KK Mladost 76

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Cestitam na prvoj pobjedi i nadamo se da ce ih biti jos puno. Klinci su fenomenalni.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Bravo bravo! :wink:

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Симпатична текама :) одавно нисам гледао клинце кад играју....

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

...znace se do sredine narednog meca. :lol: To Brane legendo! :lol:

Smijesno je sto ne mogu da igraju bar u prvoj ligi. Nadam se da ce dobiti potrebne pare, ali se isto tako jos vise nadam da se se i klupska uprava ukljuciti malo i naci neke sponzore, a ne samo cekati gotove pare. Valjda su zato uprava.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Zna li se ko je zaduzen za sport u opstini...NJEGA TREBA UHVATITI I DOBRO NABUBATI ZA PRIMJER OSTALIMA!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Uhvati ga ti. Mislim da je Sinisa Gataric. :lol: Bubaj ga koliko hoces, meni se ne da. :lol:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Nicky wrote:Uhvati ga ti. Mislim da je Sinisa Gataric. :lol: Bubaj ga koliko hoces, meni se ne da. :lol:
Dobro, ko je zamjenik onda? :wink:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hm...Pokusaj onog iz odbojke, kako se zove...Brane neki. :lol: On ionako uzima dosta para za tu svoju odbojku a ni kluba nema, a kamoli da se takmice. Ebiga, imaju ljudi neke troskove.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ајде тог да набубамо а Гатарића само опоменемо :lol:
Бране је легенда ал жива lol

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jeste... :roll:

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Barba wrote:Ајде тог да набубамо а Гатарића само опоменемо :lol:
Бране је легенда ал жива lol
nemojte vise da ikoga tucemo jer se zna kako smo prosli kad smo sudiju dokacili.hehe:D

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Nicky wrote:...znace se do sredine narednog meca. :lol: To Brane legendo! :lol:

Smijesno je sto ne mogu da igraju bar u prvoj ligi. Nadam se da ce dobiti potrebne pare, ali se isto tako jos vise nadam da se se i klupska uprava ukljuciti malo i naci neke sponzore, a ne samo cekati gotove pare. Valjda su zato uprava.
Brate nema nista od kluba ako se grad ne ukljuci u upravu.Stvarno sam papagaj TREBA DA NAM OBEZBEDE SALU I PREVOZ I IMAMO LUDILO OD KLUBA.Postoje ljudi koji su voljni uloziti pare ali bez ova dva uslova nezele da se blamiraju jer zele da se klub bori za sam vrh.Neznam kako Ljubic ima sve pare od opstine a mi trazimo samo salu i prevoz ostalo je sve na nama.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hebiga, prednost njima je sto oni ne moraju da placaju teren. Nije mi jasno, o kakvim se ciframa radi!? Ako vec ima zainteresovanih ljudi da uloze, sto ne uloze onda u to, salu i prevoz!? U sta drugo mogu da uloze? Grad treba dobro da razmisli sta radi sportu. Ovako dalje ne ide. Stanje je losije nego ikad, a u sportu su svi ljudi koji ne bi trebali biti.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Nicky wrote:Ako vec ima zainteresovanih ljudi da uloze, sto ne uloze onda u to, salu i prevoz!? U sta drugo mogu da uloze? Grad treba dobro da razmisli sta radi sportu.
A igraci!? Ko ce njih dovesti ?
Da razmisli?! :roll: Oni sto trebaju da misle za grad nece im nesto misao da nadodje... :cry: :lol:
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Sewerin wrote:
Nicky wrote:Ako vec ima zainteresovanih ljudi da uloze, sto ne uloze onda u to, salu i prevoz!? U sta drugo mogu da uloze? Grad treba dobro da razmisli sta radi sportu.
A igraci!? Ko ce njih dovesti ?
Da razmisli?! :roll: Oni sto trebaju da misle za grad nece im nesto misao da nadodje... :cry: :lol:

ja koliko vidim da j boze da uopste klub vise postoji a to je velika steta jer grad to ne zasluzuje da nema mozda popularniji sport od fudbala.

VUKOVI

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

To je sad sve dvojbeno. Mislim da je uzaludno davati pare u bilo kakav sport, ali ako se vec mora, onda treba dati svima.

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Ima li kakvih novosti u vezi KK Mladost ?
Nadam se da je klempo izdvojio koju marku za kosarku ?

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Danilović najozbiljniji kandidat


Image


BANJALUKA - Dalibor Danilović, bivši košarkaš banjalučkog Borca, šahista i diplomirani inženjer mašinstva, najozbiljniji je kandidat SDS za gradonačelnika Banjaluke, pošto je Centralna izborna komisija BiH poništila kandidaturu Radmile Trbojević iz ove partije.

Kako "EuroBlic" saznaje, Danilović bi danas trebalo da donese konačnu odluku o kandidaturi koju mu je poverio Gradski odbor SDS Banjaluka.
Centralna izborna komisija je obavestila SDS da imaju rok da do 24. jula imenuju novog kandidata za gradonačelnika Banjaluke pošto je utvrđeno da Trbojevićeva ne može biti kandidat za ovu funkciju jer je 7. maja, dan uoči raspisivanja izbora, bila prijavljena u opštini Novo Sarajevo u FBiH, a do tog roka su svi kandidati morali da budu prijavljeni na prebivalištu u opštini u kojoj su se našli na izbornim listama. Radmila Trbojević rekla nam je da je iznenađena odlukom CIK i da će razmotriti mogućnost ulaganja žalbe.
- Prema ovoj odluci CIK ispada da možeš da biraš u jednoj opštini, ali ne možeš da budeš biran što je zaista nejasno i nedorečeno, jer sam na prošlim predsedničkim izborima glasala u Banjaluci - navela je ona. Trbojevićeva je dodala da je reč o administrativnom problemu i da joj je žao što je do toga došlo.
- Spremna sam da prihvatim i odluku stranke oko imenovanja novog kandidata - navela je Trbojevićeva.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Čisto iz zeze sam postavio vijest, mnogi se sjećaju Dačo je igrao i za Mladost.

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

hocemo li gledati mi uopste mladost vise ili ce o5 da se sve raspadne?

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Cuo sam od koucha Bokura da se Mladost raspada i da nema vise nista od toga tima ?
Ne znam da li je to istina ?

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Cuo sam od koucha Bokura da se Mladost raspada
" Што је баби мило, то се баби снило ... " - народна пословица :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

aquarius wrote:
Cuo sam od koucha Bokura da se Mladost raspada
" Што је баби мило, то се баби снило ... " - народна пословица :wink:
A ne znam sta je to meni milo, borim se vise za Mladost od vas piskarala. A kada mi bude u interesu da se raspadne zabranicu svojim igracima da igraju za Mladost. Pa me interesuje ko ce onda igrati jer vecina nasih seniora NECE vise da igra.
Stvarno mi nje jasno sto vam smeta toliko nas klub a ako nastavite da nas nervirate pocecemo se ponasati u skladu sa vasim pisanjima (posto vi uvijek znate sta mi mislimo i sta cemo uraditi, cak prije i nas samih). Sportski pozdrav 8) .

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

nickykralj

Post Reply