FK Ljubic

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Dobro si rekao Modriča je bila uvjek sportski grad bili su prvaci u odbojci.Jest,ali ja govorim o FK Modriči.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Kako god, steta je... Zao mi Ljubica...
Ne ulaze se ni u podmladak nista.. kad sam trenirao u Ljubicu - igrali smo na tada pomocnom terenu koji je bio cista zemlja oblozena pjeskom i kamenje... Dodjes kuci sav isparan, zivot ti se smuci...

I tuzno je sto se provlace tatini sinovi koji kile ne mogu podignuti... dok god je tako- nema napretka..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TRIBINE CE BITI NATKRIVENE IDUCE GODINE !!! :D IZVODJAC RADOVA CE DA BUDE FOMET :roll: E AL NAS JE*U U ZDRAV MOZAK !!! :? PA SVE SRACUNAJU BAR GODINU RANIJE; STVARNO SMO NEMOCNI !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

KAMIKAZA, retardiran si. Zar niste vas par SVEZNALIH rekli da nece biti ni trave kad sam ja rekao da ce biti? Pa ko bi na kraju u pravu? BICE TRIBINE, JA TVRDIM!!! Slobodno si mogao i ti doci na skupstinu da i ti cujes planove, otvoreno je bilo za sve ljude. Malinovic fomet je nenadano izabran i za clana UO, jer se par ljudi koji su predlozeni nisu pojavili, a o samom izboru za predsjednika UO necu ni da pricam. Bolje da ne kazem ko je bio drugi kandidat, jer cete se smijati kao sto sam se i ja smijao. Beli Malinovic je dobar coek, i mozda moze da nam bar malo pomogne.

O FK Modrica necu ni da pricam...krali su nas uvijek, a ne samo nas nego sve nase klubove, kao i Laktasi. Naime, da ne bi Modrice sad bi Borac bio u Premieru a ne Laktasi. Dabogda svi pomrli kao i onaj sto ih tamo dovede. Sramota. Zasto im je Borac smetao!? Stoka obicna!!!

O stadionima dole...Glavni sponzor Sirokog je SK Williams, tako da ne treba pitati otkud njima pare, i stadioni. Kod njih igraci dolaze iz Hrvatske, i zato su jaci od nas, a i ulazu ljudi iz Hrvatske. Toliko i o nasem odnosu sa bracom preko granice. Nama ne daju ni nekog iz Teleoptika a da ne pricam o tome sto ovi u Siroki i Zrinjski dolaze direkt iz Dinama i Hajduka. Razmislite malo...

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Seljak,igro sam i ja na toj šljaci.Ali za utjehu tu je sada trava koja je tvrđa od betona :wink:

User avatar
Mladjo
Posts: 207
Joined: 12.08.2002. 10:41
Location: Moscow
Contact:

Post by Mladjo »

Nicky wrote:KAMIKAZA, retardiran si. Zar niste vas par SVEZNALIH rekli da nece biti ni trave kad sam ja rekao da ce biti? Pa ko bi na kraju u pravu? BICE TRIBINE, JA TVRDIM!!! Slobodno si mogao i ti doci na skupstinu da i ti cujes planove, otvoreno je bilo za sve ljude. Malinovic fomet je nenadano izabran i za clana UO, jer se par ljudi koji su predlozeni nisu pojavili, a o samom izboru za predsjednika UO necu ni da pricam. Bolje da ne kazem ko je bio drugi kandidat, jer cete se smijati kao sto sam se i ja smijao. Beli Malinovic je dobar coek, i mozda moze da nam bar malo pomogne.

O FK Modrica necu ni da pricam...krali su nas uvijek, a ne samo nas nego sve nase klubove, kao i Laktasi. Naime, da ne bi Modrice sad bi Borac bio u Premieru a ne Laktasi. Dabogda svi pomrli kao i onaj sto ih tamo dovede. Sramota. Zasto im je Borac smetao!? Stoka obicna!!!

O stadionima dole...Glavni sponzor Sirokog je SK Williams, tako da ne treba pitati otkud njima pare, i stadioni. Kod njih igraci dolaze iz Hrvatske, i zato su jaci od nas, a i ulazu ljudi iz Hrvatske. Toliko i o nasem odnosu sa bracom preko granice. Nama ne daju ni nekog iz Teleoptika a da ne pricam o tome sto ovi u Siroki i Zrinjski dolaze direkt iz Dinama i Hajduka. Razmislite malo...
Opet ja tebe citiram...jbg sta da radim.

-Pljujes nekog samo zato sto nije u sds-u.
-Kad su nasi kupovali tekme i usli ispred Modrice u prvu ligu bilo nam je lijepo a kad su oni formirali neki klub i napravili rezultat onda su lopovi.
-Bolje da je pomrlo ovih nasih 150 nego on jedan vise bi koristi imali od toga.
-Isti ti sto sponzorisu Siroki, Zrinjski, Posuije, Brotnjo mogu da s enadju i ovdje al ljudi nece i to je to. Nemaju zelju za tim, nemaju zelju da daju nista sportu uopste. Ne krivim ih ljudi nece da ulazu a oni tamo hoce.
-I Ljubic moze da dovede solidnog igraca iz Srbije koji je prosao neku skolu i zna "lopte" al nece, ne daju mu pare.

-Stadion je posebna prica..pravi se dole sportski centar od 92' pa ga jos nema.
http://www.youtube.com/watch?v=oDViXo14d34

http://www.youtube.com/watch?v=39q5IrMy ... re=related

meni se oni vise svidjaju nego oni paori sa sela sto voze automobile stranih registarskih oznaka

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Da, naravno!!! ON je svoje rekao u sportu. Kod mene ce ostati u sjecanju kao neko ko je bio glavni urednik i reziser filma zvanog Premier liga bih, kao i 1. RS liga. Licno sam prisustvovao bezbroj namjestaljki, a prica oko ispadanja Borca je svima poznata i jasna, tako da to ne mogu nikad da prezalim.

Drugo, ne smeta mi niko ni u jednoj stranci, to vi okrecete nesto. Ja nisam bio clan niti jedne stranke do prije par mjeseci, a mislim da ti bar znas da nikad nikoga u zivotu nisam pitao u kojoj je stranci, niti me zanima. Imam bezbroj prijatelja muslimana, hrvata, kao i raznih stranaca, jer ja mjerim ljude po zaslugama...

STADION CE BITI URADJEN, A ONDA CU SE OPET OVDJE OGLASITI, KAO I ONDA ZA TRAVU.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

nicky brani svog dragog nacelnika....inace nema para :)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Hirurg wrote:nicky brani svog dragog nacelnika....inace nema para :)
Tema je Ljubic...drzite se iste.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Bar cemo znati sta je u pitanju oko Ljubicevog stadiona ako pocne izgradnja kakvih objekata....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Cipiripi wrote:Bar cemo znati sta je u pitanju oko Ljubicevog stadiona ako pocne izgradnja kakvih objekata....
Pojasni ako nije problem...mislim da te vecina ljudi nije razumjela!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Franz - sutra mistriju i lopatu u ruke i cekaj me kod Lampi... ajmo pocet graditi..

NEMA ODMORA DOK TRAJE OBNOVA

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

seljak iz skakavaca wrote:Franz - sutra mistriju i lopatu u ruke i cekaj me kod Lampi... ajmo pocet graditi..

NEMA ODMORA DOK TRAJE OBNOVA
'ajmo pa kud puklo da puklo!!! :wink:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA NISAM NEKI INZINJER NISKOGRADNJE ;ALI SU MI ZAPELI ZA OCI NEKI PROPUSTI KOD ONOG "NOVO RENOVIRANOG STADIONA"; SAMO DA NAVEDEM DA MI JE DRAGO DA JE ISTA URADJENO; JER UVJEK JE VAZILO " BOLJE ISTA NEGO NISTA"; ALI NA ONAKO LOSOJ PODLOZI SE NEMOZE ODRZATI TRAVA; STADIONI SE GRADE NA MJESTIMA GDJE MU TREBA NAVODNJAVANJE A NE ODVODNJAVANJE; ALI AKO SE VEC GRADI NA TAKVIM MJESTIMA ;ONDA SE ISPOD PODLOGE KOJA MORA BITI IZUZETNO STABILNA ; UGRADJUJU DRENAZE KOJE KUPE VODU SA TIH POVRSINA; TAKO DA TRAVA URASTA U STABILNU PODLOGU; SAMO TAKVA TRAVA JE SPOSOBNA DA IZDRZI TAKVO OPTERECENJE.
Ja bi ovo nase nazvao "novo renoviranom livadom" !!!!!!! :D
A STO SE TICE OSTALOG O TOME CU DRUGOM PRILIKOM. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Slazem se, lose je uradjeno. Drenaza je isto uradjena, ali ne dobro, a i otvaranje je bilo na teskoj kisi i tad je vec unisten. Rekao sam vec, dobra trava (samo trava) kosta oko 60 hiljada eura, ali eto...

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Franz wrote:
Cipiripi wrote:Bar cemo znati sta je u pitanju oko Ljubicevog stadiona ako pocne izgradnja kakvih objekata....
Pojasni ako nije problem...mislim da te vecina ljudi nije razumjela!
Ma mislis da mnogi nisu razumjeli....a nema ni potrebe nesto previse sada da i ja "naglabam" o tome kada vidim da si ti to vec opisao na temi "Mladost" :wink:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Nicky wrote:Slazem se, lose je uradjeno. Drenaza je isto uradjena, ali ne dobro, a i otvaranje je bilo na teskoj kisi i tad je vec unisten. Rekao sam vec, dobra trava (samo trava) kosta oko 60 hiljada eura, ali eto...
Па мајку му, нека туже извођача радова. Има ли ико у овој држави да стане иза оног што је урадио ?! Добро или лоше, није битно. Битно је да је 60.000 ојера унапријед бачено, а " пара се нема " и " појео вук магарца " !
"Лоше одрађена дренажа", о мој Боже ! Па то је као да правиш зграду за коју унапријед знаш да ће се срушити ! Не видим поенту !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mladjo
Posts: 207
Joined: 12.08.2002. 10:41
Location: Moscow
Contact:

Post by Mladjo »

aquarius wrote:Битно је да је 60.000 ојера унапријед бачено, а " пара се нема " и " појео вук магарца "

"Лоше одрађена дренажа", о мој Боже ! Па то је као да правиш зграду за коју унапријед знаш да ће се срушити ! Не видим поенту !
Kod nas se sve unaprijed zna i tako se to godinama ponavlja.
Partizan i Zvezda daju za drenazu te pare...kod nas nije i upola toliko dato. Al tvoja kljucna recenica sve govori.
aquarius wrote:Битно је да је 60.000 ојера унапријед бачено, а " пара се немa
http://www.youtube.com/watch?v=oDViXo14d34

http://www.youtube.com/watch?v=39q5IrMy ... re=related

meni se oni vise svidjaju nego oni paori sa sela sto voze automobile stranih registarskih oznaka

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

veoma je bitna drenaza!bivsu podlogu je radila firma koja je radila sportski centar ,,veternik,,kisa je mogla padati dva dana nakon par sati mogao si igrati kao da je nedeljama nije ni bilo.bitno je i odrzavanje podloge ,koju je vjesto negde do 90 odrzavao ,,mico brko,,

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

:smt036
ljubić
lazina voda
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

mislim da su u klubu i oko kluba ljudi koji bi najmanje trebali da su tamo.dok god budu samo podobni na funkcijama nema uspjeha.nemanja vedri i oblaci..............

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Jedu li fudbaleri nareske i salamu?
Pa ima li i za košarkaše nešta?
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Kosarka ce dobiti nesto kad bin Laden postane predsednik Amerike :?

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

...HM,nikad ne reci nikad,...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

kume_ruzvelte kosarka ce dobiti nesto kad ja dobie na bingu:D

Post Reply