успешан рад Клуба као и до сада уз несебичну помоћ свих оних који су на било који начин били везани за Клуб у протеклом периоду.
Поводом овог јубилеја, Атлетско клуб Прњавор ће у наредном периоду одржати Свечану Скупштину о којој ће јавност бити благовремено обавештена.
AK PRNJAVOR

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Bravo za AtletskO klub Prnjavor. :wink:

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

Molim vas treneru da mi kažete koliko je vas atletičar Boško trčao na juniorskom mitingu RS-a u BL?

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

RECITE VREMENA VASIH ATLETICARA

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

OK.A sada bih vas zamoli da kazete koliko je takmicara nastupilo u trci na 3000m i koja su vremena prvih?

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

ATLETIČARI :lol:

User avatar
tvrtko
Posts: 157
Joined: 31.03.2008. 14:54
Location: Marakana SEVER
Contact:

Post by tvrtko »

Oladi covjece malo,vidi koliko si pitanja postavio :!: :wink:
Image
Image

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

Samo me interesuje kako doći do takvih postignuća i da napišu vremena njihovih atletičara u 2008 godini?

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Уф... :lol: Ти ко на неком квизу постављаш питања за питањима.... Олади мало.... По реду.... :lol: Као Прво... Нећу да ти одговорим ни на једно питање, пошто је очигледан циљ свих ових твојих питања, а то је провокација... Од својих 8 постова, 6 си написао на ово питање... тако да је очигледан циљ твог питања..... Када будеш нормално питао, без тога да провоцираш, ја ћу ти драге воље све рећи што те занима.... Све од 1993. године , па на овамо.... Сваки резултат за сваку освојену медаљу, ако треба... Али само ако будеш културно питао, а не овако... До тада, распитај се сам мало боље, јер очигледно ти све то знаш, а овде хоћеш да вређаш и провоцираш.... Знам унапред шта ћеш сад написати и шта ћеш питати, тако да прекидам сваку дискусију о овоме, док не будеш нормално питао оно што те занима... Поздрав
ImageImage

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Kivi nedaj se isprovocirati znamo svi da si ti najveci atleticar u istoriji Prnjavora!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Boxer wrote:znamo svi da si ti najveci atleticar u istoriji Prnjavora!
Mislim da nema potrebe da ga ovako nabadas.... Covjek nije ubacio ni jednu rijec samohvalospjeva, niti se isticao medju ostalim...
Svi dobro znamo ko je naj Prnjavorske atletike, i ko nosi skoro svu zaslugu za ostvarene rezultate, a Kivi se, koliko sam primijetio, nije gurao u tu ulogu...

Kad sam vec ovde, sve cestitke Klubu povodom godisnjice... Zelim jos mnogo zlatnih medalja; i da se opet probijete na Olimpijadu...

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Хвала
ImageImage

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Nisi ti klub da kazes "Hvala"....... :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Ја кажем ХВАЛА у име Клуба који представљам... Клуб је правно , а не фижичко лице, па да може рећи ХВАЛА..... Значи мора то неко у име Клуба рећи.... А ја у име Клуба кажем ХВАЛА свима који су честитали на 15-то годишњици од оснивања Клуба и свима онима који ће то урадити...

ПОЗДРАВ
ImageImage

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Pa gore nisi rekao hvala u ime kluba a sada je ok :wink:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Ne nabadam Kivija samo sam napisao da je bio dobar atleticar.
Sve pohvale atletskom klubu da postizu dobre rezultate sa jako malom novcanom podrskom.

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

Hvala puno na odgovoru.Samo me interesuje vrijeme vasega atleticara na juniorskom prvenstvu RS-a i koji je rezultat postigao u trci na 3000m i koliko vam je atleticara odustalo???Mislim da je sramotno da pisete kako je osvajanje bronzane medalje za vaš klub ogroman uspjeh a ne govorite o vremenima kao nekada o vremenima Slaviše Bunića,Mirjane Kalajdžić,Mire Preradović,Natase Petrović,Rondaša...i mnogih drugih.Uvijek pišete da imate mnogobrojne talente,kada će neki od njih makar izrasti u kvalitetnog juniora.Molio bih za konkretan odgovor?I još se hvalite veteranima???Za vrijeme Čabrila to nije bilo ni u stotom planu,zar ne?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAH. :lol: Svog druga Rokija nisam vidio ima jedno...pa najmanje 6-7 godina. Ziv on meni bio, gdje god bio. :wink:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

aco wrote:Hvala puno na odgovoru.Samo me interesuje vrijeme vasega atleticara na juniorskom prvenstvu RS-a i koji je rezultat postigao u trci na 3000m i koliko vam je atleticara odustalo???Mislim da je sramotno da pisete kako je osvajanje bronzane medalje za vaš klub ogroman uspjeh a ne govorite o vremenima kao nekada o vremenima Slaviše Bunića,Mirjane Kalajdžić,Mire Preradović,Natase Petrović,Rondaša...i mnogih drugih.Uvijek pišete da imate mnogobrojne talente,kada će neki od njih makar izrasti u kvalitetnog juniora.Molio bih za konkretan odgovor?I još se hvalite veteranima???Za vrijeme Čabrila to nije bilo ni u stotom planu,zar ne?
ПА ГОСПОДИНЕ ПАМЕТНИ, РЕКАО САМ ТИ ВЕЋ ПРЕ ГОРЕ ЗА РЕЗУЛТАТЕ... АКО ТЕ ЗАНИМАЈУ РЕЗУЛТАТИ ОД ПОМЕНУТИХ АТЛЕТИЧАРА, ВРАТИ СЕ НА ПОЧЕТАК ОВЕ СТРАНИЦЕ И ПРОЧИТАЈ СВЕ ОД ПОЧЕТКА... КЛУБ ПОСТАВЉА РЕЗУЛТАТЕ ОД ТЕКУЋИХ ТАКМИЧЕЊА, А НЕ ОД ТАКМИЧЕЊА КОЈА СУ БИЛА ПРЕ ПЕТ ИЛИ ДЕСЕТ ГОДИНА... НИШТА ВИШЕ ТИ НЕ МИСЛИМ ОДГОВАРАТИ О ТОМЕ.... НИГДЕ НЕ ПИШЕ ДА ЈЕ ОСВАЈАЊЕ МЕДАЉЕ ОГРОМАН УСПЕХ, ВЕЋ ДА ЈЕ ОСВОЈЕНА ЈЕДНА БРОНЗАНА МЕДАЉА НА ЈУНИОРСКОМ ПРВЕНСТВУ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ.... ПРВЕНСТВУ, А НЕ НА НЕКОМ ЛЕВОМ ТУРНИРУ КАО КОД ПОЈЕДИНИХ СПОРТОВА ШТО ЗНА БИТИ.... ТАЛЕНТИ НЕ ИЗРАСТАЈУ ПРЕКО НОЋИ У ВРХУНСКЕ СПОРТИСТЕ, ВЕЋ СЕ СА ЊИМА ТРЕБА РАДИТИ ГОДИНАМА... НИШТА СЕ ПРЕКО НОЋИ НЕ МОЖЕ НАПРАВИТИ.... НЕ МОЖЕШ ОЧЕКИВАТИ , КАДА НАЂЕШ НЕКОГ ТАЛЕНТОВАНОГ СПОРТИСТУ, ДА ОДМАХ ПРЕКО НОЋИ ОД ЊЕГА НАПРАВИШ ВРХУНСКОГ СПОРТИСТУ И ДА ПОБЕЂУЈЕ И ОСВАЈА СВЕ ШТО СЕ МОЖЕ ОСВОЈИТИ НА СВЕТУ... ЗА ТО ТРЕБА ТРУДА И РАДА СА ОБЕ СТРАНЕ... А ШТО СЕ ТИЧЕ ВЕТЕРАНА.... И ОНИ СУ СПОРТИСТИ , ИСТО КАО И ПИОНИРИ, ЈУНИОРИ И СЕНИОРИ.... И ЗА ЊИХ СЕ ОДРЖАВАЈУ ДРЖАВНА, БАЛКАНАСКА, ЕВРОПСКА И СВЕТСКА ПРВЕНСТВА, ТАКО ДА НЕ ВИДИМ РАЗЛОГ ЗАШТО НЕ БИХ НАПИСАЛИ КАДА НЕКО ОД ЊИХ ОСВОЈИ МЕДАЉУ.... ЗАШТО БИ ЋУТАЛИ О ТОМЕ.... ЈЕЛ НЕКА СРАМОТА ОСВОЈИТИ МЕДАЉУ НА БАЛКАНСКОМ ПРВЕНСТВУ ЗА ВЕТЕРАНЕ ИЛИ НА ЕВРОПСКОМ ИЛИ МОЖДА НА СВЕТСКОМ.... ТИ КАДА У ПЉУВАЊУ У ДАЉ БУДЕШ ПРВАК ПРЊАВОРА, ЈА ЋУ ТИ СКИНУТИ КАПУ И ЧЕСТИТАТИ, ЗАТО ШТО СИ ПРВАК, А НЕЋУ ТИ СЕ ПОДСМЕЈАВАТИ КАО ТИ НА ОВЕ ОСТВАРЕНЕ РЕЗУЛТАТЕ КЛУБА.... АКО ТИ НЕШТО СМЕТА КОД АТЛЕТСКОГ КЛУБА, РЕЦИ СЛОБОДНО,А НЕМОЈ ОВАКО ПОДБАДАТИ И ВРЕЂАТИ.... ШТА ВИШЕ ДОЂИ МАЛО АКО ЗНАШ БОЉЕ И ТИ ВОДИ КЛУБ КА БОЉЕМ УСПЕХУ.... ДА ВИДИМО ШТА ТИ ЗНАШ..... МОЖДА ТИ УСПЕШ ПОСТИЋИ БОЉЕ РЕЗУЛТАТЕ, СА СВЕ ВЕЋОМ БЕСПАРИЦОМ КОЈА ВЛАДА У СВИМ СПОРТОВИМА НА НАШОЈ ОПШТИНИ... СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ.... МОЖДА ТИ, КОЈИ НЕМАШ КАКО ТРЕБА ЗАВРШЕНЕ НИ СРЕДЊЕ ШКОЛЕ, УСПЕШ БОЉЕ ВОДИТИ И ТРЕНИРАТИ СВУ ТУ ДЕЦУ , ОД НАС КОЈИ СМО ЗАВРШИЛИ ШКОЛЕ ЗА ЗА ТРЕНЕРЕ НА СПОРТСКОЈ АКАДЕМИЈИ.... КО ЗНА СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ.... ПОКУШАЈ СЕ И У ДРУГИМ СПОРТОВИМА , МОЖДА И ТАМО БУДЕШ БОЉЕ ЗНАО ОД ТРЕНЕРА КОЈИ СУ СТЕКЛИ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ДА БУДУ ТРЕНЕРИ И ДА ВОДЕ КЛУБОВЕ.... САМО ДА ТИ КАЖЕМ ДА У ПРЊАВОРУ МОЖЕШ НАБРОЈАТИ НА ПРСТЕ ЈЕДНЕ РУКЕ ТРЕНЕРЕ КОЈИ СУ ЗАВРШИЛИ ШКОЛЕ И СТЕКЛИ ЗВАЊА ДА МОГУ БИТИ ТРЕНЕРИ У КЛУБОВИМА... ШТА ЈА ЗНАМ МОЖДА И ТИ ИМАШ НЕКО ТАКВО ЗНАЊЕ, КАДА ОВАКО ''СТРУЧНО'' ИЗНОСИШ СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ И СВОЈЕ ЗНАЊЕ.... АКО ХОЋЕШ И ЛИЧНО ДА СЕ РАСПРАВИШ СА МНОМ, ЗНАШ ВРЛО ДОБРО ГДЕ МЕ МОЖЕШ НАЋИ.... СВАКИ САМ ДАН КОД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ''НИКОЛА ТЕСЛА'' НА ТРЕНИНГУ СА ДЕЦОМ.... УЈУТРО ОД 7:30 ДО 8:30 И НАВЕЧЕ ОД 18:30 - 21:00 ..... ПА НАВРАТИ МАЛО ДА СЕ ИСЋАСКАМО....
ImageImage

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

OK,možda sam završio Fakultet fizičkog vaspitanja i sporta prije vas i sa reprezentacijom bivše Jugoslavije proputovao više od vas i postigao mnogo veće uspjehe od vas u atletici?Zato vas lijepo molim da ne počinjete nešto što ne možete završiti,u ovome slučaju o našim rezultatima u atletici?Znam koliko ste trka istrčali i koja su vam vremena, neću pominjati vremena u maratonu?Ipak se ne usuđujete reci vrijeme vašega atletičara jer je to sramotno za vaš klub,ni približno staroj slavi vašega kluba.Vi ste isti kao i Delije živite od stare slave koju ste stekli uz pomoć drugih trenera a recite mi jedno senorsko ime i juniorsko koje ste stvorili u zadnje dvije godine a da se zadržalo u atletici.Uvijek pišete kako imate puno mladih talenata,pa nisam ih primijetio ni na pionirskim takmičenija Republike Srpske,Bosne i Hercegovine pa čak ni na malim Olimpijskim igrama.U Banja Luci vam je nekoliko atletičarki i jedan atletičar odustali nakon prvih 100m a Boško je osvojio bronzanu medalju jer je na trci učestvovalo 5 takmičara, a prvi i drugi su trčali van konkurencije (prvi je senior a drugi je junior iz Tuzle ),pobijedio je momak iz Brčkoga, drugi je bio momak iz Istočnog Sarajeva a Boško je trčao kao prolaz Mire Preradović na polumaratonu,momci su ga ostavili 600m.Da li griješim i molio bih vas da mi kažete gdje?Što se tiče vrijeđanja sa vaše strane to ne dolikuje takvom stručnjaku a prije svega čovjeku koji je završio Fakultet fizičkog vaspitanja i sporta u roku a cilj vašega fakulteta nije vrijeđanje,ZAR NE?Što se tiče pljuvanja u dalj,to vam nikako ne dolikuje a što se tiče veterana to poštujem i cijenim,to je ljubav prema atletici ali nije razlog da ih stavljate na prvo mjesto.Razlog za to,morate priznati je što nemate kvalitetne altetičare a do 2002.godine ste imali vrhunske rezultate i prvake.Znači nije riječ o besparici koja je nažalost prisutna u kraljici sportova?POZDRAV

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Мислиш да си паметан, јели... Немој да ја почнем писати колио је твој син трчао резултате на тркама и који је могао бити са тим резултатима међу женама.... Боље да се држиш свога Требиња и да не вређаш... Колико знам он још има Уговор са Клубом и могле би настати непредвиђене Правне последице по њега зато што је прекршио Уговор, који је потписао на четири године, а прекршио га одмах после пола године... Зато боље да ћутиш и да се завучеш у мишју рупу... боље по тебе и твог сина...
ImageImage

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

Izvinjavam se ali ne znam o čemu pričaš i kakvo Trebinje??? :D

aco
Posts: 19
Joined: 13.07.2008. 11:31

Post by aco »

OK,da ne bi došlo do zabune i optuživanja lažne osobe mislim da i sami znate da svako može otvoriti bilo kakav e-mail.Nema razloga da optužujete lijevu osobu,sem toga sve što sam naveo je istina.Pozdrav

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Да, да.... Поздрав..... Кад се погоди у средиште твога проблема овде, онда поздрав..... :lol:
ImageImage

Post Reply