FK Ljubic

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

aquarius wrote:Naši Pukli u Trebinju 7:1 i ispali iz daljeg takmičenja. Jbg, glavu gore, biće bolje !
Leotar-Ljubić 7:1.
samo,a kesa :lol:

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

....

Post by Sewerin »

FK"Ljubic"Prnjavor danas je dobio novog presednika !

Novi presednik prnjavorskog prvoligasa je Milovan Malinovic poznatiji kao "Fomet"...
Image

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Ma da dođe Calderon za predsednika a Mijatović za direktora isto nam se piše.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

neko iz mase wrote:Ma da dođe Calderon za predsednika a Mijatović za direktora isto nam se piše.

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sewerine, prvo nauci malo sta rade pojedine funkcije, jer ocito ne znas...

Milovan Malinovic je izabran za predsjednika Upravnog odbora. Nemanja Vasic je predsjednik SKUPSTINE FK Ljubic.

Nego, to i nije toliko bitno. Evo par detalja.

FK Ljubic ima dugove u iznosu od oko 60 hiljada KM i cilj im je da se to vrati kroz 2 godine. To nije toliko zanimljivo kao recimo cinjenica da cemo dobiti novi (renovirati) stadion, odnosno tribinu jer smo teren vec dobili. Tribina ce biti zavrsena do proljeca, a imace plasticne stolice, a mozda cak i biti natkrivena. Igracki kadar se nece mnogo mijenjati, mozda struka, jer su nam ambicije opstanak u 1. ligi RS. STADION!! SVAKA CAST! :smt023

To ce sigurno da privuce i vise navijaca, jer niko ne zeli da sjedi na brdu, ili na ploci a da mu sunce udara u oci.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

***

Post by Sewerin »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Nadajmo se kad dobiju novi(renoviran)stadion da ce biti uspjesni pa cak i u prvenstvu BiH!!!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Volio bi i ja ali ne igra stadion već igrači :roll:

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Malinović je uspješan privrednik sad koliko se u sport konta ne znam :roll:

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Uspješni privednici su bili i Gero,Nemanja pa šta imamo sad.Nikad lošija situacija nego sad

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Moje su skromne prognoze da cemo pred lokalne izbore imati bager ili dva parkirana u blizini stadiona i nista vise...od rata na ovamo vlast se promjenila nije, tako isto ni "stadion" se promjenio nije...ne vjerujem tim ljudima vise nista, a isto tako ne vjerujem ni ovima sto ih pljuju...jednostavno izgubilo se povjerenje u lokalne foteljashe, povjerenje koje zapravo nikad postojalo nije!!!
Kako blijedi povjerenje u njih kod naroda proporcionalno tome fasade na njihovim kucama bljeste od svjezine(ovo mu dodje samo kao jedan od parametara kako kod nas srba nista nije kako treba)!

Evo uzivajte u ovim slikama i objasnjenje potrazite na dnu ovog posta!

Image

Image

Image

Image

Ovo su stadioni Posusja,Ljubuskog,Citluka i Sirokog Brijega....sve i jedna od navedenih opstina imaju 2 do 3 puta manje stanovnika od Prnjavora...uzmimo u obzir da je za razvoj sporta u gore navedenim opstinama dobrog udjela imala i njihova crkva(koliko su nasi popovi skloni razvoju sporta govori i njihov obim struka) i jos treba napomenuti da se kod njih(hercegovaca) kao ni kod nas nije mjenjala vladajuca stranka od rata na ovamo.
Postavlja se jednostavno pitanje...je li ovaj nas narod ovdje toliko gluuuup ili nesto trece???

Hvala.
Last edited by Franz on 13.01.2008. 14:43, edited 1 time in total.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Nije ni ova scena za zaborav...Ljubic-Borab/BL...zasto nije za zaborav?
Neko ce reci zbog upada njihovih navijaca na teren...meni je jedna druga scena bila zanimljivija, nesto drugo mi je zapalo za oko, tog suncanog dana su se na glavnom terenu mogla vidjeti neka gomila radnika koji su kao popravljali isti...i sve oci sa tribina pomocnog igralista nisu to mogla a da ne primjete....sve planski uradjeno, kako bi narod progutao zvaku kako se tu nesto zapravo kao radi...cirkus u pravom smislu te rijeci....zasto cirkus?Zato sto naredni dan tih radnika vise nije bilo tu kao sto nije bilo ni prethodnih dana.
Ako neko smatra da je ova konstatacija pogresna, neka me slobodno ispravi valjanim argumentima.

Jos jednom hvala...zivio FK Ljubic ovakav kakav jeste...bice materijala za nas ljubitelje ironije! :lol:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Sta ima narod sa tim sto je stadion Ljubica obicna njivetina :!:
Struktura vlasti iz naseg grada je ispod nule.Izgleda da nikom nije stalo da nas grad ima jedan solidan stadion a o drugim problemima da se i neprica.Jedna velika sramota je to sto se niko iz vlasti nije sjetio da izdvoji iz budzeta bar jedan dio sredstava sa kojim bih se pokrenulo sa izgradnjom stadiona.

Najbolje bi bilo da par ljudi ide od kuce do kuce i da se skupjaju dobrovoljni prilogr za dogradnju stadiona.Onaj koji da najvise dobice ZAHVALNICU





:D
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

salcn wrote:Jedna velika sramota je to sto se niko iz vlasti nije sjetio da izdvoji iz budzeta bar jedan dio sredstava sa kojim bih se pokrenulo sa izgradnjom stadiona.
Ne bih se slozio sa tobom...od rata na ovamo dobrih je sredstava izdvojeno u te svrhe...eno ih dole...gliste i krtice se jedine vesele tim radovima!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

:D :D :D

Moj tetak je ribolovac,pa cu mu reci gdje ima dosta glista :D
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Prvo, mnogo para je ulozeno u izgradnju sada nam glavnog terena, ali ocigledno to nije dobro uradjeno, jer je stadion cak i otvaran na ogromnoj kisi, i blatu, tako da su vec tad upropastili travu.

Ova trava je sad dobro uradjena (cini mi se) i tek ce se igrati na njoj na proljece, sto je dobro, jer kod nas ne znaju ljudi da odrzavaju teren. Tribine ce biti uradjene do jeseni, kao sto sam vec rekao (rekao sam i za travu malo prije), a najvjerovatnije ce biti i natkrivene, mada je to skupo pa se razmatra...U planu su i neki teniski tereni tamo gdje je sad parking, pa bi se to nekome iznajmljivalo, a pare od zakupa bi isle Ljubicu. 8)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Nicky wrote:Prvo, mnogo para je ulozeno u izgradnju sada nam glavnog terena, ali ocigledno to nije dobro uradjeno, jer je stadion cak i otvaran na ogromnoj kisi, i blatu, tako da su vec tad upropastili travu.
U pitanju je travnjak sa pomocnog terena koji je dan poslije prve utakmice licio na ratishte!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Da, nekad bio pomocni, pa je nakon sto su unistili ovaj postao glavni, ali je kao sto kazes bio samo dobar za konje i krave nakon te prve utakmice. Kisa je padala na otvaranju, a ocigledno drenaza nije dobro uradjena, pa je bilo vise vode na terenu nego ispod...Tuga pregolema. Ovaj je valjda sad bolje uradjen. Jos malo pa bi trebali i to da vidimo...

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Krajem sedamdesetih i pocetkom osamdesetih teren mislim na travnatu podlogu bila je uradzena na visokom nivou.U tadasnjim uslovima velike pare su ulozene a znam da su ljudi iz Borca koji je tada bio prvoligas u bivsoj Jugi bili ljubomorni na kvalitet terena Ljubica koji je u usporedbi sa Borcevim licio kao Wembly vs livada :lol:
Tribine u ono vrijeme kad je Ljubic igrao u regionalnoj pa poslije u republickoj nisu bile lose.
Medzutim kliziste je bilo jace od betonskih naslaga i trusno podrucje od Majdana sve krenulo niz brdo.
Kako @Franz rece oni gradici- selici Hercegovacki pogotovo Siroki ipak napune teren i po desetak iljadarki navijaca.U Prnjavoru kad bi Liverpool dosao nebi bilo vise od iljadarke da je neznam kakav kapacitet. 8) Valjda narodu daleko tabaniti do stadiona a autom mrsko mu paliti masineriju.
Dok je Slogina dvorana kako god okrenes natrapas na nju.
Mozda i lokalitet stadiona nije bas na pravom ,,placetu,,
P.S a da su pare u pitanju to je jasno-jer za razliku od od Sirokog,Posusja koji su opet opstine na pragu ulaska u Premier ligu je Gabela Gosk M.Z Opstine Capljina.
Ili uporediti Prijedor koji je sada u drugoj ligi RS sa Laktasima koji ima vise bazena nego zgrada. :lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Lako je Širokom,Posušju i ostalim hercegovačkim timovima kad je 10 najbogatih ljudi u BiH živi u Hercegovini.Široki,Posušje,Mostar imaju extra timove u fudbalu neki i u košarci.Ljubuški je dao jedno 4 rukometna reprezentativca HRVATSKE i par u BiH.A što se neko ne zapita otkud Širokom pare i za fudbal(PL) i košarku(Jadranska) a BL nema ništa osim rukometa.Mafija je mafija.Nek Partizan i Zvezda sa čiča Milanom dolaze u Aleksandrovac a ne u BL.Toliko o nama seljacima

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Hoces reci u Prnjisu nema bogati :?: Ima njih koliko hoces ali njih boli briga za Ljubicem :!:
Image

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Pa kad glupani ne znaju obtnuti lovu a ovo su mnogo veće glavonje od ovih naših.Dodik vuče FK Laktaše i KK Igokeu,Lijanovići sponzorišu sve hercegovačke klubove,KK Bosnu kontroliše neki glavonja iz SDA,a FK Modriča Maxima je priča za sebe.Sve je to politika.Dok je Nemanja bio nešto u politici i Ljubić je imao para.Išlo se u Budvu na zimske pripreme a na Jahorinu na ljetne.A sad je...

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Jadni smo ga mi i nas stadion.

BRUKA I SRAMOTA :twisted:
Image

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

neko iz mase wrote:Pa kad glupani ne znaju obtnuti lovu a ovo su mnogo veće glavonje od ovih naših.Dodik vuče FK Laktaše i KK Igokeu,Lijanovići sponzorišu sve hercegovačke klubove,KK Bosnu kontroliše neki glavonja iz SDA,a FK Modriča Maxima je priča za sebe.Sve je to politika.Dok je Nemanja bio nešto u politici i Ljubić je imao para.Išlo se u Budvu na zimske pripreme a na Jahorinu na ljetne.A sad je...
Malo tu ima kruski i jabuka.
KK Bosna je bila prvi prvak Evrope iz bivse Juge kad nije bilo pojma o strankama i to je bio gigant vec godinama na nasem prostoru.
Modrica je isto sportski grad godinama,sam podatak 80 tih je bio prvak Jugoslavije u odbojci :roll:
sve govori.
Politika je u ovim gradovima(selima) i klubovima koji nisu bili ni na geografskoj ni sportskoj ni na bilo kojoj mapi ili karti do par zadnjih godina.
Last edited by Kostakurta on 13.01.2008. 18:39, edited 1 time in total.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Svaka cast Kostakurta,ziva istina,do balcaka...

Post Reply