KK Mladost 76

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by vrsta8472 »

По'ватали се наши за вратове, колико сам ја схватио.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by Barba »

Ma ništa strašno, koliko sam načuo. Sve što je bilo dešavalo se i prije :)

Bitna je pobjeda, sledeca se igra u Derventi ako neko ima u planu da ide nek mi javi da se ogrebem o prevoz :smt003

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

Druga liga RS - PLAY OFF
KK "DERVENTA" Derventa - KK "MLADOST 76" Prnjavor (82:61)
Rezultat po četvrtinama: (20:8, 20:18, 21:20, 21:15)

Sledeća utakmica:
KK "MLADOST 76" Prnjavor - KK "FENIKS" Pale (02.05.2010.)
Image

Ceko P.F.C.
Posts: 57
Joined: 26.11.2007. 21:07

Re: KK Mladost 76

Post by Ceko P.F.C. »

siki brate nemoj ko da mi kuma dira tamo dok ja ne dodjem,a onda mi preuzimamo kontrolu ... hahaha

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: KK Mladost 76

Post by Mraka »

U koliko je sati veceras utakmica?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: KK Mladost 76

Post by Nicky »

19.30

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

II liga RS - PLAY OFF
OŠ "Nikola Tesla" Prnjavor 02.05.2010. / 19.30h
KK "Mladost '76" Prnjavor - KK "Feniks" Pale (85:83)
Rezultat po četvrtinama: (24:27, 24:17, 21:16, 16:23)

* Nebojša Uletilović 25 poena, Goran Marković 19, Renko Marković 17, Goran Preradović 15, Dragiša Petrović 5, Slaviša Petrović 4.


Ohladimo malo od Kecmana...pričajmo o Nuni. :smt003 :smt004
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by Franz »

Slusamo...kazi o cemu se radi...

Odlucujuci poeni? Sa koje distance?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

Franz wrote:Slusamo...kazi o cemu se radi...

Odlucujuci poeni? Sa koje distance?
Zicer za pobjedu... :smt003 ali kao sporan je bio...sudije gledaju snimak, štopaju telefonom da vide jel' istekao napad...trener njihov vrši pritisak...al' na kraju jedva priznaše koš. :smt004

Vrijeme je isteklo kad Nune kaže ... :lol:
Image

Ceko P.F.C.
Posts: 57
Joined: 26.11.2007. 21:07

Re: KK Mladost 76

Post by Ceko P.F.C. »

cestitam momci na pobjedi ...

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

II liga RS - PLAY OFF
SD Obilićevo Banja Luka 08.05.2010. / 18h
KK Šampion Alf-Om Banja Luka - KK Mladost '76 Prnjavor (78:72)
Rezultat po četvrtinama: 14:15, 22:24, 23:18, 19:15.

* Renko Marković 36 poena (10 3ca), Goran Marković 13, Nebojša Uletilović 10, Goran Preradović 7, Daniel Živković 4, Slaviša Petrović 2.

Tabela:
Image

Čestitamo ekipama Feniksa i Dervente na ulasku u Prvu ligu RS.
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by Franz »

S obzirom na budzet od 3 000 000 nicega mogli i morali su bolje. :smt003
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by vrsta8472 »

Sewerin wrote:
Čestitamo ekipama Feniksa i Dervente na ulasku u Prvu ligu RS.
Штета што Младост није прошла.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

Image
Image

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

Image
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Re: KK Mladost 76

Post by Panagiotis-87 »

Pozdrav narode!!!Igra li Mladost vise kosarku ili ne postoje vise?Ima li kakvih informacija i k'o bi mogao da igra?Hvala!!!!

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: KK Mladost 76

Post by Sewerin »

Igra !

Druga liga RS - Zapad A

1.kolo: Lijevče Nova Topola - MLADOST 76 (06.11.2010. / 19h)
2.kolo: MLADOST 76 - Una Kozarska Dubica (13.11.2010.)
3.kolo: Radivoj Korać Banja Luka - MLADOST 76
4.kolo: MLADOST 76 - Srbac
5.kolo: Basket 2000 Banja Luka - MLADOST 76
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by vrsta8472 »

saopštenje za javnost

KK "Mladost 76" prnjavor je startovao sa takmičenjem u okviru II košarkaške lige republike srpske i u obavezi smo prema istini da obavjestimo javnost o aktuelnoj situaciji kada je prnjavorska košarka u pitanju.

To da nema dovoljno novca za normalan rad kluba i nije neka novost jer košarka i košarkaši dijele sudbinu društva u kojem egzisitiraju, ali smo u dogovorima sa načelnikom opštine prnjavor i do srijede 17. novembra klub će, nadamo se, riješiti takmičarski status.

Treba se zapitati zašto je prnjavorski košarkaški klub, koji narednog ljeta slavi 35 godina postojanja, jučerašnju utakmicu morao igrati u Derventi kao domaćin?!

Tehnički razlog je nedostata malog semafora za mjerenje napada, ali tu tek postaje zanimljivo. Semafor u sali OŠ "Nikola Tesla" kupio je i poklonio klubu nekadašnji finasijer Vukova iz Prnjavora i koriste ga besplatno svi koji imaju potrebu za njim. Nova pravila su tražila korekciju na semaforu i te radove na istom obavio je, uz stručno lice, Aleksandar Bokur i to platio iz svog džepa, ali bez našeg znanja i na kraju krajeva bez obraćanja Upravi Mladosti da podijele troškove ili plate u cijelosti taj iznos.

Dan pred pomenutu utakmicu sa KK "Una" iz Kozarske Dubice saznajemo da nećemo dobiti od istog dodatni taster za normalan rad našeg semafora i klub je došao u situaciju da gubi utakmicu službenim rezultatom ili mora igrati u nekoj drugoj sali ili dvorani...

U pomoć smo pozvali naše sportske prijatelje iz Dervente i stupamo u kontakt sa direktorom Dvorane Simić Miroslavom koji je odmah uvažio našu molbu i na tom smo i njemu i ljudima u Derventi veoma zahvalni, te na kraju odigrali utakmicu sa prijateljima iz Kozarske Dubice.

I da dodamo da nije tačna informacija da je od pomenutog, nazovi sportskog radnika i pedagoga iz Prnjavora stigla ponuda na naknadu polovine troškova u svrhu prepravke semafora, jer bi to Uprava Mladosti uvažila i platila. Ovdje se radi u sujeti navedenog jer je smijenjen sa mjesta trenera u našem klubu (januar 2010.) zbog prekoračenja ovlaštenja i naplaćivanja članarina u KK "Mladost 76", u klubu koji svojim polaznicima ne naplaćuje prisustvo na treninzima i utakmicama.

sa naše strane nismo poduzimali ni jedan potez koji bi štetio bilo kom sportskom kolektivu i tako će ostati, uz nadu da će sport i sportisti na kraju biti pobjednici.

Pozivamo sve klince i klinceze da nam se priključe i uče košarku igrajući se sa nama i što je najvažnije – KK "Mladost 76" Prnjavor ne traži od roditelja polaznika naše škole košarke da daju novac da njihovo dijete bude u takmičarskoj ekipi.

Naš klupski nadimak je "Vukovi“ a znako ko su...znamo šta i koliko su uradili za sve nas...

Sportski pozdrav

KK "Mladost 76"
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 0653446175
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: KK Mladost 76

Post by Vucijak »

Sta drugo ocekivati od Bokura koji je unistio KK Mladost!


Administracija: Izbrisan dio teksta gdje se verbalno vrijedja pojedinac.
Image

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: KK Mladost 76

Post by Grobar Basket »

Da li vam je Bokur kriv i sto ste prvu utakmicu izgubili 20:0 sluzbenim rezultatom i niste dobili bod u plasmanu?? Uradili ste ono tj. vas predsednik sto niko nije u istoriji kosarke. Otisli ste u Aleksandrovac na utakmicu sa KK Lijevce bez ijedne licence za igrace i trenera. Posto niste prisustvovali ni jednom sastanku u KSRS jer nemate vremena od kockarnica i kladionica pa niste ni znali da su uvedena nova pravila koja ce se morati postovati. Cak na toj je utakmici vas predsednik pokusao lazima i obmanama( kao sto obicno i cini) da nagovori delegata da se utakmica odigra. Rekao mu je kako su licence zaboravljene u Prnjavoru, u medjuvremenu su nazvali Savez i saznali da licence nisu ni podignute iz Saveza. A sto se tice dodatnog uredjaja, KK Bulldogs ga je platio svojim novcem jer za razliku od ostalih znamo pravila. A upravi i predsedniku KK Mladosti nije palo na pamet da ponudi da plati pola iznasa istog. Vec su mislili da ce okusati ponovo nesto na prevaru i mucku ali nikako da shvate da im to ne prolazi. A sto se tice clanarine istina je da je nas klub naplacuje kao i svi ostali klubi u BiH, Hrvatskoj i Srbiji. Jer je to jedini nacin da se isfinansiraju sve utakmice koje igramo. Za razliku od komsija mi smo igrali ove godine kao i svake: pionirsku, kadetsku,juniorsku i seniorsku trecu ligu. U juniorskoj smo prvi, u seniorskoj smo bili prvi i sada smo nakon dva kola sa 4 boda na prvom mjestu. A od Nacelnika i Opstine smo dobili 2000 KM za 2010.godinu i sa tim smo uspjeli sve da poplacamo i nikom nista ne dugujemo. A uprava KK Mladosti je zapocela juniorsku ligu i u prvom djelu odigrala 5 utakmica i imala kos razliku -400, blago receno katastrofa. Drugi dio su odustali. Od Opstine i Nacelnika za 2010. su dobili 15.000 km i to im je malo, jer duguju svima, za salu, za prevoz, igracima.... Na treninzima imaju 2-3 igraca i treninge vodi Krsic Severin jer se niko drugi ne pojavljuje. Prosjek godina im je oko 30 i imaju petoricu stranaca u ekipi. Dok u nasoj ekipi igraju 2 igraca 91. godiste, a ostali su 93., 94., 95. i 96. I pored toga ostvarujemo odlicne rezultate. I na kraju mislim da sve govori podatak da niko nece da trenira u ekipi KK Mladost iako je besplatno??? Pozdrav za sve i informacija da smo nabavili mini koseve i da smo krenuli sa radom i sa 2004. godistem, jer naravno za razliku od nekih razmisljamo o nasoj buducnosti. :smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pa vi ljudi iz KK Mladosti stvarno...ma ja nemam riječi za vas stvarno! Pa za šta bi vi trebali da naplaćujete članarinu svega vam??? Za to da vaši treneri (nazvaćemo ih tako) psuju klincima ne znam ni ja šta sve jer nepravilno rade neke stvari koje ih isti ti (nazovimo ih treneri) uče??? Pa ljudi moji vi treba da plaćate klincima da bi vam došli na trening i slušali vaše gluposti svega mi! Stvarno ne razumijem kako imate obraza da napadate čovjeka koji je za Prnjavorsku košarku uradio više nego vi svi koji ste sada u vašem velikom klubu KK Mladost koji postoji koliko rekošte 35 godina... Čovjek vam je ponudio i pružio sve, i svoje znanje i svoje igrače, što je najbitnije djecu iz Prnjavora a vi ste uradili šta??? Pa pljunuli ste na sve to i odlučili da sami vodite klub! Pa što se sada bunite, vodite klub, a nas ostavite da radimo svoj posao onako kako mi želimo! Mi u klubu nikoga ne tjeramo da trenira, svi imaju mogućnost da pređu kod vas kad to žele a vaše je da se zapitate zašto radije kod nas plaćaju a kod vas neće džaba! Pa da im pružite nešto više osim pustih obećanja možda bi nešto i uspjeli. Vi naravno i ne trebate da naplaćujete članarinu, bilo bi sramota da pored toliko para koliko vam da opština još i to naplaćujete. A ljudi koji vam daju pare trebali bi da se zapitaju gdje su te pare otišle kada vi dugujete i Bogu i narodu! Pa momci iz Prnjavora, cijeli život treniraju i žive u Prnjavoru prinuđni su da igraju za druge klubove jer nikada niste ispoštovali dogovor prema njima i nikada niste ispali ljudi, nego ste obećali (kao što uvijek radite) sve i svašta a ispunili ste...ništa!
I ne razumijem zašto se bunite za semafor??? Pa gospodo niko vam nije uzeo semafor, tamo je gdje je i uvijek bio. Dodatni uređaj...pa kad ste toliko pametni i sve radite na vrijeme što se vi gospodo niste sjetili da napravite dodatni uređaj pa da nas pitate da platimo po pola? Ipak vi postojite 35 godina, trebali bi da ste u toku i sve da uradite na vrijeme. Lažete igrače da imate licence za njih i vodite ih na utakmicu da bi oni tamo saznali od drugih da licence nisu čak ni zaboravljene nego nisu uopšte napravljene!
Žao mi je što su u Mladosti ljudi koji gledaju samo svoj interes a najmanje im je stalo do košarke. I sam sam trenirao u tom klubu i igrao za njega. Bilo bi lijepo da su tu neki ljudi koji znaju svoj posao i ne vide sve kroz pare, možda bi Prnjavor sada igrao prvu ligu sa igračima iz Prnjavora a ne kao mladost što igra drugu ligu sa par igrača iz našeg grada...
Ne znam ko je napisao da se radi o sujeti Bokura jer je smijenjen sa mjesta trenera:)))). Ja ljudi iskreno mislim da je to bio najbolji mogući potez za njega a najgori za vas. Da ga niste otjerali vi veliki stručnjaci koji sada vodite klub on bi sigurno ostao i duže sa vama i pomagao vam na sve moguće načine dok vi to i dalje ne bi znali da cijenite. Ovako sada čovjek nastavio da radi svoj posao za sebe najbolje što zna a prema vama to je ZAISTA PUNO vi ste odlučili da radite isto na svoj način i kako se vidi super vam ide. Šta ste ono još gore naveli...a da, smijenjen je zbog prekoračenja ovlaštenja! Hahahahaha pa to je zaista smiješno. Ne trebao je da pusti da pravite budalu od njega i vi da sve lijepo diktirate, uzimate pare a trenera i igrače da zadovoljite opet vašim obećanjima. Pa vi ste htjeli da uprava kluba ili šta već imate postavlja igrače i određuje ko će kad i koliko igrati!!! Pa onda vama trener i ne treba nego vam treba neko ko će da radi šta vi kažete i tačka. E pa izvolite i sa srećom. Riješili ste se Bokura sada nemate smetnji pa vodite klub i sve lijepo sami organizujte. Ali ne čim nešto nije kako treba kod vas opet se vraćate na stare priče. Ne znam samo dokle mislite tako. Urazumite se i ispoštujte ta ljude koji treniraju kod vas, budite ljudi jednom.
Nemojte da krivite nas iz OKK Prnjavora što radimo svoj posao i što smo u toku. Za razliku od vas nama je na prvom mjestu košarka!
Pozdrav za sve BULLDOGS-e i za sve iskrene ljubitelje košarke!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Re: KK Mladost 76

Post by Dzona »

Vucijak wrote:Sta drugo ocekivati od Bokura koji je unistio KK Mladost! *******
A za ovo stvarno nemam komentar. Očigledno navijač mladosti. Šta više reći:). Svaka čast majstore!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: KK Mladost 76

Post by TEMPLAR »

Mladost ima problem vec 10 godina sada samo dolazi do eskalacije i svadje osoba koje nisu odgovorne za sadasnje stanje

Prnjavor ne može imati profesionalnu košarku jer grad nema svoju dvoranu,nikad nije prema košarci vladao interes kao prema fudbalu jer ljudi
u klubu nisu pristajali na malverzacije koje su im nuđene(sad dal su trebali ili nisu veliko je pitanje)

Jedno je sigurno uvijek je postojalo talentovanih košarkaša i nekad su se motorke palile na utakmicama a danas nema ni obruča na košarkaškim igralištima

ali to sve samo govori u kakvoj je situaciji prnjavor danas

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: KK Mladost 76

Post by Franz »

Ovo je nesto sto se moralo desiti kad-tad...

...izgovor za eskalaciju krize ovog puta je nekakav elektronski uredjaj, ako sam dobro razumio.
Glupost! Jer lijepa rijec i gvozdena vrata otvara.

Evidentno je da cesto sam imao priliku cuti kako je doticni trener OKK Buldogsa nesimpatican lik i sl.
Ok, u stranu carsijske price koje ne zaobilaze nikoga pa tako ni njega...
Taj sportski kolektiv, koliko sam razumio a i donekle uvjerio se gledajuci neke njihove utakmice, okuplja poprilican broj mladica pa i djevojcica koji, ruku na srce, daju dobre rezultate.
Da naplacuju clanarinu, to ne kriju, niti se to moze uzeti za lose jer to roditelji placaju na dobrovoljnoj bazi i sigurno da znaju zasto bas kod njih salju djecu a ne tamo gdje je navodno besplatno.
Dakle, eto nesimpatican lik ali radi covjek, gura nekakvu pricu i ima rezultate, tj. ubire plodove tog truda...


S druge strane Mladost, klub u kom je i moja malenkost provela neko vrijeme...klub meni drag bez obzira sto je vise zapostavio ili blago receno unistio kosarkasa nego sto je stvorio.(Govorim za period vladavine popularnog triangla "kumovi").
O istoriji kluba moglo bi se pricati jer bilo je i blistavih trenutaka...
Zadnjih je to godina sve jako kilavo i vjerovatno postoji razlog zasto je tako...po meni je klub zapostavljen od strane ljudi koji su mislili da mogu izgurati pricu do kraja...vrijeme je pokazalo svoje i klub se nalazi tu gdje jeste. Nalaziti izgovore u nekakvim mjernim uredjajima je krajnje neozbiljno.
Prnjavor je jako mali i u njemu vlada pravilo da ukoliko zelis opstati ne smijes se zamjeriti sa puno ljudi i da kao i u zivotu uopste, moras biti spreman i na kompromis, da ne kazem zrtvu.
Ali eto, neko je mislio da Mladost posjeduje to neko ekskluzivno pravo na sve i svasta ali vecina roditelja prnjavorske djece su dokazala da to nije tako.

Ko je sad kriv u tome svemu ili optuzivati bilo koga, jednostavno ne treba na nikoga upirati prstom jer vremenom sve samo od sebe dodje na svoje mjesto.

Na rivalitet i konkurenciju treba gledati kao na zdravu stvar jer pod takvim okolnostima dolazi do izrazaja i kvalitet.

Poruka i jednima i drugima: Svako neka trazi greske unutar sebe i svog kolektiva i neka se ne bavi tudjim problemima.
Bulldogsima poruka da ustupe taj uredjaj Mladostasima i time sebi sa vrata skinu bespotreban teret, a time i pokazu svoju ljudsku velicinu. (vjerujem da mozete kupiti bolji i moderniji).
Mladostasima da sjednu i ozbiljno porazgovaraju izmedju sebe jer, iskreno govoreci, ako nastave tim putem gasenje kluba nije daleko.
Ponavljam, tesko da je elektronski uredjaj tu nesto kriv. Krivica je negdje u nama i ne datira od juce, vec puno duze unazad.

I pored toga sto se bavite svojim greskama, kojih ce uvijek biti, bavite se prvenstveno djecom jer ta mala i velika djeca ce vas kad tad na ovakav ili onakav nacin nagraditi.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
pecaros
Posts: 6
Joined: 09.03.2010. 15:45

Re: KK Mladost 76

Post by pecaros »

A koliko kosta clanarina u oba pomenuta kluba?

Post Reply