FK Ljubic

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

Meni se cini da si se ti smijao kad sam ti rekao da ce Srbija boriti za cetvrto mjesto u grupi, i kad sam ti rekao da ce Ljubic biti najgora ekipa u istoriji prnjavorskog sporta, i jos mnogo toga...brzo zaboravljas druze, moracu te podsjecati :wink: Nisam ja kriv sto kazem realno pa na kraju budem u pravu iako je realnost teska :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: FK Ljubic

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: FK Ljubic

Post by bobi1993 »

Nicky wrote:Meni se cini da si se ti smijao kad sam ti rekao da ce Srbija boriti za cetvrto mjesto u grupi, i kad sam ti rekao da ce Ljubic biti najgora ekipa u istoriji prnjavorskog sporta, i jos mnogo toga...brzo zaboravljas druze, moracu te podsjecati :wink: Nisam ja kriv sto kazem realno pa na kraju budem u pravu iako je realnost teska :D
uz odbojkaski klub Ukrina,Ljubic je definitivno najgora ekipa prnjavorskog sporta,samo sto Ukrina godisnje dobije (po mojim saznanjima) oko 10000 KM a Ljubic dobije 120 000. Zalosno. Jad tuga i cemer
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: FK Ljubic

Post by vrsta8472 »

Ево зашто Љубић, добија 120.000 КМ
Lekcija od drugoligaša

Image

Ekipa Tekstilca iz Dervente održala je prvoligašu iz Prnjavora fudbalsku lekciju i slavila sa 4:1 u prijateljskom meču odigranom u Bajincima.

Trener gostiju Mitar Lukić može u potpunosti biti zadovoljan efikasnošću drugoligaša, dok kormilaru "plavih", Milanu Vujasinu ostaje dovoljno vremena da njegovi igrači otklone slabosti u igri, uoči premijernog proljećnog nastupa za bodove protiv Modriče Maksima.

B.R. - Glas Srpsk


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: FK Ljubic

Post by karamarko4 »

da su dobili malo vise rezultat bi bio 2 2,ovako koliko novca toliko muzike,ali bice oni pravi nesumnjamo u njih

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: FK Ljubic

Post by bobi1993 »

karamarko4 wrote:da su dobili malo vise rezultat bi bio 2 2,ovako koliko novca toliko muzike,ali bice oni pravi nesumnjamo u njih
dzaba je njima od novca kad 50% prvotimaca subotom uvece bude pijano u zanatskom centru,ili aquariusu,a u nedjelju idu na utakmicu. Njima ne treba dati ni pfeninga,vec ih jos natjerati da placaju clanarinu
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: FK Ljubic

Post by vrsta8472 »

"Уријаши" бољи од Љубића

Image

Трећелигаш Радник Урије забиљежио је и трећу побједу у исто толико контролних утакмица.

Овог пута савладан је прволигаш Љубић из Прњавора 2:1.

"Уријаши" су оставили много бољи утисак у првом полувремену, а креатор њиховог убједљивог вођства био је Немања Мариновић. Прво је у 22. минуту, послије покушаја Бориса Влачине, послао одбијену лопту у противничку мрежу, да би у 35. минуту пришао по лијевој страни и лијепо упослио Предрага Кубурића, који је лако погодио за 2:0. У наставку изабраници тренера Прњаворчана Милана Вујасина имали су иницијативу, али успјели су само да ублаже пораз у 65. минуту, када Је у гужви пред голом домаћих најприсебнији био Владимир Анчић и смјестио лопту у мрежу.

Н.Ђ. - Глас Српске
бРаВо :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

Tako je bre, puni boraniju :D

Poslije ovog kina oko Povelica, Ljubic je najveca bruka Prnjavora.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

bobi1993 wrote:uz odbojkaski klub Ukrina,Ljubic je definitivno najgora ekipa prnjavorskog sporta,samo sto Ukrina godisnje dobije (po mojim saznanjima) oko 10000 KM a Ljubic dobije 120 000. Zalosno. Jad tuga i cemer
S tim sto se Ukrina ni ne takmici nigdje...a 10 hiljada treba nekim ljudima da kupe sebi recimo novi autic. Red je da se malo ponove neki, kao da su bitna djeca.

P.S. Evo Ljubic i danas potucen do nogu kod kuce. Modrica ih dobila 2-1 s tim sto su realno trebali da im daju jos makar 3 komada bez ikakvih problema.

Zao Boze onih 20 ljudi sto dodju tamo da gledaju onu smijuriju.

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: FK Ljubic

Post by bobi1993 »

10 hiljada,+članarina 20 KM + svaki odlazak na utakmicu (osim na ligašku) plaćaju članovi,pa ako se uzme u obzir da se Ukrina ne takmiči,postavlja se pitanje GDJE SU PARE??????????
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: FK Ljubic

Post by Sewerin »

Kuzmanović i Asanović za slavlje Modričana

Image

Ono što su planirali, fudbaleri Modriča Maxime su i ostvarili na otvaranju drugog dijela prvenstva. Golovima Miće Kuzmanovića i Nemanje Asanovića savladan je Ljubić sa 2:1, čime se modrički prvoligaš vinuo na drugo mjesto, sa bodom zaostatka iza Slobode iz Mrkonjić Grada.

Modričani su od samog starta meča nametnuli svoj tempo igre, dominirali, stvarali prilike i pravo je čudo kako na odmor nisu otišli sa visokom prednošću. Već u sedmom minutu Asanović nije iskoristio dodavanje Njegoša Despotovića, lopta je završila pored gola. Samo tri minuta kasnije gosti su poveli. Aleksandar Kostadinović odlično je centrirao sa lijeve strane, Kuzmanović je nadvisio svog čuvara, stigao do lopte prije golmana Ljubića Srđana Radulovića i glavom ga matirao za 0:1. Već u narednom napadu nova kolosalna prilika za tim Nikole Nikića. Mladi Kuzmanović, koji još nije napunio 17 godina, poslao je odličnu loptu za Despotovića, koji izlazi jedan na jedan sa čuvarom mreže domaćih, ali šutira pravo u njega. Novajlija Mirnes Došlić u 21. minutu proigrao je Asanovića, uslijedila je prava bomba, ali je stativa spasila Prnjavorčane. U narednom napadu Kuzmanović ponovo prijeti, ali Radulović ovaj put odlično brani i šalje loptu u korner. Prvu prijetnju domaćih fudbalera bilježimo u 44. minutu, kada su kombinovali Danko Segić i Aleksandar Žižak, ali Milan Petrović bez problema ukrotio je šut fudbalera Ljubića. Pred sami kraj prvog dijela igre ponovo se Asanović našao u šansi, ali je iz teške situacije u padu šutirao pored gola.

U nastavku meča ekipa Milana Vujasina krenula je nešto angažovanije ka golu Modričana, ali bez izrazitih prilika za gol. Dvadesetak minuta igre fudbaleri Ljubića bili su dominantni na sredini terena, a onda je uslijedila brza akcija gostiju, koju su pretvorili u novi pogodak. Odlični Došlić dodao je loptu Asanoviću, koji konačno koristi asistenciju i postiže gol za 0:2. Domaći igrači u 83. minutu stigli su do počasnog gola. Golman Petrović krenuo je na loptu ubačenu sa lijeve strane, ali je defanzivac Goran Lukić reagovao ispred njega, loptu poslao direktno na glavu Stefana Kladara koji koristi ovaj poklon i lobuje čuvara mreže Modriča Maxime i postavlja konačan rezultat 1:2. U 86. minutu Ljubić je imao priliku za izjednačenje kada je iskusni Vladimir Deket oštro šutirao iskosa sa lijeve strane, ali je lopta okrznula prečku i završila u gol-autu.

LJUBIĆ - MODRIČA MAXIMA 1:2 (0:1)

Strijelci: Kladar u 83. minutu (Ljubić); Kuzmanović u 10. i Asanović u 64. minutu (Modriča Maxima).
Stadion: „SRC Borik" u Prnjavoru.
Gledalaca: oko 200.
Sudija: Miloš Gigović (Gradiška).
Pomoćnici: Radislav Kačavenda (Gradiška) i Željko Latinović (Gradiška).
Četvrti sudija: Ljubo Aničić (Srbac).
Delegat: Dragan Simić (Šamac).
Kontrolor: Miroslav Mirić (Šamac).
Žuti kartoni: Balaban, Pezer, Segić, Vidović (Ljubić); Kuzmanović, Asanović, Aleksovski, Savić (Modriča Maxima).

LJUBIĆ: Radulović, V. Deket, Railić, Vidović, Kladar, G. Deket (od 33. min. Pezer), Segić (od 82. min. Simić), Njegomirović, A. Žižak (od 46. min. Novaković), Balaban, Paunović. Trener: Milan Vujasin.

MODRIČA MAXIMA: Petrović, Kostadinović, Koprivica, G. Lukić, R. Prljeta, Savić, Milaković, Kuzmanović (od 62. min. Aleksovski), Despotović (od 78. min. Đaković), Došlić (od 74. min. Čaić), Asanović. Trener: Nikola Nikić.

Igrač utakmice: Đorđe Savić (Modriča Maxima).
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

bobi1993 wrote:10 hiljada,+članarina 20 KM + svaki odlazak na utakmicu (osim na ligašku) plaćaju članovi,pa ako se uzme u obzir da se Ukrina ne takmiči,postavlja se pitanje GDJE SU PARE??????????
Mislim da sam ti na to pitanje vec odgovorio :D :smt006

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: FK Ljubic

Post by Sewerin »

Ljubićev korak nazad u borbi za opstanak
Image
Proljećna premijera nije bila uspješna za fudbalere Ljubića iz Prnjavora. Novi „fenjeraš“ prvoligaškog karavana poražen je na svom „Boriku“ od Modriča Maxime 1:2, čime je napravljen veliki korak nazad u borbi za opstanak. Jedan od boljih u redovima prnjavorskih „plavih“ bio je iskusni lijevi bek Aleksandar Railić.

- Naš glavni cilj je da izborimo opstanak, mada nas je utakmica sa Modričom malo udaljila od tog cilja. Loše smo počeli meč, a tako i završili, mada je Modriča bila bolja ekipa. Sreća ili nesreća da se to desilo u prvom kolu i sad treba da zbijemo redove, jer više nemamo prava na kiks - kaže Railić.

Prnjavorčanima je ovo bio treći domaći poraz, a ukupno čak deveti. Na dva uzastopna meča na svom stadionu, izabranici Milana Vujasina osvojili su svega bod, a sada ih očekuje sudar sa direktnim konkurentom u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa - gostovanje Sutjesci u Foči.

- Svi smo svjesni da smo sami sebi sad zakomplikovali situaciju i sad je na nama da to pokušamo ispraviti u narednim utakmicama. Mislim da možemo izboriti opstanak u Ligi, samo moramo popraviti igru i svi zajedno dati više na terenu - optimista je defanzivac Ljubića.
Image

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: FK Ljubic

Post by bobi1993 »

Nicky wrote:
bobi1993 wrote:10 hiljada,+članarina 20 KM + svaki odlazak na utakmicu (osim na ligašku) plaćaju članovi,pa ako se uzme u obzir da se Ukrina ne takmiči,postavlja se pitanje GDJE SU PARE??????????
Mislim da sam ti na to pitanje vec odgovorio :D :smt006
auta se kupe za godinu ili dvije,a stanje u ukrini je lose vec duzi vremenski period
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: FK Ljubic

Post by Sewerin »

Podrinje najgledanije u Prvoj ligi Srpske
Image
Prvo proljećno kolo u Prvoj ligi Republike Srpske posmatralo je ukupno 3.150 gledalaca, odnosno 450 po meču, što je više u odnosu na ovosezonski prosjek (323).

Kada je pojedinačna posjeta na stadionima u pitanju, najviše gledalaca ponovo se okupilo u Janji. Susretu Podrinja i Mladosti iz Gacka pratilo je 1.000 posmatrača, pa su Janjarci i dalje najgledanija ekipa u „elitnom“ rangu Srpske, sa prosjekom od 714 gledalaca po susretu. Iza njih slijede šamački Borac (400), Mladost iz Velike Obarske (371), Modriča Maxima (364), Sutjeska iz Foče (357)...

Najmanje gledalaca okupilo se u Prnjavoru, na meču novog „fenjeraša“ Ljubića i Modriča Maxime, svega 200, što je ujedno i prosjek Prnjavorčana, koji zajedno sa višegradskom Drinom HE privlače najmanje pažnje.

U dosadašnjih 14 kola, odnosno na 98 utakmica, utakmice je posmatralo 31.650 gledalaca, odnosno 323 po susretu.
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

Jeste 200 kad Brane svaki put slaze za makar 100. Na utakmicama ne bude vise od 50 ljudi dajem glavu. Nekoliko puta sam cak i brojao, i pitao Branu zasto svaki put toliko slaze...kaze covjek sramota je napisati da je bilo 30-40 ljudi pa stavim 200...

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: FK Ljubic

Post by Mraka »

Kakvo pojačanje u zadnjem trenutku. Stigo je mlađani dječko,jedan od najvećih talenate našeg fudbala. Ima 37 godina i smješi mu se blistava karijera. :wink: :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: FK Ljubic

Post by vrsta8472 »

Stigao Novaković

Image

Redove prnjavorskog fudbalskog prvoligaša Ljubića pojačao je ovih dana iskusni 37-godišnji napadač Zoran Novaković iz Srpca.

- Mnogo očekujemo od Novakovića, pogotovo kada se zna da smo u deficitu sa napadačima izraženijih realizatorskih sposobnosti. Novaković se dobro uklopio u kolektiv, a sada je na njemu da stekne fizičku kondiciju uoči iskušenja koja nas čekaju već od subote uveče, kada gostujemo u Foči - kazao je kormilar Ljubića Milan Vujasin.

Iza Novakovića je bogata fudbalska karijera, jer je do sada nastupao za dvadesetak klubova Republike Srpske, Federacije BiH i inostranstva, a najviši domet dostigao je svojevremeno kao član Steaue iz Bukurešta.

B.R. - Glas Srpske
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: FK Ljubic

Post by Sewerin »

Vedrane vrati ono sliku sto je bila prije :)
sveznadar
kakve on ima veze sa MUP RS?
@Svezndar
Ima veze sa MUP-om jer je dovodjenje tog igraca ali i ostali pojacanja za krivicne prijave.... :D
U mladoj ekipi Kozare nastupilo je čak devet prvotimaca ispod 21 godine.
Kozara treca sa bodom manje od prvog a Ljubic zadnji sa igracima od 30+, 35+ godina .... :roll:
Last edited by Sewerin on 14.03.2013. 21:32, edited 1 time in total.
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: FK Ljubic

Post by vrsta8472 »

Грешка :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Janbo
Posts: 3
Joined: 15.03.2013. 22:11

Re: FK Ljubic

Post by Janbo »

bobi1993 wrote:
Nicky wrote:
bobi1993 wrote:10 hiljada,+članarina 20 KM + svaki odlazak na utakmicu (osim na ligašku) plaćaju članovi,pa ako se uzme u obzir da se Ukrina ne takmiči,postavlja se pitanje GDJE SU PARE??????????
Mislim da sam ti na to pitanje vec odgovorio :D :smt006
auta se kupe za godinu ili dvije,a stanje u ukrini je lose vec duzi vremenski period
Izvinjavam se što vam upadam u ovu raspravu, ali vidim da spominjete neke stvari i iznosite ozbiljne optuže za koje, koliko ja vidim imate pogrešne informacije. Malo se bolje raspitajte pa onda nešto recite a ne ovako. Istina je da Ukrina nema rezultate, nadam se da će ih jednom krenuti. koliko ja vidim da ima treba vremena da stane na noge.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: FK Ljubic

Post by Nicky »

Naravno da su ozbiljne optuzbe, mi smo ozbiljni ljudi valjda. Samo mi kazi da li je tebi poznato u kojoj ligi RS se takmici ZOK Ukrina?

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: FK Ljubic

Post by Sewerin »

Petarda u Foči
Sutjeska-Ljubić Prnjavor 5:0 (3:0)
Image
U prvom meču pred svojom publikom u proljećnoj polusezoni, fudbaleri Sutjeske deklasirali su prnjavorski Ljubić sa 5:0. Po idealnim uslovima za igru, Sutjeska je svojim navijačima podarila jako dopadljiv fudbal. Sigurno je da gledaoci nisu zažalili što su poslijepodnevne sate prvog dana proljeća proveli na Gradskom stadionu. Goleadu je otvorio Nikola Mojović u 9. minutu iz slobodnog udarca. Sa oko 17 metara, prebacio je živi zid i pogodio gornji desni ugao gola gostiju. Na 2:0, poluvolejom sa peterca, u 23. minutu povećao je Dejan Drakul. U 27. minutu već je bilo 3:0. Mojović je centrirao sa lijeve strane, a Jovan Simić je glavom zatresao mrežu golmana Ljubića, Srđana Radulovića. U drugom poluvremenu, nakon jedne polušanse gostiju, Sutjeska je nastavila sa dominacijom. Radan Muminović je, u 58. minutu, prošao po lijevoj strani i šutirao u dobro postavljenog Radulovića, ali se lopta odbila do Neđa Šuke, koji ju je prizemnim udarcem poslao u donji lijevi ugao protivničkog gola. Konačnih 5:0 postavio je Simić u 64. minutu. Izveo je slobodan udarac sa desne strane, više je to bio centaršut, u kaznenom prostoru skočio je Radomir Drakul, ali nije dodirnuo loptu, koja je odskočila i završila u protivničkoj mreži.

Gradski stadion u Foči. Gledalaca: 300. Sudija: Dušan Berak, pomoćnici: Đorđe Grubačić i Miomir Šiljegović. Strijelci: Mojović u 9, D. Drakul u 23, Simić u 27. i 64. i Šuka u 58. min. Žuti kartoni: D. Drakul, B. Radović (Sutjeska), Njegomirović, B. Žižak, Pezer, Paunović (Ljubić).

SUTJESKA: Matović, Tica, Simić, Mitrović, D. Drakul, N. Drakul, Mojović (od 83. V. Radović), Tadić, Šuka (od 86. B. Radović), Muminović (od 73. R. Radović), R. Drakul. Trener: Darko Nestorović.

LJUBIĆ: Radulović, Mujkić, Deket, B. Žižak (od 64. Pezer), Paunović, Railić, A. Žižak (od 46. Novaković), Njegomirović, Balaban (od 46. Jovanić), Segić, Simić. Trener: Milan Vujasin.

Igrač utakmice: Jovan Simić (Sutjeska).

Image

Janbo
Posts: 3
Joined: 15.03.2013. 22:11

Re: FK Ljubic

Post by Janbo »

Nicky wrote:Naravno da su ozbiljne optuzbe, mi smo ozbiljni ljudi valjda. Samo mi kazi da li je tebi poznato u kojoj ligi RS se takmici ZOK Ukrina?
Naravno da znam, trenutno se takmiče samo mlađe selekcije a ako bog da ove godine bi se mogli ponovo takmičiti i u drugoj ligi RS-a. Pošto vidim da ste ozbiljjni, mislim da bi bilo bolje da se i vi uključite i da animirate djecu da treniraju neki sport a ne da kritikujete ljude koji pokušavaju da odvoje djecu od ulice, poroka i ... Pošto je glavni razlog neuspjeha naših klubova to što su nam djeca više vezana za TV i računare nego za igrališta i lopte...

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: FK Ljubic

Post by bobi1993 »

Janbo wrote:
Nicky wrote:Naravno da su ozbiljne optuzbe, mi smo ozbiljni ljudi valjda. Samo mi kazi da li je tebi poznato u kojoj ligi RS se takmici ZOK Ukrina?
Naravno da znam, trenutno se takmiče samo mlađe selekcije a ako bog da ove godine bi se mogli ponovo takmičiti i u drugoj ligi RS-a. Pošto vidim da ste ozbiljjni, mislim da bi bilo bolje da se i vi uključite i da animirate djecu da treniraju neki sport a ne da kritikujete ljude koji pokušavaju da odvoje djecu od ulice, poroka i ... Pošto je glavni razlog neuspjeha naših klubova to što su nam djeca više vezana za TV i računare nego za igrališta i lopte...
Nije istina da su nam djeca vezana za tv i racunare, Samo jedan primjer U Banjoj Luci 2500 ljudi se bavi kulturno umjetničkim amaterizmom,dok ih je u prnjavoru preko oko hiljadu,uporedite broj stanovnika pa cete vidjeti kolika je razlika sto se tice sporta tacan podatak o broju ljudi nemam
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

Post Reply